Bundesliga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Düsseldorf : Frankfurt - 1. února 2020   15:30

Düsseldorf
78' K. Ayhan
1:1
(0:0)
Frankfurt
90+3' Chandler  (André Silva)
Düsseldorf
Kastenmeier – Zimmermann, K. Ayhan, Hoffmann, Suttner – Morales – Ampomah (70. Kownacki), Valon Beriša (77. Fink), Stöger (87. Sobottka), Thommy – Hennings.
Rensing – Pledl, Sobottka, Nuhu, Fink, Kownacki, Tekpetey, Barkok, Gießelmann.
Willenborg – Aarnink, Henschel
Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf
Frankfurt
Trapp – D. da Costa, D. Abraham, Hinteregger, N'Dicka (84. Durm) – Chandler, Sow, Rode, Kostić – Kamada (46. Ilsanker) – Paciência (46. André Silva).
Rönnow – de Guzmán, Cetin, Durm, Hasebe, A. Touré, André Silva, Kohr, Ilsanker.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:1.
Dnešní duel končí remízou, což je pro domácí bodová ztráta. Fortuna potřebuje již vítězství, jako sůl, dnes k němu měla blízko, ale doslova v posledních vteřinách nedokázala ubránit poslední útočnou akci soupeře, který se tak radoval z vyrovnání. Navíc po gólu, který nejprve neplatil, ale po zásahu VAR již ano.
90+4'
90+3'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Ne, tak nakonec nikoliv, VAR zasáhl do hry a změnil verdikt sudího na pomezí, který odmával ofsajd. Ten nebyl a TIMOTHY CHANDLER tak doslova za pět minut dvanáct vyrovnává na 1:1!
90+3'
Timothy Chandler (Frankfurt) dopravil míč do branky, ale je máván ofsajd, gól neplatí.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Domácí rozehráli roh z pravé strany, nijak se ale prosadit nedokázali a nyní se již musí vracet zpět na svou polovinu.
89'
Navíc je z toho roh pro Fortunu, další cenné vteřiny pro domácí tým.
89'
Dawid Kownacki (Düsseldorf) šetří čas a s míčem se nežene do vápna soupeře, to je chytré.
88'
Fortuna Düsseldorf je velmi blízko cennému vítězství nad Eintrachtem, který poslední dva ligové duely vyhrál a porazil mj. i lídra z Lipska.
87'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Kevin Stöger, přichází Marcel Sobottka.
86'
Filip Kostić (Frankfurt) nedokázal z levé strany odcentrovat a domácí získávají míč, zkouší rychlý protiútok, ale Oliver Fink pokazil přihrávku na levou stranu.
85'
Eintracht nyní s míčem na polovině Fortuny, diváci pískají.
84'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Evan N'Dicka, přichází Erik Durm.
83'
Hosté připravují střídání, do hry se u postranní čáry chystá do hry Erik Durm.
81'
Z celkově druhé střely na branku se dokázali domácí prosadit, hosté vypálil třikrát, ale zatím je jim to málo platné.
80'
Tak nyní bude muset Eintracht přidat na výkonu, chce-li si dnes z Düsseldorfu odvézt nějaký ten bod.
78'
Düsseldorf právě vstřelil branku!
Z přímého kopu, kdy v bránící zdi pravděpodobně Danny da Costa ramenem tečuje střelu KAANA AYHANA, se domácí poprvé v zápase gólově prosazují a jdou do vedení.
77'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Valon Beriša, přichází Oliver Fink.
76'
Míč z levé strany zamířil na bližší tyč, kde se domácí dokázali ubránit.
75'
Rohový kop vybojovali hosté, kteří ho rozehrají z levé strany.
74'
Dawid Kownacki (Düsseldorf) sprintuje s míčem do vápna, ale jeho postup zastavil odpískaný ofsajd.
72'
Žlutou kartu dostává Kaan Ayhan (Fortuna Düsseldorf).
70'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Nana Opoku Ampomah, přichází Dawid Kownacki.
69'
Odkop od branky Eintrachtu, míč se dostává na polovinu Fortuny, kde ho získávají domácí.
68'
Hosté se s míčem dostali k vápnu Fortuny, ale nikoliv dovnitř, domácí se ubránili.
66'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na vlastní polovině.
64'
Žlutou kartu dostává Stefan Ilsanker (Eintracht Frankfurt).
60'
Je za námi hodina hry, domácí mají velkou převahu, zatím ale bez gólového efektu, přesto jsme se již dočkali prvního gólu, který však nakonec nebyl uznán pro ofsajd.
59'
Rozhodnutí sudího se domácím nezdá, byl to faul Moralese u půlící čáry.
58'
Kevin Stöger (Düsseldorf) vybojoval míč zpět pro svůj tým, hraje se u půlící čáry.
57'
Valon Beriša (Düsseldorf) zatím odvádí v dresu Fortuny parádní výkon.
56'
Kevin Stöger (Düsseldorf) a jeho zablokovaná střela zpoza vápna, hosté nyní pouze odkopávají míče.
55'
Ale domácí jsou viditelně při chuti, ten (ne)gól je, zdá se, nakopl.
54'
Rychlá akce domácích, kdy se zkoušel Rouwen Hennings dostat přes obránce Brescie, což se mu ale nepodařilo.
52'
Tak Nana Opoku Ampomah (Düsseldorf) si na svůj první bundesligový gól bude muset ještě počkat.
50'
Hosté přišli o míč, domácí se dostali do brejku, kdy Valon Beriša získal míč na levé straně, poté poslal parádní přihrávku do vápna, kde se poprvé v Bundeslize dokázal prosadit NANA OPOKU AMPOMAH.
Ale pozor, zasáhl VAR – gólu předcházel ofsajd, gól neplatí!
50'
Žlutou kartu dostává Kevin Stöger (Fortuna Düsseldorf).
49'
Domácí ještě získali míč a zaútočili, ale střela André Hoffmanna nebyla vůbec přesná.
48'
Erik Thommy (Düsseldorf) z levé strany odcentroval, ve vápně ale zapracoval bránící David Abraham.
47'
Rohový kop pro Fortunu, domácí budou rozehrávat z levé strany.
46'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Stefan Ilsanker.
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Gonçalo Paciência, přichází André Silva.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
Rozhodčí Willenborg nenastavil ani vteřinu a ukončil první poločas po vypršení pětačtyřiceti minut. Do šaten jdou oba týmy za bezbrankového stavu 0:0, kdy k vidění byla spíše urputná bitva, než pohledný fotbal. Ani jedno mužstvo nemělo převahu, k vidění nebyly ani nějaké šance, není divu, že gól nepadl, v podstatě neměl z čeho.
45'
45'
Ofsajdem končí akce domácích, hrát tak mohou hosté.
44'
Hraje se ve středu hřiště, hosté posílají míč dopředu, kde ho získává soupeř.
42'
Nakonec to byl právě Kaan Ayhan (Düsseldorf), který nezachytil pas na pravé křídlo, odkop od branky Eintrachtu.
41'
Kaan Ayhan (Düsseldorf) vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře.
40'
Čeká nás poslední pětiminutovka první půle, stále čekám na první gól.
39'
David Abraham (Frankfurt) faulován u půlící čáry, míč Eintracht.
38'
Rouwen Hennings (Düsseldorf) napálil míč ve vápně soupeře z voleje, ale střela se stočila od branky mimo hřiště.
37'
Každopádně zatím Eintracht potvrzuje dobrou herní pohodu z posledních kol.
36'
Oba týmy zatím vystřelily všehovšudy pětkrát, z toho oba jednou na branku... to se pak těžko čeká na gól.
35'
Další neúspěšná rozehrávka domácích, znovu to nebyla kdovíjak přesná přihrávka, po které získává míč soupeř.
34'
Danny da Costa (Frankfurt) vystihl přihrávku soupeře.
33'
Filip Kostić (Frankfurt) rozehrál roh, poslal pas do vápna, kde míč vrací před branku na vzdálenější tyči hlavičkující Evan N'Dicka, ale to je ze strany hostů všechno.
32'
Rohový kop pro Eintracht, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
31'
Nana Opoku Ampomah (Düsseldorf) dostal naloženo v souboji na polovině soupeře, žádá karetní trest pro faulujícího, ale rozhodčí mu rázně dává najevo opak.
30'
Je za námi první půl hodina hry, která zatím byla víceméně vyrovnaná, ani jeden z týmů si zatím nějakou tu šanci vypracovat nedokázal.
29'
Domácí jdou dopředu po levé straně, jmenovitě Markus Suttner, kterého ale zastavuje bránící David Abraham.
28'
Hraje se u půlící čáry, míč mají na kopačkách hráči Frankfurtu, což se nelíbí přítomným divákům, ti pískají.
27'
Filip Kostić (Frankfurt) rozehrál rohový kop z levé strany, přetažený centr míří na zadní tyč, kde ho získává Djibril Sow (Frankfurt), ale jen na chvíli.
26'
Rohový kop, pro zablokovaném centru, dobrá práce bránícího André Hoffmanna.
25'
Odkop od branky Eintrachtu, míč vybojovali zpět jeho spoluhráči.
24'
Hra zatím v dosavadním průběhu zápasu postrádá patřičné tempo, je to především urputná bitva.
23'
Míč opět letí do autu, další vhazování, tentokrát v podání hostů.
22'
Rouwen Hennings (Düsseldorf) okamžitě hledá nákopem Nana Opoku Ampomaha, který ale na pravém křídle nedokázal míč zkrotit.
21'
Hlavičkové souboje u půlící čáry, míč končí v autu.
20'
Odkop do branky Eintrachtu, míč míří až na polovinu Fortuny.
19'
Nana Opoku Ampomah (Düsseldorf) zabojoval na pravém křídle, dožadoval se rohového kopu, ale sudí je jiného názoru.
17'
K brance Fortuny směřuje míč, Florian Kastenmeier rozehrává.
16'
Statistika držení míče – 62% : 38%.
15'
Odkop od branky Eintrachtu, další neúspěšná útočná akce Düsseldorfu.
14'
Dajči Kamada (Frankfurt) zkouší procpat míč z levé strany do vápna Fortuny, ale trefuje jen nohy obránce.
13'
Djibril Sow (Frankfurt) neuspěchal rozehrávku a u půlící čáry ještě podržel míč, nakonec ho poslal za sebe.
12'
Valon Beriša (Düsseldorf) posílá míč blíže k vápnu, kde ale zapracoval obránce Eintrachtu a nakonec i gólman Kevin Trapp.
11'
Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč.
9'
Hodně nepovedený centr Kaana Ayahana, po kterém domácí přichází o míč.
7'
Markus Suttner (Düsseldorf) rozehrává na levou stranu, míč se k němu ale vzápětí zase vrací.
6'
Matthias Zimmermann (Düsseldorf) to vzal na sebe a zpoza vápna vypálil, míč ale končí zhruba metr nad brankou.
5'
Erik Thommy (Düsseldorf) centruje z levé strany, míč prolétl pokutovým územím Eintrachtu, aniž by ho kdokoliv zasáhl.
4'
Kevin Trapp (Frankfurt) se zapojuje do rozehrávky svého mužstva, míč posílá až k půlící čáře.
3'
Žádné nebezpečí pro branku Fortuny, naopak, domácí zkusili zaútočit do rozevřené obrany, ale nakonec i oni o míč přišli.
2'
Hosté vybojovali první rohový kop hned v úvodu zápasu, z levé strany ho rozehraje Dajči Kamada.
1'

Fortuna Düsseldorf: Kastenmeier – Zimmermann, K. Ayhan, Hoffmann, Suttner – Morales – Ampomah, Valon Beriša, Stöger, Thommy – Hennings.
Náhradníci: Rensing – Pledl, Sobottka, Nuhu, Fink, Kownacki, Tekpetey, Barkok, Gießelmann.

Eintracht Frankfurt: Trapp – D. da Costa, D. Abraham, Hinteregger, N'Dicka – Chandler, Sow, Rode, Kostić – Kamada – Paciência.
Náhradníci: Rönnow – de Guzmán, Cetin, Durm, Falette, Hasebe, A. Touré, André Silva, Kohr.

Rozhodčí: Willenborg – Aarnink, Henschel.
Utkáním, které se odehraje na Merkur Spiel-Arena v Düsseldorfu, provede jako hlavní sudí Frank Willenborg, kterému budou na čarách asistovat Aarne Aarnink a Holger Henschel.
EINTRACHT FRANKFURT
Hosté přijeli do Düsseldorfu ve velmi dobré pohodě. Aktuálně jim patří devátá příčka, navíc se Eintracht může pochlubit skvělým výsledkem, když v posledním kole skolil doma ligového lídra z Lipska! Výhru 2:0 zařídil Almamy Touré a Filip Kostić. Byla to druhá výhra Eintrachtu v řadě, předtím totiž dokázal vyhrát 2:1 také na hřišti Hoffenheimu, což bylo nesmírně cenné vítězství na hřišti týmu, bojujícího o poháry.
FORTUNA DÜSSELDORF
V utkání 20. kola německé Bundesligy potřebuje Fortuna body jako sůl. Aktuálně je totiž Fortuna nejhorším ligovým týmem, ale ztráta na záchranu ještě není jinak velká, v tuto chvíli pouze tříbodová! Nicméně bilance z posledních zápasů není kdovíjaká... jediné vítězství z posledních devíti kol.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání německé Bundesligy, v němž FORTUNA DÜSSELDORF přivítá na svém stadionu EINTRACHT FRANKFURT.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.