VIP Sport

8. dubna 2020 • 05:00

Těhotná a polonahá Cibulková terčem posměchu! Má tohle zapotřebí?

Autor: ptr
Vstoupit do diskuse
1
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dominika Cibulková (30) se kvapem blíží porodu, ale ani tak neustává v zásobování svých sociálních sítí odvážnými obrázky. Naposledy se s fanoušky podělila o momentku, která pochází z příprav na focení pro magazín Grade. Na sobě měla jen kalhotky, koženou bundičku a síťované šaty ve stylu »Chytrá horákyně«.Snímek v netradičním oblečení dal plně vyniknout jejím aktuálním křivkám a odhalil nejen těhotenské bříško.

Slovenská hvězda už počítá poslední týdny, než se syn Jakub poprvé nadechne, a moc se na prvního potomka těší. Rodit se chystá doma na Slovensku a přeje si, ať hlavně v současné složité situaci nenastanou žádné komplikace.

Dominika Cibulková jako Chytrá horákyně
Dominika Cibulková jako Chytrá horákyně

Již zmíněná fotografie vzbudila velký ohlas a kromě mnoha kladných reakcí se stala i terčem několika posměšných fotomontáží a poznámek. Po záplavě narážek dokonce bývalá úspěšná tenistka vypnula možnost komentářů pod svými posledními příspěvky.

Ale také řadu koláží sdílela na svém profilu s pobavenými reakcemi. Jak vidno, srandu si ze sebe stále půvabná nastávající maminka udělat umí, ale zřejmě jí nebyly po chuti některé urážlivější komentáře.

Vstoupit do diskuse
1

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud