VIP Sport

23. června 2020 • 18:13

Zdrcený řidič náklaďáku, pod jehož kola vjel Zanardi: Popsal děsivou nehodu!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0

Od pátku bojuje někdejší automobilový závodník Alex Zanardi (53) na jednotce intenzivní péče Univerzitní nemocnice v Sieně o život. Při vyjížďce s přáteli ztratil kontrolu nad svým handbikem a přistál pod koly náklaďáku, který šoféroval Marc C. (44). „Na řízení jsem byl zcela koncentrovaný. Všechno se to událo během zlomku vteřiny,“ popisoval strašidelný zážitek.Od té chvíle, kdy Zanardiho nechtěně poslal do nemocnice, nemá řidič klidné spaní. „Je to špatné. Strašně špatné, i když to nebyla moje chyba,“ vypráví na webu quotidiano.net. „Když jsem viděl, jak se ke mně přibližuje, strhl jsem volant úplně doprava, bohužel dostal smyk přímo pod auto,“ doplnil.

„Opravdu jsem udělal všechno, abych se střetu vyhnul. Myslím na to každou noc. Je mi to strašně líto,“ uzavřel. Bezprostředně po nehodě se podrobil testu na alkohol, který byl negativní. Přesto je vyšetřován státním zastupitelstvím v Sieně.

Alex Zanardi v roce 1998
Alex Zanardi v roce 1998

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud