To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
Espanyol dokázal v samém závěru vyrovnat na 1:1 brankou Diega Colotta a oba týmy získávají jeden bod. Domácí tým měl v závěru velkou převahu a vyrovnání si zasloužil.
90+4
90+4
Domácí ještě budou kopat rohový kop.
90+1
Nastavovat se budou čtyři minuty, takže oba týmy ještě mají prostor k útočení.
90+1
Espanyol právě vstřelil branku!
Domácí nakonec těží ze svého tlaku a přesně v době, kdy začal nastavený čas, slaví vyrovnání! Přetažený centr propadl až na zadní tyč, kam si naběhl DIEGO COLOTTO, který zblízka dopravil míč do odkryté brány.
89
Espanyol má v závěru zápasu velkou herní převahu. Hostující trenér se zlobí na své svěřence, kteří se v posledních minutách pouze brání.
87
Domácí zahrávali standardku na zadní tyč, ale míč opět vyboxoval pohotový Asenjo, na němž nejsou znát žádné následky ošklivého pádu.
86
Asenjo vyboxoval centrovaný míč.
85
Stuani přihrával do vápna, ale tam míč zblokoval jeden z obránců. Následuje rohový kop Espanyolu.
83
Asenjo vyběhl proti Stuanimu, který si předkopl míč a následně nafilmoval penaltový pád, za což vidí od rozhodčího žlutou kartu.
82
Hostující brankář spadl ošklivě přímo na hlavu, ale přesto se dal po chvíli do pořádku a bude moci pokračovat ve hře.
80
Asenjo teď ošklivě přepadl přes Dorada, když se snažil chytit centrovaný míč a zůstává ležet na trávníku. Hra je pro tuto chvíli přerušena.
77
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Javi López, přichází Anaitz Arbilla.
76
Hosté teď dlouho dokázali držet míč na svých kopačkách. Vietto se snažil odcentrovat do vápna, ale míč skončil v zámezí.
74
Pina přihrával za obranu na nabíhajícího Giovaniho dos Santose, ale pro míč si včas došel brankář Casilla.
72
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Tomás Pina.
70
Vietto (VLR) zakončoval ve vápně do odkryté brány, ale střela mu příliš nesedla a před brankovou čárou zastoupil brankáře Fuentes, který odhlavičkoval míč mířící do brány.
67
Hosté měli k dispozici další rohový kop, ale ani tentokrát z něho nic nevymysleli.
65
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Ikechukwu Uche, přichází Giovani dos Santos.
63
Hosté se dostávali do rychlého brejku, k míči se nakonec dostal Uche, ale jeho slabé zakončení nedělalo Casillovi potíže.
62
Na centrovaný míč si vyskakoval Bruno, ale zakončení z toho nakonec nebylo. Chvíli poté předvedl nejistý obranný zákrok Bailly a následovat bude autové vhazování Villarrealu.
61
Další rohový kop pro Villarreal.
60
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Christian Stuani.
59
Na druhé straně se po Triguerosově rohovém kopu dostal k hlavičce Mario Gaspar, jenže zakončil jen nad Casillovu bránu.
58
Vázquez centroval do vápna, kde se po míči vrhl Caicedo, který však v krkolomné pozici nedokázal usměrnit hlavou míč na bránu.
56
Po Vázquezově přímáku se míč odrazil před vápno k Sánchezovi, který z voleje hodně přestřelil bránu.
54
Hosté se vzápětí dostali ještě k dalšímu rohu, ale po rozehrávce nakrátko přišla jen střela z velkého úhlu, která skončila na boční síti.
53
Čeryšev trefil míčem Lópeze, od nějž se balón odrazil na roh.
51
Žlutou kartu dostává Bruno Soriano (Villarreal CF).
50
Domácí měli ponechanou výhodu, Sánchez přihrál na hranici vápna, odkud míč jen lehce hlavičkoval Abraham a Asenjo pak bez potíží zasáhl.
48
Colotto se pokusil o technickou střelu, ale Asenjo neměl náročnou práci.
47
Centrovaný míč však odvrátil hlavou jeden z hostujících hráčů.
47
Gaspar fauloval Garcíu a bude z toho standardka pro Espanyol.
46
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gabriel Paulista, přichází José Antonio Dorado.
46
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Víctor Álvarez, přichází Abraham González.
46
První poločas je za námi. Hosté se dostali do vedení ve 26. minutě, kdy se prosadil Mario Gaspar. Espanyol v závěru poločasu zvýšil svou aktivitu, ale k vyrovnání to zatím nevedlo. O poločasové přestávce tak panuje stav 0:1. Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
45
45
Espanyol je v závěru poločasu aktivnější, ale zdá se, že do šatny půjde s nepříznivým výsledkem.
43
Žlutou kartu dostává Denis Čeryšev (Villarreal CF).
43
Domácí kopali další roh, který byl opět odvrácen jedním z obránců Žluté ponorky.
42
Espanyol zahrával další rohový kop, který Asenjo podběhl, ale před bránou ho zastoupil jeden ze spoluhráčů, který odhlavičkoval míč do bezpečí.
40
Vázquezův centr byl příliš přetažený a nikdo z domácích se k němu nedostal.
40
Rohový kop domácího týmu.
39
Do rychlého protiútoku uháněl po pravé straně hostující Vietto, ale Vázquez mu perfektním obranným zákrokem odebral balón.
37
Vázquezův přímý kop bez povšimnutí proletěl hostující šestnáctkou.
36
Žlutou kartu dostává Manu Trigueros (Villarreal CF).
35
Po Álvarezově přihrávce to zkusil z první Sergio García, ale jeho rána šla hodně mimo.
32
Hosté se snažili o rychlý protiútok, jenže Čeryšev nezastihl balón na hrací ploše a vhazovat budou domácí.
29
Po chybě Lópeze se přímo před Casillou objevil Vietto, který však zblízka napálil míč pouze do brankáře Epasnyolu!
28
Ve vápně se opět dostal do zakončení Gaspar a Casilla musel hbitě skočit po míči, aby jeho střelu zneškodnil.
26
Villarreal právě vstřelil branku!
Dos Santos odcentroval na Čeryševa, který hlavou poslal míč do vápna, kam si naběhl MARIO GASPAR, který zblízka překonal Casilla. Asistence: Denis Čeryšev.
23
Hosté to teď zkusili dvakrát opět centrem do šestnáctky, ale pokaždé míč doputoval jen k brankáři Casillovi.
21
Dos Santos hledal ve vápně Čeryševa, ale letící míč tečoval López, po jehož zásahu Čeryšev nezvládl zpracovat balón.
20
Hosté útočili při ponechané výhodě, ale Čeryševův centr skončil jen v rukavicích Casilla.
19
Espanyol má v těchto minutách mírně navrch a je více u míče.
16
O chvíli později fauloval Álvarez dos Santose, za což vidí první žlutou kartu zápasu.
15
Álvarez chtěl centrovat do hostující šestnáctky, jenže byl zblokován bránícím hráčem a míč má nyní Villarreal.
13
López odvrátil ve vápně centr z pravé strany pouze k Uchemu, který se však nakonec do zakončení nedostal.
12
Ruiz hledal dlouhým centrem Ucheho, jenže ten se k míči nedostal a balón propadl až k domácímu brankáři.
9
Caicedo se snažil útočnou přihrávkou vysunout Carcíu, ale Asenjo vyběhl z brány a u míče byl první.
7
Uche byl sice faulován v blízkosti domácí šestnáctky, jenže faulu předcházelo ofsajdové postavení hostujícího útočníka, takže se bude odkopávat od Casillovy brány.
7
Po Viettově faulu se bude rozehrávat směrem k brance Villarrealu.
6
Domácí však vzápětí ztratili míč velmi podobným způsobem.
5
Hostující hráči si teď navzájem nerozuměli a Espanyol získal zadarmo aut na útočné polovině.
4
Domácí obrana bez potíží odvrátila centrovaný míč.
4
Rohový kop pro Villarreal.
3
U míče jsou v úvodu více hosté, kteří se snaží prosadit přes zhuštěnou obranu Espanyolu.
1

Espanyol Barcelona: Casilla – J. López, Colotto, Bailly, Fuentes – Vázquez, V. Sánchez, Cañas, V. Álvarez – S. García (C), Caicedo.
Náhradníci: Pau – R. Rodríguez, Arbilla, Sevilla, Abraham González, Jordán, Stuani.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Paulista, Ruiz, J. Costa – Trigueros, J. dos Santos, B. Soriano (C), Čeryšev – Uche, Vietto.
Náhradníci: J. Carlos Sánchez – Dorado, Rukavina, Pina, M. Gómez, G. dos Santos, Moreno.

Rozhodčí: Jesús Gil – Ángel Nevado, Diego Barbero.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Španělská Primera División nám dnes nabídne souboj Espanyol Barcelona – Villarreal CF. Domácí mají zatím na svém kontě deset bodů, což jim stačí na třináctou pozici v tabulce. V posledních třech zápasech získal se Espanyolu moc nedařilo a získal v nich jen jeden bod. Tuto bilanci si bude dnes rozhodně chtít vylepšit, ale nečeká ho snadná práce. Villarrealu se totiž na venkovních hřištích daří. Žlutá ponorka odehrála v této sezoně pět venkovních ligových zápasů, z nichž prohrála jen jeden. Získá dnes Villarreal další venkovní body?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.