VIP Sport

2. dubna 2020 • 15:24

Sexy jízda Ester Ledecké. Ve vykasaném tričku ukázala, jak je (ne)nadaná!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bejby nebude kvůli koronaviru sedět v koutě! Ester Ledecká (22) předčasně odpískala sezonu, a tak si v těžkém období našla jinou zábavu; tanec! „Pořád se ještě najde spousta lidí, co si myslí, že jsem pohybově nadaná. Myslím, že tímhle videem je vyvedu z omylu,“ směje se na Instagramu! „Tak tady máte moji aprílovou jízdu. Trénovala jsem to v karanténě celej tejden,“ smála se krátce předtím, než ve vykasaném tričku spustila vlastní choreografii na rytmy slavné vypalovačky »Disco Inferno« od skupiny The Trammps.  

Kdo čekal nekoukatelný horor, spadla mu čelist. Tohle nebyla žádná hvězdná pěchota! Ester se v bocích kroutila jako lasička a krokové variace zvládla s noblesou, že by ji do doprovodného týmu okamžitě brala i Madonna, kterou si slavnou píseň dokonce zařadila do svého repertoáru.

„A co jste natrénovali vy?“ zajímalo pak všestranně talentovanou Ester.

Ester Ledecká se v sexy trčiku ukázala jako vynikající tanečnice disco!
Ester Ledecká se v sexy trčiku ukázala jako vynikající tanečnice disco!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud