Přenos se aktualizuje automaticky

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Nešťastný závěr pro domácí tým, kdy byl ještě po nastavených třech minutách vyloučen Rafita za druhou žlutou kartu. To jako by dokonalo dnešní zmar Almeríe, která zápas prohrává poměrem 1:2 a připisuje si z posledních osmi zápasů již šestou porážku! Po této prohře se Almería propadá na předposlední místo ligové tabulky, naopak hosté se díky "zlatým" třem bodům z hřiště hlavního soupeře v záchranářských bojích odpoutali na rozdíl tří bodů a jsou nyní na čtrnáctém místě.
Konec zápasu.
90+4
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Rafita (UD Almería), který ostrým skluzem zastavil pronikajícího Acunu.
90+3
A ještě to bude rohový kop, Estaban vytěsnil centr z levé strany na roh, který domácí rozehrají z pravé strany. Suso centruje do vápna, kde nakonec Roberto Torres odkopává.
90+2
Roberto Torres již rozehrál volný kop z levé strany, ale byl to spíše dost neopatrně darovaný míč, hodně špatně rozehraný volný kop, domácí okamžitě rozehrávají.
90+1
Žlutou kartu dostává Rafita (UD Almería), který fauluje na vlastní polovině a dává tak soupeři k dobru volný kop.
90+1
Rozhodčí nastaví ještě tři minuty nad rámec základní hrací doby, šance domácího týmu na vyrovnání stále žije.
90
Z rohového kopu se domácí neprosazují, přesto zůstávají u míče. A až téměř k půlící čáře se nyní vysouvá gólman Almeríe Esteban, který tak plní roli libera při rozehrávce svého týmu.
89
To vůbec nebyl špatný centr Barbosy! Ten poslal míč z pravé strany do vápna, tam si naskakovali dva hráči v červenobílém, ale před nimi odehrál na roh bránící hráč Osasuny, který tak nyní výrazně podržel svůj tým.
88
To se ale fotbalistům Almeríe nedaří, naopak, čím dál častěji jsme svědky bleskových protiútoků hostů do rozevřené obrany soupeře.
87
Hraje se ale ve středu hřiště, to domácím zase tak moc nevyhovuje, chtělo by to dostat hosty pod tlak a využít jejich zaváhání.
86
Probíhá již poslední pětiminutovka, hosté stále drží vedení, byť již "pouze" jednobrankové, dokáží ho udržet až do závěrečného hvizdu a odvezou si z Almeríe tři body?
85
Roberto Torres to znovu zkusil po levé straně, znovu zkouší proniknout do blízkosti pokutového území soupeře, ale tentokrát končí na zemi po souboji s bránícím hráčem, ovšem není to faul.
84
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Oriol Riera, přichází Javier Acuña.
83
Domácí v pohodě odvrací a nyní je čas na avizované střídání v sestavě hostů.
83
A Roberto Torres proniká s míčem po levé straně, nakonec vybojoval rohový kop pro Osasunu, který právě Torres bude rozehrávat z levé strany.
82
Míč letí z pravé strany do vápna, ale hosté se zatím ubránili, nebezpečí však ještě není zažehnáno, hraje se před pokutovým územím Osasuny. Až nyní, hosté získávají aut.
81
Vidal zkouší střílet z hranice pokutového území, ale střela je zblokována, rohový kop pro Almeríi.
80
Již se hraje, míč mají domácí, kteří rozehrávají, ale až z hloubi vlastní poloviny. Jsou již na polovině soupeře a sledujeme jejich postupné dobývání pokutového území soupeře.
79
Lavička hostů připravuje střídání, ale před tím je třeba zklidnit hráče obou klubů, sudí Mateu má plné ruce práce a drží v ruce žlutou kartu.
78
A znovu se tam Soriano dostával do šance, jeho hlavičky uvnitř vápna soupeře jsou hodně nebezpečné pro defenzivu Osasuny.
77
Tlak Almeríe je nyní hodně slušný, jen tomu schází to hlavní – vyrovnávací gól.
76
Po centru Vidala se málem dostal Soriano k zakončení uvnitř vápna, ale míč se od něho pouze odrazil.
75
Do konce zápasu zbývá něco málo přes patnáct minut, domácí nyní budou svírat svého soupeře a snažit se o vyrovnání.
74
Není čas na nějaké vášnivé oslavy gólu, je třeba se snažit o vstřelení dalšího gólu, kterým by domácí alespoň vyrovnali.
73
Almería právě vstřelila branku!
Co se nepovedlo na jedné straně Lobatovi, povedlo se nyní FERNANDO SORIANOVI, ke kterému se uvnitř vápna odrazil míč od bránícího hráče Osasuny a z místa pokutového kopu se Soriano prosazuje přesnou střelou z voleje.
73
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Álvaro Cejudo, přichází Oier.
72
Nechybělo málo a Lobato mohl navýšit vedení hostů, dokázal se totiž i v obležení čtyř obránců Almeríi prosadit a vypálit uvnitř vápna, leč, branku netrefuje.
70
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Corona, přichází Hélder Barbosa.
70
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Marcelo Silva, přichází Ramon Azeez.
69
Hodně nepovedený odkop Andrése Fernándeze, míč končí v autu, alespoň je to čas pro střídání.
69
Také hosté připravují střídání, mezitím ještě domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
68
Mezitím domácí borci snaží zaskočit soupeře středem hřiště, což se ale stále nedaří.
67
Lavička domácího týmu připravuje střídání, do hry se chystá Azeez.
66
Rohový kop pro Almeríi, domácí rozehrávají z levé strany, míč míří na bližší tyč na Soriana, před nímž ale odvrací obránce Osasuny.
66
Na druhé straně jen o centimetry nedosáhl na levé straně na centr Soriano, který se dostal do dobré pozice, to byla slušná šance domácích!
65
Nakonec je z toho rychlý brejk hostů, který však před pokutovým územím soupeře končí útočným faulem.
64
Nakonec se však od míč ocitá v autu, domácí vhazují a přesouvají se na polovinu Osasuny.
63
Souboj ve středu hřiště, hosté úspěšnější.
61
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Óscar Díaz, přichází Rodri.
60
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Miguel de las Cuevas, přichází Cristian Lobato.
59
A jaj... domácí rozehráli z levé strany, ale to byl neskutečně nepřesný centr, míč končí mimo pokutové území, aniž by ho kdokoliv zasáhl.
59
Hosté jsou skutečně od úvodních vteřin druhého poločasu pod tlakem domácího týmu, který nyní ze svého tlaku vytěžil rohový kop.
57
Ten je, naštěstí, v pořádku a pokračuje se ve hře.
56
Soriano těsně před Fernándezem napálil míč a trefil přímo tvář zasahujícího gólmana.
55
Corona však tento volný kop hodně nezvládl, napálil pouze prvního bránící hráče soupeře.
54
Rozhodčí ještě koriguje bránící hráče Osasuny ve zdi, mezitím si Corona připravuje míč k exekuci volného kopu.
53
Po dalším faulu hostů mají domácí velmi dobrou pozici pro volný kop ve vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů od branky soupeře.
52
Do vápna letí centr z pravé strany, tam ale odhlavičkovává jeden z bránících hráčů a míč se ocitá až u půlící čáry, na kopačkách domácích hráčů.
51
Před Vidalem nakonec raději bránící hráč Osasuny odkopává na roh, který z pravé strany rozehraje Corona.
51
Pas na levou stranu, kde o míč bojuje Suso, ten je ale faulován a domácí tak získávají volný kop na levé straně.
50
Celá akce ale končí střelou Corony ze střední vzdálenosti, míč letí vysoko nad branku Osasuny, odkop od branky.
50
Hosté nastoupeni v devíti před vlastní šestnáctkou, domácí tak mají pozici značně ulehčenou.
49
Stejně, jako jeho brankářský protivník na druhé straně, hosté však po přechodu půlící čáry ztrácí míč.
48
Míč nyní létá přes půlící čáru z jedné strany na druhou. Nakonec končí u Andrése Fernándeze, který vykopává.
47
Domácí si připisují první střeleckou šanci druhé půle, Óscar Díaz pálí z levé strany, ale je v těžké pozici a nakonec netrefuje branku.
46
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně ve 22:02 hodin.
A to bylo to poslední, co jsme v první půli zaznamenali, rozhodčí Mateu nenastavil ani minutu a ukončil poločas po vypršení pětačtyřiceti minut. Hosté odchází do kabin s luxusním náskokem 2:0, který zařídili svými góly Riera, jenž skórovat v 19. minutě a Arribas, který se do branky Almeríi trefil v minutě třiatřicáté. Domácí se zatím téměř na nic nezmohli, jejich výkon je hodně slabý a chaotický.
45
První poločas skončil.
45
Poslední minuta prvního poločasu, hosté se v klidu ubránili další útočné akci soupeře a mohou zaútočit. Jenže i oni chybují a ve středu hřiště ztrácí míč.
44
Poté, co Roberto Torres rozehrál roh se k míči dostává De las Cuevas, který na hranici vápna nic nevymýšlí, pálí na branku, ale míč letí vedle, odkop od branky.
44
Znovu letí míč do vápna, kde se snaží hlavičkovat Arribas, ovšem před ním odvrací na roh bránící hráč domácího týmu, rohový kop pro Osasunu.
43
Navíc ještě na vlastní polovině faulují, Cejudo tam byl nedovoleně zastaven a rozehrávat volný kop budou hosté, konkrétně Roberto Torres.
43
Veškeré útočné akce Almeríi jsou zatím hodně uspěchané, domácí pod tlakem neskutečně chybují a zmatkují.
42
Bertrán nepřesně přihrává ve středu hřiště, míč končí v autu, domácí budou moci vhazovat z levé strany.
41
Torres již rozehrál roh z pravé strany, ale defenziva Almeríi obstála, navíc útočné snažení hostů končí odpískaným faulem Flaña.
40
Ohrožení pro branku Almeríi, hosté budou rozehrávat rohový kop z pravé strany, pro míč si kluše Roberto Torres, jeho pomalé tempo se nelíbí divákům, kteří pískají.
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, hosté vedou na hřišti Almeríi již 2:0 a z hlediska ambicí domácího týmu to zatím nevypadá vůbec dobře!
39
Mané centruje na zadní tyč, kde se k míči dostává Vidal, který zkouší střílet, míč si však cestu do branky nenašel, odkop od branky.
39
Flaño nakonec ještě zůstal na chvíli ležet na hrací ploše, ale již je vše v pořádku, Mané může rozehrát z pravé strany.
38
Suso s míčem na pravé straně, domácí před pokutovým územím soupeře. Po zásahu kapitána Osasuny, Flaña, mají domácí k dispozici rohový kop z pravé strany.
38
Mané bude vhazovat na polovině Osasuny. Nachází Verzu, který okamžitě přenáší hru na pravou stranu.
37
Pozor na útočnou akci hostů, Oriol Riera s míčem na pravé straně, bránící hráč před ním couvá, Riera se tak dostává až do vápna, odkud z jeho hranice pálí, ale nepřesně, míč končí daleko vedle branky.
36
Jenže míč nakonec končí přičiněním domácích mimo hrací plochu a byť se fotbalisté Almeríi domáhají rohového kopu, rozhodčí Mateu je jiného názoru a nařizuje odkop od branky.
35
Míč mají opět domácí, Corona s Maném postupují po levé straně k pokutovému území soupeře, prvně jmenovaný centruje do vápna.
34
Na druhé straně v podstatě pouze odevzdání míče po nepřesném centru, z hlediště se ozývá pískot na adresu exekutora tohoto nepovedeného centru. Odkop od branky Osasuny.
33
Osasuna právě vstřelila branku!
Torres rozehrál volný kop, míč letí do vápna, kde na zadní tyči nešťastně hlavičkuje domácí Verza, který nechtěně vrací míč "do ohně", ALEJANDRO ARRIBAS pak z místa pokutového kopu a v záklonu dokázal míč usměrnit k pravé tyči a hosté vedou již 2:0.
32
Rafita fauluje na své polovině pronikajícího Roberta Torrese, který si již staví míč a bude rozehrávat volný kop z levé strany, ze střední vzdálenosti.
31
Mané centruje z levé strany do pokutového území Osasuny, tam si naskakuje Soriano, který ale hlavičkuje pouze vedle branky.
30
Je za námi první půl hodina hry, stav je stále stejný, hosté drží těsné vedení od 19. minuty, kdy se trefil Riera.
29
Nákop na Vidala odkopává do autu Arribas. Domácí vhazují na polovině soupeře, ale téměř okamžitě o míč přicházejí.
28
Hosté nyní pouze odkopávají na polovinu soupeře, zdá se, že domácí začínají přebírat "otěže" hry.
28
Suso se zlobí na asistenta na pomezí, který na polovině Osasuny dává aut soupeři, dle jeho názoru měli vhazovat domácí.
27
Odkop od branky hostů.
26
Ti však zatím příliš neví, co hrát, sledujeme kombinaci domácích ve středu hřiště. Až Trujillo zkouší trochu "rozhýbat" hru.
25
Riera si zkoušel "narazit" s Cejudem, ale tělem ho zastavil bránící hráč, dobrý obranný zákrok. Míč mají domácí fotbalisté.
24
Nepřesnou střelou končí útočná snaha domácích, z hlediště se ozývá pískot, výkon domácích je zatím spíše rozpačitý.
24
Žlutou kartu dostává Marc Bertrán (CA Osasuna) za faul na Vidala.
23
Další faul hostů, tentokrát na jejich polovině a rozhodčí píská faul. Ještě je tam nějaká domluva směrem k lavičce Almeríi.
21
Suso zůstává ležet na vlastní polovině po souboji s jedním z hráčů Osasuny, rozhodčí nakonec přerušuje hru.
20
A hosté to zkouší znovu, tentokrát však končí míč u gólmana Estebana, který posléze rozehrává.
19
Osasuna právě vstřelila branku!
A právě Bertrán nakopl míč na pravé straně do vápna, tam Cejuda přizvedl míč, ten dopadl k zadní tyči, kde si naběhl ORIOL RIERA a z voleje trefuje přesně, hosté vedou 1:0.
19
Co předvedou hosté, na pravé straně se o míč hlásí Bertrán.
18
Domácí to zkouší po pravé straně, konkrétně Suso, následuje pas na Díaze, jenže znovu tomu chybělo více přesnost, dříve byl míč u gólmana soupeře.
17
Zatím je ve hře obou týmů poměrně dost nepřesností, sledujeme časté ztráty míčů, nepřesné pasy a přihrávky, to trochu devalvuje úroveň zápasu.
15
Nepřesnost v kombinaci domácích, Maného přihrávka končí v autu, vhazují na polovině Almeríi hosté.
14
Z pravé strany rozehrává Roberto Torres. Míč letí na přední tyč, kde však první bránící hráč soupeře odvrací do bezpečí.
13
Andrés Fernández dlouhým výkopem zakládá útočnou akci, na jejímž konci je dobrý obranný skluz vrátivšího Vidala, rohový kop pro Osasunu.
12
Aleix Vidal to nemyslel špatně, pronikl z levé strany do vápna Osasuny a patičkou vybídl svého spoluhráče, ten však tento úmysl ne zcela pochopil a dříve se k míči nakonec dostal bránící hráč, který odkopl do bezpečí.
11
V úvodní desetiminutovce byli zatím o něco aktivnější hosté, kteří se již několikrát dostali do bezprostřední blízkosti pokutového území soupeře.
10
Ve středu hřiště vybojovali míč zpět na své kopačky hosté, nakonec se Torres probíjí defenzivním valem soupeře a proniká do vápna kde střílí, trefuje však pouze bránícího hráče soupeře.
9
Pas na Rieru na pravou stranu, který má však trochu problémy se zpracováním přihrávky, po chvíli váhání nakonec asistent na pomezí zvedl praporek, míč již byl v autu.
7
Z protiútoku hrozí domácí, jenže to by musel být centr Maného, z levé strany, mnohem přesnější. Odkop od branky Osasuny.
6
Centr na pravou stranu, kde si nabíhá Bertrán, zkouší přihrát před branku, dobrý míč, ale před brankou Almeríi není nikdo, kdo by mohl mít tečovat.
5
Hosté s míčem na svých kopačkách. Následuje dlouhý nákop na Rieru, který sklepává míč na své spoluhráče.
4
Nakonec obrana Almeríi odkopává až na polovinu soupeře a je z toho rychlý protiútok, protože k Vidalovi se na levou stranu dostává míč. Scházela finální klička obránci Osasuny...
3
Mezitím hosté vybojovali rohový kop, který rozehraje z pravé strany Mané. Míč letí do vápna, ale tam nikdo z hráčů Osasuny šanci na zakončení nedostává.
2
A Suso (UD Almería) nakonec dostává za tento zákrok i žlutou kartu, zcela oprávněně, to byl nepříjemný skluz.
2
Marc Bertrán faulován na vlastní polovině, provinil se domácí Suso, byť s tím publikum na Estadiu de los Juegos Mediterráneos nesouhlasí.
1
Utkání právě začalo.
Oba týmy jsou již na hrací ploše.
Úvodní sestavy:

UD Almería: Esteban – Rafita, Trujillo, M. Silva, Mané – Suso, Verza, Vidal, Corona, F. Soriano – Díaz.
Náhradníci: Julián – Nélson, Tébar, Azeez, Zongo, Rodri, Barbosa.

CA Osasuna: Andrés Fernández – Damià, Arribas, Flaño, Bertrán – Loé, Cejudo, de las Cuevas, F. Silva, R. Torres – Riera.
Náhradníci: Riesgo – Oriol, Oier, Puñal, C. Lobato, Acuña, Onwu.

Rozhodčí: Mateu – Cebrián, Núnez.
Vítejte u onlajn přenosu utkání dvaatřicátého kola španělské Primera División, v němž domácí UD Almeíra přivítá CA Osasuna. Utkání se odehraje na Estadio de los Juegos Mediterráneos v Almeríi a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní Antonio Mateu a asistenti Pau Cebrián, Jon Núnez.
UD ALMERÍA
Domácí se pohybují těsně na hranici sestupu, ovšem díky lepšímu skóre jsou nyní na osmnáctém, tedy prvním sestupovém, místě. Stejný počet bodů (30) má však i sedmnáctý Real Valladolid, takže záchrana rozhodně není, z pohledu UD, ztracena.
Stejně jako dnešní soupeř, ani Almería neprožívá vydařené období – z osmi posledních utkání má totiž bilanci jedné výhry, dvou remíz a pěti porážek!
CA OSASUNA
Hosté jsou v těžké pozici. Na hřišti hlavního rivala v boji o sestup do druhé nejvyšší soutěže Španělska, musí bodovat, nejlépe vyhrát. Naopak, pokud by Osasuna prohrála, odskočil by jí soupeře v ligové tabulce o tři body, což může hrát dost velkou roli v konečném účtování.
Na vítězství čekají fotbalisté Osasuny již téměř měsíc a půl. Tenkrát, konkrétně 23. 2. 2014, se Osasuna těšila z vítězství 3:0 nad Atléticem Madrid. Pak ovšem následovalo pět porážek v řadě a jediný bod, který CA získala v posledním utkání na svém hřišti s Realem Sociedad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud