Je dobojováno. Nováček z Valladolidu vybojoval na hřišti Zaragozy cenné tři body, když utkání rozhodl svou trefou Oscár Fernandéz. Domácí byli v úvodu zápasu jasně lepší, ale nedokázal proměnit žádnou ze svých šancí. Naopak na konci prvního poločasu poslal Valladolid do vedení Oscár. Ve druhém poločase už hosté Zaragozu do ničeho nepustili a sami mohli zvýšit náskok, ale Victor Peréz neproměnil pokutový kop. I tak se hosté radují ze zisku tří bodů. To je t mé strany vše a těším se zase někdy u onlajn přenosů. Přeji dobrou noc.
90+4
Tak ještě rohový kop pro Zaragozu.
90+4
Přímý volný kop z třiceti metrů pro domácí. Zřejmě poslední šance na vyrovnání.
90+4
Další dlouhý nákop domácích končí v zámezí.
90+3
Hosté navíc vybojovali faul na polovině Zaragozy.
90+2
Domácí to stále zkoušejí, ale nemohou se dostat do šance.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil 4 minuty!
90
Za úmyslnou ruku uviděl žlutou kartu střídající Lolo.
90
Hosté už nic nevymýšlí a odpopávají míč co nejdál od své branky.
87
Domácí se snaží, ale moc času jim už nezbývá.
86
Další žlutou uviděl Sastre.
85
Hosté nikam nepospíchají a míč poslali až ke svému brankáři.
84
Z dálky napřáhl Apono, ale jeho dělovka končí těsně vedle!
83
Dlouhý nákop domácích skončil až u hostujícího brankáře.
82
Žlutou uviděl i střídající José Marí.
81
Ke střele z vápna se dostal Postiga, ale pálil vysoko nad.
80
Penalty se po souboji ve vápně dožadovali i domácí, ale rozhodčí zůstal klidný.
79
Hosté střídají. Dohrál Alvaro Rubio a přišel Sastre.
78
Domácí celek trápí přechod do útoku, stejně tak, jako v minulé sezoně.
77
Už je vše v pořádku a hra pokračuje.
76
Z ničeho nic zůstal ve vápně ležet z jeden hostujících hráčů, který má křeče. Hrát se chvíli určitě nebude.
76
Po závaru ve vápně hostů rohový kop pro domácí celek.
75
Žlutou kartu uviděl hostující Oscár González.
74
Z rohu ale hráči Valladolidu nic nevytěžili.
74
A ti vybojovali další roh.
73
Už se hraje a u míče jsou hosté.
72
Na zemi zůstal ležet jeden z domácích hráčů a rozhodčí hru přerušil.
70
Tak to byla hodně kuriózní situace. Hosté zahrávali přímý volný kop a jejich střelu ztečoval jeden z obránců na rohový kop. Podle rozhodčího ale zahrál v pokutovém územím rukou a ten proto nařídil penaltu. Tu ovšem Victor Perez neproměnil, protože napálil míč pouze do tyče. Z opakovaných záběrů ale bylo jasně vidět, že penalta nebyla nařízena správně, protože domácí obránce odvrátil míč na rohový kop hlavou!
69
Byla nařízena penalta a budou ji kopat hosté.
68
Hosté tlačí a vybojovali třetí rohový kop.
68
Ale nic z něho nebylo, přesto jsou hráči Valladolidu stále u míče.
67
A vzápětí hned další.
66
Rohový kop pro Valladolid.
65
Za svůj tvrdý zákrok uviděl žlutou kartu hostující Alvaro Rubio.
64
Zaragoze se nedaří dostat na dostřel hostující branky. Domácí to budou mít ohromě těžké, protože čas se velmi rychle krátí.
63
Ten se rozhodl pro dlouhý nákop, ale útok rychle skončil dalším ofsajdem.
62
Míč má ve své moci domácí brankář.
61
Tentokrát domácí zvolili dlouhý nákop, ale míč skončil v zámezí a hosté budou vhazovat.
60
Zaragoza rozjíždí další útočnou akci.
59
Hosté se pouze brání, ale stále úspěšně.
58
A nyní další nepřesná přihrávka.
57
Další útok domácích zastavil ofsajd.
56
Další střídání domácích. Obradoviče nahradil Aranda.
55
Ale domácí dnes hodně kazí a to je zatím připravuje o lepší výsledek.
54
Zaragoza to opět zkouší od svého brankáře.
53
Další útok domácích ale skončil ještě před pokutovým územím Valladolidu.
52
Domácí jsou aktivnější a snaží se vyrovnat. Hosté ale zatím pozorně brání.
51
Domácí se dostali ke střele, ale míč neohrozil hostující brankáře a stav utkání se tak nemění.
50
Domácí poprvé střídají. Odešel Romarič a zahraje si Jose Mari.
49
S tím si ale hostující obrana v pohodě poradila.
48
A Zaragoza vybojovala rohový kop.
48
Dopředu se tlačí domácí, kteří se budou pochopitelně snažit vyrovnat.
47
Ani jeden tým v poločase nestřídal.
46
Hráči se už vrací na hřiště a utkání bude za malý okamžik pokračovat.
Začátek prvního poločasu patřil domácích, kteří si vypracovali několik slibných šancí, ale žádnou se jim nepovedlo proměnit. Postupně se hra vyrovnávala a v závěru poločasu už byli lepší hosté. Ti se v poslední minutě prvního dějství dostali do dobré šance, kterou proměnil Oscár Fernandez a poslal tak Valladolid do vedení. Uvidíme, co nám nabídne poločas druhý, který začne přibližně v 00:05.
45
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Hosté na polovině hřiště vybojovali míč a šli do brejku. Z levé strany poslal do vápna domácích přízemní přihrávku Omar Ramos a z malého vápna Roberta propálil OSCÁR FERNANDEZ.
44
Ebert se vyhl ofsajdové pasti a z levé strany se řítil sám na brankáře. Z úhlu ale nedokázal branku trefit.
43
Ke střele z vápna se dostal Alvaro Rubio, ale jeho pokus končí vysoko nad. Je ale pravda, že hostující hráč to měl velmi těžké.
42
K vidění je spousta nepřesností, což brzdí slibně vypracované útočné akce.
41
Javi Guerra teď při napadání tvrdě fauloval domácí obránce. Hlavní rozhodčí ho zatím pouze důrazně napomíná.
40
A Postiga a jeho další útočný faul. Tentokrát si v souboji pomohl loktem, což dobře viděl pomezní rozhodčí.
39
I oni ale chybovali. Následný útok Zaragozy zastavil útočný faul Postigy.
38
Tomu se ale výkop příliš nepovedl a hosté už opět kombinují na své polovině.
37
Domácí začínají další akci od svého brankáře.
36
V další akci spadl hostující útočník ve vápně Zaragozy, ale penalta se správně nepíská.
35
Hosté se dobře prokombinovali až do vápna Zaragozy, poté přišla přízemní přihrávka na malé vápno, kde se k míči dostal Javi Guerra, ale domácí branku ve skluzu netrefil!
34
Valladolid se usadil na polovině domácího celku.
33
Domácí fanoušci hlasitě pískají, nejsou spokojeni s rozhodnutím hlavního rozhodčích, který neodpískal faul.
32
Ale domácímu útočníku utekl míč do zámezí. Rozehrávat bude hostující brankář.
31
Zaragoza vybojovala aut těsně vedle rohového praporku na polovině hostů.
30
Domácí jsou stále u míče, i když po jednom ze soubojů se hosté dožadovali odpískání nedovoleného zákroku. Podle rozhodčího ale bylo vše v pořádku.
29
Domácí se prokombinovali až před velký vápno Valladolidu, ale pak je zastavila nepřesná přihrávka.
28
A ta vybojovala přímý volný kop zhruba deset metrů za polovinou hřiště.
27
Hosté ovšem chybovali a dopředu jde Zaragoza.
26
Jejich další útok ale domácí zastavili, ale míč neudrželi.
25
V posledních minutách jsou aktivnější hosté. Uvidíme, zda se jim povede dostat se do nějaké větší šance.
24
A jejich útok zastavila další nepřesná přihrávka. To je zatím největší problém obou týmů.
23
Ale zatím jsou stále na své polovině.
22
U míče jsou hosté, kteří se snaží něco vymyslet.
21
Domácí to zkusili dlouhým nákopem, ale ten nebyl vůbec přesný a míč skončil v zámezí.
20
Až nyní, ale jejich dobrou kombinaci zastavila nepřesná finální přihrávka.
19
Hosté se ještě ani jednou nedostali k pokutovému území domácích.
17
Domácí stále tlačí, ale hostující obránci jsou zatím pozorní.
16
Domácí Postiga se dostal s míčem až do vápna hostů, ale na posledních chvíli ho zastavil jeden z obránců.
15
Jejich akce skončila těsně za polovinou hřiště, ale nic jiného se ani nedalo čekat.
14
Nyní to zkoušejí hosté, ale jejich útok postrádá rychlost.
13
K další střele natáhl domácí Oriol, ale ani on nemířil přesně. Zaragoza je aktivnější.
12
Ti ji rozehráli na krátko a nakonec se ke střele dostal Romarič, ale jeho střela skončila těsně vedle hostující branky!
11
Hostující brankář chytil míč mimo pokutové území a uviděl žlutou kartu. Zajímavá situace pro domácí.
9
Jejich snažení ale ukončila nepřesná přihrávka.
8
Hra se malinko uklidnila a míč mají konečně hosté, kteří se ovšem nikam neženou.
7
Kulatý nesmysl se dostal až k domácímu brankáři. Ten zakládá další útok dlouhým nákopem.
6
Hosté míč získali, ale nepodařilo se jim ho udržet na svých kopačkách.
5
Domácí borci jsou stále u míče, ale nedaří se jim dostat do šance.
4
Ale jeho rozehrávka se jim vůbec nepovedla a sami se vytlačili až hluboko na svojí polovinu.
3
Po chybě se ale k míči dostali domácí a po rychlé akci vybojovali rohový kop.
2
Míč mají hosté, kteří kombinují na své polovině.
1

Real Zaragoza: Roberto - Abraham, Obradovič, Peredes, Apono, Zucilini, Romarič, Montanes, Alvaro Gonzales, Oriol, Postiga

Real Valladolid: Jaime - Rukavina, Marc Valiente, Balenziaga, Victor Perez, Oscar, Rueda, Ebert, Alvaro Rubio, Omar Ramos, Javi Guerra
Valladolid dokázal postoupit do první ligy, když v play-off druhé nejvyšší španělské soutěže nejdříve vyřadil Cordobu a ve finále si poradil i s Alcorconem. Zaragoza v loňské sezoně byla dlouho na posledním místě a mnoho odborníků ji už odepsalo a označilo za prvního sestupujícího. Zaragoze ale vyšel závěr sezony a klub se dokázal senzačně zachránit. Z posledních jedenácti utkání dokázala Zaragoza hned 8x vyhrát a to ji nakonec katapultovala na šestnáctou pozici!
Přeji krásný večer všem fotbalovým fanouškům. O víkendu začala španělská nejvyšší soutěž a dnes se dohrává první kolo. Dohrávku obstará zápas mezi Zaragozou a Valladolidem. Podle sázkových kanceláří bude tento zápas vyrovnaný, ale i přesto je větším favoritem domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.