VIP Sport

10. května 2020 • 21:45

Nejlepší dárek ke Dni matek! Fotbalová hvězda USA porodila dceru

Autor: iSport.cz, ČTK, kal
Vstoupit do diskuse
0

Hvězda americké fotbalové reprezentace Alex Morganová přivedla ve čtvrtek na svět dceru a dnes tak už mohla v nové roli oslavit Den matek. O narození prvního potomka spolu s manželem Servandem Carrascem, záložníkem Los Angeles Galaxy, informovali v sobotu na sociálních sítích."Nechala nás čekat trochu déle, než jsme mysleli, ale měla jsem vědět, že si to všechno udělá po svém," napsala Morganová na instagramu s narážkou na to, že termín porodu měla už v dubnu. "Charlie Eleno Carrascová, moc tě milujeme, holčičko. Alex, jsi obrovská bojovnice. 5/7/20 - nejlepší den mého života," přidal se Carrasco na sociálních sítích.

Morganová pomohla reprezentaci USA vloni na šampionátu ve Francii k titulu mistryň světa. Nyní doufá, že se po mateřské pauze vrátí do týmu a stihne odložené olympijské hry v Tokiu v roce 2021.

S Carrascem se Morganová seznámila na kalifornské univerzitě, kde oba hráli fotbal. Manželé jsou od Silvestra 2014.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud