Liga mistrů - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : Tottenham - 17. října 2017   20:45

Real
43' Ronaldo
1:1
(1:1)
Tottenham
28' Varane (vl.)
Real
Navas – Hakimi, Ramos (C), Varane, Marcelo – Kroos, Casemiro, Modrić – Isco (87. L. Vázquez), Benzema (76. Asensio), Ronaldo.
Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz (POL)
Estadio Santiago Bernabéu (Madrid)
Tottenham
Lloris (C) – Aurier, Alderweireld, Vertonghen, D. Sánchez – Dier, Winks – Moussa Sissoko (89. Heung-min), F. Llorente (80. Rose), Eriksen – Kane.
Vorm – Trippier, Rose, Heung-min, Foyth, Walker-Peters, Georgiou.

Je tu konec dnešního zápasu. Real sice rozhodně více držel balon, avšak na šance byl k vidění víceméně vyrovnaný zápas, a tak se může v klidz konstatovat, že si Tottenham veze z Madridu zasloužený bod za remízu 1:1. Oba celky tak zůstávají společně na čele tabulky skupiny H Ligy mistrů, nic na tom nezměnila samozřejmě ani velmi překvapivá remíza 1:1 Dortmundu na hřišti APOELu.
90+3'
90+3'
Hostům ale očividně stačí remíza 1:1, a tak se nikam již neženou.
90+3'
Lucas nyní hodně zbytečně na vlastní polovině poslal k zemi Dannyho Roseho.
90+2'
Lucas zkoušel kolmým pasem hledat na pravé straně rozběhnutého Achrafa Hakimiho, ten ale neměl šanci míč na trávníku stihnout.
90+1'
Centr Kroose ve velké pohodě lapil do rukavic Lloris.
90+1'
Druhý poločas bude nastavený o tři minuty.
90'
Marcelova rána z hranice vápna byla zblokována na roh.
89'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Moussa Sissoko, přichází Son Heung-min.
88'
Na trávníku zůstal ležet Moussa Sissoko, který neustál souboj s Ramosem. Hra je tedy i přes nesouhlas domácích přerušena a Sissoko je ošetřovaný.
87'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Lucas Vázquez.
86'
Hráči Realu hodně trpělivě opět obléhali vápno soupeře. Nakonec se ale až do zakončení nedostali, když míč na aut odkopl Toby Alderweireld.
84'
Z levé strany centroval do vápna Asensio a po nepovedené hlavičce Ronalda je tu odkop od hostující brány.
82'
Do konce zápasu chybí něco okolo deseti minut. Uvidíme, které z mužstev bude blíže k vítězství.
80'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Fernando Llorente, přichází Danny Rose.
79'
Domácí teď dlouze obléhali vápno Tottenhamu, avšak vše ukončil velmi nepovedeným centrem Achraf Hakimi.
77'
Zpoza vápna zkoušel technicky střílet Isco. Mířil ale jen doprostřed brány, kde ve velké klidu zasáhl Lloris.
76'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Marco Asensio.
75'
Další rychlý protiútok hostů skončil ofsajdem, ve kterém byl Eriksen.
73'
To jsou věci! Hosté si vytvořili další gólovou šanci a opět Real podržel brankář Navas. Llorente nyní přihrál na pravou stranu Eriksenovi, jehož tvrdou ránu opět lehounkou tečí vytěsnil do boční sítě domácí gólman!
72'
Po faulu Marcela kopali hosté přímý kop, centr do vápna ale domácí odvrátili.
71'
Obrovská šance hostů! Llorente skvělou přihrávkou mezi obránce našel Harryho Kanea, který byl sám před Navasem. Anglický střelec příliš signalizoval střelu na zadní tyč a výborný Navas konečky prstů vyrazil míč na roh!
71'
Po následném centru do vápna ale fauloval Ramos. Míč pro hosty.
70'
Achraf Hakimi nyní vybojoval alespoň na Vertonghenovi rohový kop.
70'
Domácí mají balon stále hodně pod kontrolou, v posledních minutách se ale již tak snadno do vápna soupeře nedostávají.
68'
Modrič se nyní hodně zlobil na pomezního rozhodčího Listkiewicz, který po souboji chorvatského středopolaře s Alderweireldem ukázal na odkop od brány. Domácí by chtěli spíše roh, avšak verdikt sudích nezměnili.
66'
Domácí fotbalisté mají v posledních minutách velký tlak a hosté se jen velmi těžko dostávají za půlící čáru.
65'
Výbornou individuální akci nyní předvedl Ronadlo. Jeho tvrdou ránu levačkou ale dalším dobrým zákrokem zneškodnil Lloris.
64'
Následně se po rohu odrazil balon k Iscovi, jehož tečovanou ránu u tyče znovu lapil gólman Lloris.
63'
Po rychlém protiútoku mohl nyní druhý gól v zápase přidat Ronaldo, avšak jeho ránu z plného běhu vytáhl zpod břevna skvělý Lloris!
62'
Jenže Eriksen poslal centr jen do rukavic Navase a domácí tak přímý kop přežili bez úhony.
61'
Casemiro fauloval Eriksena a je tu další standardka pro hosty.
60'
Aurier sice zajímavě centroval po zemi do vápna, jenže nikdo z jeho spoluhráčů mu nenabíhal a balon tak prolétl přes celou šířku vápna, aniž by ho kdokoliv zasáhl.
59'
Kroos poslal míč na Modriče, jehož rána byla zblokována zpět ke Kroosovi. Ten zkusil pohotově vystřelit, avšak bránu ani zdaleka netrefil.
57'
Hosté se zatím dostávají do šancí jen díky standardkám. Nyní kopal další roh Eriksenen, avšak opět z toho nic nebylo.
55'
A jen o malou chvilku to byli opět domácí, kteří se dostali do zakončení. Jako poslední se balonu dotkl Ronaldo, jehož rána šla ale vysoko nad!
55'
Další akce Realu skončila ofsajdem, ve kterém byl Ronaldo.
54'
A mohlo to být 2:1! Casemiro poslal do vápna perfektní centr na Benzemu, jehož gólovou hlavičku s obrovským štěstím z brankové čáry vykopl gólman Lloris!
53'
Ronaldo vysunul do vápna Isca, který vybojoval rohový kop.
51'
Po rohu Eriksena domácí rychle získali balon a zdálo se, že se dostanou k brejku. Nakonec ale ještě na polovině Realu fauloval Winks Modriče, čímž rodící brejk Los Blancos zabrzdil.
50'
Kane nyní zkusil prchnout obraně Realu, což mu není úplně vlastní. V souboji s Varanem nic moc nevymyslel, a tak je hodně rád alespoň za vybojovaný rohový kop.
49'
Domácí byli ale nadále u balonu a podařilo se jim vytvořit velký tlak. Balon poskakoval na malém vápně Spurs a jen kousek chyběl k tomu, aby některý z hráčů Realu zakončil.
49'
Centr do vápna v podání Kroose nikoho ze spoluhráčů nenašel.
49'
Teď byl ale Achraf Hakimi faulovaný a následuje standardka pro Real.
48'
Nyní musel právě Jan Vertonghen zastavovat také proti Hakimimu. I on byl ale úspěšný a stejně tak domácí budou pouze vhazovat.
47'
Rozběhnutého Vertonghena zastavil čistým skluzem Isco. Je z toho jen aut pro hosty.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
Je za námi první poločas zápasu mezi Realem Madrid a Tottenhamem Hotspur. Sledujeme svižný a zajímavý fotbal, kterému hodně přispěli hosté. Ti se totiž ve 28. minutě dostali do vedení, když si Aurierův centr do vlastní brány před Kanem srazil Varane. Domácím pak chvilku trvalo, než se dostali zpět do tempa, avšak před koncem poločasu dokázali srovnat, když se po faulu Auriera na Kroose z penalty prosadil Cristiano Ronaldo.
45'
45'
JIž se hraje poslední minuta prvního poločasu. U balonu jsou domácí, kteří se snaží ještě něco vymyslet.
44'
Po gólu na 1:1 samozřejmě ožili domácí fotbalisté i fanoušci. Domácí se tlačí do útoku.
43'
Real Madrid právě vstřelil branku!
CRISTIANO RONALDO poslal střelu ze svého pohledu k pravé tyči a jelikož Lloris skočil na druhou stranu, je tu gól na 1:1!
42'
Žlutou kartu dostává Serge Aurier (Tottenham Hotspur).
42'
Aurier fauloval ve vápně Kroose a je tu pro domácí velká šance na vyrovnání.
42'
Penalta pro Real!
41'
Po centru Eriksena se i tentokrát fotbalisté Realu ubránili.
41'
Po centru do vápna se Bílý balet ubránil jen za cenu dalšího rohového kopu.
40'
Ramos nyní zahrál při zpracování balonu lehce rukou a je tu i standardka pro hosty.
39'
Centrovaný míč na zadní tyč vracel na malé vápno Ramos, avšak Benzema nedokázal na příliš vysoký balon dosáhnout.
38'
Harry Winks fauloval na vlastní polovině Casemira. Je z toho zajímavá standardní situace pro domácí. Ronaldo jde do vápna, takže se bude centrovat.
37'
Modrič poslal do vápna balon na Benzemu, ani on ale nedokázal balon usměrnit mezi tři tyče hostující brány.
37'
Kroos poslal do vápna balon na Isca, jeho rána byla ale zblokovaná.
35'
Po rohovém kopu se domácí již k zakončení nedostali. Na centr do vápna nedosáhl ani akrobaticky Ramos, a tak z toho bude jen odkop od brány.
34'
Isco povedeným obloučkem našel Marcela, který se již ve vápně dostal k zakončení z velkého úhlu. Jeho střela byla ale lehce tečovaná a následovat bude roh.
32'
Hodně přísnou žlutou kartu nyní dostal Ronaldo, když se v souboji ve vápně velmi ochotně k zemi poroučel obránce Jan Vertonghen.
31'
Iscovu střelu nyní raději Hugo Lloris vyrazil na rohový kop.
30'
Další roh Tottenhamu kopal znovu Christian Eriksen, domácí se ale tentokrát ubránili bez větších problémů.
30'
Hostům vstřelená branka prospěla a nyní jsou o něco aktivnější než jejich soupeř.
28'
Tottenham právě vstřelil branku!
Hosté se z ničeho nic dostávají do vedení, když si centr Auriera srazil do vlastní brány stoper RAPHAËL VARANE!
24'
Real nakonec kopal rohy dva, avšak ani jeden z centrů Isca k ničemu nevedl.
23'
Domácí se teď natlačili k vápnu soupeře a hned je z toho další roh.
21'
Roh kopali také nyní domácí, po centru Kroose se ale hosté v pohodě ubránili.
20'
Nyní se hosté hodně zlobili, když jim nebyl odpískaný pokutový kop po zákroku Casemira na Fernanda Llorenteho. Nutno dodat, že Casemiro si počínal velmi neohrabaně a kdyby se penalta pískala, nikdo by se asi nemohl divit.
20'
Po dalším rohu se opět k hlavičce dostali hosté, tentokrát Eric Dier, ten ale poslal balon jen vysoko do vzduchu a nic z toho nebylo.
19'
Hosté měli první velkou šanci! Po rohu Eriksena hlavičkoval Kane, míč odražený o zem ale mířil doprostřed brány, kde reflexivně zasáhl Navas!
19'
Nyní se ale dá očekávat vzruch před bránou Realu. Hosté totiž vybojovali rohový kop.
18'
Po rychlé kombinaci na hranici vápna se ke střele dostal Ronaldo. Zkusil to ranou na zadní tyč přes obránce, míč ale zamířil těsně mimo.
16'
Hodně u balonu je v úvodu zápasu na pravé straně domácí mladíček Achraf Hakimi, zatím ho ale velmi dobře střeží Jan Vertonghen.
15'
Střílený centr do vápna Realu zkusil poslat Serge Aurier, míč ale mířil přesně do míst, kde stál Navas, který v pohodě zasáhl.
14'
Achraf Hakimi sice překvapivou přihrávkou našel na pravé straně Modriče, ten byl ale v ofsajdu.
14'
Domácí fotbalisté zatím zcela ovládají hru. Jsou prakticky stále na míči a hosté jsou hodně pasivní.
12'
Teď dostal Ronaldo do vápna dobrý centr, jenže v rozhodující chvíli podklouzl a hosté se tak znovu ubránili.
11'
Z levé strany zkoušel do vápna Tottenhamu centrovat právě Marcelo, dobře hlídaný Ronaldo míč hlavou sice zasáhl, k ničemu to ale nevedlo.
11'
Domácí si tak dlouho hráli s balonem, až o něj přišli. Jmenovitě Marcelo, který neustál souboj tělo na tělo.
9'
Moussa Sissoko to přehnal s napadáním Kroose a po jeho faulu je pískáno.
8'
Domácí již opět kontrolují balon a postupným útokem se blíží k bráně soupeře.
7'
Marcelo ve snaze získat balon zahrál rukou, z poloviny hřiště tak mohou rozehrávat hosté.
6'
Nyní se Ronaldo vžil do pozice centrujícího hráče. Jeho pas do vápna ale obrana soupeře odvrátila do zámezí a následuje autové vhazování domácích.
4'
Obrovská šance Realu! Marcelo poslal z levé strany centr do vápna na Hakimiho, ten ho okamžitě poslal na střed na Ronalda, který ale hlavičkou trefil jen tyč. Míč se odrazil ke zcela volnému Benzemovi, ten ale v další gólové pozici poslal balon mimo!
3'
Z ničeho nic se do velmi zajímavé pozice uvnitř vápna dostal Llorente. Varane ho ale zblokoval tak dobře, že z toho nakonec bude jen odkop od brány.
3'
Míč mířil nyní na Ronalda, ten byl ale v ofsajdu.
2'
Domácí sice na malou chvilku o balon přišli, nyní ale již opět kombinují a hledají skulinku v defenzivě soupeře.
1'
O výkop se postarali domácí, kteří již kombinují na vlastní polovině.
1'
Hráči obou mužstev jsou na trávníku. Stadionem zní hymna Ligy mistrů, a to znamená, že brzy začínáme!

Real Madrid CF: Navas – Hakimi, Ramos (C), Varane, Marcelo – Kroos, Casemiro, Modrić – Isco, Benzema, Ronaldo.
Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, Hernández, L. Vázquez, M. Llorente, Asensio, D. Ceballos.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Aurier, Alderweireld, Vertonghen, D. Sánchez – Dier, Winks – Moussa Sissoko, F. Llorente, Eriksen – Kane.
Náhradníci: Vorm – Trippier, Rose, Heung-min, Foyth, Walker-Peters, Georgiou.

Rozhodčí: Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz (POL).
Dnes domácí Real Madrid odehrál proti soupeřům v Lize mistrů velmi podobné zápasy jako Tottenham. Doma s APOELEM vyhrál Bílý balet v tréninkovém tempu 3:0, když se prosadili dvakrát Cristiano Ronaldo a jednou Sergio Ramos. V zápase na hřišti Dortmundu pak Real vyhrál 3:1 a opět se pod výhru výrazně podepsal dvougólový Ronaldo. Jednu branku pak zaznamenal Gareth Bale, který je ale aktuálně na marodce a do zápasu dnes určitě nenastoupí.
Tottenham Hotspur je v anglické lize na třetím místě a výborně vstoupil i do Ligy mistrů, když v prvním zápase vyhrál nad Dortmundem 3:1 a poté si velmi snadno 3:0 poradil i s APOELEM. V milionářské soutěži se tým trenéra Pochettina může spoléhat na svého kanonýra Harryho Kanea, který vstřelil pět ze šesti gólů svého týmu.
Právě skupina H Ligy mistrů patří v letošní sezoně k vůbec těm nezajímavějším. Vedle Realu a Tottenhamu o postup do jarních bojů usiluje také německý Dortmund a kyperský APOEL. Po prvních dvou zápasech ztrácí nečekaně právě Dortmund, který s Realem i Tottenhamem prohrál shodně 1:3.
Hezký úterní večer všem fanouškům špičkového evropského fotbalu při sledování zápasu Ligy mitrů mezi domácím Realem Madrid a hostujícím Tottenhamem Hotspur. Ve skupině H nás čeká souboj dvou zatím stoprocentních týmů – oba kluby mají totiž po dvou odehraných zápasech ve skupině šest bodů za dvě vítězství.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.