Liga mistrů - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rennais : Sevilla - 8. prosince 2020   21:00

Rennais
86' Rutter
1:3
(0:2)
Sevilla
32' Koundé  (Idrissi) • 45+2' Nasjrí  (Ó. Torres) • 81' Nasjrí  (Óscar Rodríguez)
Rennais
Salin – H. Traoré, Soppy, Da Silva (70. Aguerd), Maouassa (79. Truffert) – Camavinga, N'Zonzi, Grenier (79. Tait), Dalbert – Niang (70. Rutter), Doku (79. Gboho).
B. Frankowski (POL)
Roazhon Park, Rennes
Sevilla
Bunú – Koundé, Sergi Gómez (76. Fernando), Diego Carlos, Rekik – Ó. Torres (83. Vázquez), Gudelj, Rakitić – Suso (76. Óscar Rodríguez), Nasjrí (83. C. Fernández), Idrissi (72. Ocampos).

4. Rennes – 1 bod, skóre 3:11
Druhý poločas nám opět přinesl dvě branky. Nejprve se svým druhým gólem v dnešním zápase prezentoval En Nasjrí v 81. minutě, o chvíli později však hosté faulvoali ve vápně a po zásahu VARu se kopala penalta. Tu bezpečně proměnil Rutter a upravil na konečnch 1:3. Sevilla si tak připsala tři body a v tabulce skončí druhá. Naopak Rennes skončí poslední se svým jediným bodem po remíze s Krasnodarem z úvodního kola.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:5.
Střely mimo: 9:2.
Rohy: 10:2.
Ofsajdy: 1:2.
Fauly: 18:8.
90+4'
90+2'
Ještě jeden roh si kopl domácí tým. Flarien Tait se ho ujal. Míč nacentroval skoro na hranici malého vápna, ovšem pohotoví obránci Sevilly ho okamžitě posílají hlavou pryč.
90+1'
Sevilla se rychlým přechodem dostala na útočnou polovinu. Následně jeden z hráčů poslal dlouhý centr na Rodrigueze, který se dostal za obranu, ale sudí mu odpískal ofsajd.
90'
Tentokrát se budou nastavovat ještě celé čtyři minuty nad standardní hrací dobu.
89'
Domácí nakonec vybojovali rohový kop po odrazu míče od hráče Sevilly a jeho následném přechodu za brankovou čáru. Ovšem roh hráči Rennes zahráli velice špatně a vše si pohlídala obrana hostů.
88'
Obrana Rennes nyní byla skvěle semknutá a nepustila do vápna centr, který tam poslal Lucas Ocampos. Následně domácí přešli do protiútoku a již kombinují na útočné polovině hřiště.
86'
Rennes právě vstřelilo branku!
Tak se domácí přece jen prosadili. GEORGINIO RUTTER se z pokutového kopu nemýlil. Penaltu poslal do pravé horní části branky. Gólman sice vystihl směr, ovšem šel k zemi a čisté konto tak dnes neudrží.
85'
Tak nakonec k videu musel i samotný hlavní arbitr Frankowski. Ten potvrdil úsudek videorozhodčího. Penalta se opravdu bude kopat!
84'
Jeden z hráčů domácího celku byl faulován ve vápně. Sudí sice nařídil volný přímý kop, videorozhodčí mu však dal informaci, že situaci přezkoumá.
83'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Óliver Torres, přichází Javi Vázquez.
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Júsuf Nasjrí, přichází Carlos Fernández.
81'
Sevilla právě vstřelila branku!
Autorem branky je JÚSUF NASJRÍ. Asistence: Rodríguez Óscar.
79'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Clément Grenier, přichází Flavien Tait.
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Faitout Maouassa, přichází Adrien Truffert.
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Jeremy Doku, přichází Yann Gboho.
78'
Faitout Maouassa si zal na starost rohový kop. Ten mu ale moc nevyšel, protože zatočený centrovaný míč letěl do vápna přímo na hlavy hráčů Sevilly.
76'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Suso, přichází Óscar Rodríguez.
76'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Sergi Gómez, přichází Fernando.
75'
Další obrovská šance domácího týmu! A v hlavní roli opět Rutte, ale taky brankář Bunú. utter vypálil z vápna velmi dobrou střelu, kterou ale skvělým zákrokem na brankové čáře vytáhl právě gólman Sevilly.
74'
Velká šance Ruttera! Ten před chvílí přišel na hřiště, ale nyní už se dostal k míči a došel si do vápna, kde oklamal gólmana, ale zatočeno ustřelou těsně minul vzdálenější tyčku!
72'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Oussama Idrissi, přichází Lucas Ocampos.
72'
Žlutou kartu dostává Brandon Soppy (Stade Rennes FC).
71'
Stade Rennes vystřídalo útočníka za útočníka a obránce za obránce. O žádný velký útočný tlak se tak asi nebude pokoušet. Spíše bude hrát na brejky, jako doposud.
70'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Damien Da Silva, přichází Nayef Aguerd.
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází Georginio Rutter.
69'
Maouassa dostal dlouhý pas na křídlo, kde sprintoval směrem k vápnu. Najednou se ale otočil a přihrál opět dlouze do obrany. Asi usoudil, že mu nikdo ze spoluhráčů nenabíhá.
68'
Gómez uklidil míč z pozemního centru za branku. Rennes tak získalo rohový kop, který ale nevyužilo vůbec podle představ. Míč pouze nacentrovalo za vápno a už nezískalo.
67'
Camavinga sprintoval podél pravé autové čáry. Následně vyslal dlouhý centr, který mířil na malé vápno. Pro ten si však skočil hostující gólman Vunú.
65'
Bartosz Frankowski byl nyní nucen přerušit hru, protože to, co se stalo na hřišti, nemohl přehlédnout. Útočný faul Sevilly ale trestat nebude.
64'
Zajímavě vypadala šance hostů. K Nasjrímu se odrazil míč od protihráče, ten ho následně poslal do středu, kde se nacházeli dva volní hráči Sevilly, ovšem sudí odpískal ofsajd.
63'
Na hřišti probíhá očetřování faulovaného En Nasjrího, který při faulu obdržel nějakou ránu a trochu se mu spustila krev. S tou samozřejmě pokračovat nemůže a tak čeká na obvaz.
62'
Žlutou kartu dostává Damien Da Silva (Stade Rennes FC).
61'
Torres vybojoval míč ve středu hřiště, následně si přehodil hráče pěkným lobem a na míč si znovu doběhl. Chtěl obhodit ještu jednoho protihráče, ale na toho už nevyzrál.
60'
Suso sprintoval s míčem, po chvíli uklouzl a Niang ho příšlápl. Hhlavní arbitr Frankowski situaci viděl a odpískal faul. Karty nechal ale v kapsičce.
59'
Tohle nebylo výbec špatné. V rožku pokutového území se objevil Maouassa, který dokázal zpoza obránce poslat zatočenou střelu. Ta jen o kousek minula branku hostů.
58'
Dlouhý nákop měl mířit na Idrissiho. Nakonec ale míč doletěl asi pět metrů od útočníka hostů, přímo na kopačky Soppyho, středního obránce domácího Rennes.
56'
Grenier leží na zemi.Rekik si totiž naskočil na míč a poslal ho k zemi. Pravěpodobně ho zasáhl rukou i kolenem. Sudí to ale "neocení" barvnými kartami.
55'
Sevilla převzala míč a okamžitě zamířila na druhou stranu. Její kombinace byla ale bez nápadu a nakonec skončila jen odevzdáním míče Salinovi.
54'
Následný rohový kop už nebyl moc úspěšný. Jeden z hráčů Rennes se sice propracoval k centrovanému míči, ale poslal ho hlavičkou úplně mimo branku.
53'
Maouassa skluzem dokázal z úplného konce hřiště centrovat do malého vápna, kde se nacházel Doku a ten okamžitě z první vypálil. Bunů si připisuje úspěšný zákrok se štěstím.
51'
Domácí si kopli volný přímý kop ze vzdálenosti 32 metrů. Míč byl nacentrován k levé tyči, odkud následně poslán na hranici vápna. Potom přišla rána jednoho z domácích, která našla svůj cíl jen v rukavicích brankáře Bunúa.
50'
Žlutou kartu dostává Karim Rekik (Sevilla FC).
50'
Dalbert se rozběhl a postrčil k zemi Torrese. Bylo to velmi nesportovní. Frankowski to viděl, faul odpískal, ale žlutou kartou to neocenil.
49'
Kombinace Rennes byla přerušena. Grenier pak míč vybojoval zpět, poslal ho diagonálním pasem na druhou stranu, jenže jeho spoluhráč míč nechtěně zakopl do autu.
48'
Sevilla stáhla hru na svou obrannou polovinu a zatím vyměňuje míč v rámci své obranné linie. Občas se zapojí i brankář Bunú. Dopředu se ale rozhodně španělé neženou.
47'
Úvodní výkop druhého poločasu provedl tým Stade Rennes FC. Ten se rychle pouští do kombinací na útočné polovině trávníku v Roazhon Parku.
46'
Máme za sebou první polovinu zápasu. I přestože začátek rozhodně měli lepší domácí fotbalisté, Sevilla dokázala sronat krok a ve druhé polovině prvního poločasu dokázala srovnat krok, ba dokonce i ukázat lepší výkon. Taky se dvakrát prosadila. Krásný gól zaznamenal ve 32. minutě Koundé, vedení zvýšil v nastaveném čase En Nasrjí. Uvidíme ještě nějakou branku ve druhém poločasu?
45+3'
45+2'
Máme tady druhou branku, chvíli před koncem nastavení! Torres vyslal krásný centr před malé vápno, na který si naběhl JÚSUF NASJRÍ, jenž krásnou hlavičkou poslal míč rychle do levé části branky. Salin neměl žádnou šanci zasáhnout. Asistence: Óliver Torres.
45+1'
K tomuto poločasu se přidají ještě dvě minutky nad rámec standardní hrací doby.
45'
Žlutou kartu dostává Clément Grenier (Stade Rennes FC).
44'
Následně Sevilla rozehrála rohový kop. Zvolila rozehrávku na krátko, ovšem následně nedokázal míč dostat do vápna a nakonec si přihrávala nazpět až do své obrany.
43'
Tak tohle byla velká šance hostujícího celku! Suso se dostal ke střele, kterou i přesto, že padal, dokázal usměrnit pod břevno branky. Skvěle proti němu ale zasáhl Salin a vytáhl míč v poslední chvíli.
42'
Sevilla poslední minutky drží míč na svých kopačkách. V celém zápase se jí zatím nedařilo mít takové držení míče, jako teď. Rennes nestíhá a nedaří se mu vybojovat míč do svého držení.
40'
En Nasjrí oklamal protihráče a odpoutal se od něj. Následně běžel k vápnu, ale míč nedoázal poslat na branku. Jeho střela proplachtila kousek od tyčky.
39'
Domácí v další útočné akci vybojovali rohový kop. Ten jim opět moc nevyšel, protože obrana Sevilly míč přebrala a odhlavičkovala pryč.
38'
Jeremy Doku dostal přihrávku na hranici pokutového území. Následně se rozhodl to vzít na sebe a vypálil, ovšem jeho rána nebyla z nejlepších a mířila jen do jednoho z hostujícíh fotbalistů.
36'
Oba týmy se nyní snažily vybojovat míč na středovém kruhu a následně přejít do útoku, ani jednomu se to ale nepodařilo a míč tak stále zůstává na středu hřiště.
35'
Hosté ale následně poslali míč za brankovou čáru a tak logicky následoval rohový kop. Ten byl zajímavě nacenrován do vápna, ale domácí už se k němu pak nedostali.
34'
M'Baye Niang se snažil poslat míč soupeři do vápna. Centroval od postranní lajny, ovšem soupeřova obrana byla pozorná a míč do vápna nepropustila.
32'
Tak to byl gól! Idrissi přihrál JULESI KOUNDÉMU na hranici pokutového území, odkud Koundé šajtlí z voleje poslal zatočený míč přímo do branky. Nádherný gól Sevilly, která se tak ujímá vedení. Asistence: Oussama Idrissi.
31'
Španělský tým následně rozehrál rohový kop, ovšem ten se mu moc nepovedl, protože Sevilla už míč nezískala a musela rychle pospíchat bránit.
30'
Sevilla si zahrála přímý volný kop z velmi dobré vzdálenosti od branky, prakticky z hranice pokutového území. Salin ale vyskočil a dobře mířící míč vyrazil dobrým zákrokem.
29'
Domácí rozjeli akci, která ale po chvíli skončila. Bartosz Frankowski odpískal tvrdý faul jednoho hráče ze Stade Rennes FC.
28'
Domácí si tak mohli zkusit ohrozit branku z rohového kopu. To se jim ale moc nepovedlo, protože po centru se nikdo z nich nedostal k míči a obrana Sevilly ho odhlavičkovala.
27'
M'Baye Niang se snažil získat míč a naběhnout si na přihrávku do puktového území. To se mu povedlo a jeho rána k tyči byla dost povedená! Hostující brankář Bunú ji ale na poslední chvíli vyrazil.
26'
Diego Carlos šel do souboje proti hráči z Rennes fauloval ho Bylo to dost tvrdé, ale sudí Frankowski, který situaci zpříma viděl, kartu protentokrát nevytahuje.
24'
Doku chtěl najít svho spoluhráče v šestnáctce, ovšem jeho centr, kterým taky zakončoval kombinaci Rennes, letěl úplně jen na hlavy hostů.
23'
Žlutou kartu dostává Hamari Traoré (Stade Rennes FC).
Žlutou kartu dostává Júsuf Nasjrí (Sevilla FC).
22'
Bývalý hráč Barcelony, Ivan Rakitić, se dostal k hlavičce, ale míč vůbec nenasměrovat na branku a ten se jen proletěl do zámezí. Výkop provede brankář Salin.
21'
Kombinace Rennes byla velmi účelná, hosté absolutně nemohli zastavit hráče a sebrat jim míč. Nakonec se ale zadrhli na levém křídle, kde nevěděli, jak dále.
20'
Máme za sebou dvacet minut zápasu, ve kterých jsme toho, na rovinu, vlastně moc neviděli. Až na jednu ránu z vápna v podání Nianga, který ale nemířila na branku, vlatně žádnou jinou další větší šanci.
19'
Další aut, tentokráté velmi blízko vápna. Sevilla toho chtěla využít a vhodila aut až do něj, ovšem tam se k němu nedostal nikdo z hráčů v bílých dresech.
18'
Rychlý útok Sevilly po zisku míče musel řešit stoper da Silva, který se na poslední chvíli vložil do trajektorie finální přihrávky a míč bezmyšlenkovitě odpálil tak, aby letěl co nejdále od jeho branky.
17'
Tentokráté nezahráli dlouhý aut na své polovině vůbec dobře hráči Stade Rennes, kteří míč vhodili až ke středovému kruhu, ale přebrala ho Sevilla a okamžitě zamířila k brance.
15'
Rekik vhodil aut ke středovému kruhu. Sevilla ale míč nezískala a francouzi si ho stáhli do své obrany. Následně si s ním v rámci své defenzivní linie dlouho přihrávali.
14'
Domácí hráči vybojovali dlaší rohový kop, tentokráté z druhé strany. Opět ho ale nezahráli dobře. Centrovaný míč letěl až za vápno a následně do zámezí.
13'
Sudí u videa kontroloval možná faul ve vápně v předchozí akci, ale nakonec to zamítl. Grenier si tak vzal na starost rohový kop, který Rennes vybojovalo, ovšem ten se mu vůbec nepovedl.
12'
Grenier se oct na hranici pokutového území a zprava posílal pozemní centr k penaltovému puntíku. Jeho spoluhráč sice míč zachytil, ale rána byla nakonec zblokována.
11'
En Nasjrí sprintoval za obranu pro dlouhou přihrávku. Míč zachytil a mířil do vápna. Tam si poradil s obráncem, ale následně upadl k zemi. Sudí penaltu pískat nebude, jednalo se o ofsajd.
10'
Sevilla se až v desáté minutě poprvé dostává k míči na nějaký delší časový úsek. Dokonce snad poprvé s ním i přeběhla půící čáru, ale moc toho vepředu nevymyslela.
8'
Velká šance domácího týmu! Doku dostal dlouhý pas za obranu a sprintoval s ním až na kraj malého vápna. Odtamtud ale nevypálil a poslal přihrávku pod sebe na volného Nionga, jenže ten vypálili míč ve výtečné pozici mimo.
7'
Doku dostal dlouhý pas a sprintoval jen s jedním z obránců Sevilly právě směrem k brance hostí. Jeho následná rána byla sražena vedle tyčky, ovšem sudí nakonec odmával ofsajd, takže se rohový kop zahrávat nebude.
6'
Dalbert opět získal míč a mířil s ním až na levé křídlo, odkud centroval na druhou stranu pro Dokua, jenže jeho centr byl velmi špatný a k Dokuovi se vůbec nedostal.
5'
Grenier poslal přihrávku na stranu Dalbertovi, ovšem ten míč nedokázal dostat přes jednoho z protihráčů a musel rychle pomoci hasit problémy v defenzívě.
4'
Dalbert se snažil přesunout míč do úniku Niangovi, ovšem do přihrávky se vložil jeden z hráčů Sevilly a ukradl míč. Následně ho poslal do své defenzívy.
3'
Doku už zpátky ve hře přebral šťastně odražený míč na pravém křídle. Následně zkusil odcentrovat, ovšem jeho centr mířil pouze na kopačky soupeře.
2'
Doku byl faulován Idrissim, který o poslal u střídaček kopnutím do nohy k zemi. Sudí si toho nevšiml a hráči musel pomoct vstát domácí trenér.
1'
Úvodní výkop provedli hráči hostující Sevilly. Ti dnes nastupují v bílýc dresech, zatímco domácí Rennes zvolilo červené dresy a černé šortky.
1'

Stade Rennes FC: Salin – H. Traoré, Soppy, Da Silva, Maouassa – Camavinga, N'Zonzi, Grenier, Dalbert – Niang, Doku.
Náhradníci: Bonet – Aguerd, Assignon, Bourigeaud, Gboho, Hunou, Nyamsi, Rutter, Siliki, Tait, Truffert, Ugochukwu.

Sevilla FC: Bunú – Koundé, Sergi Gómez, Diego Carlos, Rekik – Ó. Torres, Gudelj, Rakitić – Suso, Nasjrí, Idrissi.
Náhradníci: Díaz, Pastor – L. de Jong, C. Fernández, Juanlu, Ocampos, Fernando, Rios, Óscar Rodríguez, Vázquez, Zarzana..
Krásný den všem fanouškům evropského fotbalu nejvyšší kvality! Ve skupině E budeme sledovat duel mezi domácím Rennes a hosty ze Sevilly. Domácí celek už jasně skončí poslední, naopak Sevilla se již raduje z postupu do dalšé fáze.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.