VIP Sport

27. května 2020 • 18:00

Jsem táta, zářil Muradov... Blahopřejí zpěvačky, modelky i Vémola s Véghem!

Autor: ptr
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zřejmě nejzářivější klenot současné tuzemské scény MMA slaví největší životní vítězství. Uzbecko-český bojovník Machmud „Mach“ Muradov (30) se stal tátou prvorozené dcerky Rumie, kterou mu porodila přítelkyně, zpěvačka Monika Bagárová (25). Velká událost vzbudila mraky reakcí.S blahopřáním přiskotačila třeba i kompletní porota pěvecké soutěže Superstar v čele s Pavolem Haberou: „Moniko a Makhmude, gratuluji a přeji Rumii krásný život,“ napsal šťastným rodičům.

Gratulanti se celý den jen hrnuli. Muradovovi na mobilu pípnuly zprávy třeba od velikána Karlose Vémoly s přítelkyní Lelou, slovenského obra Attily Végha, brazilského šampiona Bellatoru Rafaela Carvalha de Souzy, nebo několika členů známého uskupení »The Money Team«, patřící jednomu z nejlepších boxerů všech dob Floydu Mayweatherovi, kam novopečený otec také patří.

Pyšný tatínek Makhmud Mach Muradov se dcerkou pochlubil na sociálních sítích
Pyšný tatínek Makhmud Mach Muradov se dcerkou pochlubil na sociálních sítích

Pozadu nezůstali ani hokejista Vladimír Sobotka, životní láska rappera Rytmuse Jasmina Alagič, supermodelka Tereza Maxová, modelka Andrea Verešová, herečka Veronika Arichteva, zpěvačky Ewa Farna s Darou Rolins, herečka Alice Bendová či promotér OKTAGONu Ondřej Novotný, jehož partnerka Renata Lagnmannová je v šestém měsíci těhotenství. „Krása. Gratuluju, taťuldo,“ poslal na dálku vzkaz charismatickému bijci.

Sám Muradov narození svojí princezny oslavil prací v posilovně. „Moc vám děkuji za všechny zprávy a komentáře. Vážím si toho, je to neuvěřitelný pocit. Jsem táta! Děkuji, lásko, že tě mám. Teď už mám lásky dvě,“ vyznal se na sociálních sítích dojatý válečník.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud