Bundesliga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Freiburg : Union Berlin - 7. března 2020   15:30

Freiburg
34' Sallai (Grifo) • 55' Günter  • 82' Koch (Grifo)
3:1
(1:0)
Union Berlin
61' Andersson  (Trimmel)
Freiburg
Schwolow – Gulde (86. Itter), Lienhart, Heintz – Schmid, Koch, Höfler, Günter (78. Schlotterbeck) – Sallai (65. Höler), Grifo – Petersen.
Fritz – Schaal, Pelgrim
Schwarzwald-Stadion, Freiburg
Gikiewicz – Friedrich, Schlotterbeck, Subotić (83. Becker) – Trimmel, Andrich, Gentner, Lenz – Malli (72. Ingvartsen), Bülter (59. Polter) – Andersson.
Nicolas – Becker, Kroos, Ingvartsen, Polter, Prömel, Ujah, Ryerson, Parensen.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání je u konce a dnes to Freiburgu vyšlo náramně. Vítězství nad čím dál lépe hrajícím Unionem potěší, navíc je to přímý soused v tabulce, takže je to veledůležité vítězství. Union ani dnes nehrál špatně, ale na víc, než na jeden gól, se hosté nezmohli. Inkasovali však třikrát, takže bez bodu odjíždí po zásluze.
90+4'
90+2'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Marvin Friedrich (1. FC Union Berlín).
90'
Nastavují se čtyři minuty.
88'
Hosté to zkusili po pravé straně, míč ale do vápna Freiburgu nedostali.
86'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Manuel Gulde, přichází Gian-Luca Itter.
84'
Celou situaci ještě prověřoval VAR, zda-li nepadl gól z ofsajdu a závěr byl jasný – gól platí.
83'
Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Neven Subotić, přichází Sheraldo Becker.
82'
Freiburg právě vstřelil branku!
Další standardka domácích již znamená gól! Po dlouhém centru Grifa, z pravé strany, se ve vápně dostal k hlavičce ROBIN KOCH, který, trochu se štěstím a s přispěním gólmana, dostal míč za brankovou čáru.
82'
Jonathan Schmid (Freiburg) rozehrává.. a trefuje pouze bránícího hráče soupeře ve zdi.
81'
Zajímavá standardka pro Freiburg, z nějakých pětadvaceti metrů od branky Unionu.
80'
Poslední desetiminutovka zbývá domácím k tomu, aby ubránili těsný náskok, stejný čas pak zbývá hostům k vyrovnání... dočkáme se ještě nějakého gólu?
78'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Christian Günter, přichází Nico Schlotterbeck.
76'
Domácí šetří čas, Robin Koch se nechává ošetřit přímo na ploše.
75'
Žlutou kartu dostává Marcus Ingvartsen (1. FC Union Berlín).
74'
Freiburg si trochu pasivní hrou koleduje o vyrovnávací gól.
73'
Odkop od branky Freiburgu, ale znovu míč vybojovali hosté, kteří se ženou do útoku.
72'
Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Yunus Malli, přichází Marcus Ingvartsen.
72'
Je z toho ale pouze centr z pravé strany, který si ze vzduchu stahuje gólman Alexander Schwolow (Freiburg).
71'
Christopher Trimmel (Union Berlín) zpracoval dlouhý pas na pravé straně a hosté tak mohou zaútočit.
70'
Čeká nás posledních dvacet minut, domácí stále hájí těsný náskok, ale ve druhé půli to je poměrně vyrovnaný fotbal, hosté nejsou daleko od vyrovnání.
69'
Odkop od branky Unionu, Rafał Gikiewicz posílá míč až na polovinu Freiburgu.
67'
Rozehrávka domácích, pomalá, domácí nikam nespěchají.
65'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Lucas Höler.
63'
Domácí sice dopravili míč do branky, ale gól pro jasný ofsajd neplatí.
61'
Union Berlin právě vstřelil branku!
Christopher Trimmel (Union Berlín) rozehrál roh z pravé strany, na centr si ve vápně naskočil SEBASTIAN ANDERSSON, který hlavou poslal míč do branky.
61'
Rohový kop pro Union, z pravé strany rozehraje Christopher Trimmel (Union Berlín).
60'
Žlutou kartu dostává Roland Sallai (SC Freiburg).
60'
Hodina hry za námi, domácí již vedou o dva góly a celkem v klidu kráčí za vítězstvím.
59'
Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Marius Bülter, přichází Sebastian Polter.
58'
Marius Bülter (Union Berlín) neuspěl na levém křídle, míč získávají domácí.
57'
Alexander Schwolow (Freiburg) má míč a nespěchá s rozehrávkou, své spoluhráče vyhání co nejdál od vápna.
55'
Hosté sice ubránili roh soupeře, ale akce domácích pokračovala. Dlouhý centr si na pravé straně, ve vápně Unionu, zpracoval CHRISTIAN GÜNTER, k němuž se poté trochu se štěstím odrazil míč, ale následovala střela pravačkou přímo k tyči, krásný gól!
55'
Christian Günter (Freiburg) poslal z pravé strany centr do vápna Unionu, ale ani tentokrát se domácí prosadit nedokázali.
54'
Rohový kop pro Freiburg, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
53'
Robert Andrich (Union Berlín) vystřelil zpoza vápna Freiburgu, jeho pokus ale zastavil hlavou bránící Christian Günter.
52'
Freiburg s míčem na vlastní polovině, domácí nikam s rozehrávkou nespěchají.
51'
Hosté pouze odkopávají míč k půlící čáře, kde se ho ujímají obránci Freiburgu.
50'
Christopher Lenz (Union Berlín) byl poslední, kdo se dotkl míče předtím, než skončil mimo hřiště, domácí tak budou moci vhazovat.
49'
Nepřesná rozehrávka domácích, kteří tak znovu přichází u půlící čáry o míč.
48'
Freiburg pod tlakem při vlastní rozehrávce, nakonec je faulován Roland Sallai útočícím Nevenem Subotićem.
47'
Žlutou kartu dostává Marvin Friedrich (1. FC Union Berlín).
46'
Oba týmy se vrací z kabin, druhý poločas za malý okamžik začne.
Druhý poločas začne přibližně v 16:30.
První poločas končí bez nastaveného času, domácí odchází do kabin za jednobrankového vedení, které jim zajistil ve 34. minutě Sallai. Jinak byla patrná mírná převaha domácích, v utkání, které mnoho fotbalové krásy zatím nenabídlo.
45'
44'
Nils Petersen (Freiburg) v ofsajdu, míč pro hostující tým.
43'
Jonathan Schmid (Freiburg) vybojoval roh pro svůj tým, domácí rozehrávají z pravé strany, jmenovitě Günter, jehož centr vystihl gólman soupeře.
42'
Freiburg s míčem na své polovině, domácí vedou o gól a dostali se do pohody.
41'
S rohovým kopem neměla defenziva Freiburgu žádné velké starosti, míč má ve svých rukavicích gólman Schwolow.
40'
Rohový kop pro Union, hosté rozehrají svůj první roh z levé strany.
39'
Je zajímavé, že hosté prohrávají o gól, když branku soupeře ohrozili již dvakrát, domácí pouze jednou a hned z toho byl gól.
38'
Neven Subotić (Union Berlín) fauluje u vlastního vápna a hodně se zlobí na sudího.
37'
Je z toho ale pouze hodně nepovedená střela Marvina Friedricha (Union Berlín).
36'
Hosté s míčem na polovině Freiburgu, Union drží míč a hledá cestu do vápna.
34'
Christian Gentner (Union Berlín) na bližší tyči nedoskočil na centr, za ním byl sice bráněn ROLAND SALLAI, který se ale i tak dokázal prosadit a i přes snahu bránícího Andricha dopravil míč do branky.
34'
Rohový kop pro Freiburg, domácí rozehrají z levé strany.
33'
Domácí zkouší zaútočit po levé straně, ale pro tuto chvíli se to nedaří.
32'
Rafał Gikiewicz (Union Berlín) vykopává od své branky, o míč se bojuje u půlící čáry.
31'
Obránce Unionu zastavuje přihrávku do vlastního vápna, hosté hned rozehrávají.
30'
První půl hodina hry minulosti, stále gól nepadl, blíže k němu měli hosté, kteří si vypracovali snad jedinou šanci, ale byla to rovnou šance gólová.
29'
Alexander Schwolow (Freiburg) nyní fantastickým zákrokem pravou rukou podržel svůj tým, při gólové šanci Malliho.
28'
Jonathan Schmid (Freiburg) vhazuje míč do hry, z pravé strany, na vlastní polovině.
27'
Manuel Gulde (Freiburg) na konci celé akce, jeho střela ze střední vzdálenosti nebyla ale vůbec přesná.
26'
Dobrá akce domácích, obránce Unionu odvrací míč hlavou na roh, ten domácí rozehrají z levé strany.
25'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.
23'
Union je nyní pod tlakem, Freiburg se drží na jeho polovině.
22'
Domácí s míčem na polovině soupeře, kde míč končí v autu.
21'
Míč míří z pravé strany na bližší tyč, kde dobře zasáhl bránící hráč soupeře.
20'
Christian Günter rozehraje roh z pravé strany.
19'
Útočným faulem končí akce Hoffenheimu, ve vápně Freiburgu.
18'
Pokud Petersena byl ale tečován, domácí měli roh, který končí odpískaným ofsajdem.
17'
Vincenzo Grifo (Freiburg) rozehrává volný kop, ve vápně hlavičkuje Nils Petersen, který ale branku míjí.
16'
Statistika držení míče – 59% : 41%.
14'
Freiburg kombinuje u půlící čáry, hosté vyčkávají.
13'
Velmi dobře zahraný přímý kop, kdy Christopher Lenz (Union Berlín), ze střední vzdálenosti, jen těsně přestřeluje domácí branku.
12'
Žlutou kartu dostává Christian Günter (SC Freiburg).
12'
Manuel Gulde (Freiburg) si znovu netroufá na akci na pravé straně, raději míč vrací zpět obránci na střed.
11'
Christopher Trimmel (Union Berlín) se těžce zvedá z trávníku, po souboji s Günterem.
10'
Christian Günter (Freiburg) se provinil na levém křídle, sudí píská útočný faul, míč pro Union.
9'
Freiburg posílá míč až k vápnu Unionu, který získává míč a rozehrává.
7'
Manuel Gulde (Freiburg) vrací míč zpět do obrany, domácí rozehrávají.
6'
Keven Schlotterbeck (Union Berlín) fauluje u půlící čáry, míč pro domácí tým.
5'
Ofsajdem končí útočná akce domácích, Rafał Gikiewicz (Union Berlín) tak může vykopávat od své branky.
4'
Roland Sallai (Freiburg) fauluje na polovině hostů, diváci pískají, ale faul to byl, hrají hosté.
3'
Robert Andrich (Union Berlín) napálil míč zpoza vápna, jeho střelu z voleje ale Alexander Schwolow chytá.
2'
Alexander Schwolow (Freiburg) vykopává od své branky, míč u půlící čáry získávají hosté.
1'

SC Freiburg: Schwolow – Gulde, Lienhart, Heintz – Schmid, Koch, Höfler, Günter – Sallai, Grifo – Petersen.
Náhradníci: Flekken – Borrello, Waldschmidt, Ravet, Höler, Schlotterbeck, Keitel, Itter, Tempelmann.

1. FC Union Berlín: Gikiewicz – Friedrich, Schlotterbeck, Subotić – Trimmel, Andrich, Gentner, Lenz – Malli, Bülter – Andersson.
Náhradníci: Nicolas – Becker, Kroos, Ingvartsen, Polter, Prömel, Ujah, Ryerson, Parensen.

Rozhodčí: Fritz – Schaal, Pelgrim.
1. FC UNION BERLÍN
Jak již zmíněno, berlínský Union se dere do horního patra tabulky a dá se říci, že, oproti Freiburgu, má lepší výsledky z posledních kol. I proto se rozdíl mezi těmito týmy pořád ztenčuje a vyhraje-li Union na hřišti TSG, bude nulový! Ve prospěch Unionu hraje nejen lepší forma z poslední doby, ale i statistika vzájemných zápasů, kdy poslední tři vyhrál právě Union. V této sezóně uspěl na podzim doma, kde vyhrál 2:0 a o deset dní později, v utkání 2. kola DFB-Pokalu, vyhrál i na hřišti Hoffenheimu (3:1)!
SC FREIBURG
Freiburg se drží v klidném středu tabulky, kde se na něho dotírá právě Union Berlín. Ten z desátého místa ztrácí na devátý Freiburg pouze tři body. Dnes se tak hraje o pověstných šest bodů, kdy, pokud Freiburg vyhraje, získá šestibodový náskok a hlavně se udrží ve hře o poháry (pravděpodobně o poslední pohárovou příčku, kdy se ze šestého místa jde do předkola Evropské ligy). V posledních dvou kolech ale Freiburg prohrál, když doma podlehl Düsseldorfu 0:2 a poté prohrál 0:1 na hřišti Borussie Dortmund.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 25. kola německé Bundesligy, v němž SC FREIBURG přivítá na svém stadionu 1. FC UNION BERLÍN.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.