Gijón - Valencia: Mario Suárez byl blízko hattricku, ale z úhlu se netrefil

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 21:10.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, ve kterém byl o něco aktivnější domácí celek, ale nakonec nezískal ani bod, protože Valencia vyhrála 2:1. Hosté šli do vedení na začátku duelu, když se trefil Mario Suárez. Domácí ale zabrali a Carlos Castro vyrovnal. Poslední slovo ale měl ve druhém dějství Mario Suárez, který tak Valencii vystřelil cenné vítězství.
90+4
90+4
Hosté se ubránili a více se už zřejmě nestane.
90+4
Ještě jeden roh pro Gijón.
90+3
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Álvaro Medrán.
90+2
A mohlo být hotovo! Ve vápně se k míči dostal aktivní Mario Suárez, ale z úhlu brankáře nepřekonal! Hattrick se tedy nekoná.
90+1
Rozhodčí přidal tři minuty.
90
Žlutou kartu dostává Fernando Amorebieta (Sporting Gijón).
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
I tentokrát se Valencia v pohodě ubránila, stále vede 2:1 a kráčí za důležitým vítězstvím.
87
A další rohový kop pro Gijón.
87
Rohový kop pro domácí.
85
Hosté nyní skvěle kombinovali na polovině svého soupeře a ušetřili minimálně dvě minutky.
83
Domácí se snaží vymyslet akci, ze které by padl vyrovnávací gól, ale zatím se jim to nedaří.
81
Žlutou kartu dostává Zakaria Bakkali (Valencia CF).
79
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Víctor Rodríguez, přichází Akram Afif.
77
Žlutou kartu dostává Burgui (Sporting Gijón).
75
Rodrigo dostal přihrávku do vápna, skvěle se zbavil obránce, ale zakončení vůbec nezvládl a branku nakonec o několik metrů minul!
73
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Burgui.
71
Domácí na to mají dvacet minutek, tak uvidíme, co hráči Sportingu vymyslí.
69
Domácí se snaží něco vymyslet, ale v posledních minutách se Valencia velmi dobře brání a kráčí za vítězstvím.
67
Valencia právě vstřelila branku!
Aktivní MARIO SUÁREZ posílá hostující celek znovu do vedení! Po centru nedokázali domácí zadáci míč uklidit do bezpečí, tak se k němu na malém vápně dostal hostující Suárez, který ho pohotově uklidil pod břevno.
67
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Zakaria Bakkali.
66
Žlutou kartu dostává Jorge Meré (Sporting Gijón).
65
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Duje Čop, přichází Borja Viguera.
63
Domácí se prokombinovali až do vápna Valencie, ale nakonec vše skončilo útočným faulem.
61
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé. Máme se tak na co těšit.
59
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Valencia se i s menšími problémy ubránila a na další branku si tedy ještě musíme počkat.
58
Sporting vybojoval svůj první rohový kop.
56
Nyní jsou o něco aktivnější hostující fotbalisté, ale zatím se jim ve finální fázi příliš nedaří.
54
Slibnou akci hostů ukončil útočný faul na domácího brankáře, takže na tahu jsou hráči Gijónu.
53
Oba celky se tlačí dopředu a druhý poločas je zatím zajímavý. K vidění je ale také hodně nepřesností.
51
Ani ze svého čtvrtého rohu ale hosté nic nevytěžili a stav se nemění. Valencia hraje s Gijónem 1:1.
50
Rohový kop pro Valencii.
49
Po další akci se do zakončení dostal domácí Moi Gómez, ale jeho rána přesná nebyla.
47
Domácí hned získali míč a šli dopředu, ale první akci ve druhém poločase zastavil dobrým zákrokem Aderlan Santos.
46
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 19:30.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém jsou aktivnější domácí fotbalisté, ale do vedení šla Valencia. Domácí ale i nadále tlačili a nakonec se v závěru prvního poločasu dočkali a vyrovnali na 1:1. Druhý poločas tedy bude ještě hodně zajímavý.
45+1
45+1
Žlutou kartu dostává Duje Čop (Sporting Gijón).
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
A domácí jsou při chuti a opět se tlačí dopředu. Tak uvidíme, zda se v prvním poločase ještě dočkáme nějaké branky.
41
Gijón právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Po rychlé akci odcentroval z levé strany Ismael López a ve vápně se k hlavičce dostal CARLOS CASTRO, kterým přesným pokusem překonal Alvese.
40
Rodrigo se prodral do vápna, ale jeho přízemnímu pokusu pár decimetrů chybělo a druhé branky jsme se tedy nedočkali.
38
Blesková akce domácích skončila opět nepřesným centrem a od své branky bude rozehrávat Diego Alves.
36
Hosté získali míč a hned šli v pěti lidech dopředu. Nakonec z toho byl centr z pravé strany, ale ve vápně Sportingu kraloval Jorge Meré.
34
Domácí fotbalisté diktují tempo hry a stále se tlačí dopředu, ale ve finální fázi se stále trápí a ještě nic kloudného nevymysleli.
32
Hraje se ze strany na stranu, ale na další šanci stále čekáme.
30
Opět se hraje na polovině hostujícího celku, ale daleko od branky, kterou střeží Diego Alves.
28
Sportingu nelze vyčíst snahu, ale zatím je to na úkor přesnosti. Tak jako nyní, kde vše skončilo nepřesným centrem.
27
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Dopředu už pospíchají domácí fotbalisté.
26
Hosté získali míč a hned šli dopředu. Nakonec vybojovala Valencia třetí rohový kop.
24
Žlutou kartu dostává Rachid Aït-Atmane (Sporting Gijón).
22
U míče jsou hostující fotbalisté, kteří trpělivě kombinují a nikam nepospíchají, což je zcela pochopitelné.
20
Je za námi úvodních dvacet minutek. Valencia stále vede 1:0 a myslím si, že sledujeme zajímavý zápas a diváci se zatím nenudí.
18
Rodrigo se dral do vápna, po souboji upadl, ale hlavní rozhodčí zůstal klidný a pokutový kop pro Valencii neodpískal.
16
Hráči Sportingu se snaží něco vymyslet, ale zatím nic kloudného nevymysleli. Valencia spoléhá hlavně na brejky a ty jsou zatím velmi zajímavé.
14
Domácí se nakonec dokázali ubránit a stav se tedy nemění. Sporting se hned vydal dopředu, ale opět ho zastavila nepřesná přihrávka.
13
12
I další akce skončila nepřesnou přihrávkou a k míči se dostal Diego Alves, který samozřejmě nikam nepospíchá.
11
Domácí pokračují v dobrém výkonu, ale zatím jim to vázne hlavně ve finální fázi. Nutno ale dodat, že Valencia dobře brání.
9
Domácí se hned vydali dopředu a po centru zakončoval Duje Čop, ale měl to hodně těžké a branku trefit nedokázal.
7
Tak domácí byli lepším celkem, ale do vedení jde po rychlé akce hostující mužstvo. Rodrigo poslal míč do vápna, kde se k němu dostal MARIO SUÁREZ a ten chladnokrevně prostřelil Ivána Cuéllara.
5
Z úvodního rohu ale nic nebylo a stav se nemění. U míče jsou domácí fotbalisté, kteří trpělivě kombinují na své polovině.
4
Poprvé se dopředu vydali i hosté a hned vybojovali rohový kop.
3
Po dalším centru se na rohu malého vápna dostal do zakončení Carlos Castro, ale v pádu nedokázal trefit branku!
2
A Sporting začal velmi dobře. Hned se usadil na polovině Valencie, dostal se i k centru, ale dobře zakročil Martín Montoya, který míč získal.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Sporting Gijón: Cuéllar – Lillo, Meré, Amorebieta, Isma López – Moisés Gómez, Aït-Atmane, S. Álvarez (C), V. Rodríguez – C. Castro, Čop.
Náhradníci: Mariño – Douglas, Lora, Cases, Burgui, Afif, Viguera.

Valencia CF: Diego Alves – Montoya, Garay, Santos, Gayá – Mario Suárez, E. Pérez (C) – Cancelo, Parejo, S. Mina – Rodrigo.
Náhradníci: Doménech – Mangala, Munir, Cartabia, Bakkali, Medrán, Abdennour.

Rozhodčí: Munuera – Matías, Baena.
Poslední vzájemné zápasy

Valencia – Gijón 0:1
Gijón – Valencia 0:1
Valencia – Gijón 4:0
Valencia – Gijón 0:0
Sporting Gijón se zatím v nové sezoně trápí. Domácí celek má na svém kontě pouze 7 bodů a nachází se až na sedmnáctém místě. Z posledních čtyř zápasů neuhrál Gijón ani bod, takže dnes má o motivaci postaráno.

Valencia CF se také trápí. Hostující celek zatím získal pouze šest bodů a nachází se až na osmnáctém místě. Sevilla v posledním kole hostila Atlético Madrid a prohrála 0:2. Předtím ale porazila Leganes a Alaves.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má na programu 8. kolo a my budeme sledovat duel mezi Gijónem a Valencií. Mírným favoritem tohoto utkání je hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.