VIP Sport

27. června 2020 • 18:00

Novotný odhalil pravdu o odvetě Vémola vs. Végh: Všichni si myslí, že...

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
4
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenhle zápas zaregistrovali i jedinci MMA nepolíbení. Karlos Vémola se vloni v listopadu postavil do klece proti slovenskému bijci Attilu Véghovi - a šokujícím způsobem prohrál už v prvním kole. Teď českého „Terminátora“ čeká souboj s Václavem Mikuláškem, ale o případné odvetě za „Zápas století“ se mluví dál. Promotér pořádající organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný teď narovinu řekl, jak to vidí on. „Může se stát, že ten zápas nebude,“ připouští v obsáhlém rozhovoru pro iSport Premium.„Není vůbec jisté, že bude. Všichni si myslí, že to máme domluvený, naplánovaný a možná i podepsaný, ale není to tak. Byli bychom rádi, kdyby tomu tak bylo,“ vysvětluje Ondřej Novotný, jak se to s ostře sledovaným zápasem má.

Dezorientovaný Karlos Vémola pár vteřin po těžkém knockoutu
Dezorientovaný Karlos Vémola pár vteřin po těžkém knockoutu

„Pokud bych měl dát na svůj odhad, tak říkám, že to bude, že si to oba minimálně ještě jednou zaslouží. Myslím, že to tak cítí i Attila,“ přemítá promotér v otevřeném povídání pro iSport Premium. „Chápu, že se mu teď vůbec nechce, chce si zaboxovat, mít maximálně klid. Svět je k němu teď štědrý, jak nikdy nebyl, což si zaslouží, a chce si to užít. Ale taky si myslím, že mu to bude chybět.“

„Jak se říká, každý veliký bojovnik má v sobě ještě jeden dobrej zápas. Věřím tomu, že on to tak v sobě někde vzadu v duši cítí," doufá Novotný, že na ostře sledovaný zápas opravdu dojde.

Vstoupit do diskuse
4

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud