VIP Sport

10. května 2020 • 20:55

Slavná Belgičanka přiznala: Randila jsem s Nadalem. Vztah krachl kvůli Rafovi!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Roger a Mirka Federerovi, Denisa a Jan Šátralovi... Ale ne každý tenisový vztah vydržel až do svatebního dne. Belgická superstar Kristen Flipkensová (34) by mohla vyprávět! V televizní talkshow »De Container Cup« prozradila velké tajemství: Randila s vrstevníkem Rafaelem Nadalem (33)!  Rodačka z Geelu se k románku s nynějším devatenáctinásobným grandslamovým šampionem vrátila, když měla moderátorovi odpovědět na otázku, kdo by měl být jeho dalším hostem. „Rafa Nadal. Jsme stejně staří a víceméně jsme vedle sebe vyrostli,“ vzpomínala před kamerami.

Oba jsou ročník 1986, bok po boku objížděli juniorské turnaje. A dokonce v sobě našli na nějaký ten čas zalíbení. „Ve čtrnácti letech jsme spolu něco měli,“ připustila nynější 77. hráčka žebříčku WTA!

Vzájemná náklonnost jim ale moc dlouho nevydržela. Hlavně kvůli jazykové bariéře. Nadal totiž nebyl bůhvíjaký angličtinář a neměl si tak se svojí milou o čem povídat. „Nezašli jsme dál než k držení se za ruce a polibku,“ culila se Belgičanka.

Nadal se vloni po čtrnácti letech randění na rodné Mallorce oženil s půvabnou životní partnerkou - kudrnatou Xiscou.

Belgická tenistka Kirsten Flipkensová
Belgická tenistka Kirsten Flipkensová

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud