Bundesliga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Schalke : Hoffenheim - 7. března 2020   15:30

Schalke
20' McKennie (Kenny)
1:1
(1:0)
Hoffenheim
69' Baumgartner  (Hübner)
Schalke
Schubert – Becker, Todibo, Nastasić – Kenny (90. Thiaw), Schöpf, McKennie, Oczipka – Raman (76. Harít), Matondo (82. Kutucu) – Burgstaller (C).
Nübel – Boujellab, Thiaw, Harít, Mercan, Kutucu, Gregoritsch.
Jablonski – Henschel, Neitzel
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen
Hoffenheim
Baumann – Akpoguma, Nordtveit (60. Baumgartner), Hübner (C) – Kadeřábek (79. S. Posch), Grillitsch, Rudy (85. Geiger), Samassékou, Skov – Bebou, Kramarić.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí remízou, což se, vzhledem k formě a postavení obou mužstev, možná dalo před zápasem předpovídat. Každopádně byl to zápas dvou rozdílných poločasů. Ten první vyšel lépe domácím, v tom druhém byli jasně lepší hosté, kteří ale ze zlepšeného výkonu vytěžit víc, než vyrovnat, nedokázali.
90+3'
90+2'
Závěr zápasu je již hodně nervózní, domácí by chtěli strhnout vedení na svou stranu, ale Hoffenheim hraje dobře a pravděpodobně si z Gelsenkirchenu odveze bod.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Jonjoe Kenny, přichází Malick Thiaw.
88'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině soupeře, domácí se ubránili.
87'
Útočným faulem končí akce hostů, domácí tak mohou rozehrát.
86'
Statistika držení míče – 44% : 56%.
85'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Sebastian Rudy, přichází Dennis Geiger.
82'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Rabii Matondo, přichází Ahmed Kutucu.
82'
Rohový kop pro Schalke, po dlouhé době tak opět vidíme útočnou akci domácích.
81'
Žlutou kartu dostává Stefan Posch (TSG 1899 Hoffenheim).
81'
Matija Nastasić (Schalke) rychle rozehrál volný kop u půlící čáry.
80'
Poslední desetiminutovka zápasu před námi, dočkáme se ještě nějakého gólu?
79'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Pavel Kadeřábek, přichází Stefan Posch.
79'
Sebastian Rudy (Hoffenheim) fauluje u pokutového území soupeře, míč pro Schalke.
78'
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) s míčem na pravé straně, kudy pravidelně vozí jeden míč za druhým k vápnu Schalke.
77'
Hoffenheim zůstává na polovině Schalke, Benjamin Hübner ale pokazil centr z levé strany, domácí odkopávají míč do bezpečí.
76'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Benito Raman, přichází Amín Harít.
76'
Schalke je v posledních minutách hodně pasivní a domácí si doslova koledují o další gól ve své síti.
75'
Robert Skov (Hoffenheim) rozehrál roh z levé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.
74'
Ihlas Bebou (Hoffenheim) s míčem na polovině soupeře, dělá otočku a důležité je, že udržel míč... následuje roh pro hostující tým.
73'
Matija Nastasić (Schalke) prohrál souboj u půlící čáry a domácí se musí rychle vracet zpět na svou polovinu.
72'
Bastian Oczipka (Schalke) vhazuje z levé strany, na polovině Hoffenheimu.
71'
Hodně nepřesný centr v podání hostů, míč letím mimo hřiště a jde si pro něj Markus Schubert (Schalke).
69'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Tento gól hostů již platí! Po rohovém kopu propadl míč na malém vápně, kde ho pohotově uklidil do branky Schalke CHRISTOPH BAUMGARTNER.
68'
Rohový kop pro Hoffenheim, hosté rozehrají z levé strany.
66'
Sebastian Rudy rozehrál volný kop Hoffenheimu, za obranou si naskočil na centr BENJAMIN HÜBNER, který hlavou poslal míč do branky.
Ale pozor, gól neplatí pro ofsajd, do hry vstoupil VAR!
66'
Volný kop pro Hoffenheim, je to ze střední vzdálenosti, spíše na centr, než na přímou střelu.
65'
Schalke řeší situaci u vlastního vápna prostým odkopem míče, Matija Nastasić poslal míč až na polovinu soupeře.
63'
Ihlas Bebou (Hoffenheim) to zkusil z pravé strany, ale Markus Schubert (Schalke) v pohodě chytá.
62'
Hoffenheim rozehrává od své branky, hosté prohrávají o gól, což je stále hratelné.
62'
Po rohovém kopu se dostal Rabii Matondo (Schalke) do zakončení, ale míč končí vedle branky Hoffenheimu.
61'
Rohový kop pro Schalke, Bastian Oczipka rozehraje z levé strany.
60'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Håvard Nordtveit, přichází Christoph Baumgartner.
59'
Bastian Oczipka (Schalke) z levé strany neprošel do vápna Hoffenheimu, ale akce domácích pokračuje.
58'
Andrej Kramarić (Hoffenheim) se dostal k hlavičce, uvnitř vápna Schalke, branku těsně míjí.
57'
Jonjoe Kenny (Schalke) zezadu srazil na vlastní polovině protihráče a může být rád, že to není karta.
56'
Hosté si nyní oddechli, při dorážce Burgstallera, který byl nakonec v ofsajdu.
55'
Weston McKennie (Schalke) vybojoval míč u půlící čáry a hned pohotově rozehrál na pravou stranu.
54'
Florian Grillitsch (Hoffenheim) posílá nadýchaný centr do vápna soupeře, ale pro míč si v klidu dojde gólman Schubert.
53'
Bránící Bastian Oczipka (Schalke) odkopává míč až na polovinu soupeře.
52'
Sebastian Rudy (Hoffenheim) poslal centr do vápna, kde opět zaúřadovala obrana Schalke.
51'
Ihlas Bebou (Hoffenheim) vybojoval další roh pro svůj tým, tentokrát hosté rozehrají z pravé strany.
50'
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) ani nadvakrát nedokázal, přes bránícího Oczipku, odcentrovat.
49'
Míč míří z levé strany na bližší tyč, kde ho hlavou posílá mimo vlastní vápno bránící hráč Schalke.
48'
Tam Robert Skov (Hoffenheim) vybojoval, v souboji s bránícím Kennym, roh pro svůj tým.
47'
Hoffenheim s míčem na polovině soupeře, Pavel Kadeřábek přenáší hru z pravé strany na levou.
46'
Håvard Nordtveit (Hoffenheim) fauluje u půlící čáry, hra přerušena, Benito Raman se těžce zvedá z trávníku.
46'
Oba týmy se vrací z kabin, druhý poločas za malý okamžik začne.
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
První poločas končí vítězstvím domácích, kteří sice méně času drželi míč (46% : 54%), ale byli v útoku mnohem nebezpečnější. Schalke nechávalo soupeři čas na kombinaci u půlící čáru, na vlastní polovině toho ale domácí soupeři moc nedovolili a po zásluze vedou 1:0, gólem McKennieho.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta.
44'
Schalke neudrželo míč na polovině Hoffenheimu, autové vhazování hostů.
43'
Odkop od branky Hoffenheimu, hosté získávají míč zpět u půlící čáry a sledujeme další postupnou akci.
42'
Útočným faulem končí akce Hoffenheimu, míč pro Schalke.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, která zatím patřila Schalke, to také, díky gólu McKennieho, vede 1:0, hosté toho moc nepředvedli v dosavadním průběhu.
40'
No, šlo to asi zahrát lépe... domácí rozehráli volný kop, míč ale sbírá ze vzduchu gólman Oliver Baumann.
39'
Weston McKennie (Schalke) faulován na pravé straně, u vápna soupeře, volný kop pro Schalke.
38'
Obránce TSG odkopává míč z vlastního vápna do autu, před dotírajícím Ramanem.
37'
Následuje dlouhý nákop hostů na pravou stranu, nepřesný, takže hrát mohou domácí.
36'
Håvard Nordtveit (Hoffenheim) s míčem u půlící čáry, domácí opět v pozici vyčkávací.
35'
Hosté nyní s míčem na polovině Schalke, tak uvidíme, jak se hostům podaří zaútočit.
34'
Domácí mají zatím zřetelnou převahu, Hoffenheim toho zatím moc nepředvedl.
32'
Oliver Baumann (Hoffenheim) se zapojuje do rozehrávky svého mužstva.
30'
Je za námi první půl hodina hry, domácí již vedou o gól, dokáží hosté s výsledkem ještě něco udělat?
29'
Pozor, Jean-Clair Todibo (Schalke) se drží za pravé stehno a vypadá to na nějaké svalové zranění, zápas pro něho pravděpodobně skončí!
28'
Jonjoe Kenny (Schalke) si bere míč a bude moci vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře.
27'
Autové vhazování hostů, míč se vrací až k brance TSG, takže do rozehrávky se zapojí gólman Baumann.
25'
Malá domů v podání domácích, ti již vedou a nyní to je na hráčích Hoffenheimu, aby s výsledkem něco udělali.
23'
Nakonec z toho ale nebyla střela nebo centr, takže Markus Schubert, v domácí brance, je opět bez práce.
22'
Hoffenheim se osmělil a dostat se do blízkosti šestnáctky Schalke.
20'
Schalke právě vstřelilo branku!
Schalke jde do vedení, když si WESTON MCKENNIE vzal míč, z pravé strany, na hranici vápna, si ho navedl více na střed a poté parádní ranou k tyči překvapil gólmana Hoffenheimu..
19'
Andrej Kramarić (Hoffenheim) se neprosadil na levém křídle, kde přišel o míč.
18'
Míč létá ze strany na stranu, hosté nic neřeší a odkopávají míče, směřující na jejich polovinu.
16'
Rabii Matondo (Schalke) zatáhl míč po pravé straně k vápnu, tam se ale nedokázal prosadit proti hned trojici bránících hráčů.
15'
Statistika držení míče – 47% : 53%.
14'
Oliver Baumann (Hoffenheim) podstupuje souboj před vlastní brankou, kde nakonec vyboxovává míč.
13'
A znovu se bojuje o míč u půlící čáry.
12'
Benjamin Hübner (Hoffenheim) posílá míč na levou stranu, odkud se k němu míč ale znovu vrací.
11'
Zatím je to hodně opatrný zápas, hosté se dostávají dopředu sporadicky, více se v tomto daří domácím.
10'
Schalke se dostává znovu na polovinu Hoffenheimu, míč ale znovu končí v autu.
9'
Benito Raman (Schalke) si bere míč a vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
8'
Po nákopu dopředu vybojovali hosté roh, který Rudy rozehrává z levé strany, domácí se ale v pohodě ubránili.
7'
Hraje se stále v blízkosti půlící čáry, kudy se zatím hosté nemohou dostat dál.
6'
Hosté s míčem u půlící čáry, domácí v klidu vyčkávají na to, co předvede soupeř.
5'
Tentýž hráč, tedy Rabii Matondo, následně vybojoval roh pro svůj tým. Domácí rozehráli z pravé strany, jmenovitě Bastian Oczipka, ale nebyl to dobře zahraný roh.
4'
Rabii Matondo (Schalke) hlavou poslal míč do vápna, obránce TSG ale míč odvrací.
3'
Weston McKennie (Schalke) vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře, který ale vzápětí získává míč.
2'
Schalke s míčem u půlící čáry, míč ale končí v autu.
1'

FC Schalke 04: Schubert – Becker, Todibo, Nastasić – Kenny, Schöpf, McKennie, Oczipka – Raman, Matondo – Burgstaller.
Náhradníci: Nübel – Boujellab, Thiaw, Harít, Mercan, Kutucu, Gregoritsch.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Akpoguma, Nordtveit, Hübner – Kadeřábek, Grillitsch, Rudy, Samassékou, Skov – Bebou, Kramarić.
Náhradníci: Pentke – Bruun Larsen, Beier, Geiger, Ribeiro, Baumgartner, S. Posch, Zuber, Bičakčić.

Rozhodčí: Jablonski – Henschel, Neitzel.
TSG 1899 HOFFENHEIM
TSG je na tom, co se formy týče, podobně, jako Schalke... také Hoffenheim pomalu, ale jistě, vyklízí pozice v horních patrech a aktuálně ja osmý, navíc s nepříjemnou bilancí z posledních duelů, kdy ze čtyř duelů vybojoval pouhý bod. Přičteme-li k této bilanci také prohru v osmfinále DFB-Pokalu, je to již pět soutěžních zápasů bez výhry. Naposledy slavil Hoffenheim výhtu 1. února, kdy doma v prestižním souboji přetlačil Leverkusen výsledkem 2:1. Příznivce TSG ale ještě nyní straší poslední ligový souboj, kdy Hoffenheim doma přivítal lídra Bayern Mnichov, od kterého schytal potupný debakl 0:6...
FC SCHALKE 04
Schalke pomalu, ale jistě, opouští příčky na čele a aktuálně bojuje v podstatě již o poslední pohárovou příčku, kterou stále drží, ale je to již těsně před dvojici Wolfsburg, Hoffenheim. Schalke zaznamenalo v novém kalendářním roce pouze jedinou ligovou výhru, navíc hned v prvním zápase po krátké zimní přestávce, kdy 17. ledna doma vyhrálo nad Mönchengladbachem 2:0. V dalších zápasech dokázalo již pouze třikrát remízovat a ve třech duelech prohrálo (na Bayernu 0:5, stejným poměrem i doma s Lipskem a naposledy padlo 0:3 na hřišti Kolína nad Rýnem).
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 25. kola německé Bundesligy, v němž FC SCHALKE 04 přivítá na svém stadionu TSG 1899 HOFFENHEIM.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.