Liga mistrů - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karabach : Atlético - 18. října 2017   18:00

Karabach
Karabach
0:0
(0:0)
Karabach
Šehić – Medveděv (71. Rzeźniczak), B. Gusejnov, R. Sadygov (C), Agolli – R. Almeida, Garajev – Henrique (69. Guerrier), Míchel (85. T. Elyounoussi), Madatov – Ndlovu.
Tofig Bahramov Stadium, Baku (AZE)
Atlético
Oblak – Vrsaljko, Godín, J. Giménez, Luís – Gaitán (64. Partey), Saúl Ñíguez, Gabi (C), Ferreira-Carrasco (72. Á. Correa) – Gameiro (72. F. Torres), Griezmann.
Moyà – Partey, F. Torres, Á. Correa, Augusto Fernández, Savić, Lucas Hernández.

Karabach během prvního poločasu podržel fantastický brankář Ibrahim Šehić, který má obrovskou zásluhu na tom, že ázerbájdžánský tým získal během své premiérové účasti v základní části UEFA Champions League první bod. A domácí nemuseli zůstat jen u jednoho, jenže Dino Ndlovu se po nádherné stahovačce a technické střele mířící těsně vedle nechal vzápětí hloupě vyloučit, když za pokus o nasimulování penalty viděl druhou žlutou a následně červenou kartu. Atlético Madrid potvrdilo, že se směrem dopředu trápí a zřejmě přichází o šanci na postup do vyřazovací části. Konečný výsledek dramatického duelu. FK Karabach 0 Atlético Madrid 0.
90+5'
90+5'
Antoine Griezmann se po rozehrání standardní situace a odvráceném centru opřel zpoza šestnáctky pohotově do míče, jeho rána ale minula pravý horní roh brány, a to je zřejmě konec! Domácí mají historický bod na dosah!
90+4'
Badavi Gusejnov zřejmě za zdržování ještě viděl kartu.
90+3'
Badavi Gusejnov je ošetřovaným hráčem, který odkulhává za postranní čáru. Volný přímý kop pro Atlético.
90+2'
Jeden z hráčů Karabachu zůstal ležet v blízkosti své šestnáctky a musí být ošetřován. Domácí už třikrát střídali a navíc dohrávají zápas o deseti, což není závistihodná situace.
90+1'
Nad rámec utkání byly nastaveny 3 minuty.
90'
Ibrahim Šehić vyběhl proti kolmé přihrávce Atlética a nádherným diagonálním výkopem našel na pravé straně rozeběhnutého Tarika Elyounoussiho, kterému skákal míč před očima, na pravé straně vápna do něho ale pohotově práskl a míč těsně minul bližší horní roh brány!
89'
Fernando Torres se snažil prosadit na pravé straně hřiště, jenže jeho akce rychle skončila.
88'
Pro tuhle chvíli to vypadá, že ano. Střídající Thomas Partey posílal do šestnáctky dlouhý pas, který Ibrahim Šehić v pohodě stáhl ze vzduchu a uklidil své spoluhráče.
87'
Karabach se zuby nehty brání. Dokáže tlaku třínásobného finalisty UEFA Champions League odolat?
86'
Atlético Madrid mačká oslabený Karabach, ale stále se mu nedaří vstřelit kýžený vedoucí gól.
85'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Míchel, přichází Tarik Elyounoussi.
84'
Ibrahim Šehić u své pravé tyče předvedl po slabé přízemní střele Atlética z hranice šestnáctky nepřesvědčivý zákrok, když nedokázal udržet míč a potrestat ho za to mohl z ostrého úhlu Gabi, který našel Fernanda Torrese a ten hlavičkoval nad.
83'
Hosté se dostali v pokutovém území k hlavičce, která byla hodně slabá. Karabach v klidu rozehrával od brány.
82'
Karabach před dvěmi týdny odehrál vyrovnané utkání s AS Řím, kterému těsně podlehl doma 1:2 a nyní to vypadá, že i přes oslabení obere o body Atlético.
81'
Richard Almeida srazil centr Atlética z pravé strany na rohový kop, který žádné nebezpečí nepřinesl.
80'
Karabach na pravém křídle podnikl rychlý a nadějný protiútok, který zhatila opět finální přihrávka.
79'
Zpět k tomu, co se během posledních okamžiků stalo. Dino Ndlovu nejprve technickou střelou po krásném uvolnění těsně minul bránu a poté se snažil nasimulovat penaltu, za což viděl druhou žlutou kartu, následně červenou a byl vyloučen.
78'
Standardní situace Atlética žádné nebezpečí nepřinesla a utkání pomalu spěje k bezbrankovému výsledku.
77'
Filipe Luís upletl na levé straně hřiště pěknou vánočku, Mahirovi Madatovi nechutnala a poslal ho k zemi.
76'
Rozhodčí rozhodli naprosto správně a Atlético bude dohrávat patnáct minut v početní převaze.
75'
Dino Ndlovu se po přímočaré akci Karabachu na levé straně šestnáctky pokusil po pěkné zasekávačce proti Godínovi nasimulovat penaltu, za což viděl druhou žlutou a červenou kartu!
74'
Atlético obléhá obranné hradby Karabachu, zatímco hledištěm se rozléhá hlasitý pískot.
73'
Podle očekávání na hřiště přišel necelých dvacet minut před koncem Fernando Torres, odchovanec Atlética Madrid. Pomůže k důležitému vítězství nad Karabachem?
72'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Fernando Torres.
72'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Yannick Ferreira-Carrasco, přichází Ángel Correa.
71'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Maxim Medveděv, přichází Jakub Rzeźniczak.
71'
Dino Ndlovu předvedl uprostřed šestnáctky nádhernou stahovačku a po zbavení se dvou protihráčů napřáhl k technické střele, která těsně minula vzdálenější levý horní roh brány!
70'
Po přestávce jsou k vidění spíše náznaky šancí, z nichž největší měl zatím domácí Pedro Henrique. Ten už ale na hřišti není, před pár okamžiky ho nahradil Wilde-Donald Guerrier.
69'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Pedro Henrique, přichází Wilde-Donald Guerrier.
68'
Richard Almeida měl k dlouhé kolmé přihrávce příliš daleko a ještě teď z plných plic oddechuje.
67'
Fotbalisté Karabachu opět skvěle zastavili útok Atlética a navíc mohou vyrazit do rychlého protiútoku.
66'
Zápas opět pokračuje a Karabach začíná nad zápasem překvapivě přebírat kontrolu.
65'
Gabi podstoupil uvnitř vlastní šestnáctky tvrdý hlavičkový souboj, během něhož došlo k nepříjemné srážce hlavou. Jeden z hráčů Karabachu zůstal ležet na hřišti a musel být ošetřován.
64'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Nicolás Gaitán, přichází Thomas Partey.
63'
Pedro Henrique se ocitl po kolmé přihrávce uprostřed šestnáctky ve velké šanci, jenže pod tlakem zamířil pravačkou daleko vedle brány!
62'
Míchel na pravé straně hřiště v blízkosti šestnáctky přiťukl míč patičkou jednomu ze spoluhráčů, po jehož přihrávce Richard Almeida napřáhl ze střední vzdálenosti ke střele, která zamířila pouze doprostřed brány. Jan Oblak si připsal snadný zákrok a skóre je bezbrankové.
61'
Po hodině hry Karabach na levé straně rozjel pěknou kombinační akci, na jejím konci byl ale nepřesný centr. Po přestávce zatím čekáme na gólovou příležitost marně.
60'
Diego Godín se ujal rozehrávky standardní situace a jeho dlouhý pas do šestnáctky našel náruč Ibrahima Šehiće.
59'
Dino Ndlovu si počínal ve středu obranné poloviny nedovoleně, když poslal k zemi Yannicka Ferreiru-Carrasca. Atlético bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
59'
Exekuce rohového kopu se ujal Yannick Ferreira-Carrasco, jeho ostrý centr ale skončil v náručí Ibrahima Šehiće.
58'
Atlético Madrid pokračuje v dobývání brány Karabachu a na levé straně bude rozehrávat rohový kop.
57'
Překonat obranu Karabachu je hodně složité. Domácí totiž před šestnáctku zaparkovali autobus s deseti pasažéry, kteří jsou zatím hodně ostražití a především bezchybní.
56'
Dino Ndlovu si v šestnáctce nabíhal na kolmou přihrávku od Míchela a byl sražen k zemi. Penalta se ale správně nepískala, protože domácí útočník se zřítil hodně ochotně.
56'
Hra je během posledních okamžiků hodně kouskována. Po přestávce se ale odehrává na polovině Karabachu.
55'
Kévin Gameiro se hnal za dlouhým kolmým pasem, i kdyby ale míč dostihl, na bránu by se sám řítit nemohl, protože rozhodčí na pomezí opět odhalil ofsajd.
54'
Antoine Griezmann se sice po rozehrání standardní situace na levé straně šestnáctky prosadil přesnou přízemní střelou z ostrého úhlu, jenže již předtím byl signalizován ofsajd.
53'
Yannick Ferreira-Carrasco na levém křídle předvedl skvělý sprint a snažil se uniknout hned trojici protihráčů. Míchel zatáhl za záchranou brzdu a za taktický faul viděl žlutou kartu.
52'
Antoine Griezmann z levé strany nepřesně přihrál do středu hřiště a po odraženém míči se ocital na levé straně šestnáctky ve slibné šanci Yannick Ferreira-Carrasco, nakonec z ní ale nic nebylo.
51'
Velice je zajímavá statistika přihrávek. Karabach jich má na svém kontě 260, zatímco Atlético o 30 méně.
50'
Mahir Madatov si to na levé straně hřiště namířil mezi dva protihráče, úspěšný ale nebyl a hosté se opět ubránili.
49'
Pedro Henrique na pravém křídle rozkmital své rychlé nohy, jenže v rychlosti poslal do středu hřiště nepřesnou přihrávku, kterou fotbalisté Atlética Madrid navíc přečetli.
48'
Atlético Madrid po přestávce dominuje držení míče, jenže Karabach brání ve velkém počtu hráčů.
47'
Yannick Ferreira-Carrasco se na levém křídle dokázal vymanit z obležení, jeho centr ale trefil na přední tyči prvního hráče Karabachu, který míč odkopl do bezpečí.
46'
Atlético rozehrálo v Baku druhý poločas, do kterého oba týmy vstupuje za bezbrankového skóre 0:0. Hosté měli čtyři slibné šance, ani jednu ale využít nedokázali.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:04.
Yannick Ferreira-Carrasco, Antoine Griezmann a José Giménez měli na kopačce během prvního poločasu tolik vytoužený gól, jenže Atlético se zatím v koncovce stejně jako během úvodních dvou zápasů ve skupině trápí. Obrovskou zásluhu na tom má brankář Ibrahim Šehić, který předvedl tři parádní zákroky. Obrana zatím vítězí nad ofenzivou. Skóre po prvním poločase. FK Karabach 0 Atlético Madrid 0.
45'
44'
José Giménez odvedl na brankové čáře skvělou práci, když pohlídal tělem jednoho z domácích fotbalistů a vybojoval odkop od brány. V prvním poločase se už zřejmě nic nestane.
43'
Ansi Agolli si zpracoval míč a z levé strany poslal do šestnáctky centr, který na vzdálenější pravé tyči zamířil do území nikoho. Škoda z pohledu Karabachu, že tam nikdo nebyl.
42'
Ibrahim Šehić je jediným důvodem, proč tým z Ázerbájdžánu zatím neinkasoval. Brankář Karabachu předvedl tři skvělé zákroky a podržel svůj tým nad vodou.
41'
Karabach stále drží nadějný bezbrankový stav, jenže Atlético začíná čím dál více nepříjemně kousat.
40'
Nicolás Gaitán na levé straně hřiště rozehrál rohový kop a po jeho krásném centru se na přední tyči položil do míče José Giménez. Pohotový pokus ale minul po zemi levou tyč!
39'
Kévin Gameiro se v blízkosti šestnáctky dostal k odraženému míči po nevydařené kličce a kolmou přihrávkou posunul míč na Antoinea Griezmanna, který se na značce pokutového kopu ocitl v obrovské šanci a přízemní střelou mířil k levé tyči! Ibrahim Šehić ale předvedl další fantastický zákrok, kterým míč vyrazil na roh!
38'
Gara Garajev odvedl na levé straně obranné poloviny Karabachu skvělou práci, když dostihl jednoho z hráčů Atlética a tělem ho čistě poslal tělem k zemi. Následovalo autové vhazování hostů.
37'
S blížícím se závěrem prvního poločasu se hra začala výrazně hýbat, ale ne dostatečně na to, abychom viděli gól.
36'
Rohový kop Karabachu nic nepřinesl, zatímco na opačné straně mohl udeřit po několika odrazech míče v pokutovém území hlavou Saúl Ñíguez, jeho pokus ale nebyl dostatečně prudký a Ibrahim Šehić byl u své pravé tyče včas!
35'
José Giménez byl zřejmě hráčem, který předvedl katastrofální rozehrávku, když míč namazal na kopačku Mahira Madatova, jehož přízemní střela zpoza šestnáctky byla sražena daleko vedle levé tyče.
34'
Pedro Henrique byl u pravého rohového praporku zezadu přistrčen, faul se ale nepískal a Atlético vhazovalo.
33'
Oba týmy v rychlém sledu podnikly nebezpečnou přímočarou akci, jenže v obou případech chyběla přesná finální přihrávka.
32'
To, že se hráči španělského týmu dostali během třiceti minut pouze do jedné šance mluví samo za sebe.
31'
Ačkoliv jde dnes Atléticu o hodně, zatím z jeho výkonu není patrná nějaká hladovost a touha po úspěchu.
30'
Ze zápasu je odehráno téměř 30 minut a v Baku zatím čekáme marně na úvodní gól. Před pár okamžiky mohl skórovat z úhlu Yannick Ferreira-Carrasco, Ibrahim Šehić ho ale vychytal.
29'
Za obranu Karabachu mířila další nebezpečná kolmá přihrávka, jenže Ibrahim Šehić vyběhl z brány a míč odkopl.
28'
Fotbalisté Atlética měli vzápětí k dispozici rohový kop, po kterém se dostali k hlavičce. Míč mířící k levé tyči byl ale zablokován a Karabach míč odpálil z vlastní šestnáctky do bezpečí.
27'
Yannick Ferreira-Carrasco na pravé straně šestnáctky vyhrál po kolmé přihrávce osobní souboj s Maximem Medveděvem a z ostrého úhlu napřáhl k přízemní střele, kterou vybíhající Ibrahim Šehić dokázal pravou nohou fantasticky vyrazit vedle vzdálenější levé tyče! První šance!
26'
Karabach se snažil prosadit na levém křídle a vypadalo to nadějně, jenže Richardovi Almeidovi unikl míč za postranní čáru a Šime Vrsaljko mohl v klidu vhazovat.
25'
Jsme svědky neskutečně vyrovnaného utkání, které zatím nepřineslo nic převratného. Snad se to brzo změní. A změnit se to mohlo! Nicolás Gaitán si naběhl do šestnáctky na přízemní centr Filipeho Luíse z levé strany a na přední tyči pálil bez přípravy vysoko nad.
24'
Kévin Gameiro si nabíhal do šestnáctky na pěkný kolmý pas od Antoinea Griezmanna, Ibrahim Šehić ale dobře přečetl hru, když z brány vyběhl proti míči a byl u něj jako první.
23'
Nicolás Gaitán dokázal z levé strany odcentrovat, jenže míč z jeho kopačky skončil vysoko nad bránou. Hodně nepovedený centr, po kterém Ibrahim Šehić odkopával od brány.
22'
Antoine Griezmann si to ve středu hřiště namířil odvážně mezi trojici protihráčů, výsledek jistě odhadnete sami. Nic převratného se nekonalo a Karabach se opět ubránil.
21'
Za obranu Atlética z poloviny hřiště mířil nebezpečný dlouhý kolmý pas, jenže jeden z hostů dokázal v šestnáctce vyhrát hlavičkový souboj a navíc vybojovat odkop od brány.
20'
Míchel využil volného prostoru na levém křídle k dobrému centru do šestnáctky, hráči Atlética Madrid ale míč odvrátili do bezpečí. V pokutovém území navíc nebyl nikdo v černém.
19'
Navzdory ne příliš atraktivní pasáži hry čas plyne poměrně rychle a stále jsme nebyli svědky žádné střely.
18'
Zatím se odehrává souboj, který jsme od dnešního utkání čekali. Ofenziva Atlética se snaží prolomit pevnou obranu Karabachu. Nechci předbíhat, dost možná ale bude dnešní utkání o jednom gólu.
17'
Yannick Ferreira-Carrasco se v blízkosti šestnáctky protlačil ke střele, která byla sražena na kopačku brankáře Ibrahima Šehiće, který pomalý míč zastavil a v klidu rozehrál.
16'
Fotbalisté Karabachu se ve středu hřiště prezentovali dlouhou kolmou přihrávkou za obranu a málem následoval samostatný únik na bránu, dvojice středních obránců Atlética ale byla pozorná.
15'
Ze zápasu uplynulo úvodních patnáct minut a Atlético Madrid se přes obranu houževnatě bránícího Karabachu zatím do zakončení nedostal. Oba brankáři jsou zatím bez práce.
14'
Pedro Henrique vyrážel na pravé straně po zisku míče mezi dvěma protihráči do rychlého protiútoku, Saúl Ñíguez ho ale zatáhl za dres a taktickým faulem jeho akci přerušil.
13'
Rohový kop Karabachu z levé strany žádné nebezpečí nepřinesl, stejně jako na opačné straně zablokovaná střela Antoinea Griezmanna zpoza hranice pokutového území.
12'
Mahir Madatov si to z levé strany namířil do šestnáctky a zpětnou přihrávkou se snažil najít Richarda Almeidu, který už napřahoval ke střele, míč byl ale odvrácen na rohový kop.
11'
Atlético Madrid má podle předpokladů častěji míč na svých kopačkách, zatím se ale do šance nedostalo. Vzápětí navíc přišla ztráta a rychlý protiútok Karabachu.
10'
José Giménez musel spěchat rychle zpět, ještě před půlící čárou ale jednoho z hráčů Karabachu dostihl a ukopl mu míč do zámezí. Domácí mohli vhazovat a také tak učinili, přičemž se hned zbavili míče.
9'
Fotbalisté Atlética se dostali na levém křídle po přímočaré akci k centru do šestnáctky, který byl odvrácen.
8'
Antoine Griezmann se sice nedokázal probít do zakončení, Šime Vrsaljko ale mohl na pravé straně vhazovat. Hostující fotbalista se rozhodl pro dlouhý aut do pokutového území, který hráči Karabachu s chladnou hlavou odvrátili. Doslova.
7'
Maxim Medveděv se prezentoval na pravém křídle kolmou přihrávkou, která byla přečtena, a míč se k němu vrátil. Následoval centr bez přípravy, jenž byl přetažený a nikdo na něj nedosáhl.
6'
Diego Godín odvedl na levé straně obranné poloviny Atlética dobrou práci, když si vykoledoval faul a mohl rozehrávat.
5'
Pedro Henrique si to z pravé strany namířil do šestnáctky a těsně za její hranicí se krásnou zasekávačkou zbavil Godína, následný střílený přízemní centr z ostrého úhlu na přední tyči nikoho nenašel.
4'
Mahir Madatov měl co dělat, aby se nerozštípal o rohový praporek, nakonec ale kolmý pas Atlética dokázal s vypětím všech sil odvrátit místo rohu na autové vhazování.
3'
V hledišti to ožilo, protože Karabach se vydal dopředu po pravém křídle, jenže akce domácího týmu neměla dlouhého trvání.
2'
Diego Simeone od úvodních sekund zápasu na lavičce Atlética tradičně vehementně gestikuluje rukama.
1'
Karabach obstaral výkop zápasu a okamžitě se snažil prosadit po levé straně, jenže dlouhý nákop skončil za postranní čárou a fotbalisté z Madridu se zdarma dostali k vhazování.
1'
Fotbalisté obou týmů se seřadili střídavě vedle sebe, aby společně zapózovali fotografům. Nechybí heslo Fair Play. Do začátku dnešního zápasu zbývá pár sekund!
Fanoušci v hledišti bouří a netrpělivě čekají na nástup týmů na hrací plochu, ke kterému dojde za pár okamžiků. Chybět nemůže samozřejmě znělka UEFA Champions League. Aktéři dnešního utkání už jsou seřazeni v tunelu. Čeká se pouze a jen na rozhodčí.
Atlético Madrid bude na hřišti Karabachu usilovat o premiérové vítězství ve skupině a týmu, který si třikrát zahrál finále UEFA Champions League, by měl třem bodům pomoci Antoine Griezmann, který nastoupí v základní sestavě, zatímco Koke na soupisce chybí.

FK Karabach: Šehić – Medveděv, B. Gusejnov, R. Sadygov (C), Agolli – R. Almeida, Garajev – Henrique, Míchel, Madatov – Ndlovu.
Náhradníci: Kanibolockij – Amirgulijev, T. Elyounoussi, Ismajilov, Rzeźniczak, Guerrier, Šejdajev.

Atlético Madrid: Oblak – Vrsaljko, Godín, J. Giménez, Luís – Gaitán, Saúl Ñíguez, Gabi (C), Ferreira-Carrasco – Gameiro, Griezmann.
Náhradníci: Moyà – Partey, F. Torres, Á. Correa, Augusto Fernández, Savić, Lucas Hernández.

Rozhodčí: Ruddy Buquet. Asistenti: Guillaume Debart, Frédéric Cano. Čtvrtý rozhodčí: Bertrand Jouannaud. Brankoví rozhodčí: Amaury Delerue, François Letexier (všichni FRA).
Atlético Madrid

Los Colchoneros si po remíze s AS Řím a prohře s londýnskou Chelsea proti Karabachu nemohou dovolit klopýtnutí. Španělský celek se jako každý jiný z jihu Evropy snaží prezentovat ofenzivním pojetím hry, jenže během posledních tří zápasů na evropské scéně nedokázal v žádném utkání vstřelit více než dva góly. Tým Diega Simeoneho se navíc ve středu večer postaví proti houževnatě a dobře bránícímu soupeři.
FK Karabach

Svěřenci trenéra Gurbana Gurbanova museli odvést fantastickou práci, aby se kvalifikovali do hlavní části soutěže, a každý moment na hřišti si nyní chtějí především užít. Proti zvučným soupeřům jako je AS Řím, Atlético a Chelsea tomu ani nemůže jinak být. Klub z Ázerbájdžánu už je ze hry o postup prakticky venku, po debaklu proti Chelsea ale před dvěmi týdny podal slušný výkon, když AS Řím podlehl těsně 1:2.
Atlético Madrid ve středu večer zavítá v rámci základní skupiny UEFA Champions League na hřiště Karabachu, kde bude po domácí prohře s Chelsea a předchozí bezbrankové remíze z Říma usilovat o první vítězství. Jedná se o první konfrontaci ázerbájdžánského a španělského fotbalu na evropské scéně. Karabach se kvalifikoval do hlavní části soutěže poprvé v historii a zatím doplácí na nováčkovskou daň. Atlético se možná bude muset obejít bez dvou klíčových opor. Nad startem Kokeho a Antoinea Griezmanna visí otazník.