To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí remízou, zřejmě zaslouženou, protože oba týmy se zápasem doslova protrápily. Sledovali jsme spíše průměrné ligové utkání, kterému chybělo více nasazení a pohledných akcí.
90+3
90+2
Hosté na polovině domácího týmu, fanoušci Málagy urputně pískají.
90
Tři minuty ještě nastaví sudí Jaime v tomto zápase.
89
Pouze odkopem od branky Málagy končí akce Villarrealu.
88
Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
87
Souboj o míč ve středu hřiště, hosté vrací zpět do obrany.
85
Statistika faulů: 7 : 12 z pohledu domácího týmu.

Statistika držení míče: 48 % : 52%.
83
Jenže Antunes nedokázal z levé strany přesně odcentrovat, míč poslal hodně mimo branku.
82
Nákop Rosalese na pravou stranu, kde se podařilo domácím udržet míč.
80
Poslední desetiminutovka tohoto zápasu, hosté s míčem na polovině Málagy, diváci pískají.
78
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Duda, přichází Luis Alberto.
77
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Tomás Pina.
77
V sestavě Villarrealu se chystá poslední střídání, do hry se připravuje Tomás Pina.
76
Kde ale končí míč pouze v autu, tahle se bude těžko hostům vyrovnávat.
75
Hosté přemýšlí, co s míčem, Paulista místo nákopu dopředu přihrává svému kolegovi v obraně, ten již míč posílá dopředu.
73
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Moisés Gómez.
71
Žlutou kartu dostává Miguel Torres (Málaga CF).
70
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Ricardo Horta.
70
Je to v pořádku, Kameni již na nohou a bude moci pokračovat v zápase.
70
Nakonec musí být ošetřován i gólman Málagy, který se zdál být v pořádku.
69
Giovanni dos Santos nyní trochu bezhlavě vlétl do zasahujícího Kameniho v pokutovém území soupeře.
67
Také hosté dávají gól, ale ten také nemůže platit, hned dva hráči ve žlutém tam byli v jasném ofsajdu.
66
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Luciano Vietto, přichází Giovani dos Santos.
65
Jenže akce domácích končí nepřesným centrem z levé strany.
64
Hostující Mario Gaspar vhazuje z pravé strany, na polovině Málagy. Ale míč získávají domácí, kteří bleskově přechází do brejku.
62
Emoce na trávníku jsou patrné, na druhou stranu ty mohou zápasu i prospět. Lavička hostů připravuje střídání.
60
Málaga právě vstřelila branku!
Tento gól již platí, NORDIN AMRABAT si naběhl na dlouhý pas Antunese, který před vyběhnuvším Asenjem jen přizvedl a míč končí v brance Villarrealu.
59
Žlutou kartu dostává Duda (Málaga CF) za protesty.
59
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází García Sánchez Samuel, přichází Juanmi.
58
Pozor, domácí vstřelil gól, který nejprve sudí uznal, domácí se radovali a teprve zhruba s minutovým zpožděním a po upozornění od asistenta tento gól odvolal.
57
Z rohového kopu se domácí neprosazují, z levé strany zamířil míč před branku, kde chytá Asenjo.
56
Rohový kop pro Málagu poté, co se míč odráží od Paulisty, konkrétně od jeho ruky, která ale byla u těla, správně posouzeno, není to penalta.
55
Žlutou kartu dostává Marcos Angeleri (Málaga CF) za faul na vlastní půli, po kterém dostali hosté výhodu, ale celou akci nakonec zastavil odpískaný ofsajd.
54
Asenjo má míč ve svém držení a rozehrává.
53
Nordin Amrabat se odhodlal ke střele zpoza vápna, ale branku Villarrealu netrefuje.
52
Zatím opatrný úvod druhého poločasu, většina soubojů se odehrává ve středu hřiště.
50
Žlutou kartu dostává García Sánchez Samuel (Málaga CF) za faul ve středovém kruhu.
49
Pouze autovým vhazování pro soupeře končí útočná snaha domácích, na pravé straně.
Dnešní utkání sleduje 22 077 diváků.
47
Statistika střel na branku: 3 : 3.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
Hodně nepovedený závěr první půle z pohledu domácího týmu! Už se zdálo, že se v prvním poločase gólu nedočkáme, ale opak je pravdou! Hosté v posledních vteřinách dokázali skórovat a díky tomu odchází do kabin s poločasovým vedením 1:0.
45+1
45+1
Villarreal právě vstřelil branku!
Gól do šatny! Obrana Málagy nepohlídala standardní situaci v posledních vteřinách nastaveného času, po centru z levé strany skóruje u vzdálenější tyči nikým nehlídaný JONATHAN DOS SANTOS.
45+1
Pouze minutu se rozhodl sudí Jaime nastavit v prvním poločase.
45
Poslední minuta řádné hrací doby, hostující Mario Gaspar neriskuje ztrátu míče a místo centru do vápna vrací míč zpět do obrany.
44
Zajímavá statistika – domácí Samuel Castillejo předvedl v dosavadním průběhu nejrychlejší sprint ze všech, když uháněl rychlostí 30,76 km/h.
43
Ve statistice faulů zatím jednoznačně vedou hosté – 8 : 2.
42
Kameni odkopává míč až na polovinu soupeře.
41
Nyní odmáván ofsajd hostů, zcela bez diskuze, dokonce dva hráči ve žlutém se "zapomněli" za obranou Málagy.
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka první půle, z hlediště se stále častěji ozývá pískot, předváděná hra se nemůže nikomu líbit.
38
Opět hra ve středu hřiště, první poločas se pomalu chýlí ke svému konci.
36
Žlutou kartu dostává Manu Trigueros (Villarreal CF).
35
A také z něho se hosté dostali do šance, tentokrát jeden z hráčů ve žlutém hlavičkuje uvnitř vápna, Kameni chytá.
34
Uche v dobré šanci, z levé strany sám před Kameni, který ho ale dokázal fantasticky vychytat! Rohový kop pro Villarreal.
33
Čeryšev tak trochu na náhodu nakopl míč k pokutovému území soupeře a má to úspěch, hosté se dostávají do šance.
31
To byl nějaký nacvičený signál domácích, Duda si naběhl na pas na hranici vápna a "opřel" se do míče "z první", ovšem branku netrefil.
30
Žlutou kartu dostává Víctor Ruiz (Villarreal CF) za faul na Amrabata u vlastního vápna, dobrá pozice pro volný kop, byť z ostrého úhlu.
29
Po nadějném úvodu se nám zápas "propadl" do podprůměru, převládají fauly a nepřesnosti.
28
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině soupeře. Ale ani jedno z mužstev není nyní schopné zakombinovat.
27
Míč mají ve svém držení hosté, kteří přenáší hru na levou stranu, ovšem je to dlouhý míč, který končí v autu.
25
Čeryšev se nyní těžce zvedá z trávníku po souboji na vlastní polovině, míč v autu, domácí vhazují.
23
Míč směřuje na bližší tyč, kde hosté odvrací pouze na další roh.
22
Rohový kop Málagy, domácí rozehrají z pravé strany.
19
Hosté vhazují z levé strany, Rukavina hledá Čeryševa, který ale neuspěl a o míč přišel.
17
Pas na pravou stranu, kde si nabíhá Jonathan dos Santos, nepřesný, odkop od branky Málagy.
17
Villarreal má k dispozici volný kop, hosté se tak udrží na polovině soupeře.
15
Povedený pas Ucheho z pravé strany, ve vápně Málagy naskakuje Čeryšev, jehož hlavička nakonec končí nad brankou.
14
Dvě dobré střely domácích, ani jedna se "neujala", Asenjo může odehrát od své branky.
13
Rohový kop Málagy, domácí rozehrají z levé strany.
12
Nordin Amrabat neuspěl v souboji o míč a polovině soupeře, hosté mohou vhazovat z levé strany.
10
Nakonec sudí posoudil celý zákrok jako nedovolený a udělil žlutou kartu, tu obdržel Čeryšev (Villarreal CF).
9
Marco Angeleri se vrací do hry, ale dlouho se nehrálo, hostující Čeryšev a domácí Reco se srazili hlavami v souboji o míč.
8
Po zákroku Kameniho zůstává v pokutovém území ležet spoluhráč Marco Angeleri.
7
Míč má ve své moci domácí gólman Kameni, který rozehrává.
5
Nepřesný pas Bruna Soriana, míč pro Málagu.
3
Domácí se nyní domáhali odpískání pokutového kopu po rohového kopu, ale sudí Jaime nechává pokračovat ve hře.
2
Odkop od branky Villarealu, míč však získávají domácí.
1

Málaga CF: Kameni – Rosales, Angeleri, Torres, Antunes – Recio, Darder – Samuel, Duda, Castillejo – Amrabat.
Náhradníci: Ochoa – Horta, Casado, Alberto, Juanmi, Añor Acosta, Filipenka.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Paulista, Ruiz, Rukavina – J. dos Santos, Trigueros, B. Soriano, Čeryšev – Vietto, Uche.
Náhradníci: Juan Carlos – Pina, G. dos Santos, Dorado, M. Gómez, Moreno, Marín.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Carrera.
Vzájemné zápasy

Pro oba celky se jedná o první letošní vzájemné měření sil, loni se nejprve v 15. kole urodila na půdě Villarrealu remíza 1:1, Málaga si následně ve 34. kole připsala doma výhru 2:0.
Villarreal CF

To Villarreal se drží na výborné vlně, vždyť v lize poznali hosté hořkost porážky naposledy v 10. kole. Od té doby pětkrát vyhráli a dvakrát remizovali, když získali skalp mimo jiné madridského Atlética.
Málaga CF

Málaga po domácí ligové porážce s Almérii měla co napravovat v ligovém poháru, domácí utkání s Levante však po výhře 2:0 bezpečně zvládla, nyní je tak čas zabojovat taktéž o ligové body.
18. kolo španělské Primera Division proti sobě postaví dva celky z vyšších pater tabulky. Sedmá Málaga totiž na svém hřišti přivítá šestý Villarreal.