Je tu konec zápasu 18. kola španělské nejvyšší soutěže mezi Almeríí a Granadou. Domácí fotbalisté byli tak trochu překvapivě dnes výrazně lepším týmem a zcela po zásluze vyhráli nad svým soupeřem vysoko 3:0.
90+3
Hráči domácího týmu kontrolují nadále balon a čekají na závěrečný hvizd.
90+2
Již se hraje druhá minuta nastavení a u míče jsou domácí fotbalisté.
90+1
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90
Zápas již spěje ke svému konci. O vítězi zápasu je jasně rozhodnuto a tomu odpovídá i dění na hrací ploše.
88
Z následného rohového kopu se hosté k ohrožení brány Almeríe nedostali.
88
Domácí kapitán Soriano byl dnes hodně vidět. Druhý gól padl po faulu na jeho osobu a na třetí gól přihrál.
87
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Fernando Soriano, přichází Suso.
87
Riki nyní vybojoval alespoň roh pro hostující tým.
86
Hosté se snaží vstřelit alespoň čestný gól, zatím se jim ale nedaří ohrozit bránu soupeře.
85
Právě Corona se nyní postavil k zahrávání přímého kopu, jeho zakončení ale nebylo pro Karnezise nijak nebezpečné.
84
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Verza, přichází Corona.
82
Z dálky vypálil Barbosa, gólman Karnezis si s jeho ránou k levé tyči poradil.
81
Stadionem koluje mexická vlna, domácí fanoušci jsou očividně velice spokojeni.
80
Almería právě vstřelila branku!
ALEX VIDAL po přihrávce od Soriana tak trochu šťastně dopravil míč do brány soupeře a domácí vedou již o tři branky!
77
Čas rychle běží a za chvilku tu bude konec dnešního zápasu.
75
Domácí měli ve druhém poločase celou řadu velkých šancí. Naopak hosté toho zatím moc nepředvedli.
74
Hráči Almeríe kopali další rohový kop a zakončoval znovu Soriano, hosté ale ani tentokrát třetí branku v zápase nedostali.
73
Akce domácích ale pokračovala a do velké šance se dostal Soriano. Toho ale vychytal gólman Karnezis a následná dorážka Vidala mířila nad bránu.
73
Teď domácí kopali Verzou další rohový kop, hosté míč ale odkopli mimo.
72
Střídající Zongo mohl hned po svém příchodu přidat třetí gól domácích, hosté měli ale nyní velké štěstí.
72
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Óscar Díaz, přichází Jonathan Zongo.
71
Hosté kopali následně přímý kop ze zajímavé pozice, jenže bránu soupeře neohrozili.
70
Žlutou kartu dostává Ramon Azeez (UD Almería).
68
Čas se hostům rychle krátí a do konce zápasu chybí něco málo přes dvacet minut.
66
Míč se dostal hodně rychle k brankáři Estebanovi, který ale v pohodě rozehrál na své obránce.
65
Z levé strany zkusil přes Nyoma odcentrovat domácí Dubarbier, gólman Karnezis ale velmi dobře zasáhl a centr stáhl do rukavic.
63
Domácí pochopitelně nikam nepospíchají a snaží se hrát v klidu.
61
Hra se nyní trochu kouskuje a na další zajímavější akci musíme nyní čekat.
59
Riki se pokusil nečekaně zakončit z dálky, jeho snaha byla ale zbytečná, protože mu byl odmávaný a odpískaný ofsajd.
58
Hostující trenér se rozhodl hrát vabank. Více než půl hodiny před koncem zápasu má již vystřídané tři hráče.
58
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Hassan Yebda, přichází Recio.
56
Obrovská šance hostů! Z levé strany poslal centr do vápna Piti a přestože byl Riki zcela sám ve vápně proti čtyřem obráncům, dostal se k zakončení hlavou a zasahovat musel výborně Esteban. Ten vytlačil míč na břevno, od kterého se balon vrátil zpět do hry.
55
Z levé strany se pokoušel do vápna přihrávat Dubarbier, Verza ale jeho úmysl nepochopil a míč doputoval až k hostujícímu brankáři.
54
Centr do vápna poslal od rohového praporku Verza a ke gólové hlavičce se dostal stoper Torsiglieri. Skvěle ale zasáhl gólman Karnezis, který chytil prakticky jistý gól.
53
Z pravé strany se pokoušel centrovat Vidal, tentokrát hostující stoper Maínz dobře zasáhl.
52
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Pape Diakhaté, přichází Diego Buonanotte. Ze hřiště šel stoper a nastupuje ofenzivně laděný Buonanotte. Na pozici stopera se stáhl Iturra.
51
K další střele domácího celku se po další standardce dostal stoper Torsiglieri, gólman Karnezis ale v pohodě zakročil.
50
Poločasová pauza očividně prospěla domácím fotbalistům. Ti nyní v pohodě drží balon daleko od vlastní brány a Granada se musí bránit.
48
Hráči Almeríe kopali následně ještě jeden rohový kop, po něm se ale již k zakončení nedostali.
47
Domácí kopali rohový kop, po kterém se dostal k hlavičce zcela nehlídaný Trujillo, gólman Karnezis si připsal dobrý zákrok, když balon vyrazil nad bránu.
46
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Youssef El Arabi, přichází Riki.
46
Je za námi konec prvního poločasu, po kterém vedou domácí fotbalisté Almeríe nad Granadou 2:0. Domácí byli hodně produktivní a navíc toho soupeři moc nedovolili. Hosté se ale v závěru poločasu začínali pomalu zvedat a pokud v útočném snažení budou pokračovat i ve druhém poločase, můžeme očekávat zajímavou podívanou.
45+2
45+2
Hosté by rádi před koncem poločasu alespoň snížili, jenže zatím se nemohou dostat k přímému zakončení.
45+1
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
44
Polovysoký centr do vápna nyní posílal z pravé strany Nyom, domácí se znovu ale ubránili.
43
Po následné standardce hostů se k míči dostal na zadní tyči Diakhaté, balon ale před bránu do ohně nasměrovat nedokázal.
42
Další faul, kterého se nyní Verza dopustil, je již oceněný žlutou kartou. Nepříjemnost pro domácí. Oba střední záložníci mají žlutou kartu.
41
Po rohu Rica se domácí nadechovali k rychlému brejku, ten ale nakonec skončil nezdarem.
40
Teď se ale do palebné pozice dostal Brahimi a jeho povedenou ránu musel gólman Esteban vyrážet na roh.
40
Hostům se stále zatím vůbec nedaří, jejich kombinace jsou hodně lopotné a k ničemu nevedou.
39
Verza nyní zkušeně ještě hluboko na polovině soupeře zastavil rodící se brejk.
38
Zápas pomalu spěje ke konci prvního poločasu. Zatím sledujeme zasloužené vedení domácího týmu.
36
Piti byl nyní nedovoleně zastavený Sorianem, který za svůj faul na polovině hřiště dostává hodně přísnou žlutou kartu.
35
Domácí dobře kombinovali na pravé straně hřiště, nakonec se ale k přímému ohrožení brány soupeře nedostali.
34
Maínz nyní nepřesně přihrál gólmanovi Karnezisovi a ten měl co dělat, aby míč odkopl alespoň na tribunu.
33
Barbosa se pokoušel překvapit nečekaným zakončením gólmana Karnezise, jenže míč poslal nad bránu.
32
Domácí jsou již znovu u balonu a opět hledají skulinku v defenzivě soupeře.
31
Do vápna soupeře se dral nyní Piti, jeho akci ale zastavil praporek pomezního rozhodčího signalizující ofsajd.
30
S hosty to nevypadá vůbec dobře. Už za stavu 1:0 domácí skvěle drželi své vedení a druhý gól jim ještě více pomůže.
28
VERZA ve velké pohodě poslal pokutový kop přesně k tyči a gólman Karnezis neměl sebemenší šanci zasáhnout – 2:0!
27
Maínz poslal k zemi ve vápně Soriana a je z toho pokutový kop!
27
Penalta pro domácí!
26
Domácí fotbalisté mají balon ve své moci a nikam nespěchají.
25
Za trochu taktický faul na polovině hřiště dostal žlutou kartu hostující Diakhaté.
23
Zdánlivý tlak hostů hodně rychle skončil a opět sledujeme spíše jen boj ve středu pole.
21
Na útočném výletě byl nyní hostující bek Nyom, jeho snažení ale nakonec k ničemu nevedlo.
20
Ke střele se nyní odhodlal Soriano, míč ale poslal nad bránu.
19
Domácí Vidal měl na pravém křídle opět hodně prostoru. Tentokrát místo centru vzduchem volil přízemní přihrávku na přední tyč, hosté se ale ubránili.
19
Na levé straně chtěl útočit Brahimi, jenže míč skončil v zámezí a bude z toho autové vhazování pro domácí celek.
18
Hosté viditelně zvýšili úsilí a hodně se vytáhli vytáhli do útoku, domácí jsou ale zatím v pohodě a kontrolují své vedení.
17
Centr do vápna posílal znovu Fran Rico a gólman Esteban míč vyrazil do autu.
16
Nyní budou mít možnost v podobě rohového kopu.
15
Rychlý gól by mohl zápasu pomoci, hosté teď musí zabrat, pokud chtějí s výsledkem něco udělat.
14
Aleix Vidal skvěle zatáhl míč po pravé straně a skoro až od brankové čáry našel zpětným centrem nabíhajícího SEBASTIÁNA DUBARBIERA, který pohotově ranou k tyči otevřel skóre zápasu.
12
Autu se ujal Dubarbier, žádnou zajímavější pozici pro spoluhráče ale nezískal.
11
Hosté moc dlouho balon nedrželi. Nyní je tu aut pro domácí v blízkosti vápna soupeře.
11
O chvilku později byl na polovině hřiště faulovaný Fran Rico a míč tak zůstane na kopačkách hostů.
10
Po ošetření Estebana kopal Rico další roh, tentokrát z druhé strany. Avšak ani tentokrát se hosté k přímému zakončení nedostali.
9
Esteban zůstal ležet na trávníku a musí být ošetřovaný. Po svém zákroku je lehce otřesený.
8
Centr do pokutového území posílal Rico a gólman Esteban měl co dělat, aby míč vyrazil za sebe mimo vápno.
7
Brahimi nyní ale na levé straně hřiště vybojoval první roh pro Granadu.
6
V tmavých dresech hrající hosté se zatím jen velmi nesměle přibližují k bráně soupeře. Sice hodně drží balon, ale do zakončení se neženou.
4
Úvod zápasu je zatím hodně opatrný, míč se zatím pohybuje ve středu hřiště.
2
Už se zdálo. že se domácí po rohu dostanou k zakončení, hosté se nakonec ale přeci jen ubránili.
2
Domácí po rychlém útoku vybojovali po zákroku Maínze rohový kop.
1
Azeezovu rozehrávku zastavil El Arabi, domácí budou házet aut.
1
Ještě před začátkem zápasu proběhla minuta ticha. Nyní je již vše připraveno k úvodnímu hvizdu.
Hráči obou mužstev právě za doprovodu rozhodčích nastupují na hrací plochu. Zápas budou sledovat slušně zaplněné ochozy stadionu v Almeríi, rozhodně ale nebude vyprodáno.

UD Almería: Esteban – Rafita, Torsiglieri, Trujillo, Dubarbier – Vidal, Verza, F. Soriano, Azeez, Barbosa – Díaz.
Náhradníci: Ustari – M. Silva, Tébar, Corona, Suso, Zongo, Mané.

Granada: Karnezis – Nyom, Diakhaté, Maínz, Foulquier – Yebda, Iturra, F. Rico – Piti, El Arabi, Brahimi.
Náhradníci: Dimitrievski – Angulo, Coeff, Buonanotte, Recio, Pereira, Riki.

Rozhodčí: Estrada – Díaz, Martín.
Oba celky měly před vánočními svátky prakticky stejnou formu. Dnes domácí Almería uhrála v posledních pěti zápasech sedm bodů za výhry na hřišti Osasuny (1:0) a Realu Betis (1:0) a za remízu s Espanyolem (0:0). Granada sice na začátku listopadu vyhrála nad Málagou 3:1, pak další body ale uhrála až na půdě Rayo Vallecan, kde vyhrála v polovině prosince 2:0.
Dobrý pozdní večer všem fanouškům španělského fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu 18. kola Primera Division mezi UD Almería a Granadou. Čeká nás souboj dvou celků z dolní poloviny tabulky. Domácí jsou šestnáctí, hosté dvanáctí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.