Las Palmas – La Coruňa: Vyrovnáno! Luxusní dlouhý pas dostihl Andone a nedal domácímu brankáři šanci

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Deportivo přidává na své konto další bod za remízu, která je již pátá z posledních pěti soutěžních zápasů. Dnes to ale byl jednoznačně zisk, protože Las Palmas bylo, zejména v první půli, jasně lepším týmem. Nakonec se ale domácí také musí spokojit pouze s bodem, protože zápas dohrávali pouze o deseti, když se vykartoval v 77. minutě Aythami Artiles.
90+4
90+3
Poslední sekundy nastavených tří minut, Przemysław Tytoń vykopává míč daleko od své branky.
90+2
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Joselu, přichází Óscar Pinchi.
90+1
Žlutou kartu dostává Joselu (Deportivo La Coruňa).
90
Poslední minuta řádné hrací doby, Benito Ramírez vybojoval volná kop v souboji s bránícím Joselu.
89
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Mateo, přichází Benito Ramírez.
88
Emre Colak hledá na pravém křídle Juanfrana, jehož centr je ale hodně nepřesný, domácí se přesto k míči nedostávají.
86
Deportivo kombinuje u půlící čáry, poslední minuty patří hostům.
85
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Marko Livaja, přichází Nabil El Zhar.
84
Odkopem na polovinu soupeře se nyní domácí osvobozují, publikum zvyšuje intenzitu nesouhlasného pískání.
83
Marlos Moreno padá v pokutovém území Las Palmas, po souboji s bránícím Roque Mesou, ale nepíská se pokutový kop.
82
Las Palmas zkusilo rychlý brejk, ale po přihrávce na paty je po nadějích.
81
Marko Livaja zkouší dostihnout míč, směřující k brance soupeře, ale Przemysław Tytoń je u něho dříve.
80
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Luisinho, přichází Marlos Moreno.
80
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Momo, přichází Tana.
79
Následuje pas na pravou stranu, kde ale míč končí v autu a na řadu přichází vůbec první střídání v zápase.
78
Deportivo se hned dostává do útoku, sledujeme akci po levé straně.
77
Ale znovu – ztráta míče, hosté již šli do rychlého brejku, který musí „hasit“ v samém počátku Aythami Artiles (UD Las Palmas), jenže ten se dopouští nepříjemného šlapáku a vidí druhou žlutou a následně červenou kartu, dnešní zápas pro něho končí předčasně!
77
Hosté se nyní musí bránit, domácí smyčka se stahuje.
75
Čeká nás poslední čtvrthodina dnešního utkání, stav nerozhodný, dočkáme se rozhodujícího gólu?
74
Domácí kombinují u půlící čáry, hosté pozorně brání.
72
Žlutou kartu dostává Aythami Artiles (UD Las Palmas).
71
Po zákroku obránce Navarra, ve vápně Deportiva, se domácí domáhali odpískání hraní rukou, sudí je ale jiného názoru.
69
La Coruňa právě vstřelila branku!
Ledová sprcha pro Las Palmas! Ztráta míče na útočné polovině, Emre Colak dlouhým pasem našel na levé straně FLORINA ANDONEHO, který zasprintoval míč dostihl a střelou z levé strany překonal Javi Varase.
67
Marko Livaja si naběhl před vápno z levé strany, našteloval si míč na pravou nohu a zakončil, branku však o několik metrů netrefil.
66
Angel Montoro z první posílá míč před branku, kde si však prostor udělal Przemysław Tytoń, který míč chytá.
65
Tentokrát se již píská, znovu ve prospěch Las Palmas, Hélder Lopes padá ve středovém kruhu.
64
Roque Mesa padá na polovině Deportiva, po zákroku Arribase, ale není to faul, hraje se dál.
63
A jak již to tak bývá, po odpískání faulu se Momo zvedá na nohy a je fit.
63
Fernando Navarro fauluje na své polovině Momo, do něhož ostře vrazil v souboji o míč, záložník Las Palmas se svíjí na trávníku.
62
Hosté drží míč, ale na své polovině, i tak diváci nesouhlasně pískají.
60
Marko Livaja hledá Matea, ale poslal mu nepřesný pas na levém křídle a míč nakonec končí mimo hřiště.
59
Vicente Gómez v těžké pozici netrefuje branku Deportiva, odkop od branky hostů.
58
Defenziva Las Palmas zvládla ubránit rohový kop, ale u míče zůstávají hosté.
57
Následuje rohový kop Deportiva, Emre Colak rozehraje z pravé strany.
56
Deportivo stále s míčem na polovině soupeře, centr z levé strany odvrací ve vápně Las Palmas obránce.
55
Hraje se ve středu hřiště, hosté mají míč a postupují na polovinu soupeře.
54
Przemysław Tytoń zastavuje míč u své branky a bude moci vykopávat.
53
Marko Livaja si všiml, že Przemysław Tytoń je venku z branky, tak to z velké dálky zkusil, míč se ale stočil vedle.
52
Javi Varas vykopává od své branky, míč se dostává na polovinu soupeře.
50
Akce domácích po pravé straně, nakonec se Sidnei obrací a jde zpět na svou polovinu.
48
Vše se nakonec celkem rychle vyřešilo, již se opět hraje, zavlažovací hlavice opět zajely do trávníku.
47
Nyní se nemůže hrát, spustilo se totiž zavlažovací zařízení.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Rozhodčí ještě nechal domácí rozehrát rohový kop z pravé strany, ale poté, co míč skončil nad brankou Deportiva, ukončil první poločas. Ten lépe vyšel Las Palmas, které je aktivnější a zaslouženě vede. Hosté předvedli jedinou povedenou akci, jinak byli víceméně celou dobu pod tlakem Las Palmas.
45
45
Michel zkouší odcentrovat z pravé strany, ale bránící hráč Deportiva míč zblokoval mimo branku.
45
Poslední minuta řádné hrací doby, Las Palmas se drží v blízkosti pokutového území Deportiva.
43
Emre Colak rozehrál z levé strany, následoval centr do vápna, kde hlavičkuje Celso Borges vedle branky.
42
Rohových kopů přibývá, nyní budou hosté rozehrávat z levé strany.
41
Momo rozehrál z pravé strany, ale míč nedoputoval před branku Deportiva.
40
Zajímavá situace i na druhé straně, kde hlavičkuje obránce Deportiva zhruba metr vedle vlastní branky.
39
Zajímavý centr hostů z levé strany, míč ale před brankou nedokázal Joselu zasáhnout, chyběly mu dva kroky.
37
Míč se dostává před vápno Las Palmas, kde z nějakých třiceti metrů pálí Guilherme, ovšem pouze vysoko nad branku.
36
Mateo odehrál míč raději na roh, hosté tak budou moci rozehrát z pravé strany.
35
Další faul, Sidnei si počínal v rozporu s pravidly v hlavičkovém souboji na polovině Las Palmas.
34
Nákop domácích na pravou stranu, ale kombinace se zastavila, míč dokonce míří zpět až na polovinu Las Palmas.
33
Bohužel, přibývá i faulů, které nepříjemně kouskují hru.
31
Hosté zůstávají na útočné polovině, k dispozici mají autové vhazování z levé strany.
30
Florin Andone si počkal na hranici ofsajdu na pas, ten také přišel, ale dostal se až příliš na levou stranu, odkud nemohl přímo ohrozit branku, tak alespoň odcentroval před vápno, odkud pálí Celso Borges, jež ale branku přestřeluje.
29
Dlouho míč ale Deportivo neudrželo, nyní již opět hrají domácí.
28
Lemos nakopává míč na levou stranu, kde ho ale Mateo nedokázal zachytit ještě na hrací ploše, hosté vhazují.
27
Míč nyní létá vzduchem přes půlící čáru, tempo hry se trochu zpomalilo.
26
Momo se provinil útočným faulem, kdy zezadu doslova nalítl do Fernanda Navarra.
25
Emre Colak rozehrává, míč končí na malém vápně, v náruči Javi Varase.
24
Rohový kop Deportiva, vůbec první v zápase, z levé strany rozehraje Emre Colak.
23
Alejandro Arribas se blýskl dobrým obranným zákrokem v souboji s Lemosem.
22
Deportivo se nyní snaží něco vymyslet, ale domácí dobře presují a získávají míč.
21
Hraje se ve středu hřiště, hosté se těžko dostávají k míči, hrají domácí.
20
Je za námi prvních dvacet minut, které patřili domácím. Hosté vyrovnali hru jen na pár minut, jinak se pouze brání.
18
Další akce domácích se valí na branku Deportiva, které se po inkasovaném gólu dostává pod tlak.
17
Rozehrával Joselu, ale míč ani nedolétl do vápna a bránící hráč Las Palmas ho odehrál do bezpečí.
16
Deportivo nyní získává zajímavou standardku u vápně soupeře, je to ale z úhlu, z pravé strany.
15
Las Palmas určitě zaslouženě vede, domácí byli více času lepší, hosté ještě neohrozili branku.
13
Las Palmas právě vstřelilo branku!
Byla to trochu kostrbatá akce Las Palmas, ale i ta končí gólem! Od obránce se odráží míč přímo před volného MATEO GARCÍU, který se do něho ve vápně „opřel“ a z voleje nedal Tytońovi šanci.
13
Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině.
12
Javi Varas musí rychle odkopnout míč od své branky, povedlo se.
11
Fernando Navarro faulován na polovině Las Palmas Momem, volný kop pro Deportivo.
10
Zahraje se také Javi Varas na opačné straně, domácí se nyní nemohou dostat k míči.
9
Od Przemysława Tytońa začíná kombinace Deportiva, které se zatím nemůže dostat přes půlící čáru.
8
Luisinho faulován na své polovině, hosté se po delší odmlce dostanou k míči.
7
Angel Montoro rozehrál z levé strany, poslal míč před branku, kde hlavičkuje vedle branky Aythami Artiles.
6
Marko Livaja z levé strany vyzkoušel pozornost Przemysława Tytońa v brance soupeře, polský internacionál vyráží na roh.
5
Další snaha o útočnou akci po levé straně, tentokrát je pas na Matea nepřesný a míč končí v autu.
4
Po levé straně se Momo dostal do zakončení, ale branku netrefil.
3
Domácí u míče, na útočné polovině, přesto ale v blízkosti půlící čáry.
2
Viditelně otřesený Joselu je již na nohou a opět se hraje, domácí mají míč.
1
Po pár sekundách hry se hostující Joselu poroučí na trávník, po hlavičkovém souboji s domácím Montorem.
1

UD Las Palmas: Varas – Michel, Lemos, Artiles, H. Lopes – Montoro, Mesa, V. Gómez – Momo, Livaja, Mateo.
Náhradníci: Lizoain – El Zhar, Simón, Tana, Expósito, Curbelo, Ramírez.

Deportivo La Coruňa: Tytoń – Juanfran, A. Arribas, Sidnei, F. Navarro – Colak, C. Borges, Guilherme, Luisinho – Joselu, Andone.
Náhradníci: Lux – Laure, Mosquera, Moreno, Albentosa, Bergantiños, Pinchi..
UD LAS PALMAS
Las Palmas je v dnešním duelu mírným favoritem, k čemuž ho opravňuje postavení v tabulce, kde se nachází na desátém místě, tedy přesně v polovině, ale i herní forma v novém roce. Za zmínku stojí hlavně vítězství v odvetě Copa del Rey na hřišti Atlética Mardid (3:2), když předtím doma UD porazilo v lize Gijón 1:0. Na poslední ligové kolo ale budou chtít příznivci Las Palmas hodně rychle zapomenout, neboť souboj na slavném Nou Campu dopadl neslavně – domácí Barcelona deklasovala svého soupeře 5:0!
DEPORTIVO LA CORUŇA
Deportivo se, po sérii špatných výsledků v závěru listopadu loňského roku, začalo herně i výsledkově zvedat. Vše odstartovala kanonáda v domácím zápase s Realem Sociedad San Sebstian (5:1), po které sice následovala porážka, ale na hřišti Realu Madrid se asi dala očekávat. Důležité je, že Deportivo se vrátilo na vítěznou vlnu hned v dalším kole, kdy doma přehrálo Osasunu 2:0. Cenné vítězství přišlo i v utkání Copa del Rey, kde doma přehrálo Betis 3:1! Po dvou remízách sice vystavil Deportivo stopku v národním poháru Alavés, ale to tolik mrzet nemusí. Důležitá je hlavně liga, kde se po vánočních svátcích Deportivo představilo na hřišti Espanyolu a i zde vybojovalo cennou remízu 1:1. Cenný bod vybojovalo Deportivo i v posledním kole doma s Villarrealem.
Vítejte u onlajn přenosu utkání devatenáctého kola španělské LaLigy, v němž domácí UD LAS PALMAS přivítá DEPORTIVO LA CORUŇA. Utkání se odehraje na Estadio Gran Canaria v Las Palmas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.