Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
Je tu konec, Valencia doma překvapivě prohrává s Almerií 1:2 a ještě více tak prohlubuje vlastní krizi. Domácí po poločase přitom vedli díky proměněnému pokutovému kopu Jonasem. Hosté ale ve vražedné osmiminutovce druhé půle otočili, v 62. minutě srovnal Torsiglieri, a v 70. minutě otočil Vidal. Hosté tak domácí výběr dokonale zaskočili a dnes berou všechny body.
90+1
Postiga se ve vápně opřel do voleje, míč jde ale nad branku.
89
Postiga netrefuje bránu střelu za velkým vápnem.
88
Odejde i Rodri a místo něj si zahraje Oscar Diaz.
87
Hosté pod velkým tlakem, Valencia ale už příliš času nemá.
86
Bernatův přízemní centr do vápna odvrací Torsiglieri.
85
Přímý kop Valencie odvrací Soriano.
83
Marcos dostává žlutou kartu za zdržování.
83
Domácí střídají, Feghouliho nahrazuje Alcácer.
82
Pokus domácích o vysunutí Postigy končí ofsajdem.
80
Domácí vytváří závěrečný tlak...
78
Valencia rozvíjí další útok...
76
Jonas odcentroval z pravé strany, Canales se ale neprosadil v hlavičkovém souboji.
75
Velmi blízko byli domácí ke srovnání. Postiga hlavičkoval do břevna, Feghouli poté dorážel, tenhle míč ale Esteban také pokryl.
73
Hra přerušena po faulu na Soriana.
71
Almería je nyní velmi blízko svému prvnímu vítězství v ligové sezoně, tým ale čeká ještě dvacet minut.
70
Almería právě vstřelila branku!
A tento protiútok Almeríe končí skutečně gólem! Fotbalisté Valencie nezvládají dnešní zápas a nyní dovolují soupeři obrat. Perfektní individuální akci předvedl ALEIX VIDAL, který zavedl balon až k hranici vápna a i s pomocí teče překonává Alvese v brance!
69
Brejk hostů vede Azeez...
68
Canales hledal na dálku Feghouliho, pro balon si ale vyběhl Esteban.
62
Canales nahrazuje Cartabiu.
66
Výkon Valencie se zhoršil. Hráči sice evidentně chtějí, tým je ale pod psychickým tlakem ze špatně se vyvíjející se sezony a je to znát.
64
Domácí fanoušci začínají pískat, do této situace se domácí fotbalisté určitě nechtěli dostat.
62
Almería zahrávala rohový kop a těží z něj srovnání! MARCO TORSIGLIERI se prosadil na malém vápně a hlavou překonává Alvese! Ten si na míč sáhl, vyrazil ho ale jen pod vlastní břevno. Domácí gólman byl ale v těžké situaci.
61
Roh pro hosty...
59
Hosté přidávají na tempu, přijde srovnání?
58
Ze hřiště odešel Helder Barbosa a nahradil ho Fernando Soriano.
57
Hodně nepovedeným centrem ztrácí balon Verza.
56
Od branky rozehrává Alves.
55
Centr z levé strany na Feghouliho se neujal, zasahuje obrana Almeríe.
54
Vidal dostal obtížnou přihrávku a balon ztrácí.
52
Valencia hraje zatím velmi dobře, hosté z Almeríe naopak bez nápadu.
50
Vidal vyslal střelu z dálky, ta se ale neujala, jde nad.
48
Od branky bude rozehrávat Alves.
47
Rohový kop domácím nevyšel.
46
Hosté střídají. Ze hřiště odejde Hernan Dario Pellerano a nahradí ho Aleix Vidal Parreu.
46
Druhá půle začne cca ve 21:03.
Valencia byla aktivnější a zaslouženě vede. Z pokutového kopu se prosadil Jonas. Domácí si vytvořili více šancí, soupeři naopak žádnou nepovolili. Do druhého poločasu jdou tak domácí za jednobrankového vedení.
45+1
Nastavuje se jedna minuta.
44
Jonas vypálil dělovou ránu z levé strany vápna, Esteban měl ale štěstí a drží hosty.
44
Od branky tak rozehrává Esteban.
43
Parejo ale hodně přestřelil.
42
Valencia bude zahrávat přímý kop po faulu Azeeze.
41
Domácí střídají. Guardada nahrazuje Bernat.
41
Ten je zastaven jen za cenu faulu Vidala.
40
Valencia míří do rychlého brejku...
39
Hra přerušena pro ošetřován domácího fotbalisty.
38
Almería se pokouší o šanci na útočné půlce.
37
Roh pro domácí vybojoval Feghouli.
37
Kupředu ale míří domácí Valencie, která po vstřelení vedoucího gólu hraje ve velké pohodě.
36
Hosté vhazují na útočné půli.
35
Pellerano potrestán žlutou kartou.
34
Domácí jsou povzbuzeni a pokračují v tlaku.
33
Valencia právě vstřelila branku!
JONAS GONCALVES proměňuje pokutový kop, jeho pravačka poslala balon do středu branky, Esteban šel na pravou stranu.
32
Sudí Prieto píská pokutový kop pro Valencii! Jeden z obránců Almeríe povalil soupeře ve vápně.
31
Esteban nyní pobavil diváky, balon s malými obtíži nakonec ale kryje.
30
Centr Fuega z levé strany odvrací obrana hostů.
29
Jonas se pohotově dostal ke střele z otočky, míč jde centimetry vedle pravé tyče!
29
Barbosa potrestán žlutou kartou.
28
Roh pro Almeríi.
27
Feghouli se uvolnil po pravé straně vápna a ve velké šanci zakončuje, bohužel pro domácí míří těsně vedle pravé tyče.
26
Ten se ale Valencii nezdařil, obranná hlavička Costy dosáhla svého cíle.
26
Ten hosté odvrací jen za cenu rohového kopu.
18
Valencia si pomalu vytváří tlak, Pereira ale nyní zbytečně ztrácí balon.
17
Hodně nepovedený centr vymyslel i Barbosa.
16
Centr Feghouliho z pravé strany je příliš dlouhý, míč mají hosté.
15
Alves si vyběhl z branky a pomáhá obraně s ubráněním nebezpečného balonu.
14
Almería rozehrává na středu hřiště.
13
Hra se rozdrobila, hraje se na středu pole.
12
Rodri hlavičkuje po centru z přímého kopu centimetry vedle levé tyče!
11
Standardku hostů zahraje Suso.
10
Zatím největší šance utkání. Z voleje se do střely na hranici vápna opřel Jonas, trefil ale do prostředka brány, kde stál připravený Esteban.
6
Své štěstí zkusil poněkud unáhleně Suso, nemířil ale přesně.
4
Almería zatím vyčkává, hosté se zatím zaměřují na bezchybnou defenzivu.
3
Dobře ale nepochodil, domácí i tak pokračují v kombinaci.
3
O dlouhé vhazování na útočné půlce se postaral Pereira.
2
Almería je od úvodních minut nastěhovaná na útočné půli.
1

Valencia CF: Diego Alves – João Pereira, R. Costa, Mathieu, Guardado – Feghouli, Fuego, Jonas, Parejo, Cartabia – Postiga.
Náhradníci: Guaita – Ruiz, Bernat, Romeu, Canales, Pabón, Alcácer.

UD Almería: Esteban – Marcos, Pellerano, Trujillo, Dubarbier – Vidal, Verza, F. Soriano, Corona, Suso – Rodri.
Náhradníci: Ustari – Torsiglieri, Carnero García, Tébar, Azeez, Díaz, Barbosa.

Rozhodčí: Prieto – Mateo, Barranco.
Dnešní duel dvou trápících se celků začíná ve 20:00, zde bude připravena podrobná onlajn reportáž – buďte u toho...
Ani forma dnešních hostů není vůbec dobrá. Pět proher v řadě, to při skóre 1:10. Tedy nula bodů... Almería je posledním klubem Primera Division, z deseti zápasů tým nevyhrál jediný, body posbíral jen za tři remízy. Na nesestupové příčky tým ztrácí šest bodů. Povede se dnes nějaké přidat?
Valencia letos rozhodně nenaplňuje očekávání, která se k tomuto klubu vážou. Tým je po deseti odehraných duelech se třinácti body až na jedenácté pozici v ligové tabulce. Dosud nasbíral jen čtyři výhry, jednou remizoval. Pětkrát z deseti odehraných zápasů tedy odešel poražen, to je velké zklamání, co se výkonu a především tedy výsledků Valencie týká. Ani forma týmu není dobrá. Remíza v Bilbau 1:1, domácí prohra 1:2 se San Sebastianem a naposledy venkovní prohra 1:4 s Villarrealem. Jaký bude dnešní výsledek s Almerií?
Příjemný večer se španělským fotbalem, dnes nás čeká další ligový souboj Primera Division a to souboj Valencie s Almerií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.