Fotbalová národní liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Dukla - 15. dubna 2023   16:30

Vlašim
Vlašim
48' Horský  • 51' Halinský  • 57' D. Vala II
3:4
(0:3)
Dukla
Dukla
26' Moulis   • 33' Hrubeš   • 40' Moulis   • 74' Šebrle
Vlašim
Vágner – D. Vala II, Vilotić (46. Nogha), Halinský, Onije (46. Heppner) – Smejkal (82. Janda), Křišťan, Suchan, Rigo, Solomon – A. Svoboda (46. Horský).
Kolář – Kulhánek, Biegon.
Kotala – Dresler, Mikeska
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
565 diváků
Dukla
Rada – Krch, M. Zapletal, Barac – Peterka, Havelka, Kozel, Moulis (83. Buchvaldek) – Červenka (83. Hudec), Hrubeš (64. Šebrle), Matějka (90+2. Piroch).
Čtvrtečka – F. Matoušek, Uhlíř.

90+4'
90+2'
Střídání v týmu FK Dukla Praha:
ze hřiště odchází Lukáš Matějka, přichází Jiří Piroch.
90'
Nastavují se 4 minuty.
89'
Žlutá karta pro tým FK Dukla Praha (Filip Havelka).
87'
Vlašim se snaží ze všech sil, ale Dukla si nyní v obraně počíná dobře a nepouští domácí k zakončení.
84'
Snahu domácích nyní zastavuje ofsajd.
83'
ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Lukáš Buchvaldek,
ze hřiště odchází Marek Červenka, přichází Jiří Hudec.
82'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
ze hřiště odchází Tomáš Smejkal, přichází Ladislav Janda.
80'
Centr na zadní tyč si chytil Rada a rychle vyhazuje dlouhý míč na Havelku, ale ten celou akci zbrzdil.
79'
Scuhanova rána zpoza vápna sražena na rohový kop.
77'
Rigo pronikl do vápna a ještě zkoušel posunout míč na Suchana, který by dával do prázdné, ale rychleji se k míči dostali obránci hostujícího týmu!
74'
Dukla právě vstřelila branku! Centr do vápna nedokázal Denis Vala odklidit a míč propadl k nohám ŠTĚPÁNA ŠEBRLEHO, který vrací vedení hostům.
74'
Dnešní utkání sleduje 565 diváků.
72'
Tempo hry ze začátku poločasu postupně vyprchalo a po třetí brance se přeci jen hra uklidnila.
70'
Odražený míč se snažil dostat do vápna jeden z hostujících hráčů, ale nakonec je máván ofsajd.
69'
Na druhé straně vybojovala Dukla rohový kop.
68'
Smejkal se snažil najít Suchana, ale k nejlepšímu střelci druhé ligy se míč nedostal.
67'
Rohový kop Dukly nakonec zakončil Matějka, ale Vágner byl připravený.
65'
Červenka se snažil využít dlouhého centru, ale Nogha jej ubránil.
64'
ze hřiště odchází Jiří Hrubeš, přichází Štěpán Šebrle.
64'
Centr od rohového praporku odvrací hostující obrana.
63'
Heppner odcentroval, Suchan míč zpracoval pro Johna a jeho střelu Rada vytěsnil na rohový kop!
62'
Na druhé straně v obraně výborně zasáhl Nogha a uklidnil nebezpečí ve svém vápně.
59'
Rohový kop a po něm měla Vlašim dvě slibné šance, ale Rada nyní zachránil svůj tým!
57'
Vlašim právě vstřelila branku! DENIS VALA dostal krásný centr za obranu a sám před Radou proměnil!
56'
Hosté se snažili využít dalšího zaváhání domácích v rozehrávce, ale Moulis měl k míči daleko.
55'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Filip Horský).
54'
Po ztrátě míče opět útočí domácí.
53'
Rohový kop hosté celkem s přehledem odvrátili.
53'
Roh pro Vlašim...
52'
Vlašim výrazně ožila a další centr odvraceli hostující obránci z malého vápna.
51'
Vlašim právě vstřelila branku! DENIS HALINSKÝ využil otevřeného prostoru a ranou z dobrých dvaceti metrů snižuje na rozdíl jediné branky.
48'
Vlašim právě vstřelila branku! FILIP HORSKÝ ukázal jak je fotbal jednoduchý. Vzal si míč vnikl do vápna a střelou pod břevno snižuje na rozdíl dvou branek.
47'
Dlouhý pas na Červenku zachytili domácí.
46'
ze hřiště odchází Antonín Svoboda, přichází Filip Horský,
ze hřiště odchází Chisom Onije, přichází Petr Heppner,
ze hřiště odchází Stefan Vilotić, přichází Raymond Roan Nogha.
46'
Vlašim na úvod druhého poločasu připravila hned tři změny v sestavě.
45+1'
45+1'
Tečovaný centr Riga na druhé straně chytá Rada.
45+1'
Hrubeš střelou z vápna našel připraveného Vágnera.
45'
Nastavuje se jedna minuta.
44'
Svoboda si pomohl v souboji s obráncem Dukly rukama a rozehrávat bude brankář Rada ze svého pokutového území.
42'
Po delší době se domácí dostali před vápno Dukly ovšem Rada mohl být v klidu. Vlašim se ke střele nedostala.
40'
Dukla právě vstřelila branku! Další hrubka domácí obrany, kterou trestá střelou na vzdálenější tyč PAVEL MOULIS.
38'
Hra je přerušena, když po souboji ve vápně Vlašimi zůstali na hrací ploše hned dva hráči v modrém.
36'
Domácí se nyní nemohou dostat k ohrožení Radovi branky a hraje se více na jejich polovině.
33'
Dukla právě vstřelila branku! Červenka po vyhraném autu vyslal do úniku Moulise, který ještě našel na druhé straně zcela volného JIŘÍHO HRUBEŠE, který uklidil míč do odkryté branky.
30'
Druhý roh přímé nebezpečí nepřinesl, ale Vlašim si udržela míč a nakonec si John udělal dobrý den z obránců a následně naservíroval míč Smejkalovi, který z hranice vápna jen o kousek minul!
29'
Denis Vala se dostal k hlavičce a Rada konečky prstů vytěsnil míč nad břevno!
29'
Domácí vybojovali rohový kop.
26'
Dukla právě vstřelila branku! Hrubá chyba Stefana Vilotiče, který nedokázal odehrát míč. Následně dostal ideální přihrávku do běhu PAVEL MOULIS a sám před Vágnerem se nemýlil.
25'
Moulis je jedním z nejaktivnějších hráčů Dukly, ale jeho střela nyní postrádala přesnost.
22'
Hosté měli zajímavou akci ve vápně domácích, ale nikdo se nedokázal dostat včas k míči a přesněji zamířit. Nakonec končí nepřehledná situace odkopem od branky Matyáše Vágnera.
20'
Domácí Svoboda v ofsajdu.
17'
Sledujeme zatím vyrovnaný fotbal a oběma celkům dělá určité problémy těžký terén.
15'
John se na pravé straně odpoutal od obránce a poslal do vápna krásný centr, ale do míst, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
14'
Moulis nyní nachytán v ofsajdovém postavení.
12'
Onije si nyní počínal v souboji s Červenkou ve vlastním pokutovém území dosti neopatrně. Hosté se dožadovali penalty, ale sudí Kotala jednoznačně ukazoval, že pískat se nebude.
10'
Křišťanův centr odvrátil Moulis. Vlašim ještě zůstala u míče a následně dostal před vápnem míč Onije, který vystřelil Jeho slabý pokus však zablokovali obránci.
9'
Zapletal sestřelil pronikajícího Johna a je tu zajímavá standardka pro Vlašim.
9'
Žlutá karta pro tým FK Dukla Praha (Michal Zapletal).
8'
Moulis si došel pro míč ve vápně, ale jeho následný centr na spoluhráče odvrátil Onije.
6'
Halinský na druhé straně hledal nabíhajícího Valu, ale ve vápně tentokrát kraloval Peterka.
5'
Havelka se snažil zabojovat o míč, ale nakonec fauloval protihráče a akce hostí končí.
4'
Vlašim se snaží být aktivní, ale nyní nedokázal míč zkrotit na hrací ploše Vala a vhazují hosté z Dukly.
3'
John dostal míč do vápna, ale tam byl připraven Zapletal a domácího záložníka o míč připravil.
1'
Vlašimi nevyšla kombinace na polovině hřiště, ale mrzet to domácí nemusí. Dlouhý nákop na Červenku doputoval až k Vágnerovi, který rozehrává další akci Vlašimi.
1'
Obě mužstva nastupují na hrací plochu.
Oba týmy se odebraly do kabin pro poslední taktické pokyny před zápasem a do výkopu nám zbývá necelých deset minut.
Hráči obou celků vyběhli na hrací plochu k předzápasovému rozcvičení a aktuálně na hřiště svítí sluníčko.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – D. Vala II, Vilotić, Halinský, Onije – Smejkal, Křišťan, Suchan, Rigo, Solomon – A. Svoboda.
Náhradníci: Kolář – Heppner, Nogha, Janda, Kulhánek, Biegon, Horský.
Trenér: Hyský

FK Dukla Praha: Rada – Krch, M. Zapletal, Barac – Peterka, Havelka, Kozel, Moulis – Červenka, Hrubeš, Matějka.
Náhradníci: Čtvrtečka – F. Matoušek, Buchvaldek, Hudec, Piroch, Šebrle, Uhlíř.
Trenér: Rada

Rozhodčí: Kotala – Dresler, Mikeska.
Počasí dnes ve Vlašimi vypadá o poznání lépe a odehrání zápasu nic nebrání.
Celý pátek ve Vlašimi pršelo a hrací plocha byla navečer místy silně podmáčená. Situaci budeme během sobotního dne sledovat a informovat vás, jak to nakonec s utkáním Vlašimi s Duklou dopadne. Záležet bude na sobotních srážkách ve středočeském městě.
FC Sellier & Bellot Vlašim

Vlašimští fotbalisté si užívají aktuálně výbornou formu, kterou potvrdili v minulém kole na hřišti Prostějova, odkud si středočeský celek vezl po jasné výhře 4:0 tři body. „Určitě to nebyl lehký zápas. I Prostějov má svoji kvalitu. Dali jsme rychlou branku, díky které jsme šli brzo do vedení, což byl klíč k úspěchu,“ hodnotil zápas asistent trenéra Dušan Binder v rozhovoru pro Benešovský deník.

V nadcházejícím domácím duelu proti Dukle chce Vlašim opět uspět! „Jsme rádi, že se nám drží a jsme na vítězné vlně, ale musíme být nohama na zemi. Čekají nás ale ještě těžké zápasy,“ je si vědom Binder. Tým Vlašimi chce v domácím prostředí opět bodovat a hlavně chce svému soupeři oplatit podzimní porážku ze vzájemného duelu.
FK Dukla Praha

Hosté z Julisky přijedou do Vlašimi jako aktuálně sedmý celek tabulky, který z posledních sedmi utkání hned v šesti z nich bodoval. Poslední podzimní duel přinesl pražskému celku remízu a v prvních čtyřech jarních kolech dokázali svěřenci trenéra Rady získat čtyři výhry. Stopku rozjeté Dukle vystavila v minulém kole Příbram, který vyloupila Julisku po výhře 1:2.

„Prohra nás samozřejmě mrzí, protože jsme měli úspěšnou sérii na úvod jara. Do zápasu jsme vstoupili dobře, ale poté jsme si dali dvě branky prakticky sami,“ mrzelo na pozápasové tiskové konferenci trenéra Dukly Petra Radu. „Musíme se z porážky vzpamatovat a připravit se na sobotní utkání, kterým nám začne anglický týden,“ dodal zkušený stratég v jehož kádru se nachází Václav Svoboda a Marek Červenka, kteří v minulosti působili právě ve Vlašimi.
Souboj dvou sousedů v tabulce. Přesně tak by se dal nazvat zápas 22. kola druhé nejvyšší soutěže mezi Vlašimí a Duklou. Aktuálně šestá Vlašim je se třiceti body jen o skóre před sedmou Duklou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.