Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atalanta : Apollon Limassol - 19. října 2017   21:05

Atalanta
Atalanta
12' Iličić (Spinazzola) • 64' Petagna (Iličić) • 66' Freuler (Iličić)
3:1
(1:0)
Apollon Limassol
59' Schembri  (Jakoliš)
Atalanta
Beriša – A. Masiello, Caldara, Palomino – Hateboer, Cristante (70. de Roon), Freuler, Spinazzola – Iličić (86. Cornelius), Petagna, A. Gómez (C) (80. Kurtić).
Gollini – Orsolini, Cornelius, de Roon, Castagne, Kurtić, Mancini.
Georgi Kabakov – Martin Margaritov, Martin Venev (všichni BUL)
MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio nell'Emilia
Vale (C) – Pedro, Yuste, Pitian, Ribeiro Santana – dos Santos Saldanha, Sachetti, Allan (57. Afonso da Silva) – Jakoliš, Maglica (56. Zelaya), Schembri (81. Sardinero).
Kissas – N. Martínez, Afonso da Silva, Zelaya, Papoulis, Sardinero, Vasiliou.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 9:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 18:20.
Utkání je u konce a z výhry se raduje domácí Atalanta. Ta i po přestávce byla lepším týmem, který se tlačil do šancí, ale pojišťující trefa nepřicházela. Udeřilo ale na druhé straně, když se v 59. minutě trefil hlavou André Schembri. Radost hostů ale netrvala dlouho, neboť už za dalších pět minut se trefil Andrea Petagna a za další dvě minuty skóroval Remo Freuler. To už bylo pro Limassol nedostižitelné, ale k dobru tohoto týmu je potřeba přičíst, že se snažil hrát až do konce. Další gól už ale nepadl a utkání tak skončilo výsledkem 3:1. Atalanta je tak po třetím kole na prvním místě se sedmi body, Limassol je třetí se dvěma body.
90+4'
90+3'
Beriša má míč ve svém držení, pozvolna se chystá k rozehrání.
90+2'
Kombinace domácího týmu na útočné polovině, to je to, co Atalantě maximálně vyhovuje.
90+1'
Jakoliš se na pravé straně snažil vymyslet centr, nebo vybojovat standardku, přes Freulera ale nepřešel.
90'
Budou se nastavovat tři minuty.
89'
Tribuny už zpěvem oslavují další tři body do tabulky.
88'
Míč je na polovině Apollonu, hosté se teď nemohou vymanit z tlaku.
87'
Cornelius se ihned zapojil do útoku, naběhl si za obranu, ovšem střela byla nepovedená. Nešla tedy na branku, rohový praporek ale tento hráč trefil přesně.
86'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Josip Iličić, přichází Andreas Cornelius.
85'
Za potlesku tribun se chystá střídání domácích.
84'
Apollon rozehrál rohový kop, po několika přihrávkách nakrátko centroval Pedro, ovšem přesně do rukavic Etrita Beriši.
84'
Atalanta drží míč na svých kopačkách a snaží se hrát co nejdál od Beriši. Prostě nedopustit snížení.
83'
Ne, tohle se nepovedlo, prakticky ihned po centru se pískalo proti hostům...
82'
Hateboer přistrčil Ribeira Santanu a nabídl tak hostům další standardní situaci.
81'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází André Schembri, přichází Adrián Sardinero.
80'
Čtvrtý gól domácích mohl přidat Petagna, jeho křížná střela z otočky skončila o kousek vedle.
80'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Jasmin Kurtić.
79'
Začíná se nám na trávníku trochu přiostřovat, rozhodčí si k sobě zve domácího Freulera a hostujícího Zelayu. K oběma vede káravou řeč.
77'
Za faul na Zelayu si žlutou kartu prohlédl domácí Mattia Caldara.
76'
Po dlouhých přípravách přišel centr z pravé strany, přihrávku zvládl odhlavičkovat připravený Masiello.
75'
Palominův faul dává hostům další standardní situaci, Beriša si už koordinuje obranu.
73'
Hosté rozhodně nic nevzdávají, směrem kupředu jsou aktivnější, než před pauzou.
71'
Žlutou kartou byl za nedovolený zákrok potrestán domácí Andrea Masiello.
70'
Signál hostů z přímého kopu úspěch nepřinesl, přetažený centr skončil mimo všechny útočící hráče.
70'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Bryan Cristante, přichází Marten de Roon.
69'
Domácí budou střídat, čeká se na přerušenou hru.
68'
No a zase je pohoda na kopačkách domácího týmu. A probudilo se i trochu zaražené publikum.
66'
Bergamo právě vstřelilo branku!
A už je to o dvě branky! Na levé straně pŕijal dlouhý pas Gómez, nacentroval na Iličiće, který hrudí sklepl na REMO FREULERA a ten křížnou ranou propálil Valeho – 3:1!
65'
Andrea Petagna si při oslavě gólu sundal dres a za to dostal žlutou kartu.
64'
Domácí tým opět vede! Na Iličićův rohový kop si naskočil ANDREA PETAGNA a hlavou překonal vyběhnutého Valeho. Stav je 2:1 pro italský tým.
63'
Hraje se teď strhující fotbal, oba týmy vrhají vše do útoku.
63'
Roh i na druhé straně a i zde to vypadalo všelijak. Apollon se po vyrovnávací trefě hodně zvedl.
61'
Po rohovém kopu to mohlo být 2:1 pro domácí, jenže na zadní tyči hlavičkující Masiello poslal svůj pokus nad břevno...
59'
Apollon právě vstřelil branku!
Tak to je pro domácí veliký šol. Apollon se dostal po dlouhé době do útoku, Jakoliš svým centrem našel hlavu ANDRÉ SCHEMBRIHO a ten trochu ze záklonu dokázal trefit přesně k tyči – 1:1.
58'
Vale zachránil svůj tým před dalším gólem, když vychytal Petagnu. Ten se dobře obtočil kolem svého obránce a vypálil tvrdou ránu. Gólman Limassolu vytěsnil míč na horní síť!
57'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Allan, přichází Alexandre Afonso da Silva.
56'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Anton Maglica, přichází Emilio Zelaya.
55'
Gómezův centr z levého křídla odvrátil dos Santos Saldanha, vzápětí se pískal i útočný faul Atalanty.
53'
A další žlutá, rozhodčí je teď v jednom kole. Potrestán byl hostující Allan a to za Petagnovo potažení.
52'
Atalanta touží po potvrzení svého náskoku, zatím ale naráží na obranný blok soupeře.
50'
Další žlutá karta, nyní na hostující straně. Za faul u postranní čáry ji dostal Esteban Sachetti.
50'
Iličić prověřil Valeho připravenost docela nečekanou střelou, ten prudkou ránu vyrazil před sebe.
48'
Za skluz na Yusteho byl žlutou kartou potrestán domácí Alejandro Gómez.
48'
Iličić se na pravé straně nepopasoval s přesilou hostující obrany a u brankové čáry přišel o míč.
47'
Z následného rohu už nic nebylo, ale jak vidno, i po pauze to bude hodně o domácím útoku.
46'
Domácí vstoupili do druhé půle jako velká voda a hned po zahájení měli velkou šanci. Gómez byl na levé straně zcela volný, ale trefil pouze vyběhnutého Valeho.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:05.
Máme za sebou první poločas, který se nesl v duchu velkého tlaku domácích. Ti od úvodu přimáčkli soupeře před branku a čekalo se na první gól. Ten přišel ve 12. minutě, kdy Spinazzola přihrál před branku na Josipa Iličiće a ten zblízka doklepl do prázdné branky. Nakonec se ukázalo, že to byl gól první a také poslední, neboť další šance skončily mimo branku, nebo u pozorného Valeho. Do kabin se tak jde za stavu 1:0 pro Atalantu.
45'
45'
Zprava potáhl Hateboer, od brankové čáry pak vyslal prudkou přihrávku, kterou však hosté zvládli odvrátit.
43'
Rohový kop pro hosty, jejich útočná akce ale brzy skončila, neboť se pískal útočný faul uvnitř vápna.
42'
Roh už hosté zvládli vyřešit bez problémů a mohou jít dopředu.
41'
Gómez zvolil pro zakončení technický pokus, ten tečoval hostující Yuste a Vale měl co dělat, aby na změnu směru stihl zareagovat! Vyrazil na roh.
40'
Hostující brankář vyřešil další akci, nyní centr z levé strany.
39'
Je to pořád stejná písnička, Atalanta to zkouší zleva i zprava a Vale se v brance rozhodně nenudí.
37'
Na hranici ofsajdu přijal přihrávku Iličić, po svém potáhnutí přihrál po zemi na nabíhajícího Petagnu, jeho tvrdá rána pak ale prosvištěla kopem Valeho branky.
36'
Petagna předvedl několik pěkných kliček, zakončení už ale trochu vázlo. Jeho pokus skončil v zámezí.
35'
Faul na Freulera, dopředu už jdou zase domácí.
33'
Teď už to ale bylo trochu moc a pískal se faul na hostujícího Yusteho.
32'
Domácí se snaží napadat rozehrávku Apollonu, hráči v bílém mají docela problém dostat míč z vlastní půlky.
30'
Limassol v první trochu vážnější šanci, Pițianova hlavička však šla poměrně dost vedle.
29'
Centr zvládl gólman vyboxovat na hranici šestnáctky, kde se do míče opřel Gómez. Trefil před sebou stojícího protivníka do lokte, ruka se nepískala, byla totiž u těla.
28'
Přímý kop nyní pro Atalantu, Vale si musí dirigovat obranu. Uvidíme centr z pravé strany.
27'
Faul na Pedra, rozlet Atalanty je zastaven. Gómez pouze odevzdává míč.
26'
Malá domů na Valeho, ten musí volit dlouhý nákop k půlce.
24'
Stále stejný obrázek, Atalanta útočí, Limassol je soustředěn na své polovině a pečlivě brání.
22'
Nápor Atalanty pokračuje. Zleva centroval Gómez, jeho pas byl ale příliš prudký a přistál Valemu v rukavicích.
20'
Gómez si zpracoval centr z pravého křídla, poté se pokusil o střelu, tu mu hosté zvládli na hranici pokutového území zablokovat.
19'
Zatím je to fotbal na jednu branku, na tu hostující.
18'
Náskok mohlo navýšit trio Gómez – Iličić – Petagna, trochu to ale překombinovali a na Valeho nevyzráli.
16'
Nakonec z toho byly rohy dva a u toho druhého šel Vale přes chumel hráčů. Tvrdost se mu vyplatila, míč vyboxoval mimo svou šestnáctku.
15'
Rohový kop pro Atalantu, domácí jsou ve velké pohodě a laufu.
14'
Přihrávku do běhu dostal Iličić, snažil se udělat Valemu kličku, ten to ovšem vystihl a čistě mu vypíchl míč.
12'
Rázem je na stadionu ještě bouřlivější atmosféra, domácí fanoušci ženou hráče na další zteč.
12'
Domácí jdou do vedení! Na levé straně skvěle potáhl Spinazzola, přesprintoval soupeře a naservíroval parádní přihrávku na JOSIPA ILIČIĆE. Ten byl zcela volný a stačilo mu nastavit nohu, aby doklepl do prázdné branky.
10'
Petagna se dostával dopředu jako tank, přechod přes Pițiana byl ale sudím vyhodnocen jako nedovolený.
9'
Útok Limassolu skončil pro tuto chvíli na pravé straně, pískala se hra rukou. Beriša bude rozehrávat z hranice vlastní šestnáctky.
8'
Nepŕesný Berišův výkop, u pomezní čáry se na chvíli chopili míče hráči Limassolu.
7'
Nyní se dopředu vydali i hosté, nepřesný nákop ale vrásky hráčům Atalanty nenadělal.
6'
Stále se hraje na půlce Limassolu, chce to ale moment překvapení, hosté nemají s obranou problém.
5'
O chviličku později vystřelil přímo Iličić, jeho prudká rána šla vedle levé tyče Valeho branky.
4'
Vale má první zákrok, po Iličićově přihrávce na levou stranu pálil Gómez. Gólman Apollonu pokus vyrazil.
3'
Úvod utkání je hodně živý, oba týmy se snaží hned od startu útočit.
2'
Na trávníku je trochu mlhavo, je to důsledek předzápasového ohňostroje. Snad se to co nejdříve rozptýlí.
1'
Hned v úvodu se pískalo proti hostům tvrdým zákrokem se provinil dos Santos Saldanha.
1'

Atalanta Bergamasca Calcio: Beriša – A. Masiello, Caldara, Palomino – Hateboer, Cristante, Freuler, Spinazzola – Iličić, Petagna, A. Gómez (C).
Náhradníci: Gollini – Orsolini, Cornelius, de Roon, Castagne, Kurtić, Mancini.

Apollon Limassol FC: Vale (C) – Pedro, Yuste, Pitian, Ribeiro Santana – dos Santos Saldanha, Sachetti, Allan – Jakoliš, Maglica, Schembri.
Náhradníci: Kissas – N. Martínez, Afonso da Silva, Zelaya, Papoulis, Sardinero, Vasiliou.

Rozhodčí: Georgi Kabakov – Martin Margaritov, Martin Venev (všichni BUL).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, vítá je mohutný ohňostroj z tribun. Vypadá to, že atmosféra bude výborná.
Zápas na MAPEI Stadium – Città del Tricolore začne ve 21:05, takže si na večer nic nechystejte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Georgi Kabakov, kterému budou na pomezí asistovat Martin Margaritov a Martin Venev. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Georgi Todorov a u branek budou číhat Nikola Popov a Stanislav Todorov. Všichni pánové jsou z Bulharska.
Apollon Limassol FC

Hosté jsou momentálně třetí, se stejným bodovým ziskem jako druhý Lyon. Apollon v obou odehraných zápasech remizoval, nejprve doma s Lyonem 1:1 a ve druhém kole na půdě anglického Evertonu 2:2. Už to vypadalo, že Limassol odjede z prázdnou, když na Sardinerovu branku odpověděli Rooney a Vlašić, ale v 88. minutě skóroval Yuste a zařídil tak velkou hostující radost.

Odehrané zápasy

Limassol – Lyon 1:1
Everton – Limassol 2:2
Atalanta Bergamasca Calcio

Italský tým se po dvou odehraných utkáních usadil na prvním místě tabulky se ziskem čtyř bodů a našlápl tak k případnému postupu do vyřazovací fáze Evropské ligy. Na svém trávníku nejprve Atalanta smetla Everton 3:0 a na konci září se představila v Lyonu, odkud si odvezla remízu za výsledek 1:1. O branku Italů se postaral Gómez, který v 57. minutě srovnával na 1:1.

Atalanta – Everton 3:0
Lyon – Atalanta 1:1
Dobrý večer u druhé várky dnešních zápasů Evropské ligy. Společně budeme sledovat duel skupiny E mezi týmy Atalanta Bergamasca Calcio a Apollon Limassol FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.