Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Barcelona : Liverpool - 1. května 2019   21:00

Barcelona
26' L. Suárez (Alba) • 75' Messi  • 82' Messi
3:0
(1:0)
Barcelona
ter Stegen – Roberto (90+4. Aleñá), Piqué, Lenglet, Alba – Rakitić, Busquets, Arturo Vidal – Messi (C), L. Suárez (90+3. O. Dembèlé), Coutinho (60. N. Semedo).
Cillessen – N. Semedo, Arthur, O. Dembèlé, Malcom, Umtiti, Aleñá.
Kuipers – Diks, Zeinstra
Camp Nou (Barcelona)
98 299 diváků
Liverpool
Alisson – Joe Gomez, Matip, V. van Dijk, Robertson – Milner (C) (84. Origi), Fabinho, Keïta (24. Henderson) – M. Salah, Mané, Wijnaldum (78. Firmino).
Mignolet – Lovren, Firmino, Henderson, Shaqiri, Origi, Alexander-Arnold.

SESTŘIH LM: Barcelona - Liverpool 3:0. Messi vstřelil 600. gól z krásného přímáku

To už je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek večera!
Statistiky zápasu:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:15.
Utkání končí výsledkem 3:0, který Barcelonu velmi přibližuje finále Ligy mistrů. Zápas ale zdaleka nebyl tak jednoznačný, jak nasvědčuje skóre. Liverpool byl totiž Barce v poli minimálně rovnocenným soupeřem a hlavně ve druhém poločase si vytvořil řadu šancí. Barcelona ale měla Lionela Messiho, který po přestávce Angličanům ukázal, jak se góly dávají.

V prvním poločase se trefil pouze Luis Suárez, který ve 26. minutě ve skluzu usměrnil do sítě nabídku Alby. Do druhé půle vlétli Angličané velkým náporem a domácí musel několikrát podržet výtečný brankář ter Stegen. Hře Katalánců pak částečně pomohlo posunutí pravého obránce Sergiho Roberta do středu zálohy. Právě Roberto se v 75. minutě podílel na akci, po níž pálil Suárez do břevna a dobíhající Lionel Messi dovezl míč do prázdné brány hostů. V 82. minutě se pak opět Messi nádherně trefil z přímého kopu. Liverpoolu poté nebyl přán ani gól naděje. Maného zakončení totiž vykopl z brankové čáry Rakitić a Salahova dorážka skončila na břevně. Reds to budou mít v domácí odvetě, která se hraje v úterý, tedy už hodně těžké. Barcelona je velmi blízko finále soutěže.
90+7'
90+7'
Hosté poslali do šestnáctky úplně všechno kromě brankáře Alissona a Barcelona mohla přidat do zcela otevřené obrany ještě jeden gól. Messi nahrál Dembèlému, který už měl před sebou jen Alissona, ale v koncovce úplně selhal. Míč slabě odevzdal brankáři Reds!
90+6'
Ještě roh pro Liverpool. Asi poslední možnost pro hosty ohrozit bránu Barcelony.
90+5'
Ještě jeden rychlý brejk domácích. Ten zakončoval z pravé strany šestnáctky nepřesnou střelou opět Dembèlé.
90+4'
Ousmane Dembèlé si naběhl na pas za obranu Liverpoolu. Těžký míč ale nedokázal ideálně zpracovat a Alisson vše vyřešil vyběhnutím.
90+4'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergi Roberto, přichází Carles Aleñá.
90+3'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Luis Suárez, přichází Ousmane Dembèlé.
90+2'
Po rohu Salaha si stáhl míč ter Stegem. Ten výhozem okamžitě poslal do brejku hned trojici hráčů Barcelony, kteří postupovali jednu chvíli na jediného obránce. Suárezova přihrávka byla nakonec sražena na roh. Uruguayec mohl možná střílet.
90+1'
Arturo Vidal ve skluzu vypíchl míč Manému. Bude z toho roh.
90+1'
Rozhodčí nastaví ještě 5 minut!
90'
Z levé strany centroval Andy Robertson, před bránou hlavou těsně nedosáhl Sadio Mané.
89'
Hosté se snaží o vstřelení gólu, který by jim dal do odvety naději. Nyní kombinují u pokutového území soupeře.
88'
Málem šance pro Sergia Roberta! Ten ale po přihrávce Suáreze nepřevzal míč ideálně a vybíhající Alisson mu ho sebral!
86'
Jordi Alba příliš dlouho váhal s vhozením autu. Sudí Kuipers mu za to udělil žlutou kartu.
84'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází James Milner, přichází Divock Origi.
84'
Hostující nápor ukončila hlavička Jordana Hendersona nad.
84'
Hostům není přáno! Roberto Firmino z úhlu už překonal ter Stegena, ale za svého brankáře zaskočil na brankové čáře Ivan Rakitić. Dorážející Mohamed Salah pak trefil břevno prázdné brány!
82'
Barcelona právě vstřelila branku!
K exekuci přímého kopu se postavil LIONEL MESSI a vystřelil exkluzivně! Jeho rána z nějakých 25 metrů zapadla do pravé šibenice z pohledu brankáře Alissona. Tak tohle je pro Liverpool už hodně krutý výsledek. Barcelona to má do odvety skvěle rozehrané.
81'
Žlutou kartu dostal také Luis Suárez. Ten ji obdržel za řeči.
81'
Fabinho zastavil Lionela Messiho faulem, za který dostal žlutou kartu.
80'
Posunutí Sergia Roberta do zálohy byl od Ernesta Valverdeho skvělý tah. Domácí hráč měl před sebou na levé straně hodně prostoru a posílal před bránu ostrý přízemní centr. Hosté nakonec odvracejí.
78'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Georginio Wijnaldum, přichází Roberto Firmino.
77'
Domácí druhý gól uklidnil, Liverpool zase asi dost srazil. Lionel Messi si navedl balón na střelu zpoza šestnáctky, kterou mu zablokoval bránící hráč.
75'
Jenže míč dlouho neudrželi a Barcelona trestá! Lionel Messi posílal do šance Sergia Roberta, jemuž míč vypíchl obránce pouze k úplně volnému Luisovi Suárezovi. Ten ještě napálil ve vyložené šanci břevno, ale míč se odrazil přímo k LIONELOVI MESSIMU a ten s balónem doběhl do úplně prázdné brány. Liverpool teď musí ještě více mrzet zahozené šance ze druhého poločasu – 2:0.
74'
Ter Stegen musel hrát dlouhý míč na Jordiho Albu, který ho nevybojoval. Hrát tedy může zase Liverpool.
74'
Aut Barcelony na útočné polovině. Domácí obrana si tak může trochu odpočinout.
73'
Vysoký presink hráčů Liverpoolu. Tentokrát z toho byl faul pravého obránce Gomeze, který poslal k zemi Rakitiće u šestnáctky Barci.
71'
Lionel Messi byl faulován na vlastní polovině. Fabinho tak zažehnal případný rychlý kontr Barcelony.
70'
Robertson získal na levé straně zpět ztracený míč a zpětnou přihrávkou založil další nebezpečnou akci Reds. Jako poslední se dotkl míče Henderson, jemuž nesedla střela a balón doskákal k ter Stegenovi.
70'
Hosté kombinují na útočné polovině. Na držení míče už dokonce vedou a to je proti Barceloně, a ještě na Cam Nou, naprostý unikát.
68'
Luis Suárez se dostal do souboje 1 na 1 s Matipem. Pokud by ho obešel, měl by před sebou už jen gólmana Alissona. Matip však zasáhl skvěle a čistě útočníka Blaugranas odzbrojil!
68'
Z dálky to zkusil Joe Gomez. Nemířil ale vůbec přesně. Míč skončil na tribuně Camp Nou.
67'
Centr Gomeze Mané hlavou jen lízl. Hosté ještě udrželi míč na hřišti a pokračují v obléhání šestnáctky Barcelony.
66'
Hostující brankář Alisson musel rychle vyrazit z brány proti Messimu. Udělal to dobře, u míče byl o chlup dříve.
65'
Domácí po příchodu Nélsona Semeda přeci jen otupili nápor Liverpoolu. Semedo se zařadil na pravý kraj obrany a Sergio Roberto vyztužil střed hřiště, což domácím zřejmě pomohlo.
64'
Po rohu Rakitiće se dostal k hlavičce Clément Lenglet. Bránu ale netrefil.
64'
Teď uvolnil Lionel Messi Artura Vidala. Ten už mohl na levé straně šestnáctky střílet, ale ještě hledal Suáreze a to bylo špatně. Hostující obrana odvrací míč na roh.
63'
Teď mohli domácí zahrozit. Messi na pravém křídle rozběhl Nélsona Semeda, který si míč ale předkopl až moc a skončil s ním za brankovou čarou.
61'
Nepamatuji si, kdy byla Barcelona na svém stadionu pod takovým tlakem jako dnes ve druhé půli. Liverpool hraje výtečně, schází jen gól.
60'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Philippe Coutinho, přichází Nélson Semedo.
59'
Ve druhé půli do třetice skvělý ter Stegen! Salah dostal přesný pas na pravé křídlo a poslal míč do šestnáctky. Sadio Mané ho na penaltě pustil k Jamesovi Milnerovi, jehož bomba skončila v rukavicích výtečného gólmana Barcelony. Liverpool usiluje o vyrovnání!
58'
Barcelona je ve druhé půli zatím pod tlakem. Teď pokazil lehkou přihrávku Coutinho a publikum na Camp Nou píská!
57'
Lenglet se po ošetření v zámezí vrátil do hry.
55'
Salahův centr hledal nabíhajícího van Dijka, který se však k hlavičce nedostal. Následoval protiútok domácích, který nebyl úspěšný. Sudí pak přerušil hru, protože v šestnáctce Barcelony zůstal ležet stoper Clément Lenglet.
54'
Arturo Vidal zbořil u brankové čáry Maného. Standardní situace pro Liverpool.
53'
Další dobrý zákrok ter Stegena. Zpoza šestnáctky vypálil Mohamed Salah a jeho přízemní střelu vyrazil gólman Barcelony na roh!
53'
Liverpool má dnes s Barcelonou v podstatě vyrovnané držení míče. V tomto ohledu domácí obvykle dominují, což ukazuje, jak je zápas vyrovnaný.
52'
Joe Gomez zvládl hlavičkový souboj s Coutinhem a míč tak sbírají fotbalisté Liverpoolu.
51'
Salah fauloval domácího stopera Lengleta. Z klidu rozehrává Barca.
50'
Sadio Mané pláchl po levé straně a dokázal i odcentrovat. Centr to byl ale přetažený a míč skončil i přes snahu Mohameda Salaha v zámezí.
50'
Messiho přihrávku na Suáreze zachytil Matip. Útočnou akci zakládá Liverpool.
48'
Po Milnerově rohu se domácí ubránili.
47'
Barcelonu podržel brankář ter Stegen! V pokutovém území podržel míč Wijnaldum, který ho předal Jamesovi Milnerovi. Ten mířil ke vzdálenější tyči a Marc-André ter Stegen se musel hodně natahovat, aby balón vytáhl na roh. Domácí gólman měl štěstí v tom, že střela Milnera měla pro brankáře ideální výšku.
46'
Fabinho pomohl na trávník Luisovi Suárezovi. Hosté reklamují, že útočník Barcelony padal velmi ochotně. Každopádně rozehrává Barcelona.
46'
Fotbalisté se vracejí zpět na hrací plochu. Druhý poločas začne za malou chvíli.
První poločas přinesl zajímavou taktickou bitvu o střed hřiště. Liverpoolu se celkem vyplácí posílení zálohy o jednoho hráče, ovšem o něco spokojenější mohou být přeci jen domácí, které poslal ve 26. minutě do vedení Luis Suárez, jenž usměrnil do sítě parádní Albovu nabídku. Největší šanci Reds na vyrovnání měl Mané, který však bránu přestřelil.
45+3'
45+3'
Brejk Liverpoolu. Mané prodlužoval Salahovu přihrávku patičkou na Hendersona, který chtěl balón dávat před bránu, ovšem rychle k němu přistoupil obránce. Podle sudího skončil míč za brankovou čarou od hráče Liverpoolu a tak bude rozehrávat ter Stegen.
45+2'
Hráči Liverpoolu několikrát ztratili ve středu hřiště míč. Domácí toho nevyužili, ale tohle by se v dalším průběhu utkání mohlo Angličanům vymstít.
45+1'
Tak ještě tři minuty. Na zemi se v šestnáctce ocitl Luis Suárez, který byl v souboji s Matipem. Ani z toho penalta nebude.
45'
První poločas se už chýlí ke svému konci. Za chvíli se dozvíme, kolik času nizozemský sudí nastaví.
44'
Nakonec z toho byla jen domluva, což hráči i fanoušci Barcelony těžce nesou.
43'
James Milner sestřelil hokejovým nárazem z boku Lionela Messiho! No, uvidíme, jako kartu záložník Liverpoolu dostane.
43'
Hosté na nějakou dobu zatlačili Barcelonu před její šestnáctku, na což diváci na Camp Nou asi nejsou moc zvyklí. Milner však nakonec ztratil míč na Vidalovi a následně musel faulovat Messiho.
41'
Skvěle se teď vrátil do obrany Robertson, který na poslední chvíli odzbrojil Coutinha. Ten si už rovnal míč na střelu.
40'
Po standardce, kterou rozehrál Milner, dostali domácí balón do bezpečí.
39'
Rozběhnutého Salaha zastavil držením za dres Clément Lenglet. Žlutá karta pro stopera Barcelony.
38'
Sadio Mané je hodně nebezpečný. Opět si nabíhal za obranu soupeře, ale tentokrát měl k míči blíže ter Stegen.
38'
Ze střední vzdálenosti vypálil James Milner. Prostor mezi tyčemi ale netrefil.
37'
Hra má rozhodně výborné tempo. Útoky se přelévají ze strany na stranu.
35'
Myslím, že to byl Henderson, kdo od pravé lajny poslal nádhernou přihrávku za obranu na Sadia Maného. Ten už byl sám před ter Stegenem, ale zakončil nad! Zatím největší šance Liverpoolu v zápase.
34'
Po rohovém kopu vyboxoval brankář ter Stegen míč nad sebe a následně si ho stáhl ze vzduchu.
33'
Centr Hendersona směřoval na zadní tyč, kam si nabíhal Sadio Mané. Před ním balón přizvedl na roh Sergio Roberto. Jeho zásah byl velmi důležitý, pokud by míč prošel, byl by Mané ve velké šanci.
32'
Útočný faul Coutinha na Salaha. Předchozí útok Barcelony opět vydatně podpořil Jordi Alba, který zatím hraje jako levý bek hodně aktivně.
31'
Centr Robertsona z levé strany před bránu neprošel. Dopředu mohou jít domácí.
31'
Opět Messi, který našel Suáreze. Ten obešel Hendersona a posílal míč před bránu, kde zasáhl Virgil van Dijk.
30'
Messi se stáhl pro míč až hluboko na vlastní polovinu, kde vymotal dva hráče soupeře. Nakonec získal pro domácí aut.
28'
Uvidíme, co gól Barcelony se zápasem udělá. Hosté dosud hru soupeře docela drželi pod kontrolou, ovšem Katalánci se teď asi více uklidní.
26'
Teď tu ale máme první gól zápasu! Domácí přenesli hru na levou stranu, kde byl Jordi Alba. Ten si počkal na náběh LUISE SUÁREZE a pak poslal míč před bránu, kde ho před Alissonem ve skluzu umístil do sítě uruguayský útočník.
25'
Jordi Alba nasadil jesličky Hendersonovi, který tak neprožil šťastný vstup do zápasu. Domácí ale z tohoto momentu žádnou šanci nevytěžili.
25'
Hráči Liverpoolu nechávají kombinovat stopery Barcelony, ale proti záložníkům už rychle vyrážejí. Barcelona to tak nemá ve středu hřiště vůbec snadné.
24'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Naby Keïta, přichází Jordan Henderson.
23'
Sadio Mané ustál na levém křídle souboj s Robertem a posunul ho do šestnáctky na Robertsona. Ten chtěl ještě přihrávat Salahovi, ale obrana Barcelony balón dostává do bezpečí.
22'
Keïta nakonec odešel z trávníku sám, Liverpool zatím pokračuje v deseti.
21'
Keïta má zřejmě problém s třísly nebo stehenním svalem. Pro záložníka Reds si už dokonce přijela pojízdná nosítka.
20'
Zdá se, že utkání končí pro Nabyho Keïtu. Ten sedí na trávníku a tváří se velmi smutně. U střídačky se už rozcvičuje Jordan Henderson.
19'
Po obloučku Andrewa Robertsona zasáhl na malém vápně Lenglet. Hlavičkáři Liverpoolu se tak nedostali k zakončení.
18'
Gerard Piqué si v souboji u brankové čáry přidržel Sadia Maného. Hosté budou zahrávat standardku v podobě vylepšeného rohového kopu.
16'
Další příležitost pro Coutinha. Ten ve velké šanci minul vzdálenější tyč, ale vzrušení bylo nakonec zbytečné. Brazilec byl v ofsajdu.
15'
Messi dotáhl míč k pokutovému území, kde byl zastaven. K balónu se ale ještě dostal Philippe Coutinho, jenž svou technickou střelou protáhl Alissona. Ten pokus svého krajana přečetl a balón chytil do rukavic.
14'
Domácí to zkusili přes levé křídlo, kam si naběhl Jordi Alba. Ten hledal zpětnou přihrávkou Lionela Messiho, jemuž obránci Liverpoou nedovolili zakončit. Messi pak reklamoval, že van Dijk zahrál rukou, ale podle rozhodčích bylo vše v pořádku.
13'
Fotbalisté Barcelony se těžko dostávají přes střed hřiště, který hosté dobře zahušťují. Z útoku se tam často stahuje ještě Wijnaldum.
12'
Průnik Lionela Messiho zastavil faulem Keïta. Rozehrávat se bude ze středového kruhu.
11'
Sergio Busquets se nechal snadno obejít Salahem. Ten ale pak neadresoval přesnou přihrávku Manému.
10'
Po souboji s Rakitićem kulhá Naby Keïta. Uvidíme, zda bude záložník anglického klubu v pořádku.
8'
Suárez zajel skluzem do Virgila van Dijka. Rozhodčí Kuipers kartu udělovat nebude. Oba hráči si to poté ještě vysvětlili.
7'
Sergio Roberto hledal kolmicí Luise Suáreze. Jeho náběh si pohlídal Joël Matip.
6'
Úvod zápasu naznačuje, že se bude hrát ve vysokém tempu. Liverpool určitě nepřijel jen bránit.
4'
Na druhé straně se dostal za záda Gerarda Piquého Sadio Mané. Ten se z levé strany šestnáctky tlačil do zakončení, ovšem stoper Barci ho tělem přistrčil a Mané upadl. Útočník Reds se podíval na sudího Kuiperse, ale ten penaltu pískat nebude.
4'
Po rohu Coutinha se dostal k hlavičce Luis Suárez. Ta ale nebyla přesná.
4'
Ivan Rakitić si narazil míč s Coutinhem a už se dostával do pozice, ze které se dalo vystřelit. Ještě chtěl ale posouvat balón na Artura Vidala, jemuž balón ukopl na roh Matip.
3'
Brankář Alisson musel udělat kličku napadajícímu Suárezovi. Zvládl to a konstruktivně rozehrál.
2'
Mohamed Salah na své pravé straně obehrál Jordiho Albu a poté zaměstnal další tři obránce Barcelony. Ti nakonec jeho snažení zablokovali, ale byla to ukázka toho, že Egypťan bude pro domácí obranu nebezpečný.
1'
Poprvé si na míč sáhl hostující brankář Alisson. Ten zkrotil v rukavicích centr Luise Suáreze.
1'
Zápas rozehráli hosté. Dlouhý nákop hledal Maného, který míč nezkrotil a Barcelona tak bude vhazovat.
1'
Nizozemský sudí Björn Kuipers právě přivádí hráče obou týmů na pažit Camp Nou. Fanoušci Blaugranas si připravili krásnou choreografii a také vzorově odzpívali klubovou hymnu. Atmosféra je nádherná.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Lenglet, Alba – Rakitić, Busquets, Arturo Vidal – Messi (C), L. Suárez, Coutinho.
Náhradníci: Cillessen – N. Semedo, Arthur, O. Dembèlé, Malcom, Umtiti, Aleñá.

Liverpool FC: Alisson – Joe Gomez, Matip, V. van Dijk, Robertson – Milner (C), Fabinho, Keïta – M. Salah, Mané, Wijnaldum.
Náhradníci: Mignolet – Lovren, Firmino, Henderson, Shaqiri, Origi, Alexander-Arnold.

Rozhodčí: Kuipers – Diks, Zeinstra.
Zatímco sestava Barcelony je vcelku očekávaná, tak liverpoolský manažer Jürgen Klopp si nějaké to překvapení připravil. Jen na střídačce zůstal pravý obránce Alexander-Arnold, jehož místo zaujme Joe Gomez, jenž se teprve nedávno vrátil do hry po doléčení zlomeniny nohy, kterou utrpěl v úvodu sezóny. Od začátku nebude hrát ani Roberto Firmino, který vynechal pro zdravotní problémy ligový zápas proti Huddersfieldu. Podle grafického znázornění sestavy by se měl do útočné trojice posunout Georginio Wijnaldum, ale klidně se může stát, že Reds vsadí na nějakou formu rozestavení 4-4-2.
Naposledy se oba celky v LM potkaly před 12 lety v osmifinále soutěže. Postup tehdy slavil Liverpool, který zvítězil 2:1 na Camp Nou a i porážka 0:1 v domácí odvetě už Reds stačila.
FC Barcelona:
Barcelona prožívá skvělou sezónu. Už o víkendu si zajistila obhajobu titulu v La Lize, na konci května bude hrát o španělský pohár proti Valencii a ve hře je samozřejmě také vítězství v Lize mistrů, kterou Blaugranas naposledy vyhráli v roce 2015.

V letošním ročníku se zdají hráči Barcelony nezastavitelní. Svou základní skupinu v LM vyhráli s bilancí čtyř výher a dvou remíz. Osmifinále sice začali bezgólovou plichtou v Lyonu, ale domácí odvetu už vyhráli jasně 5:1. V semifinále pak Barca nedala šanci Manchesteru United. Na Old Trafford zvítězila 1:0 a doma potvrdila postup výsledkem 3:0.

Liverpool FC:
Reds stále zůstávají ve hře o anglický titul, který naposledy získali v roce 1990. Už to ale nemají ve svých rukách. I když vyhrají zbylé dva zápasy, tak potřebují také zaváhání vedoucího Manchesteru City, na který ztrácejí bod. To málem přišlo o víkendu. Citizens totiž zvítězili v Burnley 1:0 po gólu Sergia Agüera, po jehož zakončení míč přešel brankovou čáru jen o centimetry.

Reds jsou ve hře také v Lize mistrů, kde se loni dostali až do finále. Letos jim bude v cestě do finálového klání stát Barcelona, což je soupeř z nejsilnějších. Pokud se podíváme na letošní cestu Reds soutěží, tak ta mohla klidně skončit už po základní skupině. Postup z ní si totiž Angličané zajistili až závěrečnou domácí výhrou 1:0 nad Neapolí. Ve vyřazovací části se však daří Liverpoolu skvěle. V osmifinále tak vyřadil Bayer, když s ním doma remizoval 0:0, ale v Mnichově vyhrál 3:1. Ve čtvrtfinále pak celek z Anffieldu hladce přehrál po výsledcích 2:0 doma a 4:1 venku Porto.

Jürgen Klopp by měl mít pro duel na Camp Nou k dispozici prakticky nejsilnější možnou sestavu. Uzdravil se už i Alex Oxlade-Chamberlain, který se zranil v semifinále loňské LM. Šikovný ofenzivní záložník tak v pátek naskočil na posledních sedmnáct minut ligového utkání s Huddersfieldem, v němž Reds zvítězili 5:0.

Posledních 5 zápasů Liverpoolu:
Liverpool – Porto 2:0 (LM)
Liverpool – Chelsea 2:0
Porto – Liverpool 1:4
Cardiff – Liverpool 0:2
Liverpool – Huddersfield 5:0
Vítám tu všechny milovníky toho nejlepšího klubového fotbalu! Ve středečním semifinále Ligy mistrů se utkají Barcelona s Liverpoolem. Souboj gigantů slibuje atraktivní podívanou. Barca se letos proměnila v mašinu, která válcuje soupeře ve všech soutěžích a bude zajímavé sledovat, jak loňský finalista LM dokáže Kataláncům vzdorovat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.