To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou!
Velmi zajímavé utkání druhého kola španělské Primera Division mezi Granadou a Sevillou skončilo 1:1, za domácí se ve 37. minutě trefil Rico, který dorazil neproměněnou penaltu Siqueiry, za hosty korigoval ve 44. minutě Negredo. Hosté hráli od 34. minuty o desíti, i tak byli nebezpečnějším týmem. Po tomto utkání je Sevilla třetí, Granada šestnáctá.
90+3
Floro Flores nastřelil v poslední minutě hlavou tyč!
90+1
Rohový kop pro Granadu.
90
V dnešním utkání se budou nastavovat 3 minuty.
88
Poslední střídání dnešního utkání, odešel Ivan Rakitić, nahradil ho Cala.
87
Negredo v ofsajdu.
86
Darwin Machis hlavičkoval vedle.
83
Inigo Lopez vidí od sudího Fernándeze žlutou kartu.
81
Poslední střídání domácích, ze hry odstoupil Iriney, nahradil ho Juanma Ortíz.
80
A v krátkém sledu další kop od rohového praporku.
79
77
Žlutou kartou potrestán chorvatský reprezentant Ivan Rakitić.
75
Ani Mikel Rico nemířil přesně.
74
Navas vystřelil vedle.
73
Granada střídá, El Arabi přepustil pozici Machisovi.
72
Piotr Trochowski zkusil vypálit z velké dálky, neuspěl.
71
Iriney je dalším hráčem potrestaným žlutou kartou.
70
Domácí mají možnost rozehrávky rohového kopu.
68
Negredo hlavičkoval těsně mimo levou tyč!
66
Orellana je dnes určitě nejčastější střelec, další jeho rána skončila opět mimo branku.
65
Domácí střídají, ze hry odstoupil Jaime Romero, nahradil ho Torje.
64
A Fabian Orellana se vrací zpátky do hry.
63
Už se opět hraje.
62
Orellana zůstal ležet na trávníku, hra je přerušena.
61
Na hřišti se to opravdu hemží tvrdými fauly, za další takový už vidí Botía žlutou kartu.
58
Dalším tvrdým zákrokem se prezentoval El Arabi, sudí Fernández ale zůstává opět v klidu.
56
První střela v druhém poločase, o kterou se postaral Fabian Orellana, mířil ale mimo.
54
Dva fauly Navarra v krátkém sledu, hostující obránce může být rád, že neviděl žlutou kartu.
52
Druhý poločas zatím nepřináší příliš pohledný fotbal, hosté oslabení o jednoho hráče se pořádně nemohou dostat ke kloudné akci, domácím spíše vyčkávají.
49
El Arabi se pokusil vystřelit, nemířil ale vůbec přesně.
46
Hosté o poločase podruhé vystřídali, ze hry odstoupil Fazio, nahradil ho Botía.
46
První půle přinesla hodně zajímavých momentů, domácí se ujali vedení v 37. minutě, když Mikel Rico dorazil neproměněnou penaltu Siquiery, kterého vychytal Palop. Právě Palop se do branky dostal až před pokutovým kopem, jelikož Diego Lopez byl vyloučen. Minutu před poločasem poté hlavou srovnal Álvaro Negredo. Druhý poločas začne přibližně v 22:00.
45
Sudí Fernández nastaví v prvním poločase 2 minuty.
44
Sevilla právě vstřelila branku!
Vypadá to, že se potvrdilo pravidlo nedáš - dostaneš, po velké šanci Orellany se na druhé straně dostal do šance ÁLVARO NEGREDO, který i když nadvakrát srovnává skóre!
43
Fabian Orellana odmítl zvýšit vedení na 2:0, ve velké příležitosti nepochopitelně zaváhal!
42
Floro Flores napřáhl ke střele, kterou musel Palop vytěsnit na roh.
40
El Arabi vypálil mimo.
39
Hosté jsou velmi frustrovaní.
37
Granada právě vstřelila branku!
Siquiera sice neproměnil penaltu, kterou mu vyrazil Palop, na následnou dorážku MIKELA RICA už ale byl hostující brankář krátký!
35
Hosté musí také střídat, ze hry nuceně odstupuje Jose Antonio Reyes, do branky se postaví Andrés Palop.
34
Hostující brankář Diego Lopez je za penaltový zákrok vyloučen.
33
Byla nařízena penalta pro Granadu!
30
Oba zranění hráči jsou zpátky ve hře.
28
27
Iriney se srazil s Reyesem, oba hráči jsou ošetřováni na hrací ploše.
25
Série několika přerušení hodně oslabilo tempo hry.
22
Další ztrátu v dobré šanci na rychlý útok předvedl Reyes.
20
Ještě jsme neviděli ani jednu střelu na branku, oba týmy hodně ztrácí míč ve středu hřiště.
18
Negredo vystřelil, jeho rána skončila ale opět mimo.
16
Jaime Romero ztratil míč v hodně špatnou dobu, domácí totiž mohli postupovat do rychlého brejku.
15
První rohový kop v dnešním zápase rozehrají domácí.
13
Negredo se cpal do šance, byl ovšem v ofsajdu.
11
Už se opět hraje, Floro Flores vypálil mimo tři tyče.
10
Na hřišti je ošetřován Jesus Navas.
8
První žlutou kartu v zápase vidí Guilherme Siqueira.
7
Další střelou se prezentoval španělský reprezentant v barvách Sevilly Jesus Navas, mířil vysoko nad.
6
Od začátku jsou mírně aktivnější domácí fotbalisté.
5
Inigo Lopez vypálil mimo branku.

Granada: Tono - Siqueira, Gomez, Lopez, Nyom - Rico, Iriney - Romero, El Arabi, Orellana - Floro Flores

Sevilla FC: Lopez - Navarro, Spahić, Fazio, Cicinho - Rakitić, Medel, Trochowski - Reyes, Negredo, Navas

Rozhodčí: Fernández - Rodríguez, García.
3
První střelu v dnešním utkání zaznamenali hosté ze Sevilly, šal ale hodně mimo branku.
1
Granada v prvním kole podlehla na půdě nováčka Raya Vallecana 0:1, do nového ročníku tak nevkročila příliš dobře. Za to Sevilla porazila na svém stadionu Getafe 2:1, když branky stříleli Fazio a z penalty Álvaro Negredo, pozdější snížení Alexise už na zisku tří bodů sevillského týmu nic nezměnilo.
Zdravím všechny fanoušky dobrého španělského fotbalu, dnes jsou na programu celkem 4 zápasy 2. kola, Granada přivítá na svém stadionu Sevillu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.