Liga mistrů - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AS Řím : Chelsea - 31. října 2017   20:45

AS Řím
1' El Shaarawy (Džeko) • 36' El Shaarawy (Nainggolan) • 63' Perotti (Kolarov)
3:0
(2:0)
AS Řím
Alisson – Florenzi (76. Manolas), Fazio, Juan Jesus, Kolarov – Nainggolan, De Rossi (C), Strootman – El Shaarawy (75. Gerson), Džeko, Perotti (87. Pellegrini).
Skorupski – Pellegrini, H. Moreno, Ünder, Gonalons, Gerson, Manolas.
Eriksson – Klasenius, Wärnmark
Stadio Olimpico, Řím
Chelsea
Courtois – Rüdiger, David Luiz, Cahill (C) (56. Willian) – Azpilicueta, Fàbregas (71. Drinkwater), Bakayoko, Alonso – Pedro, Morata (75. Batshuayi), E. Hazard.
Caballero – Drinkwater, Kenedy, Zappacosta, Willian, Batshuayi, Christensen.

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.
Utkání v hlavním městě Itálie je u konce! Fotbalisté AS Řím odehráli přímo skvělé utkání. Anglického šampióna téměř k ničemu nepustili, navíc se hned třikrát dokázali střelecky prosadit a po vítězství 3:0 míří do čela skupiny C.

Řím měl velmi dobrý vstup do utkání, když se hned v první minutě prosadil El Shaarawy. Stejný hráč poté v šestatřicáté minutě přidal druhou branku a zajistil italskému týmu pohodlný náskok. O osudu celého osudu poté definitivně rozhodl v třiašedesáté minutě Perotti, který dalekonosnou střelou poslal svůj tým do klíčového tříbrankového vedení.
90+2'
90+2'
Utkání se již pouze v poklidu dohrává. Řím tento zápas zvládl naprosto s přehledem.
90+1'
Nad rámec utkání budou nastaveny dvě minuty.
90'
Ani po rohovém kopu se fotbalisté Chelsea nedokázali dostat k zakončení.
89'
Rychlá kombinace Chelsea snížení nepřinesla. Na levé straně zůstal úplně volný Hazard, jehož prudký pas na Batshuayie se s úspěchem nesetkal.
87'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Diego Perotti, přichází Lorenzo Pellegrini.
86'
Domácí absolutně nic neriskují a pohodlně si přihrávají kolem půlící čáry. Hosté se snaží dostat k míči, ale nejsou úspěšní.
85'
Willian se dokázal z levé strany dostat do vápna, jenomže jeho pas na malé vápno skončil v moci Alissona. Tohle nebylo šťastně vyřešené.
84'
Drinkwater se odhodlal k dalekonosné střele, která ale byla pro Alissona téměř neškodná. Brankář italského týmu na tento pokus dobře viděl a neměl nejměnší problém s tím, aby ho zastavil.
82'
Hazardovi se nikdo nenabídl na přihrávku, a tak to belgická hvězda vzala na sebe. Střelou zpoza vápna ale Hazard branku netrefil.
81'
Chelsea narušila tlak soupeře a kombinuje na útočné polovině. Podaří se hostům vstřelit alespoň čestnou branku?
79'
Po rohovém kopu vytáhl Courtois další výtečný zákrok! Nainggolan našel skvostným centrem na malém vápně hlavu Manolase, jenž nasměroval míč na branku. Belgický brankář ukázal výborný reflex a míč vyrazil na rohový kop.
79'
Krásnou dalekonosnou střelou se prezentoval Nainggolan, jehož pokus musel na rohový kop vytáhnout konečky prstů Courtois.
79'
Fotbalisté Chelsea se ještě pokouší tento zápas zdramatizovat, nicméně jim v předbrankovém prostoru není přáno.
78'
Alisson je před vlastní brankou pánem. Tentokrát se naprosto bez problémů dostal k centru Pedra z pravé strany.
76'
Alonso se chtěl z levé strany nacpat do pokutového území, Gerson ho ale od míče odstavil a ještě tak šikovně, že z toho bude odkop od branky.
76'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Konstantinos Manolas.
75'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Michy Batshuayi.
75'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Stephan El Shaarawy, přichází Gerson.
74'
Blues směrem dopředu nemají dostatek jistoty na svých kopačkách a velmi snadno přichází o míče.
73'
Obrana Chelsea v tomto zápase jednoduše nefunguje a Řím se velmi snadno dostává do šancí. Tentokrát s ní ale Džeko nenaložil zrovna nejlépe, když z pravé strany pokutového území netrefil branku.
71'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Cesc Fàbregas, přichází Danny Drinkwater.
69'
Na druhé straně hřiště se do individuální akce pustil Hazard, který se z levé strany dostal do vápna, nicméně jeho střílený pas se neujal.
68'
Obrovská šance Perottiho zůstala bez gólu. Džeko na sebe natáhl hned tři hráče, aby poté uvolnil svého spoluhráče. Ten byl zcela sám před Courtoisem, při zakončení to ale sehnal s razancí a poslal míč vysoko nad branku.
67'
Fotbalisté Chelsea hrají v posledních minutách výrazně pod své možnosti a nedaří se jim téměř nic. Řím tomuto utkání naprosto vládne.
65'
Willian se z pravé strany dostal do vápna, aby posléze oslovil Fábregase. Ten chtěl obloučkem za obranu uvolnit Moratu, obrana italského týmu ale tento pas zablokovala.
63'
AS Řím právě vstřelil branku!
V Římě je o osudu utkání s největší pravděpodobností rozhodnuto. Pedro chyboval při rozehrávce, Kolarov okamžitě posunul míč na DIEGA PEROTTIHO, jenž si navedl míč do středu hřiště a střelou na bližší tyč překonal Courtoise.
63'
Naopak římský celek může hrát naprosto v pohodě a bez nervů. Domácí si často přihrávají na útočné polovině a šetří čas.
62'
Chelsea se těžko prosazuje na útočné polovině a brankář Alisson nemusel zatím řešit nic složitého.
60'
Strootman hledal obloučkem za obranu El Shaarawyho, přihrávka ale nebyla přesná a míč skončil v zámezí.
59'
Chelsea začíná pomalu všechny své síly a myšlenky směřovat do útoku. V obraně londýnského celku tak budou díry, kterých budou moci domácí využívat.
57'
Willian se okamžitě po nástupu na hřiště pustil do kombinace s Hazardem a společně vytvořili střeleckou pozici pro Moratu. Ten zpoza vápna nemířil přesně.
56'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Gary Cahill, přichází Willian.
55'
Fotbalisté Chelsea začínají být frustrovaní a často hrají za hranicí pravidel. Tentokrát se faulem provinil Pedro, který dohrál Kolarova.
54'
Džeko obdržel míč od Perottiho na levou stranu pokutového území a pohotově zakončil. Míč proletěl těsně nad břevnem.
52'
Z šance Chelsea nebylo nic, naopak se Řím dostal dostal do rychlého protiútoku. Džeko ale celou situaci nevyřešil nejlépe, když poslal na Perottiho pomalý pas.
51'
Juan Jesus si tvrdě došlápl na Moratu, který se po odehrání míče skácel na zem. Rozhodčí hru přerušil a Chelsea bude zahrávat volný kop.
50'
Domácí posílají všechny míče vzduchem do vápna a pokouší se oslovovat Džeka. Ten se ale do hry v tomto zápase zatím moc nedostává.
49'
Chelsea se na začátku druhého poločasu nedaří dostat k míči, Řím má úvodní minuty této části hry pod kontrolou.
48'
Kolarov se na levém křídlě dostal k dalšímu centru do vápna, tentokrát byl ale u míče jako první Courtois, jenž uklidnil hru.
47'
Po rohovém kopu se dostal k zajímavému zakončení Džeko, míč ale poslal vedle levé tyče.
46'
Kolarov si naběhl do vápna na pas Džeka a centroval na malé vápno. Jeden z obránců srazil míč na rohový kop.
46'
Římský celek se ujal rozehrávky a zahájil druhý poločas.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:47.
Po prvním poločase se lépe do šaten odchází fotbalistům italského celku, kteří se dokázali dostat do dvoubrankového vedení. O oba góly AS Řím se postaral Stephan El Shaarawy, který se prosadil v první a šestatřicáté minutě. Na Chelsea čeká hodně těžký druhý poločas.
45+2'
45+1'
V prvním poločase bude nastavena jedna minuta.
45'
Po rohovém kopu se k zajímavé hlavičce dostal Bakayoko, jenž nasměroval míč těsně vedle pravé tyče. Tohle mohl být klidně gól.
44'
Na levé straně si udělal prostor pro zakončení svou slabší nohou Alonso a Alisson musel vytáhnout solidní zákrok. Chelsea bude zahrávat rohový kop.
44'
Pedro vybojoval u rohového praporku míč, který okamžitě přenechal Azpilicuetovi. Obránce Chelsea odcentroval do vápna, domácí míč odvrátili do bezpečí.
43'
Azpilicueta se pokusil oslovit rozběhnutého Moratu, ten si ale nepohlídal ofsajdové postavení a rozhodčí útok Chelsea ukončil.
42'
Fábregas se na útočné polovině dostal k míči, přihrávka na Hazarda ale neprošla a domácí se tak rychle vrátili ke kontrole hry.
41'
Taktika italského celku je jasná. Hlavním cílem je udržet si dvoubrankové vedení do konce poločasu, což zatím vypadá velmi nadějně.
39'
Římané si přihrávají míč na útočné polovině a užívají si výborné atmosféry na stadionu. Chelsea se nemůže dostat k balónu.
38'
Chelsea je druhým inkasovaným gólem zaskočena a nedokáže se udržet u míče.
36'
Římský celek se dostává do vedení. Nainggolan z velké vzdálenosti nacentroval míč do pokutového území, kde chyboval Rüdiger, jenž nepochopitelně propustil míč za sebe a tam ho jemnou tečí nasměroval do branky STEPHAN EL SHAARAWY.
36'
Po rohovém kopu se k míči znovu dostal Courtois, jenž vyboxoval míč do bezpečí.
35'
Šance na druhé straně! Džeko uvolnil na pravém křídle El Shaarawyho, který se ale tentokrát prosadit nedokázal. Courtois jeho ránu po zemi vyrazil na rohový kop.
35'
Pedro se při rychlém protiútoku nezachoval nejlépe, když špatně vyhodnotil situaci a poslal míč na Hazarda, který byl v ofsajdovém postavení.
34'
Strootman se pokoušel vyslat do šance Perottiho, přihrávkou ho ale oslovil až v ofsajdovém postavení. Hra je přerušena.
33'
AS Řím znovu uklidňuje hru kombinováním daleko od branky Alissona. Chelsea byla v posledních minutách znovu lepším týmem, vyrovnání se ale zatím nedočkala.
31'
Po krátkém přerušení hra znovu pokračuje. Hazard se vrací na hřiště.
30'
Fotbalista Chelsea zůstává ležet na trávníku a potřebuje lékařské ošetření. Podle všeho ale bude moci pokračovat v utkání.
29'
Hazard se z levého křídla natlačil do vápna, kde po souboji s Florenzim upadl. Rozhodčí ale nechává hru pokračovat. Hodně sporný verdikt.
28'
Pedrova přihrávka do vápna byla sražena přímo k nohám Fábregase, který to zkusil technicky. Jeho pokus ale zablokoval Juan Jesus.
26'
Řím znovu chvíli kombinoval na útočné polovině, ale bez úspěchu. Obrana Chelsea od inkasovaného gólu funguje velmi dobře.
24'
Po chybné rozehrávce Kolarova se do slibné šance dostal Morata, ten ale velké šance zalekl a z předbrankového prostoru vystřelil nad branku.
24'
Eden Hazard je zatím jednoznačně nejaktivnějším hráčem Chelsea a nyní se dostal k další střele. Bohužel pro londýnský celek trefil střed branky, kde byl připravený Alisson.
22'
Ani po rohovém kopu nemusel Courtois řešit nic zásadního, Blues se dokázali ubránit.
21'
Perotti se v těsném souboji zbavil Cahilla, když mu podkopl míč mezi nohami a vyslal do šance Strootmana, který se ale stříleným pasem neprosadil, jelikož trefil Luize.
20'
Šikovně se na levé straně po individuální akci propracoval ke střele Hazard, jehož následná přízemní střela z hranice velkého vápna skončila v náručí Alissona.
19'
Kolarov z levého křídla centroval do vápna, míč ale přeletěl všechny hráče a skončil v zámezí. Tohle nebyl zrovna vydařený pas.
18'
Fábregas se na útočné polovině dostal velmi snadno k míči a okamžitě vyslal do zakončení Pedra, jenž se ale technickým pokusem neprosadil. Mrzet ho to ale nemusí, protože rozhodčí odpískal faul.
17'
Tentokrát se na útočnou polovinu vydali s kombinací domácí, jenomže se ani nepřiblížili k brance Courtoise. Obrany v posledních minutách vynikají.
16'
Fotbalisté Chelsea nehrají u pokutového území soupeře zrovna nejpřesněji, což Římu maximálně vyhovuje. Domácí opravdu skvěle brání.
14'
Fábregas dokázal pasem do díry v obraně oslovit Pedra, ten ale místo zakončení ještě přihrával a obrana Říma se dostala k míči.
13'
Hazard přenechal před pokutovým územím míč Moratovi, který se ale nedokázal prokličovat do zakončení. Míč si předkopl a ten uklidil do bezpečí Alisson.
12'
Fotbalisté Chelsea vypadají hodně motivovaně a chtějí se rychle vrátit do zápasu. Blues kombinují na středu hřiště.
10'
Řím kombinuje na útočné polovině a snaží se uklidnit hru. Londýnský celek byl v minulých minutách aktivnější, což se domácím rozhodně nelíbilo.
9'
Z větší vzdálenosti se pokusil Courtoise překvapit jeho krajan Nainggolan, jenomže jeho střela byla hodně nepřesná a brankář Chelsea nemusel zasahovat.
8'
El Shaarawy se pokoušel prosadit sprintem kolem pravé lajny, Bakayoko se ale vydal pomoci Rüdigerovi a společně vybojovali míč.
6'
Chelsea se rychle přesunula k brance Alissona, kde se na levém křídle dostal k centru Alonso. Španělský bek ale nenacentroval zrovna přesně a Pedro ani Morata se k zakončení nedostali.
5'
Džeko se v pokutovém území chtěl natlačit pro nakopnutý míč, Alonso ale svého soka dokázal odstavit.
4'
Fábregas hezkým pasem vyslal za obranu domácích Hazarda, který situaci nevyřešil nejlépe a i když zakončil, tak Alisson neměl problém zasáhnout.
3'
Chelsea se pokouší na inkasovaný gól zareagovat a kombinuje na středu hřiště. Brzký gól tomuto zápasu určitě prospěje.
1'
Domácí se dostávají do vedení. Chelsea se svým útokem neuspěla, zatímco Kolarov z levé strany našel před vápnem Džeka, jenž sklepl míč pro STEPHANA EL SHAARAWYHO, který se opřel do míče a poslal jej k tyčce.
1'
Chelsea se ujala úvodního výkopu a zahájila tento duel.
1'
Stadionem zní hymna Ligy mistrů. Utkání během krátké chvíle začne.

AS Řím: Alisson – Florenzi, Fazio, Juan Jesus, Kolarov – Nainggolan, De Rossi (C), Strootman – El Shaarawy, Džeko, Perotti.
Náhradníci: Skorupski – Pellegrini, H. Moreno, Ünder, Gonalons, Gerson, Manolas.

Chelsea FC: Courtois – Rüdiger, David Luiz, Cahill (C) – Azpilicueta, Fàbregas, Bakayoko, Alonso – Pedro, Morata, E. Hazard.
Náhradníci: Caballero – Drinkwater, Kenedy, Zappacosta, Willian, Batshuayi, Christensen.

Rozhodčí: Eriksson – Klasenius, Wärnmark.
Chelsea FC

Chelsea se ve skupině C hřeje se sedmi body na prvním místě a v případě dnešního vítězství by měla postup ze skupiny v kapse. V úvodním zápase si londýnský klub snadno poradil s Karabachem, ve druhém kole v nastavení rozhodl o vítězství na půdě Atlétika a v již zmíněném zápase s Římem na Stamford Bridge remizoval.

Obhájci titulu Premier League si v minulých týdnech prošli herní krizí, ta je ale podle všeho ukončena a svěřenci Antonia Conteho vyhráli tři duely v řadě, což celý tým posílilo. O víkendu podala Chelsea kvalitní výkon na půdě Bournemouthu a vyhrála 1:0.

Do sestavy Blues by se po zranění mohl v dnešním utkání vrátit i Kanté, který je pro svůj tým hodně důležitým článkem.
AS Řím

Celek z Říma momentálně v tabulce okupuje s pěti body druhou příčku a má základní skupinu velmi dobře rozehranou. Řím nejprve remizoval na vlastním hřišti s Atlétikem Madrid, poté zvládl zrádné utkání na půdě Karabachu a v minulém zápase vyválčil bod v divokém utkání na Stamford Bridge, které skončilo 3:3.

Minulý vzájemný duel s Chelsea dodal fotbalistům italskému celku velké sebevědomí a dnes se pokusí zaútočit na všechny tři body. Pokud zahraje Řím dobře v defenzívě, tak šanci na plný bodový zisk má velkou.

O víkendu se Řím utkal v Serii A s Bolognou a tuhle generálku na dnešní duel zvládl, když vyhrál 1:0.
Přeji krásný večer u sledování textového přenosu z Ligy mistrů! Základní skupiny dnes přeskočí do druhé poloviny a výsledky mohou výrazně napovědět, kdo se přiblíží k postupu do vyřazovací fáze. Zde se zaměříme na duel hraný v hlavním městě Itálie, když AS Řím přivítá londýnskou Chelsea! Který z celků se bude radovat z vítězství?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.