Je konec! Soupeřem Viktorie Plzeň ve třetím předkole Ligy mistrů se stává FK Karabach, který dnes remízoval s Dudelange 1:1!

V prvním poločase měl navrch stejně jako v prvním utkání Karabach. První velkou šanci si hostující celek vytvořil ve 22. minutě, kdy předvedl krásnou individuální akci Dani Quintana, který nasadil jesličky jednomu z domácích hráčů a následnou střelou pořádně protáhl brankáře Jouberta. Dudelange však dostal v 37. minutě ideální možnost, jak se vrátit do zápasu. Turpel zahrával penaltu, avšak Sehić penaltu zneškodnil!

Karabach pokračoval ve druhém poločase v dobrém výkonu, avšak v 72. minutě se dostali do vedení domácí zásluhou Momara N´Diayeho! Dudelange v závěru riskovalo, což vedlo k častým protiútokům. Jeden takový v samotném závěru využil Reynaldo, který upravil skóre na konečných 1:1!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
90+8
90+7
V závěru se ještě dostal do zakončení hostující Almeida, avšak jeho střela nebyla přesná!
90+5
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Dani Quintana, přichází Ismajilov.
90+4
FK Karabach právě vstřelil branku!
A o postupujícím je rozhodnuto! Karabach se dostal v nastaveném čase do protiútoku, který táhl středem hřiště Dikaba. Následně se dostal míč na levou stranu, kde operoval s míčem REYNALDO. Brazilský útočník si navedl míč do středu a poslal míč přesně k tyči!
90+3
Hostující celek si zatím v nastaveném čase počíná velmi dobře a svého soupeře prakticky nepouští k míči.
90+2
Karabach se dostal do zajímavého protiútoku, který táhl po levé straně Reynaldo. Brazilský útočník však situaci nevyřešil dobře, a tak je u míče domácí celek!
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem šest minut!
90
Hostující celek vybojoval rohový kop, kterého se zhostil Dani Quintana. Španělský záložník s rozehrávkou vůbec nespěchal a jeho následný centr navíc nebyl vůbec povedený.
89
Následného rohového kopu se ujal Pokar, jehož centr však dokázala hostující obrana odvrátit!
88
Exekuce zajímavé standardní situace se ujal Dikaba, jehož rána byla velmi povedená! Brankář Sehić však střelu viděl a dokázal míč vyrazit na rohový kop!
87
Hlavní rozhodčí uděluje další žlutou kartu, tu dostává hostující Joshgun Dinijev, který na pravé straně nedovoleným způsobem zastavil pronikajícího Pokara. Dudelange tak má k dispozici zajímavou standardní situaci!
86
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Momar N´Diaye, přichází Ibrahimović.
84
Karabach si v závěru dnešního utkání zatím počíná velmi zkušeně a svého soupeře, který by rád srovnal stav obou zápasu, prakticky k ničemu nepouští.
83
Hlavní rozhodčí uděluje další žlutou kartu, kterou dostává střídající Pokar. Německý záložník zastavil ve středu hřiště Madatova, který směřoval do protiútoku!
82
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Garajev, přichází Dinijev.
81
Na pravém křídle se uvolnil Dani Quintana, jehož přetažený centr našel ve vápně Reynalda. Brazilský útočník našel lépe postaveného Madatova, avšak jeho pokus mířil mimo!
80
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Daniel Da Mota, přichází Alexander Laurentie.
79
Lucemburský celek se dostal po delší době k míči na útočné polovině. Kombinace Dudelange však skončila po nedovoleném zákroku Stolze, který poslal k zemi Garajeva.
78
Velmi zajímavá příležitost pro Karabach! Hostující celek dostal k dispozici standardní situaci těsně před pokutovým územím, které se ujal Sadiqov. Jeho střela však mířila těsně nad branku!
77
Velká šance hostujícího celku! Střídající Madatov prostrčil na hranici vápna míč do běhu pro Reynalda, který se tlačil do zakončení, avšak na poslední chvilku míč odkopl na roh Schnell!
77
Odražený míč se dostal ve středu hřiště k Quintanovi, který vyslal pohotovou střelu, avšak tu dokázal zneškodnit Joubert!
76
Dudelange rázem ožilo, avšak lucemburský celek brzdí časté chyby v kombinaci, díky kterým se Karabach dostává zadarmo k míči.
75
A už se opět hraje! U míče je hostující celek, který kombinuje na útočné polovině a je vidět, že hráči Karabachu rozhodně nikam nespěchají.
73
Hlavní rozhodčí několik málo sekund po vstřelené brance opět nařizuje krátkou přestávku!
72
Dudelange právě vstřelilo branku!
Domácí celek jde do vedení a závěr zápasu nabídne ještě pořádné drama! Dudelange vybojovalo rohový kop, kterého se ujal Pokar. Po jeho centru brankář Sehić nejistě zasáhl, k odraženému míči se dostal MOMAR N´DIAYE, který dokázal dostat s velkou porcí štěstí míč za čáru!
70
Dudelange ztrácí "pouze" dvě branky, nicméně zatím domácí celek příliš aktivitou nehýří. U míče je spíše Karabach, který se aktuálně pokouší kombinovat na útočné polovině.
69
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Muarem Muarem, přichází Mahir Madatov.
67
První větší šance prvního poločasu! Ve středu hřiště se dostal k míči Dani Quintana, který udělal dva rychlé kroky, připravil si míč a vyslal povedenou přízemní střelu, která však branku Jouberta minula!
66
Střídající Mario Pokar se hned po svém příchodu zhostil standardní situace, avšak jeho střelecký pokus nebyl příliš povedený a míč skončil v náruči brankáře Sehiće!
66
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Nakache, přichází Pokar.
65
Středem hřiště prošel Dikaba, který už se chystal ke střele, avšak na poslední chvilku ho poslal k zemi Sadygov, který dostává žlutou kartu!
64
Karabach je zatím po celou dobu druhého poločasu aktivnějším týmem, avšak nedokáže se dostat do zakončení. O to se pokoušel Quintana, avšak toho skvěle pohlídal Prempeh.
61
Dalšího rohového kopu hostujícího celku se ujal Dani Quintana, jehož centr byl však přetáhlý, míč přelétl všechny hráče ve vápně a skončil v zámezí.
60
Karabach mířil velmi rychle vpřed, středem hřiště postupoval Dani Quintana, který vymyslel krásnou přihrávku na Reynalda, těsně před ním však míč odkopl na rohový kop Prempeh!
59
Dudelange se usadilo při rozehrávce na útočné polovině, stoper Schnell hledal ve středu hřiště Dikabu, avšak tomu vůbec nevyšlo zpracování, a tak jsou u míče hosté.
58
Aktivní Muarem poslal do pokutového území ostrý centr, který měl najít ve vápně Reynalda, avšak ven z branky šel brankář Joubert, který míč vyboxoval!
57
Karabach ve druhém poločase nikam nespěchá a snaží se hrát spíše ze zabezpečené obrany. Momentálně však hostující kombinuje na útočné polovině!
54
Obránce Agolli se dostal k míči na vlastní polovině, narazil si jej s Míchelem a postupoval vpřed. Albánský bek následně i vystřelil, avšak jeho ránu dokázala domácí obrana zblokovat!
52
Na druhé straně se pokoušel zahrozit Dani Quinatana, kterého však velmi dobře pohlídal obránce Moreira!
51
Dudelange se poprvé ve druhém poločase dostalo do kombinace na útočné polovině. Da Mota hledal křížným pasem Turpela, avšak tomu se nepodařilo míč zpracovat.
49
Muarem dostal na levé křídlo povedenou přihrávkou, kterou si ideálně zpracoval a následným centrem našel ve vápně Quintanu, který míč vracel před branku. V daném prostoru se však nejlépe zorientoval Schnell, který míč odkopl.
48
Dudelange se ocitlo při vlastní rozehrávce pod velkým tlakem napadajících hráčů, a tak domácí celek vše vyřešil razantním odkopem svého brankáře.
47
Karabach vstoupil do druhého poločase opravdu hodně aktivně a vybojoval rohový kop. Na centr Quintany si na přední tyči naskočil Medveděv, který míč prodlužoval na zadní tyč, avšak ten skončil v zámezí.
46
Hned na začátku druhého poločasu se pokoušel o individuální akci na levé straně Muarem, který si však nepřišel na obránce Moreiru, a tak bude následovat odkop od branky domácího týmu.
46

K postupu má tak stále blíže Karabach! Druhý poločas začne přibližně v 19:02!
45+2
45+1
Ve středu hřiště byl poslán k zemi Mélisse a hlavní rozhodčí přerušil hru. Nedovoleným zákrokem se provinil Míchel, který by si měl dávat větší pozor, neboť už jednu žlutou má.
45+1
Hlavní rozhodčí dnešního zápasu nastavuje celkem dvě minuty, což je způsobeno zejména krátkou přestávkou na občerstvení hráčů!
45
Reynaldo se na pravém křídle statečně pral s dvojnásobnou přesilou a uspěl! Quintana následně míč chytře dostal do volného středu a Karabach pokračuje v kombinaci.
44
Dlouhý nákop stopera Hüsejnova měl najít na útočné polovině útočníka Reynalda, avšak brazilský forvard se nechal předskočit Schnellem, který míč odhlavičkoval na soupeřovu polovinu.
43
Lucemburský celek se dostal do kombinace na útočné polovině, avšak zanedlouho míč ztratil, a tak může vyrazit do protiútoku Karabach!
41
Na pravém křídle kombinoval Quintana s Reymaldem, avšak spolupráce tato dvojice k ohrožení domácí branky nevedla.
39
Dudelange je v posledních minutách aktivnějším týmem. Po levé straně se pokoušel projít Da Mota, avšak narazil na skvěle postaveného Medveděva.
38
Domácí celek měl následně k dispozici rohový kop, kterého se ujal Mélisse. Jeho centr však nebyl příliš ideální a pro míč si došel brankář Sehić!
37
Hlavní rozhodčí nařídil po faulu na pronikajícího Stolze penaltu, ke které se postavil útočník Turpel. Lucemburský hráč však penaltu nezahrál příliš dobře a brankář Sehić dostal míč na rohový kop!
36
Penalta pro Dudelange!
35
A o minutu později přišla zatím největší šance dosavadního průběhu dnešního utkání! Z levé strany odcentroval Quintana, který našel ve vápně zcela volného Míchela, avšak tomu hlavička nesedla, a tak míč skončil mimo tři tyče!
34
Karabach zahrával standardní situaci, které se ujal Reynaldo. Jeho povedenou ránu však dokázal lapit do svých rukavic brankář Joubert!
32
Aktivní Mélisse vybojoval na levé straně míč, který následně přenechal Stolzovi. Německý útočník hledal nadýchaným centrem ve vápně Turpela, avšak míč skončil v náruči Sehiće.
31
Exekuce standardní situace se ujal opět Dani Quintana, který hledal na penaltě naběhnutého Míchela, ten už se napřahoval ke střele, avšak na poslední chvíle mu míč vypíchl Da Mota!
30
Hostující Míchel poslal dlouhý nákop na pravou stranu, kam si naběhl Reynaldo. Produktivní brazilský útočník si v rohu hřiště míč zpracoval, nicméně byl hned poté faulován Schnellem a Karabach bude mít k dispozici standardní situaci.
28
Vysoké teploty panují také v Lucembursku, a tak hlavní rozhodčí nařídil krátkou přestávku, aby se hráči občerstvili.
27
Ve středu hřiště si skvěle pokryl míč Mélisse, kterého však následně podkopl Míchel, který vidí zcela zaslouženě žlutou kartu!
26
Dudelange se nyní po delší době usazuje na útočné polovině a bude se pokoušet poprvé v tomto zápase ohrozit branku soupeře.
24
Skvělou práci na levé straně odvedl Turpel, který se nejdříve zbavil Nakache a následně postupoval vpřed do vápna. Stoper Hüsejnov byl však poté v souboji úspěšnější a vybojoval míč pro svůj tým.
23
Hlavní rozhodčí nyní udělil další žlutou kartu, kterou si vysloužil domácí Dikaba, který ostrým zákrokem poslal ve středu hřiště k zemi Garajeva.
23
Stoper Schnell následně odkop míč na rohový kop, kterého se zhostil právě Quintana. Jeho centr však domácí obraně nenadělal příliš velké problémy!
22
A teď jsme viděl další krásné představeního Daniho Quintany! Španělský záložník nasadil jednomu z domácích hráčů jesličky a následně vyslal krásnou ránu, kterou však brankář Joubert dokázal vyrazit!
21
Domácí celek se v posledních minutách fotbalově probudil a je daleko více aktivnější než zkraje zápasu. Dikaba hledal dlouhým nákopem Da Mota, ale o toho se postaral Míchel.
20
Exekuce prvního rohového kopu Dudelange se ujal Mélisse, jehož centr však nebyl příliš povedený a míč dokázala obrana Karabachu odvrátit!
19
Dudelange se dostalo poprvé v tomto utkání do blízkosti branky svého soupeře. Do zakončení se sice lucembruský celek nedostal, avšak vybojoval rohový kop.
18
První žlutá karta dnešního utkání! Hüsejnov předvedl na polovině domácího celku ostrý skluz v souboji s Turpelem, který skončil s bolestivou grimasou na trávníku. Hostující hráč tak dostává žlutou kartu!
15
Ázerbajdžánský celek vybojoval další rohový kop, kterého se opět zhostil Dani Quintana. Ani tentokrát nebyl centr španělského hráče špatný, avšak brankář Joubert míč vyboxoval.
14
Karabach předvedl na útočné polovině krásnou kombinaci, na jejímž konci byl Muarem. Makedonský křídelník se však nacházel v těsném ofsajdu, a tak je hra přerušena.
13
Úvodního rohového kopu dnešního utkání se ujal Dani Quintana, který hledal svým centrem Sadygova, avšak ten byl dobře hlídán a k hlavičce se nedostal.
12
Reynaldo se na pravé straně dokázal odpoutat od Prempeha a mohl postupovat vpřed. Francouzský stoper ve službách Dudelange však zabral a poslal míč na rohový kop!
10
Na polovině hřiště se nedovoleným zákrokem provinil Dani Quintana, který poslal k zemi Dikabu. Dudelange tak bude rozehrávat a má možnost vyrazit do útoku.
8
Teď už je však u míče hostující Karabach, který má dvougólové vedení v zádech, a tak na vlastní polovině s rozehrávkou nespěchá.
7
Poprvé v tomto zápase vidíme postoupnou rozehrávku domácího celku. Tu však mohl přerušit stoper Schnell, který se špatným zpracováním míče dostal pod tlak napadajících hráčů, avšak situaci vyřešil zkušeně a Dudelange pokračuje v kombinaci.
6
Ofenzivní klenot Karabachu, Dani Quintana, operoval s míčem na hranici vápna. Následně španělský hráč vymyslel přihrávku do vápna na Reynalda, avšak tomu nesedlo zpracování a míč skončil v zámezí.
5
Medveděv se dostal na pravé straně do velkých problémů při rozehrávce. Vše však následně mohl vyřešit hlavičkou, kterou by dostal míč k Hüsejnovi. Hlavička nevyšla, neboť se domácí Turpel provinil nebezpečnou hrou.
4
Dudelange teď mělo možnost dostat se do k míči, čehož využil obránce Moreira, avšak byl hned napadán Míchelem a míč skončil v zámezí. Vhazovat bude lucemburský tým!
4
Zatím sledujeme podobný obrázek hry jako v úvodním zápase. Karabach je zatím jasně aktivnější a jen občas pouští svého soupeře k míči.
3
Na druhé straně byl aktivní při napadání útočník Turpel, který znepříjemnil rozehrávku Sadygovovi. Hostující kapitán si však pomohl zpáteční přihrávkou k vlastnímu brankáři.
2
Karabach se pokoušel o první útočnou akci tohoto zápasu, avšak kolmá přihrávka na hrotového útočníka Reynalda neprošla. Pro míč si došel domácí brankář Joubert!
1
Skotský rozhodčí právě zahájil dnešní odvetu druhého předkola Ligy mistrů. Úvodní výkop tohoto utkání měli k dispozici fotbalisté hostujícího celku, kteří momentálně kombinují na vlastní polovině.
1
Ještě jednou příjemné odpoledne všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Kevin Clancy právě přivedl oba týmy na Jos Nusbaum a za malou chvilku začínáme!

F91 Dudelange: Joubert (C) – Moreira, Schnell, Prempeh, Mélisse – Nakache, Dikaba – N´Diaye, Da Mota – Turpel, Stolz
Náhradníci: Frising – Ibrahimović, Pokar, Benajiba, Deligny, Stélvio Da Crzu, Laurentié

FK Karabach: Sehić – Medveděv, Hüsejnov, Sadygov (C), Agolli – Dani Quintana, Míchel, Garajev, Richard Almeida, Muarem – Reynaldo
Náhradníci: Magomedalijev, Madatov, Amirgulijev, Gurbanov, Ismajilov, Yusunzadä, Dinijev

Rozhodčí: Kevin Clancy – Stevenson, Carr (vš. SCO).
Příjemné středeční odpoledne všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Liga mistrů má dnes na programu odevty druhého předkola. My se spolu zaměříme na utkání, které bude zajímat především fanoušky Viktorie Plzeň. Vítěz dnešního duelu mezi F91 Dudelange a FK Karabachem se totiž utká právě se západočeským celkem. Úvodní výkop je naplánován v 18:00 a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
ÚVODNÍ ZÁPAS
Favoritem tohoto dvojutkání je jednoznačně Karabach, který v posledních letech zanechal výraznou stopu v základní skupině Evropské ligy. Tuto roli začal potvrzovat i na začátku úvodního zápasu hraném v Ázerbajdžánu. Hned v desáté minutě dostal aktivně hrající Karabach možnost pokutového kopu, kterou nepohrdl domácí Richard Almeida. Domácí celek pokračoval v dobrém výkonu, rána Madatova ještě skončila na tyči, avšak o několik minut později už se domácí radovali ze vstřelení druhé branky, kterou vstřelil opět Richard Almeida. Leckdo v tu chvíli čekal, že Karabach přidá další branky a výrazně se přiblíží k postupu. Ano, Karabach měl tlak, avšak třetí branka stále ne a ne přijít. V 68. minutě pálil po dobré práci Quintany Agolli, avšak jeho projektil se pouze opřel o boční síť.

Karabach už třetí branky nedocílil, a tak si do Lucemburska odváží "pouze" dvoubrankový náskok. Pokud chce Dudelange pomýšlet na postup, bude muset v dnešní odvetě hodně zabrat, nicméně očekává se postup Karabachu.