La Liga - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : Celta Vigo - 27. dubna 2019   18:30

CD Leganés
Cuéllar – Nyom, Bustinza (C), Omeruo, Siovas, J. Silva – Óscar Rodríguez (84. El Zhar), Recio, Vesga – Nasjrí (72. Carrillo), Braithwaite (74. Santos).
Lunin – Juanfran, Tarín, Gumbau, Santos, El Zhar, Carrillo.
Juan Martínez – Diego Barbero, César Noval
Estadio Municipal de Butarque
Celta Vigo
Blanco – Mallo (C), Cabral, N. Araujo, Olaza – Hjulsager (76. Méndez), Jozabed, Lobotka, Boufal (69. Boudebouz) – Aspas, Gómez.
S. Álvarez – Sisto, M. Jensen, Boudebouz, Méndez, Costas, Beltrán.

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek sobotního večera.
Utkání skončilo bezbrankovou remízou, která je spravedlivá. Hrálo se utkání od vápna k vápnu a končený výsledek bere spíše Celta de Vigo. Domácí mužstvo nastupovalo do utkání v roli favorita, ale výchozí pozici nepotvrdilo.
90+4'
90+3'
Dlouhý nákop domácího brankáře odvrátil soupeře jen na rohový kop. Centr od praporku posla do hry Jonathan Silva, ten žádného spoluhráče před brankou nenašel.
90+2'
Celta de Vigo se hnala za další útočnou akcí, kterou faulem zastavuje hostující Maxi Gómez. Domácí mužstvo se k balonu vrací a míč do hry pošle dlouhým nákopem Iván Cuéllar.
90+1'
K postranní čáře opět míří čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se budou hrát čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
90'
Hostující celek dlouho kombinoval na levé straně, kde vybojoval dvě autová vhazování. Ovšem ani dlouhé vhazování obranu soupeře nepřekvapilo, ba naopak Leganés zvolilo dlouhý odkop.
88'
Přetažený míč mířil na levou stranu, odkud jej do ohně vrátil Ryad Boudebouz. Domácí obránce zazmatkoval, když poslal míč nad vlastní bránu. Jenže Celta z rohového kopu vůbec nic nevytěžila.
87'
Celta de Vigo bude nejspíše s bodem spokojena, jelikož bojuje o záchranu. Naopak domácí mužstvo se potřebuje výsledkově znovu chytit, jelikož ve středu tabulky málo v posledních zápasech boduje.
85'
Na centr od rohového praporku si naskočil Guido Carrillo, jehož hlavička ze záklonu zamířila jen nad branku. Další akce Leganés je tak zahozena. Ovšem budu se opakovat, remíza je po výkonu obou celků spravedlivá.
85'
Domácí mužstvo je v posledních minutách aktivnější, ale ke střelám se moc nedostává. Centr z pravé strany byl bekem prodloužen a zamířil na další roh.
84'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Óscar Rodríguez, přichází Nabil El Zhar.
83'
Auty Jonathana Silvy jsou opravdu dlouhé, tentokrát mířil na hranici šestnáctky, odkud jej hostující obrana znovu odvrátila.
82'
Centr z pravé strany byl vrácen do ohně, ale Celta de Vigo si celou situaci pohlídala. Poté ještě přišlo zakončení z velké dálky, které hostující branku rozhodně neohrozilo.
81'
Jsme v poslední desetiminutovce a stav zápasu je stále bezbrankový. Opět se hraje kolem středové čáry a u balonu se nachází hráči v bílých dresech.
78'
útočná akce hostujícího celku skončila přihrávkou do šestnáctky, která byla zachycena a odvrácena. Ovšem Real Club bude vhazovat, ale přichází přihrávka jen zpátky k obráncům.
77'
Pro další centr z levé strany si z branky vyběhl Rubén Blanco. Celta de Vigo tak opět kombinuje a pomaličku se přibližuje půlící čáře.
76'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Andrew Hjulsager, přichází Brais Méndez.
75'
Dalším hráčem, který půjde do hry je Brais Méndez, jenž už dostává taktické instrukce. Na zeleném pažitu sledujeme útočnou akci domácích, kteří byli míče zbaveni.
74'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Martin Braithwaite, přichází Michael Santos.
73'
Jonathan Silva poslal další dlouhý aut do šestnáctky, kde se k odraženému míči dostal Mikel Vesga. Jeho pokus z jedné zamířil jen nad břevno.
72'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Júsuf Nasjrí, přichází Guido Carrillo.
70'
Už se po všech dohadech znovu hraje! Hostující celek se hnal do další útočné akce, která byla u postranní čáry zastavena.
69'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Ryad Boudebouz.
67'
Iván Cuéllar a Iago Aspas zůstávají ležet na zeleném pažitu. Rozhodčí hru přerušuje a pouští na trávník lékařské týmy obou mužstev.
66'
Brzy přijde první změna, jelikož u střídačky už se do hry chystá hostující Ryad Boudebouz. Iago Aspas si narazil míč se spoluhráčem a mířil do pokutového území, odkud zakončil k levé tyči, ale poté byl sražen brankářem. Balon putoval do branky, ovšem vracející se bránící hráč jej poslal z brankové čáry pryč.
64'
Úvodní gól by samotné hře hodně pomohl. Doufejme, že brzdy přijde a nebo nastoupí hráč, jenž by hru rozhýbat a zpřesnil.
63'
Leganés znovu kombinuje na útočné polovině, ale cestičky se do pokutového území neotevírají. I proto přišla přihrávka znovu zpátky a poté i pas, jenž zamířil mimo hrací plochu.
62'
Opět se hraje u středové čáry. Hraje se hodně takticky svázaná bitva, ve které ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
59'
Domácí mužstvo hodně útočí zleva, jenže další centr zamířil jen mimo hrací plochu. Bude se tak odkopávat pouze od branky.
58'
Do otevřené obrany mířil Iago Aspas, jenž si hodil míč na levou nohu. Jenže jeho zakončení by ani na ragby nestačilo a mířilo až někam k rohovému praporku a zároveň na tribuny.
57'
Mikel Vesga postupoval u postranní lajny směrem dopředu, jenže přes soupeře neprošel. Ovšem domácí celek zůstává u balonu a může znovu kombinovat.
55'
A opět Leganés v útoku, jenže další centr z levé strany byl opět odvrácen. Na tahu je Celta, která se nikam nežene a v poklidu kombinuje u půlící čáry.
54'
Domácí mužstvo si vybojovalo právo dalšího rohového kopu, ale soupeřova obrana znovu situaci zvládla odvrátit. Sledujeme fotbal bez koření, tedy vstřelených branek.
53'
Opět sledujeme kombinaci Celty de Vigo, která dlouho tahala soupeře z bloku. To se nepodařilo, a tak po průniku po levé straně byla akce hostů znovu zastavena.
52'
Stále čekáme na velkou šanci, která zatím nepřišla. Na trávníku se opět nehraje, jelikož byl k vidění faul domácího hráče na útočné polovině.
51'
Z pravé strany do šestnáctky vnikl Hugo Mallo, jehož pokus z úhlu mířil k první tyči. Brankáři balon vypadl, ale před dotírajícím soupeřem ho stihl schovat pod sebe.
50'
Celta de Vigo přihrávkou zpátky vytáhla soupeře z bloku. Domácí celek dobře napadal, ale soupeř se z nesnází vždy dostal.
49'
Jonathan Silva u půlící čáry vletěl do Iaga Aspase, který byl trefen do zátylku. Hostujícímu hráči se moc na nohy nechtělo, ale už budeme moci pokračovat ve hře.
47'
Dle pohledu na zelený pažit to vypadá, že ani jeden z týmů do zahajovacích sestav nesáhl. Vraťme se na trávník, kde je u míče hostující mužstvo.
46'
Hlavní rozhodčí dal pokyn k zahájení druhého poločasu. K balonu se dostal domácí celek, který předvádí další kombinaci po pravé straně.
46'
Sledovali jsme poločas, který žádnou velkou šanci nepřinesl. Hraje se ale vyrovnané utkání, kterému remíza sluší. Ovšem mnohem raději bychom byli, kdyby stav byl třeba 1:1. Jenže hraje se spíše od šestnáctky k šestnáctce, a tak je stav zápasu bezbrankový. Snad se nějakého gólu ještě dočkáme. To nám ale ukáže až druhá pětačtyřicetiminutovka.
45+3'
45+3'
Dlouhé autové vhazování poslal do šestnáctky Jonathan Silva, který hledal spoluhráče. Jenže ten upadl a publikum si žádá pokutový kop. Ovšem hlavní sudí byl situaci velmi blízko a ukazuje, že se má pokračovat ve hře.
45+2'
Celta de Vigo již rozehrála balon, jenže pro vysoký centr si z branky vyběhl Iván Cuéllar. Hra se tak znovu otáčí a do útoku míří domácí borci.
45+1'
Právě čtvrtý rozhodčí vzal po chvilce do rukou tabuli, na které oznámil, že se budou hrát tři minuty nad rámec normální hrací doby.
45'
Žlutou kartu dostává Recio (CD Leganés), který u střídaček šlapákem dohrál Huga Malla- Oba realizační týmy byly hodně blízko, a tak propukly emoce, které musel řešit i čtvrtý rozhodčí.
44'
Leganés rozehrával standardní situaci, která nabídla centr do šestnáctky. Jenže hráči v tmavě modré sadě dresů byli opět úspěšnější a balon odvrátili do bezpečné vzdálenosti.
43'
Sledujeme utkání, které nám žádnou vyloženou příležitost nenabídlo. Hraje se vyrovnaná partie, v níž chybí moment překvapení.
41'
Celta de Vigo rozehrála rohový kop, jenž mířil na hranici šestnáctky. Odtud přišlo zakončení, které mířilo jen do prvního bránícího hráče. Poté se hosté dostali k další střele, ale ani ta na branku nezamířila.
39'
Zrychlenou přihrávku vymysleli hráči v bílých dresech na pravé straně, odkud přišel centr do šestnáctky. K hlavičce se dostal Martin Braithwaite, ale jeho zakončení přišlo ze záklonu a postrádalo veškerou razanci.
38'
Zatím se hraje férové utkání, hlavní rozhodčí žádnou ošemetnou situaci řešit nemusel. Vraťme se ale na zelený pažit, kde domácí celek pokazil přihrávku u lajny.
37'
Domácí mužstvo se už nacházelo na útočné polovině, ale opět přišla přihrávka až k vlastnímu brankáři. Následně ale Leganés zrychlil hru, ovšem Óscar Rodríguez před brankou soupeře míč nezasáhl.
35'
Také na druhé straně kraluje gólman. Na centr ze strany si totiž počíhal Rubén Blanco, který už vymýšlí, komu ze spoluhráčů hodí míč na nohu.
34'
Hráči v tmavě modrých dresech zkusili od stoperů nákop až do šestnáctky. Jenže Iván Cuéllar celou situaci přečetl a před Maxim Gómezem ve vzduchu zasáhl.
33'
Tentokrát je na tahu Celta de Vigo, o prodloužení míče se pokusil Andrew Hjulsager. Ovšem domácí obrana celou situaci přečetla, jenže u balonu je znovu soupeř.
31'
Napravo se pokoušel o odcentrování Mikel Vesga, jenž míč byl z jeho kopačky zastaven. Domácí celek je dál na útočné polovině, protože bude vhazovat.
29'
Dlouhé autové vhazování posla do šestnáctky Jonathan Silva, míč pak prodloužil Martin Braithwaite. Ovšem nikoho v bílém nenašel a hra se na malou chvíli obrátila.
28'
Leganés po chvilce vybojoval další roh, který už zakončen byl. K hlavičce se prodral Mikel Vesga, jehož hlavička postrádala razanci a navíc mířila doprostřed branky.
27'
Jako buldok nyní působil Júsuf Nasjrí, který postupoval proti soupeřům u postranní čáry. Jeho pas pak mířil na druhou stranu, kde byl osamocený spoluhráč. Ovšem tomu dlouho trvalo, než míč zpracoval.
26'
Centr od rohového praporku byl odvrácen, ovšem Leganés se dostalo k dalšímu pasu do vápna. O ten se postaral Jonathan Silva, ale ani tentokrát zakončení nepřišlo.
25'
Na centr z pravé strany si na zadní tyči naskakoval Júsuf Nasjrí. Jenže před ním zasáhl soupeře, a tak domácí celek bude alespoň rozehrávat rohový kop.
24'
Po delší době registrujeme v kombinaci na polovině soupeře Leganés, který odcentroval od postranní čáry. Jenže hostující obrana si pas do šestnáctky pohlídala.
22'
Stanislav Lobotka zprava pronikal do útoku, ale dvěma soupeři byl zastaven. Akci mohl dotáhnout Andrew Hjulsager, jehož přihrávka do šestnáctky byla pokryta.
21'
Celta de Vigo je opět v kombinaci, která probíhá na vlastní polovině hrací plochy. Oba celky se zatím soustředí především na obranu. Následně pronikl po pravé straně do útoku Hugo Mallo, jehož centr končí v moci brankáře.
20'
Dvacet minut hry je minulostí, že by to byl propadák, to se nedá říct. Ovšem na nějaké vyložené příležitosti stále čekáme. Další útočnou akci skluzem zastavil Unai Bustinza.
18'
Emoce pracují a hlavní rozhodčí si k sobě volá Martina Braithwaitea, který zasáhl rukou soupeře do obličeje. Domácí hráč si vyslechl sudího a opět můžeme pokračovat ve hře.
17'
Tak ani videorozdočí zřejmě nic neviděl, ovšem nevím, co se projednávalo. Pokračuje se ve hře a u balonu jsou domácí hráči.
16'
Do utkání zasáhl videorozhodčí a projednává se situace v hostující šestnáctce. Režie nám sice nabízí opakované záběry, ovšem nic nedovoleného na nich nevidím!
14'
Za dlouhým pasem na pravé straně běžel Óscar Rodríguez, který ale neoběhl bránícího soupeře. Néstor Araujo si dal před míč zkušeně tělo a nechal jej doputovat mimo hrací plochu.
13'
Při pohledu na tabulku zjistíme, že Leganés je sice lépe postavené než jeho soupeř. Ovšem Celta de Vigo se v posledních zápasech nachází ve výrazně lepší formě.
12'
Další centrovaný míč mířil opět na zadní tyč, odkud byl tentokrát odvrácen. Jenže při následném útoku si faulem pomohl Óscar Rodríguez.
11'
Centr od praporku zamířil na zadní tyč, odkud přišla hlavička do zad bránícího hráče. Celta de Vigo si tak celou situaci znovu zopakuje.
11'
K centru zprava se odhodlal Andrew Hjulsager, jehož snažení odvrátila obrana. Poté přišel centr z druhé strany, který byl odvrácen na rohový kop.
10'
Z velké dálky zkusil zakončit Maxi Gómez, jehož pokus postrádal jak přesnost, tak razanci. Hostující hráč měl tuto situaci rozhodně řešit další kombinací.
9'
Celta de Vigo táhla další útok po pravé straně hrací plochy, odkud byl míč poslán mimo hru. K vhazování se postavil Hugo Mallo, a tak jsou na tahu hostující hráči.
7'
Leganés je opět u balonu a kombinuje kolem půlící čáry. Po pár přihrávkách přišel nákop na pravou stranu, jenže Martin Braithwaite nezvládl zpracování na prsa.
6'
Zpoza vápna se do míče opřel Jozabed, jehož pokus zamířil jen nad branku. Je to právě hostující tým, který potřebuje pro záchranu v nejvyšší soutěži bodovat.
5'
Hostující celek se poprvé hnal do útočné akce, po které Iago Aspas vybojoval rohový kop. Ten byl rozehrán podél postranní lajny a následovala kombinace.
4'
Do dnešního střetnutí nastoupilo Leganés v pruhovaném dresu, který je spíše bílý. Naopak Celta de Vigo zvolila tmavou variantu modré.
3'
Zatím se hraje ve středu pole, kde jsou aktivnější hráči Leganés. Míče se u postranní čáry zmocnil Gustavo Cabral, jenž ho poslal jen mimo hru.
2'
Sledujeme další kombinaci domácího mužstva, které se usadilo na útočné polovině, Ovšem přihrávka na levou stranu byla nepřesná a bude následovat jen odkop od hostující brány.
1'
Hlavní rozhodčí pan Juan Martínez zahájil dnešní střetnutí. Jako první se balonu chopili domácí hráči, kteří po kombinaci předvedli nákop, který zachytil Sofiane Boufal.
1'

CD Leganés: Cuéllar – Nyom, Bustinza (C), Omeruo, Siovas, J. Silva – Óscar Rodríguez, Recio, Vesga – Nasjrí, Braithwaite.
Náhradníci: Lunin – Juanfran, Tarín, Gumbau, Santos, El Zhar, Carrillo.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo (C), Cabral, N. Araujo, Olaza – Hjulsager, Jozabed, Lobotka, Boufal – Aspas, Gómez.
Náhradníci: S. Álvarez – Sisto, M. Jensen, Boudebouz, Méndez, Costas, Beltrán.

Rozhodčí: Juan Martínez – Diego Barbero, César Noval.
Poslední vzájemné zápasy

Celta – Leganes 0:0
Leganes – Celta 1:0
Celta – Leganes 1:0
Leganes – Celta 0:2
Celta – Leganes 0:1
CD LEGANES si v této sezoně nevede špatně. Domácí celek zatím získal 41 bodů a nachází se na 12. pozici. Na pohárové příčky ztrácí domácí celek osm bodů, na sestupové příčky má k dobru bodů sedm, takže dnešní zápas rozhodně o tom, v jaké polovině tabulky Leganés bude. Formu ale domácí příliš nemají, protože nevyhráli už čtyři zápasy.

REAL CLUB CELTA DE VIGO je na tom o něco hůře. Hosté mají 36 bodů a jsou na 16. pozici. Hosté mají na sestupové pozice k dobru pouze dva body, takže by dnes potřebovali nutně bodovat. Celta má o poznání lepší formu, protože z posledních pěti utkání prohrála pouze jednou a míří za záchranou. Ještě to ale bude náročná cesta.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Leganés a Celtou Vigo. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.