Dmitrović – G. Montiel, Koundé (46. Gudelj), Diego Carlos, Acuňa – Jordán, Fernando, Ó. Torres (62. Rakitić) – Ocampos, Mir, A. Gómez (90. Óscar Rodríguez).
Soria – Damián Suárez, Dakonam, S. Mitrović, Cuenca (86. Cabaco), J. Silva (74. Jankto) – Florentino (86. Vitolo), Nemanja Maksimović, Aleñá – Jaime Mata (64. Poveda), Ünal.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 7:0. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 8:20.
Je konec. Sevilla zvítězila nad Getafe 1:0.
Do druhého poločasu vstoupili domácí velice aktivně a ve 49. minutě se prosadil Mir, ovšem podruhé mu nebyl gól uznán díky ofsajdu. V 75. minutě mohl zvýšit vedení Gómez, ale minul. Konec zápasu si Sevilla pohlídala a zaslouženě zvítězila.
90+4'
90+4'
Opět domácí z útoku posunují míč raději kdo své obrany a demotivují svého soupeře, který pouze běhá.
90+3'
Následný centr ze standardní situace ovšem skončil pouze v boční síti.
90+2'
Výměna krátkých přihrávek je momentálně dominantní na straně Sevilly, která následně získává volný kop.
90+1'
Domácí drží balón na pravé straně útočné poloviny a následně získávají autové vhazování.
90'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.
90'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Óscar Rodríguez.
87'
Sevilla nadále dominuje v držení míče a nepouští soupeře ani do žádného náznaku šance.
86'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jorge Cuenca, přichází Erick Cabaco.
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Florentino, přichází Vitolo.
84'
Florentino přerušil útok soupeře a uviděl od sudího žlutou kartu.
82'
Getafe se nevytvářejí žádné volné prostory a ve druhé půli se trápí.
80'
Zbývá posledních deset minut a Sevilla nadále hájí těsný jednobrankový náskok.
78'
Ivan Rakitić nebezpečně centroval z levé strany a Diego Carlos se natahoval na míč, na který nedosáhl a balón tak zamířil těsně vedle pravé tyče!
77'
Nyní navíc přichází faul Damiána Suáreze na Marcose Acuňu. Sevilla tak získala volný kop z levé strany.
76'
Getafe se vůbec nemůže dostat k míči, neboť Sevilla každou akci hraje přes svou obranu a rozhodně nikam nespěchá.
75'
Po dlouhé době jsme se dočkali něčeho zajímavého! Alejandro Gómez si totiž skvělým dotekem otevřel prostor a následně z nějakých dvaceti metrů vypálil, ovšem jeho pokus skončil těsně vedle pravé tyče hostující svatyně!
74'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jonathan Silva, přichází Jakub Jankto.
71'
Bohužel zápas momentálně není nijak moc atraktivní, což Seville, která vede samozřejmě vyhovuje.
69'
Sevilla se ve druhém poločasu kromě neuznané branky nedostala do žádného zakončení a soustředí se především na defenzívu, když drží míč velkou část průběhu.
68'
Marko Dmitrović byl nyní zfaulován, ale nebude potřebovat ošetření a hra tak pokračuje.
66'
Rafa Mir se snažil dostat ke hlavičce po centru ze standardní situace, ale na balón nedosáhl podle představ a David Soria tak nemusel zasahovat.
65'
Jonathan Silva uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.
65'
Nyní přišel nedovolený zákrok ze strany Getafe a Sevilla bude zahrávat volný kop.
64'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jaime Mata, přichází Darío Poveda.
63'
Balón se tentokrát ocitl pouze v zámezí po nepřesné přihrávce domácího hráče.
62'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Óliver Torres, přichází Ivan Rakitić.
60'
Hodina utkání je za námi a Sevilla vede nad Getafe poměrem 1:0.
59'
Následný pokus o útok Sevilly se nevydařil, neboť přišel hodně nepřesný nákop.
58'
Tempo hry je ve druhé části utkání zatím velice pomalé a nepřináší nic zajímavého.
57'
Gonzalo Montiel centroval z pravé strany, ale míč skončil opět jen v rukou připraveného brankáře Davida Sorii.
54'
Nyní toho není moc k vidění, neboť Sevilla stále drží míč krátkými přihrávkami, ale nikam se moc neposouvá.
52'
Djené Dakonam se dopustil faulu na domácího hráče, čímž přerušil hru a Sevilla bude nadále u míče.
50'
Domácí mužstvo už je opět na míči a snaží se vymyslet něco nebezpečného.
49'
Gonzalo Montiel odcentroval míč do vápna, kde se dostal ke hlavičce Rafa Mir a umístil ji k levé tyči. Ovšem jeho branka nakonec není uznána pro těsný ofsajd!
48'
Sevilla drží míč na své polovině a snaží se něco vymyslet.
46'
Hned po půl minutě druhé půle se hosté dostali ke střele, kterou musel likvidovat Marko Dmitrović.
46'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Jules Koundé, přichází Nemanja Gudelj.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:19.
První polovina utkání je za námi a Sevilla vede nad Getafe poměrem 1:0. V úvodu utkání měli domácí tlak, ale branka Rafa Miry v 10. minutě nemohla být uznána díky jasnému ofsajdu. Ve 22. minutě se už ale právě Rafa Mir dočkal a otevřel brankový účet. Ve 42. minutě sice Getafe srovnalo, ale ani gól Maksimoviče nemohl být uznán díky ofsajdu.
45+2'
45+1'
Joan Jordán se ujal exekuce přímého kopu, ale jeho střela letěla pouze nad bránu soupeře.
45'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.
45'
Následně se na druhé straně dostala Sevilla znovu po pravé straně dopředu a poté přišel faul Carlese Aleñi. Domácí celek tak bude zahrávat volný kop ze zajímavé pozice.
44'
Míč sice z rukou hostujícího hráče mířil do vápna, ale tam se k němu hráči Getafe nedostali.
44'
Getafe nyní získalo autové vhazování na pravé straně, o které se postará Damián Suárez.
43'
Jules Koundé už je zpět na hrací ploše a snaží se rozhýbat levou nohu.
42'
Nemanja Maksimović sice dává gól, ale ten platit nebude, neboť se asistující Jaime Mata nacházel v jasném ofsajdu!
41'
Nyní se na hřišti ovšem přiostřilo a další domácí hráč zůstal ležet, ovšem vypadá to, že bude moct pokračovat.
40'
Hra je nyní přerušená, protože domácí hráč potřebuje ošetření od lékařů.
39'
Ten nebyl špatný, ale Jules Koundé se nedostal ke hlavičce a navíc ještě nepříjemně upadl a nyní leží na hrací ploše.
38'
Nyní ale Sevilla znovu útočila po pravé straně a po zblokovaném centru bude následovat rohový kop.
37'
Lucas Ocampos se snažil prodrat dopředu po pravém křídle, ale nakonec zasáhl Jorge Cuencu do obličeje a uviděl žlutou kartu.
35'
Djené Dakonam centroval do vápna, kde se Enes Ünal dostal ke hlavičce, ale tu zakončil jen doprostřed brány, kde byl připraven Marko Dmitrović.
34'
Carles Aleñá skončil na zemi po souboji s Marcosem Acuňou a rozhodčí odpískal nedovolený zákrok.
33'
Seville se otevřel prostor na levé straně, ale špatná přihrávka celou akci zhatila.
31'
Tentokrát se Enes Ünal ocitl jen v ofsajdovém postavení.
30'
Půl hodina utkání je za námi a Sevilla vede nad Getafe 1:0 díky brance Rafy Mira.
29'
Následně se Djené Dakonam dopustil faulu a od sudího uviděl žlutou kartu.
27'
Sevilla už opět předvádí svou typickou pomalou kombinaci krátkých přihrávek ve středu hrací plochy.
26'
Na tribunách Estadia Ramóna Sáncheze Pizjuána to jenom zahučelo, neboť rána domácího hráče letěla vedle levé tyče.
25'
Po centru z rohu sice přišla rána z voleje, ale ta neměla nárok na úspěch a letěla vysoce nad bránu.
23'
Znovu se Sevilla dostala do šance a následuje tak rohový kop domácího celku.
22'
Sevilla právě vstřelila branku!
Tentokrát už se ale domácí celek dočkal úvodní branky a jde do vedení 1:0! Lucas Ocampos odcentroval z pravé strany do vápna, kde se dostal do zakončení RAFA MIR, který procedil míč mezi nohy obránce a také mezi tyč a brankáře. Asistence: Lucas Ocampos.
20'
Sevilla sice byla v úvodu utkání o něco aktivnějším celkem, ale poslední minuty se nám hra vyrovnává.
19'
Následný útok Sevilly po pravé straně ani tentokrát nepřinesl nic vážnějšího a míč skončil za bránou Sorii.
18'
Sevilla má hodně otevřený střed hrací plochy pro protiútoky Getafe a opět musel skluzem poslední domácí obránce posunout míč brankáři.
17'
Útok Sevilly po pravé straně nepřinesl nic nebezpečného, ale domácí pokračují v nátlaku, který ale je velmi pomalý.
15'
Rafa Mir tentokrát napadal nepříjemný nákop, ale David Soria se samozřejmě jako brankář dostal výš do vzduchu a chytil balón.
14'
Poté sice mělo Getafe rohový kop, ale ten přinesl jen brejk domácích, který zastavil faulem Jonathan Silva, ovšem kartu překvapivě neviděl.
13'
Tohle vypadalo na zajímavou šanci pro Getafe, neboť hosté využili chyby v rozehrávce, ale domácí hráč se stihl vrátit a překazil finální zakončení.
12'
Getafe vybojovala rohový kop z pravé strany a může se tak pokusit ohrozit bránu soupeře.
10'
Rafa Mir se sice dostal ke hlavičce, která přelobovala brankáře Soriu a skončila v síti, ovšem jednalo se o jednoznačný ofsajd!
9'
Opět musel být připraven brankář David Soria, neboť přišel další pokus o centr z kopačky domácího hráče, který ale neměl šanci na úspěch.
7'
Fernando se po centru z rohu snažil zakončit, ale v těžké pozici zamířil jen vedle brány Getafe.
6'
Nyní ovšem Sevilla vybojovala rohový kop z pravé strany a může se pokusit o otevření brankového účtu.
5'
V úvodu zápasu sice je domácí celek více na míči, ale zatím je to pouze obléhání poloviny Getafe.
4'
Následně to zkusili po pravém křídle, kde byla cesta, ale přízemní centr skončil v rukou připraveného brankáře Davida Sorii.
3'
Hosté jsou znovu u balónu, ale zatím jej drží pouze ve středu hrací plochy.
2'
Sevilla drží míč na své polovině, který následně posunula na levou stranu, ale tam jej nedokázal dostihnout Alejandro Gómez.
1'

Sevilla FC: Dmitrović – G. Montiel, Koundé, Diego Carlos, Acuňa – Jordán, Fernando, Ó. Torres – Ocampos, Mir, A. Gómez.
Náhradníci: Díaz, Pastor – Augustinsson, Scotta, Gudelj, Idrissi, Juanlu, Cruz, Quintana, Rakitić, Óscar Rodríguez, Romero.
Trenér: Julen Lopetegui

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Dakonam, S. Mitrović, Cuenca, J. Silva – Florentino, Nemanja Maksimović, Aleñá – Jaime Mata, Ünal.
Náhradníci: Conde, Yáñez – Algobia, Cabaco, Iglesias, Jankto, Nyom, Poveda, Timor, Vitolo.
Trenér: Quique Sánchez Flores

Rozhodčí: J. Munuera – M. Munuera, Aguado.
Getafe CF

Getafe se momentálně nachází až na 16. pozici s 18 body a skóre 13:20. Forma ovšem v posledních zápasech není vůbec špatná. Po domácí výhře 1:0 s Osasunou se Getafe utkalo také doma s Realem Madrid. Už v 9. minutě poslal domácí celek do vedení Unal. Ve druhé půli sice měl bílý balet velký tlak, ale branku nedal a Getafe tak vyhrálo těsně 1:0.
Sevilla FC

Sevilla se aktuálně nachází na 2. místě se 41 body a skóre 30:13. Po domácí remíze 1:1 s Barcelonou zavítala Sevilla na půdu Cádizu. V prvním poločase žádné branka nepadla. To ovšem napravil v 58. minutě Ocampos, který otevřel a také uzavřel brankový účet. Sevilla tak zvítězila těsně 1:0.
Ve 20. kole Španělské LaLigy se proti sobě utkají týmy Sevilla FC a Getafe CF. Naposled se spolu tato mužstva utkala v srpnu na půdě Getafe. Tam padla jedna branka, kterou vstřelil v 90+3. minutě Lamela a Sevilla zvítězila 1:0. Dnes se bude hrát na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán v Seville. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí J. Munuera a jeho asistenti M. Munuera a Aguado. Úvodní výkop je naplánován na 16:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.