Sevilla - Getafe | ONLINE | 18.8.2012 21:00 | La Liga 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz

Hosté sice dokázali v úvodu druhé půle snížit na 2:1 a následně měli i další šance. Jenže druhý vyrovnávací gól již vstřelit nezvládli a utkání tak končí výhrou domácího mužstva.
90+4
Pedro León kopl standardku dobře, následovalo i zakončení hlavou, míč šel ale mimo a to je pro domácí již dobré.
90+3
V závěru ještě přímý kop pro hostující tým. Do vápna jde i brankář Moyá.
90+1
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90
Začala poslední minuta normální hrací doby, míč mají hosté.
89
Colunga se snažil prosadit proti třem protihráčům. Neměl sebemenší nárok.
87
Hosté se nemohou v závěru zápasu dostat do tolik potřebného tlaku a začíná se zdát, že si domácí výsledek pohlídají.
85
Domácí záložník Rakitić se dostal až do vápna a jeho rána, kterou lehce tečoval Moyá, končí na břevně brány Getafe!
84
Domácí hráči teď stále drží balon a snaží se závěr zápasu odehrát na polovině soupeře.
83
Následně právě Trochowski odchází a zahraje si Javi Hervás.
83
Trochowski posílal do vápna přízemní přihrávku, která měla gólové parametry. Manu ale jeho pas nečekal a nedokázal zakončit.
81
Domácí hráči se vymanili z největšího tlaku a nyní jsou nastěhovaní na polovině soupeře.
79
Baba se dostal ke střele z hranice vápna, jeho ránu dobře vyrazil gólman Moyá.
78
Chvilku po svém příchodu na hřiště dostal žlutou kartu Manu del Moral.
77
Do šance se dostával Baba, byl mu ale odmávaný ofsajd.
76
O chvilku později střídají také domácí. Odešel Jose Antonio Reyes a nastupuje Manu.
75
Hosté naposledy střídají. Odešel Mehdi Lacen a místo něj si zahraje Adrian Colunga.
74
Do vápna se snažil centrovat Miguel Torres, jeho pas do vápna byl ale nepřesný a mířil přímo do náruče brankáře domácího týmu.
72
Hosté hodně vysouvají svůj presink a to dělá domácímu mužstvu velké problémy.
70
Dvacet minut před koncem domácí hráči stále s vypětím všech sil drží jednobrankový náskok.
68
Domácí střídají. Odchází střelec druhého gólu Negredo a nastupuje Baba.
67
Rakitić se zvedal z hrací plochy jen velmi těžko. Po krátkém ošetření bude ale v pořádku.
66
V jednu chvíli zůstali ležet na hrací ploše Negredo a Rakitić, hra ale pokračovala, což se domácímu publiku pochopitelně nelíbilo.
64
Hosté jsou stále aktivnější, domácímu týmu se nyní vůbec nedaří.
62
Další útočná akce Getafe skončila až u brankáře Lópeze, který bude rozehrávat od vlastní brány.
60
Hosté hrají stále velmi dobře a je jasné, že v poslední třetině zápasu budou domácí hráče asi ještě hodně zlobit.
58
Po přímém kopu z pravé strany poslal Negredo míč do brány, je mu ale mávaný a následně i pískaný ofsajd.
57
Po dalším ostřejším souboji je tu karta pro hostujícího Miguela Torrese.
56
Míč následně do vápna posílal opět Pedro León a znovu z toho byla velká šance hostů. Domácí se ale přeci jen ubránili.
55
Po následném přímém kopu Pedro Leóna tečoval balon ve zdi stojící Trochowski a je z toho roh.
54
Hned dvě žluté pro domácí. Při jednom přerušení dostali za faul žlutou kartu Spahić a také Medel.
54
52
Odešel Diego Castro a nastupuje Abdelaziz Barrada.
50
Getafe právě vstřelilo branku!
Hosté se prosazují ze standardky, když po sedmém rohu v podání Pedra Leóna hlavou snížil ALEXIS RUANO.
49
Pedro León podťal protihráče a dostává za to žlutou kartu.
47
Po velké hrubce Spahiće šel na bránu zcela sám Miku, jeho tvrdou ránu ale brankář López vyrazil.
46
Hosté střídají. Odešel Míchel a nastupuje Xavi Torres.
46
Je za námi první poločas, který přinesl dva góly v hostující bráně. Nic to ale nemění na tom, že jsme sledovali poměrně vyrovnaný fotbal a nedá se říci, že by byli domácí hráči výrazně lepší. Především při standardkách hosté také hodně zlobili a uvidíme, co přinese druhý poločas.
45+2
Ivan Rakitić nešikovně trefil skluzem protihráče a dostává žlutou kartu.
45+1
První poločas bude nastavený o dvě minuty.
45
Po dalším přímém kopu do vápna Getafe se snažil Rakitić prodlužovat balon za sebe, míč ale skončil až v zámezí.
43
Ve velké gólové šanci byl Cicinho, ve vápně mu ale nesedl balon a mířil hodně mimo.
42
Alexis trefil loktem soupeře a dostává žlutou kartu.
41
Navarro si na levé straně hřiště počínal příliš důrazně a dopustil se útočného faulu.
39
Sevilla právě vstřelila branku!
ÁLVARO NEGREDO poslal míč přesně doprostřed brány, Moyá skočil doleva a je tu druhý gól domácího týmu.
38
Penalta se už bude kopat. Zahrávat ji bude Negredo.
37
Ještě před rozehráním penalty je ošetřovaný hostující gólman Moyá.
36
Valera fauloval Reyese uvnitř vlastního pokutového území. Dostává žlutou kartu a navíc je tu penalta pro domácí!
34
Po dalším rohu se míč dostal na levou stranu a po parádním centru Navase se hlavou prosadil argentinský stoper FEDERICO FAZIO.
33
Domácí kopali další roh, po rozehrávce nakrátko se k balonu dostal Medel, jeho rána byla tečovaná na další roh.
32
Po centru z pravé strany se při zakončení trochu srazili Rakitić a Negredu a druhý jmenovaný v těžké pozici zamířil mimo.
30
Máme za sebou třetinu utkání a stav je stále nerozhodný 0:0. Nyní se nedá říci, že by jeden nebo druhý tým byl lepší.
28
Po centru Leóna z pravé strany musel zasahovat brankář Diego López. Ten v pohodě schoval centr do rukavic.
26
Oba celky hodně faulují a rozhodčí Izquierdo musí často přerušovat hru. V hlavičkovém souboji nyní opět fauloval Negredo.
24
Negredo se dopustil útočného faul, míč pro hosty.
23
Rakitić rozehrál roh nakrátko na Cicinha, jehož následný centr byl příliš dlouhý.
22
Po centru Navase je tu rohový kop pro domácí tým.
21
Hosté jsou v této fázi hry stále o něco aktivnější a domácím se vůbec nedaří prosadit se na polovinu soupeře.
19
Teď jsou naopak pod tlakem domácí fotbalisté. Hráči Getafe kopali hned dva slepené rohy. Po tom druhém mířil David Abraham nůžkami nad bránu.
17
Po centru do vápna zakončoval na zadní tyči hlavou opět Miku, tentokrát ale mířil mimo.
16
Míč za obranu nyní dostal hostující Miku a jeho ránu levačkou musel brankář Lopéz vyrazit na rohový kop.
14
Poprvé zahrozili také hosté, Lopéz ale nakonec zasahovat nemusel.
12
Po centru Cicinha se k zakončení v gólové pozici dostal kanonýr Negredo, mířil ale z malého vápna nad břevno.
11
Sevilla nakonec kopala rohy dva, ani jeden ale ke změně stavu nevedl.
10
Pedro León musel nyní rychle na zem, aby zastavil rodící se šanci domácích. Následuje další roh.
9
Do vápna poslal dobrý centr Rakitić, hostující obrana ale dokázala balon odvrátit.
9
Navasovu střelu z pravé strany zblokoval Alexis na první rohový kop v zápase.
8
Fotbalisté Sevilly jsou zatím aktivnější a hraje se na polovině Getafe.
6
První velkou šanci měli domácí fotbalisté. Po centru Navarra z levé strany propadl balon až na zadní tyč k Navasovi, který ale z plného běhu jen těsně minul.
4
Na levé straně utekl domácí obraně Lafita, jeho centr do vápna ale nikoho ze spoluhráč nenašel.
3
Domácí kopali Rakitićem přímý kop. Byl to pokus o signál, jenže následný centr do vápna nedoputoval k Jesús Navasovi.
2
Úvod zápasu je hodně opatrný. Míč mají více domácí, zatím se ale hraje okolí půlící čáry.
1
Výkop mají hosté.
Hráči obou týmů již nastupují na hrací plochu. Domácí hráči budou mít dnes bílé dresy, hosté jsou v modrém.

Sevilla FC: López - Cicinho, Fazio, Spahić, Navarro - Jesús Navas, Medel, Rakitić, Trochowski - Reyes - Negredo

Getafe CF: Moyá - Juan Valera, Alexis, Abraham, Miguel Torres - Pedro León, Míchel, Diego Castro, Lacen, Lafita - Miku

Rozhodčí: Izquierdo - García, Trejo.
Sevillu favorizují také sázkové kanceláře. Na výhru domácího týmu je kurz okolo 1,7 a naopak na výhru hostů se kurz pohybuje okolo 5,8.
Dobrý večer při sledování zápasu 1. kola španělské Primera Division mezi celky Sevilla FC a Getafe CF. Především domácím celek vstupuje do sezony s velkým očekáváním a v prvním zápase sezony by si chtěl na domácí půdě připsat tři body za vítězství.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.