VIP Sport

26. června 2020 • 17:30

Tenisovou superstar Djokoviče hájí otec: Za všechno může Bulhar!

Autor: as, ptr
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Syn je neopatrný hazardér, otec nesoudný blázen! Tenisový král Novak Djokovič (33) »zařídil«, že se na jím organizované Adria Tour nakazili koronavirem čtyři tenisté.Dále se nakazili i tři lidi doprovodu a čerstvě i hvězdný baskeťák Jokič, otec Srdjan Novaka přesto hájí. „Proč se to stalo? Protože přijel nemocný Dimitrov, který to chytil kdovíkde, a způsobil velké škody Srbsku, Chorvatsku i naší rodině,“ hodil Djokovič starší vše na bulharského tenistu.

Ani slůvko o nulových hygienických opatřeních, která by celou akci aspoň trochu ochránila. Narvané stadiony, žádné doporučené odstupy a nečekaně pohodové atmosféra plná kamarádských objetí. To vše pomohlo k rozšíření viru a značnému pošramocení pověsti světové jedničky, kterou teď zkouší hájit otec i za cenu osočování jiných.

Novak Djokovič s manželkou Jelenou a rodiči Srdjanem a Dianou
Novak Djokovič s manželkou Jelenou a rodiči Srdjanem a Dianou

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud