To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí zaslouženou remízou, když se většinu času hrál opravdu vyrovnaný fotbal. Juventusu patřily úvody poločasů, z čehož nakonec i vytěžil svůj jediný gól ve 13. minutě. Poté ale vždy přenechal aktivitu soupeři a Lyon se nakonec vytouženého vyrovnávacího gólu dočkal, když se po volném kopu prosadil hlavou Tolisso. Ze strany Juventusu se možná čekalo větší nasazení, více agresivity, což ale k vidění nebylo a na snaživého a urputně hrajícího soupeře to dnes prostě nestačilo.
90+5
90+4
Zákroky brankáře Lyonu Lopese – 2.
90+4
Zákroky brankáře Juventusu Buffona – 2.
90+4
A nechybělo moc, aby Alexandre Lacazette rozhodl o vítězství hostů! Průnik po pravé straně zakončil střelou do boční sítě.
90+4
Po hlavičce Mandžukiće musel Lopes zasahovat, nyní ale nemusí spěchat s rozehrávkou.
90+4
Žlutou kartu dostává Rachid Ghezzal (Olympique Lyon) za taktický faul na své polovině.
90+2
Sudí se rozhodl nastavit čtyři minuty, nyní se domácí musí bránit na své polovině.
90+1
Žlutou kartu dostává Sergi Darder (Olympique Lyon).
90
Poslední minuta řádné hrací doby, Mario Mandžukić chtěl rychle s míčem na útočnou polovinu, ale ztroskotal na obránci Lyonu.
89
Žlutou kartu dostává Stefano Sturaro (Juventus FC).
88
Z levé strany letí centr do vápna Lyonu, kde ale obránce odhlavičkovává.
87
A domácí budou mít výhodu volného kopu, z levé strany, ale je to poměrně z dálky.
86
Juventus se po rozehrávce ve středovém kruhu tlačí na polovinu soupeře.
85
Lyon právě vstřelil branku!
Toto se povedlo! Lyon si za svou aktivitu zasloužil vyrovnávací gól, který po volném kopu Ghezzala dává hlavou CORENTIN TOLISSO.
84
Lyonu nelze upřít snahu, hosté se snaží překonat neprostupný obranný val Juventusu.
84
Žlutou kartu dostává Claudio Marchisio (Juventus FC).
83
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Juan Cuadrado.
80
Poslední desetiminutovka tohoto utkání, Dani Alves zahrál rukou na útočné polovině a domácí ztrácí míč.
78
Alexandre Lacazette bojoval o míč až příliš zarputile a dopustil se útočného faulu.
77
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Nabil Fékir, přichází Sergi Darder.
76
Rachid Ghezzal rozehrával rohový kop Lyonu z levé strany, ale domácí zvládli tuto situaci ubránit.
74
Ne, ani z této akce se domácí neprosazují, míč zablokoval bránící hráč ve zdi a poté šli hosté do brejku, který museli domácí zastavit pouze za cenu faulu.
73
Domácí vybojovali volný kop, který rozehrají z levé strany, z nějakých třiceti metrů od branky Lyonu.
71
Znovu sledujeme hru především ve středu hřiště, tohle domácím ale stačí.
70
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Maciej Rybus, přichází Maxwel Cornet.
68
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Aléx Sandro.
68
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Leonardo Bonucci, přichází Mehdi Benatia.
65
Znovu jsou tu hosté, kteří se snaží o zakončení, Juventus se opět, po dobrém začátku, dostává trochu pod tlak Lyonu.
63
Dlouhý nákop hostů na pravou stranu, kde si Alexandre Lacazette dokázal zpracovat míč, ale trvalo to dlouho, domácí se stihli vrátit.
61
Statistika držení míče – 55% : 45%.
60
Je za námi hodina hry, domácí stále vedou díky proměněné penaltě, nic na tom nezměnil ani rohový kop hostů.
59
Corentin Tolisso to zkusil přímo na branku, ale také on ji vysoko přestřeluje, kde jsou ty časy Brazilce Juninha, který v dresu Lyonu udivoval svým uměním zahrávat volné kopy.
58
Žlutou kartu dostává Andrea Barzagli (Juventus FC) za ostrý skluzu před vlastním vápnem, Lyonu se tak nabízí výhoda přímého kopu.
57
Rychlý protiútok hostů, po pravé straně, který ale Rachid Ghezzal zakončil nepřesnou přihrávkou na Lacazetta.
56
Nepřesný nákop Marchisia na Higuaína, hosté odvrací do autu.
54
Dani Alves nekompromisně odkopává na pravé straně, u vlastní šestnáctky, kde tak přerušil postup Morela směrem k brance.
52
Mario Mandžukić je otloukánkem tohoto zápasu, ve kterém pokračuje i přes další nepříjemný zákrok.
50
Lyon se v první pětiminutovce druhé půle v podstatě nedostal k míči.
49
Nabil Fékir se snažil vybojovat míč, což se mu sice nepovedlo, ale dokázal alespoň míč odkopnout do autu.
48
Juventus vstupuje aktivně do druhé půle, hned se přesouvá před pokutové území soupeře.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
První poločas skončil vítězstvím Juventusu, který se ujal ve 13. minutě vedení díky proměněné penaltě. Střelec gólu Gonzalo Higuaín tak zaznamenal osmý gól v patnáctém zápase! Lyon zhruba od dvacáté minuty vyrovnal hru a i hosté několikrát dobře zahrozili, nicméně skórovat se jim nepodařilo, ale i tak drží celkem nadějný výsledek do druhého poločasu a hlavně si hosté ověřili, že i s Juventusem se dá hrát.
45+1
45
Rachid Ghezzal se prezentuje pěknou střelou, kdy míč skončil jen těsně vedle branky Juventusu!
44
No, Mandžukić se sice vrací na trávník, ale jeho pohyb není stoprocentní a je opravdu otázkou, zda nastoupí do druhé půle.
43
To vůbec nevypadá dobře pro domácí tým, Mario Mandžukić odkulhal za branku Juventusu, kde padl na trávník a musí být ošetřován.
42
Mario Mandžukić bojuje s nějakým zraněním a sedí na trávníku.
41
Znovu se z hlediště Juventus Stadium ozývá pískot, domácí se pouze brání.
40
Gólová šance domácích, kdy ale Gonzalo Higuaín v dobré pozici přestřeluje branku Lyonu!
39
Volný kop Lyonu, z nějakých pětatřiceti metrů, rozehrává Nabil Fékir, který to zkusil přímo na branku, kterou ale o několik metrů přestřelil.
38
Žlutou kartu dostává Miralem Pjanić (Juventus FC) za ostrý skluz před vlastním vápnem.
37
36
Corentin Tolisso možná zbytečně zakončil akci hostů střelou ze střední vzdálenosti, která byla hodně nepřesná.
34
Nyní se hraje většinou ve středu hřiště, převaha Juventusu je pryč, nyní je to vyrovnaná hra.
33
V souboji dvou osmiček nyní domácí Claudio Marchisio fauluje Corentina Tolissa, hosté zůstávají u míče.
32
Maciej Rybus nepřešel přes Dani Alvese, který ve skluzu, ale čistě, odehrál míč alespoň do autu.
31
Mario Mandžukić si nabíhá za obranu soupeře, kam dostal možná přesně načasovanou přihrávku, ale i tak je pískán ofsajd.
30
Nabil Fékir to zkusil individuálně, ale to nemělo úspěch, zastavil se o dvojici obránců Juventusu a míč se dokutálel k Buffonovi.
29
Také Juventus ale chybuje v rozehrávce a nyní se musí vracet na svou polovinu, Nabil Fékir a Alexandre Lacazette se snaží dostat do zakončení.
28
Nakonec Alexandre Lacazette pokazil přihrávku na pravou stranu a míč získávají domácí, pískot ustává.
27
Diváci pískají, Lyon se totiž nyní drží na polovině domácího týmu.
26
Střela Marchisia byla již pátou domácí střelou v utkání, Juventus je při chuti.
25
A nakonec právě Claudio Marchisio dostal přihrávku před vápno Lyonu, odkud vypálil z voleje a nebyla to vůbec špatná střela, míč ale letí vedle.
24
Po pravé straně to nyní zkouší domácí, Claudio Marchisio si ale netroufl a vrací míč zpět do obrany.
23
Z hostům zatím jednoznačně nejaktivnější Maciej Rybus u míče, kdy si počkal na pas z pravé strany, napálil ho z voleje, ale netrefil to ideálně, míč skončil vysoko nad brankou Juventusu.
21
Miralem Pjanić posílá míč z levé strany před branku, kde ale odvrací bránící hráč hostů.
20
Po rychlém protiútoku vybojoval Gonzalo Higuaín rohový kop, který Miralem Pjanić rozehraje z levé strany.
20
Maciej Rybus u pokutového území Juventusu, tentokrát zkouší centrovat z levé strany, ale domácí odvrací míč.
18
Dani Alves hledá ve vápně Pjaniče, ale dobře odhlavičkoval jeden z obránců Lyonu.
17
Ze střední vzdálenosti zkouší střelecké štěstí domácí Dani Alves, který ale branku Lyonu netrefuje.
16
A hosté znovu pouze vyčkávají, co předvedou domácí, ti se drží u půlící čáry.
13
Juventus právě vstřelil branku!
GONZALO HIGUAÍN s přehledem proměnil pokutový kop a domácí jdou do vedení!
12
Byla nařízena penalta ve prospěch Juventusu, po faulu na Sturara!
11
Pohotový pas Khediry za obranu Lyonu a ke střele se dostal Mario Mandžukić, který ale také ztroskotal na brankáři, Anthony Lopes podržel Lyon!
10
Juventus již s míčem u půlící čáry, domácí postupně kombinují.
9
A pozor, je tu šance! Maciej Rybus se trochu nenápadně prohnal z levé strany do vápna, kde vypálil, ale Gianluigi Buffon v sedě dokázal míč nohou vyrazit!
8
Vůbec poprvé se hosté dostávají do blízkosti vápna soupeře.
7
Miralem Pjanić rozehrál rohový kop z levé strany, zpoza vápna vypálil Dani Alves, který ale branku netrefil.
6
Patrice Evra se snažil vybojoval faul u pokutového území, ale sudí nepíská, nicméně domácí budou moci ohrozit branku soupeře, mají rohový kop.
5
Další útočný faul domácích, Rafael faulován a po nepříjemném „šlapáku“ se těžce zvedá z trávníku.
4
Anthony Lopes se zapojuje do rozehrávky Lyonu, domácí napadají, vše končí faulem Pjaniče.
3
Anthony Lopes vyboxoval míč, směřující před branku, následnou akci Juventusu přerušil odpískaný ofsajd.
2
Volný kop Juventusu, na útočné polovině, z levé strany.
1
Oba týmy právě nastupují na trávník.

Juventus FC: Buffon (C) – Dani Alves, Barzagli, Bonucci, Evra – S. Khedira, Marchisio, Sturaro – Mandžukić, Pjanić, Higuaín.
Náhradníci: Neto – Benatia, Cuadrado, Hernanes, Sandro, Rugani, Kean.

Olympique Lyon: A. Lopes – Rafael, Mammana, Diakhaby, Morel – Ghezzal, Gonalons (C), Fékir, Tolisso, Rybus – A. Lacazette.
Náhradníci: Gorgelin – Yanga-Mbiwa, Grenier, Ferri, Darder, Cornet, Tousart.

Rozhodčí: Kuipers – van Roekel, Zeinstra (vš. NED).
OLYMPIQUE LYON
Lyon vstoupil do Ligy mistrů skvělou a přesvědčivou domácí výhrou 3:0 nad Dinamem Záhřeb. V dalších dvou kolech se ale potkal s dvěma největšími favority skupiny a nejen, že Lyon nedokázal v Seville a doma s Juventusem získat alespoň bod, zároveň ale nedokázal vstřelit ani gól! Chce-li francouzský klub pomýšlet na postup ze skupiny, nesmí již ztrácet body. To ale bude těžké již v měření s Juventusem, v němž hosté rozhodně nebudou favority.
JUVENTUS TURÍN
Italský velkoklub vede pořadí skupiny, byť pouze o skóre před španělskou Sevillou. V dnešním utkání s francouzským Lyonem bude favoritem, k čemuž ho opravňuje nejen postavení v tabulce, ale i dva týdny starý výsledek z Lyonu, kde Juventus dokázal zvítězit 1:0! Pak sice Juventus klopýtl v domácí lize, kde ve vyhroceném a velmi sledovaném duelu nestačil na San Siru na domácí AC, ale v dalších dvou ligových kolech doma Juventus naděloval – Sampdorii 4 góly, Neapoli, v ligovém šlágru posledního kola, dva góly!
Vítejte u dnešního onlajn přenosu 4. kola základní skupiny H fotbalové Ligy Mistrů mezi JUVENTUSEM TURÍN a OLYMPIQUEM LYON. Utkání se odehraje na Juventus Stadium v Turíně a provede jím trojice nizozemských rozhodčích, hlavní Björn KUIPERS, asistenti Sander van Roekel a Erwin Zeinstra. Čtvrtým rozhodčím je nominován jejich krajan Davie Goossens.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.