Liga mistrů - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bayern : Paris SG - 5. prosince 2017   20:45

Bayern
8' Lewandowski (Coman) • 37' Tolisso (James Rodríguez) • 69' Tolisso (Coman)
3:1
(2:0)
Paris SG
50' Mbappé  (Cavani)
Bayern
Ulreich – Kimmich, Süle, Hummels, Alaba (85. Rafinha) – Tolisso, Rudy – Coman, James Rodríguez (83. Arturo Vidal), Ribéry (C) (67. T. Müller) – Lewandowski.
Starke – Javi Martínez, Rafinha, J. Boateng, Arturo Vidal, T. Müller, Friedl.
Çakır – Duran, Ongun (všichni Turecko)
Allianz Arena, München
Paris SG
Aréola – Dani Alves, Marquinhos, Silva (C) (72. Kimpembe), Kurzawa – Verratti, Rabiot, Draxler (90+1. Lo Celso) – Mbappé, Cavani, Neymar.
Trapp – Kimpembe, Di María, Meunier, Berchiche, Lo Celso, Pastore.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 18:12.
Je dobojováno. Domácí nakonec vítězí 3:1 a skupinu B tak zakončili výhrou nad gigantem z Paříže. Na celkové první místo to ale nestačilo, to tak získávají hosté. Bayern tak do jarních vyřazovacích bojů půjde ze druhé pozice.
90+4'
90+3'
Na druhé straně se tváří v tvář Aréolovi ocitl Robert Lewandowski, ale svou střelu poslal příliš vysoko nad jeho branku. Ještě bude následovat odkop od ní. A to už bude asi poslední dotek míče v tomto utkání.
90+2'
Kylian Mbappé dostal přihrávku od Edinsona Cavaniho a svou dělovkou nechal vyniknout domácího brankáře, jehož pozorný zákrok zabránil další hostující střele, která byla nebezpečná.
90+2'
Neymar se prosmýkl přes Süleho, ale dále se nedostal. Skončila tak další akce na straně hostujícího celku.
90+1'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Julian Draxler, přichází Giovani Lo Celso.
90'
Tak to budou ještě tři minuty navíc.
90'
Už běží poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, kolik minut ještě hlavní sudí nastaví ve druhém poločase.
89'
Hned na to ale získali balón opět domácí a před Aréolou zahrozil Niklas Süle, jenž na něho vyslal prudkou střelu.
88'
Tato standardní situace ale nic nezměnila. Míč je v moci hostů, kteří se znovu přemisťují na druhou stranu.
88'
Rafinha se protáhl až k zadní čáře, kde chtěl přihrát spoluhráči, ale to se nepovedlo. Hosté totiž míč zachytili a zakopli za ní a je tu další rohový kop pro Bayern.
87'
Hosté se v závěru druhého poločasu a vlastně celého zápasu dostali do další akce, ale střela Cavaniho mířila jen vysoko nad domácí branku.
86'
Neymar se snažil projít do blízkosti domácí branky, ale před velkým vápnem ho čistě zastavil Thomas Müller, jenž ho tak dále nepustil.
85'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází David Alaba, přichází Rafinha.
84'
Dani Alves vyslal z pravé strany dlouhý a vysoký nákop na branku domácích. Sven Ulreich ovšem neměl problém ukrýt míč do svých rukavic.
83'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází James Rodríguez, přichází Arturo Vidal.
82'
Žlutou kartu dostává Julian Draxler (Paris Saint-Germain F.C.).
82'
Dani Alves se dostal ke střele kousek za velkým vápnem, ale znovu to bylo hodně nepřesné. Pro Ulreicha tak nebyl problém se k balónu dostat a znovu ho odkopne pryč od své brány.
80'
Následuje tedy odkop od domácí branky. Ten provede samozřejmě Sven Ulreich, jenž si už rovná míč v blízkosti svého zařízení.
79'
Další střela Kyliana Mbappého. Domácímu brankáři ale pomohla pozorná obrana, který agilního hráče hostů do přesného zakončení nepustila.
79'
Layvin Kurzawa nestihl doběhnout míči, který směřoval za postranní čáru a je z toho tedy další autové vhazování pro Bayern, který provede Joshua Kimmich.
78'
Mats Hummels ze vzduchu střílel na domácí branku, jeho střela ale neměla gólové parametry a skončila jen vedle hostujcíí branky.
77'
V posledních chvílích hodně aktivní Kingsley Coman založil z levé strany další akci svého celku, ale obránci hostů byli opět velmi precizní a do větší šance domácí nepustili.
76'
Hosté ale před brankou Mnichova opět nic nepředvedli a nabízela se tak další akce Bayernu, který roztáhl další akci před velkým vápnem.
74'
Domácí byli před brankou hostů znovu velmi aktivní. Kingsley Coman se procpal mezi dvěma obránci, ale dále se nakonec nedostal. Obrana hostů si tak míč přebírá a už s ním míří na opačnou stranu.
73'
Alphonse Aréola se střetl s Tolissem, který padl k zemi. Ale ten svůj pád trochu přihrál a hosté se dožadovali, aby dostal žlutou kartu za simulování. Nicméně se tak nestalo a hra pokračuje dále.
72'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Thiago Silva, přichází Presnel Kimpembe.
71'
Hosté stále hrají bez Silvy, vypadá to, že budou hosté muset obránce PSG vystřídat.
69'
Bayern právě vstřelil branku!
Domácí hráči vedou znovu o dvě branky. Kingsley Coman se protáhl podél levé postranní čáry, dostal se až do blízkosti hostující branky a poté si všiml nabíhajícího CORENTINA TOLISSEHO, kterému poslal centr a druhý jmenovaný pak svou prudkou střelou propálil Aréolu – 3:1. Asistence: Kingsley Coman.
68'
Uvidíme, zda budou muset hosté sáhnout k nucenému střídání.
67'
Thiago Silva je už za postranní čárou a hra pokračuje dále. U míče jsou domácí hráči a hned zakládají další útočnou akci před pokutovým územím pařížského týmu.
67'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Thomas Müller.
65'
Thiago Silva se s bolestivou grimasou ocitl na trávníku a bude následovat jeho ošetření.
64'
Edinson Cavani se dostal k dobré střele v pokutovém území. Poté byl sražen k zemi a útočník hostů se dožadoval penalty. Sudí ovšem naznačuje, že vše bylo v souladu s pravidly a hraje se tedy dál.
63'
Robert Lewandowski pálil ke vzdálenější tyči, míč skončil jen vedle hostující branky, kde si ho sebral Aréola a následovat tak bude další odkop od jeho zařízení.
61'
A nyní má už šestý. Mbappé pálil z hranice velkého vápna a Sven Ulreich opět chytá jeho střelu do svých rukavic. Nyní je tak ve svém brankovišti hodně zaměstnáván.
61'
Julian Draxler střílel uvnitř pokutového území a do zákroku musel jít Sven Ulreich, jenž má na svém kontě už pátý přesný zákrok. Následně pak odkopává míč na polovinu soupeře.
60'
Marquinhos musel zahrát míč na malou domů pro Aréolu a ten ho okamžitě odkopává mimo ohrožení vlastní branky.
58'
Po sérii nákopů uprostřed hřiště jsou u míče hráči v červených dresech, kteří směřují před Aréolovu branku. Hráči Bayernu tak opět zahrozí před pařížskou bránou.
57'
Kylian Mbappé chtěl centrovat míč na svého spoluhráče, ale domácí Alaba ho zastavil čistým zákrokem a poté poslal balón zase směrem k brance pařížského celku.
56'
Kingsley Coman se málem zamotal do svých kliček, nakonec poslal míč na Tolisseho, ale ten na něj nedosáhl. K ohrožení branky hostů tak znovu nedošlo.
55'
Sebastian Rudy si nabíhal na Ribériho centr před velké vápno. Jeho střelu ale zastavila znovu pozorná obrana hostů.
54'
Rudy nedovoleně zastavil soupeře, který padl k zemi a dostává za to žlutou kartu.
52'
Před ní ale nic nevymysleli a Bayern tak jde znovu do akce a pokusí se znovu ohrozit branku Aréoly.
51'
Hosté tak znovu odskočili Bayernu a přiblížili se tak udržení první pozice ve skupině B. Nyní mají znovu míč na svých kopačkách a míří před domácí branku.
50'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
A na druhé straně se už skóre mění. Hosté se dostávají Bayernu na dostřel jediné branky. Edinson Cavani poslal dloubáčkem míč v pokutovém území přímo na hlavu KYLIANA MBAPPÉHO, který poté umístil míč naprosto přesně – 2:1. Asistence: Edinson Cavani.
49'
Joshua Kimmich střílel z první na hostující branku, trefil ale pouze obránce Daniho Alvese a znovu tak na třetí branku v utkání hráči Bayernu nedosáhli.
49'
Po dalším obléhání branky pařížského týmu následoval další odkop od branky hostů, který provedl Alphonse Aréola.
48'
Alaba přihrál Sebastianu Rudymu, ale také akce Mnichova skončila velmi brzy. Pozorná obrana PSG byla proti dalšímu výpadu domácího celku.
47'
Na druhé straně potáhl balón Neymar, poté chtěl najít svou přihrávkou Cavaniho, druhý jmenovaný ovšem na jeho přihrávku nedosáhl.
46'
Domácí se hned natlačili před branku PSG a Aréola musel čelit další akci ze strany Bayernu. Nakonec vše ustál a do útoku mohou zamířit opět jeho spoluhráči.
46'
Střely na branku: 3 – 4
První poločas tohoto posledního utkání ve skupině B je za námi. V něm byli aktivnější domácí hráči, kteří svou aktivitu potvrdili dvěma brankami. Nejprve se v osmé minutě trefil Robert Lewandowski, v sedmatřicáté minutě pak přidal další přesnou trefu Corentin Tolisso a naděje domácích na první místo ve skupině ještě žije. Pokud by dnes zvítězili o čtyři a více branek, posunuli by se právě před pařížský celek. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, který začne přibližně ve 21:50.
45+2'
45+1'
Neymar ještě zahrával volný přímý kop pro hosty, ale s touto standardní situací nenaložil vůbec dobře. Míč totiž v podstatě odevzdal domácím, kteří jeho centr bez větších problémů zachytili.
45'
Nad rámec řádné hrací doby v prvním poločase bude nastavena ještě jedna minuta navíc.
45'
Po další střele Draxlera už musel zasahovat Sven Ulreich a poté odkopl míč daleko od své branky. Útočit tak bude znovu hodně aktivní Bayern Mnichov.
44'
Julian Draxler pálil z levé strany, ale jeho prudká rána končí opět na obraně Bayernu, jenž byl znovu pozorný a svůj dvoubrankový náskok si tak nechce nechat vzít.
43'
Hosté nyní kombinují před velkým vápnem, zatím se ale nedokázali dostat dovnitř. Obrana Bayernu je opět velmi precizní a nedovolí hostům takřka vůbec nic.
42'
Hra už pokračuje zase dále, a to s míčem na hostujících kopačkách. Kylian Mbappé poslal míč Verrattimu, druhý jmenovaný mu ji poté vrátil a následná střela pak ale skončila mimo tři tyče.
41'
Žlutou kartu dostává Corentin Tolisso (Bayern Mnichov).
Žlutou kartu dostává Marquinhos (Paris Saint-Germain F.C.).
40'
Po další akci před hostující brankou došlo k menší potyčce mezi oběma týmy. Hlavní sudí tak zřejmě bude rozdávat další žluté karty.
39'
Domácí byli znovu u zrodu další akce na straně hostů, ale střela Ribériho skončila jen vysoko nad brankou pařížského celku.
38'
Hosté tak prohrávají o dvě branky a první místo Bayernu ve skupině B už není tak nereálně, jako bylo před tímto duelem. No uvidíme, jak to dnes nakonec ještě dopadne.
37'
Tak to byla nádherná akce Bayernu. James Rodríguez poslal centr do pokutového území přímo na hlavu CORENTINA TOLISSEHO, který se poté nemýlil a podruhé tak rozvlnil síť za hostující brankou – 2:0. Asistence: James Rodríguez.
36'
Thiago Silva zastavil či spíše narušil další souhru Lewandowského s Comanem a další hostující akce je tedy u konce.
35'
Poté byli hosté znovu u míče, nabíhající Edinson Cavani se mohl řítit sám do pokutového území, ale přihrávka na něho byla kostrbatá a Cavani si tak dobře míč nezpracoval.
34'
Kylian Mbappé našel úplně volného Neymara, který se dostal do blízkosti domácí branky a pohotovu střelou pálil na mnichovského gólmana. Jenže tomu chyběla větší přesnost, míč skončil jen těsně vedle pravé tyče z pohledu Ulreicha.
33'
Po další střele domácích pak zasahovala opět obrana Pařížanů, kteří se z další akce pokusí ohrozit branku Svena Ulreicha.
32'
Edinson Cavani se dostal s míčem za levou postranní čáru a ač se mu to nelíbí, domácí budou mít k dispozici další autové vhazování blíže hostující brance.
31'
Kingsley Coman se otočil v pokutovém území a snažil se o střelu. Byl ale tísněn obránci PSG a ti tak znovu odvrátili nebezpečí před jejich brankou do bezpečí.
30'
Pařížané mají nyní balón na svých kopačkách, ale zatím se jim nepodařilo projít přes precizní domácí obranu. Ta navíc získala balón a hned na to jdou domácí hráči opět před hostující bránu.
29'
Kylian Mbappé centroval míč z pravé strany, dobrým obranným zákrokem na domácí straně se ale prezentoval Niklas Süle, jenž svými zády odvrátil míč do bezpečí.
28'
Míč se snesl do pokutového území, kde si ho záhy převzal Aréola a hned na to provedl odkop od své branky a poslal svůj tým znovu do útoku.
27'
Ale z této standardní situace se domácí neprosadili. Nicméně znovu hosté zakopli balón za zadní čáru a Bayern si tak stejnou standardku zopakuje ještě jednou.
26'
Franck Ribéry opět založil další akci, míč se dostal k Alabovi a ten kousek před zadní čárou střílel na branku hostů. Míč byl ale právě hosty sražen za ní a je z toho rohový kop pro Bayern.
25'
Franck Ribéry se snažil uvolnit volného Roberta Lewandowského, ten byl ale v ofsajdové pasti a to postrannímu sudímu neuniklo. Je máváno a hosté tak půjdou do další akce.
24'
Hosté ale standardní situaci nezahráli příliš dobře, navíc došlo k faulu uvnitř zdi a rázem je tak po akci hostů.
23'
A další žlutá karta pro domácí. James Rodríguez řekl něco ostrého směrem k hlavnímu rozhodčímu a ten okamžitě vytahuje další žlutý kartónek.
22'
Kimmich zastavil unikajícího hostujícího hráče, dostává žlutou kartu a bude následovat volný přímý kop pro hosty.
21'
Alaba přišel o míč, ten skončil v zámezí a následuje autové vhazování pro PSG. Hosté se tak mohou dostat znovu do blízkosti branky Bayernu.
20'
Další zákrok si připsal na druhé straně Aréola, jenž zabránil další jedovaté střele ze strany domácího celku. Následně pak odkopl míč daleko od vlastní branky.
20'
James Rodríguez ale míč poslal jen do připravené zdi z hostujících hráčů, kteří tak zabránili jakékoli dorážce za záda Aréoly. Poté si berou míč a míří s ním před branku Svena Ulreicha.
19'
James Rodríguez byl faulován při úniku směrem dopředu na levé strany kousek od velkého vápna a následovat tak bude volný přímý kop pro Bayern.
19'
Rudy střílel z velké dálky, hostující brankář Aréola se sice natahoval po střele, ale nemusel. Míč skončil jen vedle jeho branky a následovat tak bude odkop od ní.
17'
Coman si vyměnil míč s Tolissem, druhý jmenovaný měl dobrý prostor na centr do pokutového území, ale místo toho zvolil přímou střelu na branku hostů a s tou neměla obrana PSG vůbec žádný problém.
15'
A už mají na svých kopačkách míč zase hráči v červených dresech, tedy ti domácí a okamžitě s ním směřují znovu na polovinu svého soupeře.
13'
Draxler uvolnil svého spoluhráče Marquinhose, jenž potáhl balón blíže domácí brance, ale následná střela Neymara byla znovu hodně nepřesná.
12'
Další akce Bayernu byla zastavena obranou hostů a ti tak znovu otáčejí směr hry na druhou stranu. Více ze hry mají prozatím domácí, kteří více hýří aktivitou.
11'
David Alaba posílal nadýchaný centr do pokutového území, ale svůj velmi dobrý obranný zákrok si připravil Dani Alves, jenž situaci velmi dobře viděl a zabránil tak další nebezpečné domácí akci.
10'
Hráči Bayernu znovu zamířili do blízkosti hostující branky, ale k další střele, která byl Aréolu jakkoli ohrozila, se nedostali. Hosté tak otáčejí směr hry na opačnou stranu.
8'
Domácí hráči otevírají účet tohoto utkání. ROBERT LEWANDOWSKI se postavil těsně před brankáře Aréolu a poté umístil míč svou levačkou k jeho levé tyči – 1:0. Hosté tak budou muset dohánět jednobrankové manko. Asistence: Kingsley Coman.
7'
Domácí jsou nyní hodně aktivní a dostali se k další střele, tentokráte zamířila ale pouze do pozorné obrany hostů.
6'
Kingsley Coman střílel z pravé strany a hostující brankář musel zasahovat. Byla to zatím asi největší šance dosavadního průběhu tohoto duelu.
5'
Domácí už spěchají s míčem na svých kopačkách opět před hostující bránu, obrana hostujícího celku je ale pozorná a blíže Aréolovi je nepustila.
4'
Alphonse Aréola provedl odkop od své branky, před ní se pak dostal Neymar, ale jeho střela po zemi skončila pouze vedle domácí branky.
3'
Na druhé straně pak hosté založili další akci a po ní se dostal ke střele Cavani, ale Sven Ulreich měl své rukavice připravené.
2'
Franck Ribéry na hranici velkého vápna střílel na Aréolu, ale ten za pomoci vlastní obrany nemusel zasahovat a jeho celek tak jde do další útočné akce.
2'
Poté po nepřesné rozehrávce Parisu Saint-Germain se k míči dostali opět hráči Bayernu a zakládají tak svou další akci v tomto utkání.
1'
Hned v první minutě hry zamířili domácí fotbalisté směrem před hostující branku, jejich střela ale mezi tři tyče nezamířila.
1'
Oba kapitáni se pozdravili mezi sebou a poté taky s arbitry dnešního utkání a už opravdu nic nebrání tomu, aby zápas mohl začít. Jdeme na to.
A nyní už Allianz Arénou zní oficiální hymna Ligy mistrů.
Hráči obou celků už vstupují na hrací plochu a utkání tak bude moci za malý okamžik začít.

Bayern Mnichov: Ulreich – Kimmich, Süle, Hummels, Alaba – Tolisso, Rudy – Coman, James Rodríguez, Ribéry (C) – Lewandowski.
Náhradníci: Starke – Javi Martínez, Rafinha, J. Boateng, Arturo Vidal, T. Müller, Friedl.

Paris Saint-Germain F.C.: Aréola – Dani Alves, Marquinhos, Silva (C), Kurzawa – Verratti, Rabiot, Draxler – Mbappé, Cavani, Neymar.
Náhradníci: Trapp – Kimpembe, Di María, Meunier, Berchiche, Lo Celso, Pastore.

Rozhodčí: Çakır – Duran, Ongun (všichni Turecko).
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Jak už bylo zmíněno, oba celky se už spolu v rámci základní skupiny v Lize mistrů utkaly. Bylo to na konci září a celek z Paříže zvítězil 3:0. Jak to dopadne dnes?
Paris Saint-Germain F.C.

Suverén ve skupině B, pařížský celek Paris Saint-Germain F.C. je na prvním místě s patnácti body a k tomu, aby jeho hráči potvrdili postup do vyřazovacích bojů z prvního místa, si mohou dovolit luxus v podobě prohry o tři branky. První duel totiž hosté vyhráli doma 3:0 a oproti Bayernu mají také výraznější a tudíž lepší skóre. Zkrátka a dobře první pozici mají hráči Paris Saint-Germain jen a jen ve svých rukách. Tým okolo TOP hráčů Cavaniho či Neymara bude chtít v Allianz Aréně v Mnichově znovu vyhrát a potvrdit tak svou nadvládu. Uvidíme, zda se to hostům povede zvítězit podruhé nebo zda mnichovský tým svému rivalovi prohru oplatí.
Bayern Mnichov

Poslední zápas ve skupině B čeká dnes na oba soupeře. Bayern Mnichov je na druhém místě se ziskem dvanácti bodů a je už jistým postupujícím do jarních vyřazovacích bojů v této prestižní evropské soutěži. A za jistých okolností by německý velkoklub mohl postoupit z prvního místa, pokud by zvítězil výraznějším rozdílem. Což ale hráči sami vědí, že není příliš reálné. Nicméně chtějí se se základní skupinou doma rozloučit výhrou a svého velkého rivala tak budou chtít porazit. Rozhodně to bude zajímavé utkání, které si nenechte ujít.
Hezký večer přeji všem příznivcům kvalitního fotbalu. Tento týden je na programu zase prestižní Liga mistrů a my budeme v rámci toho prostřednictvím tohoto online přenosu sledovat utkání mezi týmy Bayern Mnichov (Německo) a Paris Saint-Germain F.C. (Francie). Pojďme si oba celky přiblížit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.