Fortuna liga Slovensko - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Michalovce : Ružomberok - 28. září 2019   19:00

Michalovce
Michalovce
0:1
(0:0)
Ružomberok
Ružomberok
90+2' Mojžiš
Michalovce
Kira – Rota, Carrillo (90+3. Grič), Soler, Žofčák (C) – Savvidis – Popovits, Turik, Martínez García, Kolesár (77. Kvocera) – Sidibé.
Dráb – Červak, Kountouriotis, Grič, Danko, Kvocera, Mavretić.
Ružomberok
Macík – Čurma, Maslo (C), Twardzik – Kojnok, Mojžiš, Kostadinov, Zsigmund, Qose (81. Takáč) – Gerec (90. Regáli), Novotný (54. Bobček).
Krajčirík – Már. Almaský, Takáč, Regáli, Madleňák, Bobček, Jonec.

Michalovce byly ve všem lepší. Ružomberok však zásluhou gólu v samotném závěru vytěžil z minima maximum.
90+3'
90+3'
Na závěrečné sekundy nahrazuje Carrila Grič.
90+2'
Ružomberok právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné! Hosté skutečně střílí rozdílovou branku. Na centr si nejvýše naskočil ALEXANDER MOJŽÍŠ a otevírá skóre!
90+1'
Rozhodčí ještě před standardní situací ukazuje, že nastaví tři minuty.
90'
Takáč měl obrovskou šanci a v závěru budou mít hosté výhodu rohového kopu! vytěží z utkání maximum bodů?
90'
Hostující trenér neponechává nic náhodě. Žlutou kartou ohroženého útočníka Gerece střídá Regáli, který bude mít pravděpodobně za úkol zahustit střed hřiště.
89'
Žlutou kartou je potrestán hostující Gerec.
87'
Velká šance Turíka, ale ani tentokrát míč v síti nekončí.
84'
Kvocera tentokrát zkusil štěstí, ale Macík je zatím výborný.
81'
Hosté oplácejí stejnou mincí. Odchází obránce Qose a nahradí jej ofensivnější Takáč.
80'
Hosté trošku tahají čas, polehávají. Sudí je zatím v klidu. Uvidíme kolik nastaví.
77'
Záložníka Kolesára nahrazuje útočník Kvocera. Tak i domácí trenér by rád fanouškům vyhověl.
75'
I v tomto nevlídném počasí domácí fanoušci bez ustání ženou domácí tým k prvnímu úspěchu. Jejich miláčci je zatím ne a ne vyslyšet.
74'
Žofčák se snažil zaskočit Macíka. Ten se zaskočit nenechává a stahuje míč ze vzduchu.
73'
Šance Kolesára byla velmi zajímavá jen do centru. Jeho lehký bochánek končí jen u soupeře.
71'
Martínez přemýšlel na hranici vápna zda vystřelit nebo přihrát. Nakonec jeho myšlenkový pochod byl příliš dlouhý a byl z ideální pozice vytlačen.
69'
Popovits vyslal na branku Macíka další projektil, ale nemířil přesně.
67'
Hra se výrazně přitvrdila. Rozhodčí s kartami zatím šetří.
64'
Turík měl obrovskou šanci! Střílel na zadní tyč, ale minul a drží se za hlavu.
62'
Hostě jsou pod drtivým tlakem. Další akci řeší výborným obranným skluzem Tvardzik.
61'
Kdepak ani tentokrát to neklapne. Ružomberok je v obranné práci zatím precizní.
60'
Domácí tlačí, třetí rohový kop během dvou minut.
59'
Další rohový kop domácích. Tentokrát hledal Sidibého, který upadl a znovu k zakončení nedošlo.
58'
Tradiční exekutor Žofčák centroval na bližší tyč. Obrana MFK je opět pozorná.
57'
Tentokrát žlutomodří budou mít výhodu rohového kopu.
55'
Hráči Ružomberoka nadále v tlaku. Ze standardní situace však nic nevytěžili.
54'
MFK cítí šanci a oživují hru na hrotu útoku. Novotného nahradí mladičký Bobček.
54'
Všichni domácí hráči signalizovali ofsajd, Soler však jako jeden z mála pokračoval ve hře a zamezil vyložené šanci hostů! O ofsajd se totiž nejednalo.
53'
Do zakončení se tlačil Novotný, ale Kira mu včasným pádem pod nohy šanci zmařil.
52'
Více ze hry mají nyní překvapivě hosté. Hráči Zemplínu brání v hlubokém bloku.
48'
Soler dostal přihrávku na druhou nohu, než by potřeboval a branku neohrozil.
47'
Popovits vyslal ze své kopačky bombu, kterou Macík s námahou vyráží na roh.
46'
Počasí hraje v tomto utkání zatím prim. Nicméně domácí mají více ze hry a i na tomto terénu jsou fotbalovější.
45+1'
45'
Na to, jaké panuje počasí vidíme kvalitní zápas. Gólové koření tomu zatím chybí.
43'
Popovits poslal nádherný centr na Kolesára, který hlavičkoval k pravé tyči, ale Macík se opět vyznamenal.
43'
Turík se cpal dopředu, ale stopku tělem mu vystavil Twardzik.
40'
Standardní situaci si vyzkoušeli hosté. K míči se postavil Kostadinov. Jeho pokus byl asi nejnebezpečnější v tomto zápase. Ale ani tentokrát se skóre nemění.
37'
Na karty máme vyrovnáno. Žluté napomenutí vidí Carrillo.
34'
Macík se srazil se spoluhráčem a upadl. Kolesár se snažil jeho zaváhání využít, ale Macík se vrátil rychle na nohy a skvělým zákrokem jej vychytal.
34'
Tak ani tentokrát se Žofčákův centr neujal.
33'
Zámek domácích vyústil jen v rohový kop. Dokáží domácí zahrozit z této standardní situace?
30'
Půlhodina je za námi. V Michalovcích velice silně prší a to jistě kvalitě hry nepřidá. Zatím se hraje bez větších šancí.
28'
Další standardka Zemplínu. Znovu se k míči postavil Žofčák, ale i tentokrát nechal vyniknout obranu MFK.
27'
Žofčák kroutil míč do vápna Ružomberoku. Hostující obrana je i tentokrát pozorná.
26'
Kapitán MFK ve vzdušném souboji sestřelil Sidibého a vidí první žlutou kartu zápasu.
24'
Kolesárovi se roh nepovedl a Ružomberok se v pohodě ubránil.
23'
Popovits vyslal centr do pokutového území, hosté se brání jen za cenu rohového kopu.
20'
Úvodní dvacetiminutovka zatím nenabídla ohrožení ani jedné z branek. Hraje se především ve středu hřiště.
16'
Soler doběhl volný balón, přistrčil jej Kirovi a domácí brankář volí dlouhý nákop dopředu.
13'
Michalovce měly výhodu přímého kopu. Carillo rozehrával, ale šance vyšla vniveč.
10'
Turík potáhl míč, zvedl hlavu a centroval míč do míst, kde se nacházel Sidibé, na něj byl však balón příliš dlouhý.
8'
Sidibému zmařil útočné snažení kapitán Maslo, který jej vypíchl za autovou čáru. Bude se vhazovat.
7'
Michalovce měli první velkou šanci. Popovits našel Sidibého, který oklamal obránce a předložil míč Kolesárovi. Domácí záložník však branku Macíka přestřelil.
4'
Sidibé zpětnou přihrávkou hledal Martíneze, který sice zatáhl míč dopředu, ale poté mu utekl do zámezí.
3'
Rota si udělal místo, odcentroval, ale obrana Ružomberoku byla pozorná.
2'
Dobrá práce Martinéze, který přebral přihrávku od Popovitse a navzdory problémům se zpracováním ohrozil hostujícího brankáře.
2'
Michalovce poprvé směřovali do útoku, Kolesárovi přihrávka utekla a Macík míč odkopl.
2'
Popovits tvrdě atakoval hostujícího Twardzika, rozhodčí píská.
1'
Vážení fotbaloví fanoušci, vítám vás při sledování zápasu 10. kola Fortuna ligy mezi Michalovci a Ružomberkem.

MFK Zemplín Michalovce

Žluto-modří mají za sebou dva skvělé výsledky. Vážné zranění Mateja Truse pomstili ziskem tří bodů se silným Trenčínem a následně tento úspěch potvrdili uplynulou sobotu i v daleké Nitře. "Šoltisovci" se pomalu zvedají a dá se říci, že zažívají podobný vývoj soutěže, jako loni, kdy to nakonec dotáhli do první šestky.

MFK Ružomberok

Ružomberok si na rozdíl od Michalovců plnil povinnosti v Slovnaft Cupu, které zvládl na jedničku. Mladou Kalši roznesl jasně 6:2. V soutěži mu stačil jediný gól Mojžíše v Dunajské Stredě k tomu, aby se propracoval ke třem bodům. Ružomberské vzpomínky na Zemplín jsou velmi příjemné. Na sklonku minulého ročníku Ružomberok bodoval naplno a přitom neinkasoval.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.