CA Osasuna - Bilbao | ONLINE | 2.3.2013 20:00 | La Liga 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz

Domácí fotbalisté nedokázali prodloužit čtyřzápasovou šňůru bez porážky, když v dnešním večerním zápase prohráli s Athleticem Bilbao 0:1. Jedinou branku velice průměrného utkání vstřelil v 66. minutě Markel Susaeta.
90+3
Na rohu vlastního velkého vápna zůstal ležet Ander Herrera, a to je konec nadějí pro domácí tým.
90+2
Domácí fotbalisté mají stále problémy přiblížit se k bráně soupeře. Už jim moc času nezbývá.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty.
90+1
Hosté střídají. Odešel Susaeta a poslední vteřiny si zahraje Toquero.
90
Již se hraje poslední minuta normální hrací doby.
89
Další rohový kop pro domácí celek znovu odvrátila pozorná obrana hostujícího mužstva.
88
Domácí kopali rychle za sebou dva rohové kopy, ani jeden z nich ale bezprostřední ohrožení pro bránu Bilbaa nepřinesl.
88
Z pravé strany se snažil centrovat Bertrán, domácí se ale opět k zakončení nedostali.
87
Naopak domácí vrhají poslední zbytky sil do útoku. Jenže balon se pohybuje hodně daleko od brány Iraizoze.
86
Hosté se snaží zápas dohrát v klidu a zatím se jim to víceméně daří.
85
Domácí naposledy střídají. Odešel Damià a nastupuje Puñal.
83
Hostující gólman Iraizoz otálel s rozehrávkou a dostal žlutou kartu za zdržování.
82
Hned po rohu sice domácí nezahrozili, ale následně se k hlavičce dostal Lolo. Mířil ale nad.
82
Laporte nyní v nouzi odehrál balon na rohový kop. Hosté se dostávají pod tlak.
81
Míč mířící do vápna Bilbaa zkoušel tečovat Armenteros, chyběl mu jen malý kousek.
80
Po rohu se hosté již neprosadili a teď se již snaží šikovně šetřit čas. Nikam nepospíchají.
78
Fernando Llorente se dostal po pasu od Herrery k zakončení, do střely mu ale skočil jeden obránců a bude toho roh.
77
S napadáním na polovině soupeře to nyní přehnal Joseba Llorente a po ostrém skluzu dostává žlutou kartu.
76
Domácí sice mají více balon, jenže do zakončení se nemohou ani zdaleka dostat.
75
Hraje se stále spíše ve středu hřiště, na další šance zatím marně čekáme.
74
Domácímu celku se rychle krátí čas. Do konce zápasu chybí něco málo přes čtvrt hodiny.
72
Fotbalisté Bilbaa jsou nyní nastěhovaní na polovině soupeře, hraje se u rohového praporku.
71
Střídání také na straně hostů. Odešel De Marcos a nastupuje Ekiza.
70
Domácí tým střídá. Odešel Oier a nastupuje Joseba Llorente.
69
Do vápna střílený přímý kop Masouda musel gólman Iraizoz vytěsnit mimo brankový prostor.
68
Masoud byl nyní pro změnu faulovaný Anderem Herrerou a také od dostává žlutou kartu!
68
Masoudův centr ale v pohodě lapil hostující gólman.
67
San José dostal nyní za faul na Masouda žlutou kartu. Následuje další zajímavá standardka pro domácí.
67
Domácí nyní i díky standardce svého soupeře zatlačili, ten se ale nakonec dokázal ubránit.
66
Ještě před standardkou domácí střídají. Odešel De las Cuevas a nastupuje Masoud.
65
Po faulu na Solu budou nyní přímý kop zahrávat domácí fotbalisté.
64
Nyní jsou tedy na tahu domácí fotbalisté, kteří musí hodně přidat, pokud chtějí s výsledkem něco udělat.
63
Bilbao právě vstřelilo branku!
Ibai poslal povedenou šajtlí centr do vápna domácího celku, balon se dostal na zadní tyč k MARKELU SUSAETOVI, který pohodlně poslal Bilbao do vedení - 0:1!
61
Rukou následně zahrál také střídající Llorente. Rozehrávat tak budou pro změnu domácí fotbalisté.
61
Oier nyní zahrál na polovině soupeře rukou a je pískáno.
60
Hosté kopali rohový kop, po kterém ale Laporte hlavičkoval mimo.
60
Hosté po hodině hry střídají. Odešel Aduriz a nastupuje Llorente.
59
Rychlá kombinace domácího mužstva skončila ofsajdem, u míče jsou tedy hosté.
58
Hra se přestěhovala na polovinu hostů, domácí se ale zatím nemohou dostat k dalšímu zakončení.
58
Iturraspe nyní skluzem zastavil u lajny unikajícího Armenterose a dostává žlutou kartu.
57
Centr mířený na přední tyč domácí odvrátila.
56
Na druhé straně nyní hosté vybojovali rohový kop.
55
Sola výborně našel centrem ve vápně hlavičkujícího Armenterose, ten ale nedokázal z bezprostřední blízkosti efektivně zakončit. Míč poslal v gólové pozici jen do gólmana Iraizoze
54
Už to vypadalo, že se do šance dostane Sola. Skluzem mu ale balon odebral protihráč a přestože skončil míč v zámezí, je z toho jen odkop od hostující brány.
52
Druhý poločas zatím postrádá jakýkoliv náboj. Sledujeme nezajímavou podívanou.
50
Z pravé strany se snažil centrovat De Marcos, opět z toho nic nebylo.
49
Na první zajímavější akci druhého poločasu stále čekáme, více u balonu jsou stále hosté.
47
Druhý poločas ještě o něco opatrnější než ten první. Hosté se snaží více držet balon.
46
Je za námi první poločas zápasu mezi Osasunou a Bilbaem, který branku nepřinesl Stav je nerozhodný 0:0 a nutno říci, že celkem po právu. Ani jedno z mužstev není výrazně aktivnější a příliš zajímavých šancí jsme neviděli.
45
Do vápna se snažil centrovat Armenteros, jeho pas ale hostující obrana odvrátila.
44
Před začátkem poslední minuty první půle budou moci domácí zahrávat nepřímý kop.
43
Poločas se momentálně dohrává na polovině domácího celku, hosté se ale stále nemohou dostat k zakončení.
41
Armenteros posílal na polovinu soupeře dlouhý balon, míč ale poslal hodně nepovedeně do zámezí.
40
Rychle se blíží závěr poločasu a na první branku v zápase stále čekáme.
39
Domácí kopali standardkau z levé strany. Centr mířící do vápna soupeře v pohodě lapil gólman Iraizoz.
38
Ve vápně Osasuny se po souboji s Damiou poroučel k zemi De Marcos, penalta se ale nepíská.
36
Na levé straně hřiště se k balonu dostal Sola, jeho centrovaný balon byl ale hodně nepovedený.
35
Po centru z pravé strany hlavičkoval Aduriz, mířil ale mimo.
34
Ke střele se dostal Oier, jeho rána byla ale hned v zárodku zblokovaná.
33
Zasahovat nyní musel i domácí brankář Andrés Fernández, který ale v pohodě lapil centrovaný míč do vápna.
32
Na hranici vápna dostal příliš prostoru De las Cuevas, jeho rána ale mířila metr nad břevnem hostující brány.
30
Hra se trochu nyní uklidnila a bojuje se ve středu pole.
28
Až nyní se hosté přeci jen dokázali ubránit a po delší době jsou na polovině Osasuny.
27
Hosté se stále nemohou dostat přes půlící čáru, tlak domácího celku se stává trvalým.
26
Domácí jsou v posledních minutách výrazně aktivnější než soupeř. Hraje se na polovině Bilbaa.
25
Domácí kopali další standardku, po které další bravurní zákrok předvedl Iraizoz.
24
Na pár vteřin nyní Sola rozradostnil domácí publikum, když dopravil míč do brány. Jenže pomezní asistent signalizoval ofsajd.
24
Domácí nakonec kopali dva rohové kopy rychle za sebou, ani po jednom z nich ale zakončit nedokázali.
23
Už to vypadalo, že se Sola dostane do zakončení. Na poslední chvíli před ním balon odvrátil San José..
22
U balonu jsou znovu domácí, zatím ale jen na vlastní polovině.
21
Po dlouhém nákopu na hranici velkého vápna prodlužoval Sola hlavou míč jen za sebe, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.
20
Příliš prostoru ve vápně dostal Armenteros, jeho rána z otočky ale mířila jen do míst, kde byl připravený hostující gólman.
19
Sola se po souboji s protihráčem chytil za obličej, faul se ale nepíská a pokračuje se ve hře.
18
Fotbalisté Bilbaa jsou v posledních minutách aktivnější, gólman Fernández ale zatím zasahovat nemusel.
17
Po faulu Soly hosté rychle rozehráli. Akci ale pokazili a míč poslali až do zámezí.
16
Hosté jsou přeci jen nyní delší dobu nastěhovaní na polovině Osasuny, jenže do zakončení se zatím nedostávají.
14
Domácí se po rohu krátce dostali k balonu, jenže Armenteros nedokázal přesně rozehrát.
14
První roh v zápase si vyzkoušejí hosté.
13
Na hrací ploše zůstal ležet Sola a hra je přerušena. Domácí útočník byl faulovaný, rozhodčí tuto situaci neposoudil správně.
12
Nyní byl pro změnu faulovaný Laporte, míč mají hosté.
11
Domácí jsou v úvodu zápasu lepším týmem, hosté se zatím jen brání.
10
Po faulu hostujícího Andera Herrery je tu standardka pro domácí tým.
9
Míč se dostal až k domácímu gólmanovi Fernándezovi, ten míč dlouhým nákopem přenesl na polovinu soupeře.
9
Domácí fotbalisté jsou stále u balonu a obléhají vápno soupeře.
8
Individuálně se snažil prosadit Sola, obranou soupeře byl ale vytlačen až k rohovému praporku.
6
Hosté se zatím nemohou dostat na dostřel domácí brány. Hra se opět přesunula do středu hřiště.
5
Po rohu se k hlavičce dostal Miguel Flaño a hostující gólman si připsal další důležitý zákrok.
5
První velkou šanci v zápase měl domácí Sola, jehož přízemní ránu Iraizoz bravurně vyrazil na roh.
4
Hostující De Marcos se dral do vápna, zasahovat musel gólman Andrés Fernández.
3
Stále sledujeme boj ve středu pole, oba gólmani mohou být zatím v klidu.
2
Hosté začali hodně aktivně, jenže k ohrožení brány soupeře se ani zdaleka nedostali.
1
O výkop se postarali fotbalisté hostujícího týmu.
1
Hráči obou týmů jsou již na hrací ploše, utkání za pár chvil může začít.

CA Osasuna: Andrés Fernández - Marc Bertrán, Alejandro Arribas, Miguel Flaño, Damià - De las Cuevas, Lolo, Oier, Silva, Armenteros - Sola

Athletic Bilbao: Iraizoz - Iraola, Laporte, San José, Aurtenetxe - Susaeta, Iturraspe, De Marcos, Ander Herrera, Ibai - Aduriz

Rozhodčí: Teixeira - Díaz, Torre.
Domácí fotbalisté Osasuny na tom nejsou o mnoho lépe než jejich dnešní soupeř. Na kontě mají osmadvacet bodů a od sestupových míst je dělí pět bodů. Přesto se ale tým vedený José Mendilibarem nachází v lepší pohodě než jeho dnešní soupeř. Domácí totiž v posledních čtyřech kolech uhráli deset bodů za tři výhry a jedno remízu a právě díky těmto výsledkům se začali vzdalovat sestupovým příčkám. V polovině ledna byla Osasune ještě beznadějně poslední, stačilo pár dobrých výsledků a týmu se hned dýchá lépe..
Athletic Bilbao jako účastník letošního ročníku Evropské ligy neprožívá povedenou sezonu. Ze základní skupiny Evropské ligy fotbalisté Bilbaa nepostoupili a vůbec se jim nedaří ani v Primera División. V pětadvaceti zápasech uhráli pouze 26 bodů, což je řadí jen těsně nad sestupové příčky. Bilbao má navíc velice špatnou aktuální formu, tři poslední zápasy v Primera División totiž prohrálo, naposledy nestačilo doma na Real Sociedad (1:3).
Dobrý večer při sledování online reportáže ze zápasu 24. kola španělské primera División mezi Osasunou a Athleticem Bilbao. V této online reportáži budeme sledovat souboj dvou celků z dolní poloviny tabulky. Domácí fotbalisté jsou momentálně na čtrnáctém místě, hosté jsou dokonce šestnáctí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.