Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FC Kodaň : Karabach - 23. srpna 2017   20:45

FC Kodaň
FC Kodaň
45' Santander  • 66' Pavlovič
2:1
(1:0)
Karabach
Karabach
63' Ndlovu
FC Kodaň
Olsen – Bengtsson, Boilesen, Lüftner, Ankersen – Verbič, Kvist (80. Toutouh), Greguš, Kusk (67. Amankwaa) – Pavlovič, Santander (70. Sotiriou)
Andersen – Amankwaa, Antonsson, Matic, Sotiriou,Thomsen, Toutouh
Karabach
Sahic – Medvedev, Rzezniczak, Gusejnov, Agolli – Richard (92. Januszade), Garajev – Michel – Madatov, Ndlovu, Guerrier (11. Ismajilov (80. Sadigov)
Kanibolitskij – Amirqulijev, Dinijev, Husejnov, Ismajlov, Sadyjov, Junuszade

Zápas končí, skóre dvojzápasu je 2:2. Vzhledem k tomu, že Karabach dnes dokázal skórovat na hřišti soupeře, postupuje do základní skupiny Ligy mistrů právě Karabach.

Viděli jsme nesmírně dramatický dvojzápas, který celkem přinesl čtyři branky. V tom prvním se z výhry 1:0 radoval Karabach, který dnes díky vstřelené brance na půdě soupeře rozhodl o svém postupu do Ligy mistrů. Domácí fanoušci i fotbalisté jsou smutní, na některých tvářích jsou vidět slzy. Kodaň se ale rozhodně nemá za co stydět. Podala velmi dobrý výkon.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Dino Ndlovu (FK Karabach).
90+2'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Richard, přichází Elvin Januszade.
90+1'
Do dobré střelecké pozice se dostal domácí aktivně hrající Pavlovic, ale jeho rána končí mimo branku. Následně bude rozehrávat hostující brankář.
90'
Nad rámec druhého poločasu se budou nastavovat dvě minuty.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Všech deset hráčů Karabachu je před vlastním pokutovým územím a brání se tlaku domácího celku.
88'
Karabach fauloval na půlce, další příležitost pro domácí celek. Hosté se tak tak brání.
87'
Hraje se hodně takticky, emoce jsou přítomny v hledišti i na hrací ploše. Hraje se o hodně.
86'
Karabach bude volný kop rozehrávat na polovině hrací plochy. Hostující celek se pokusí držet hru co nejdéle od své branky.
85'
Žlutou kartu dostává Youssef Toutouh (FC Kodaň). Domácí hráč si v souboji jeden na jednoho počínal příliš tvrdě.
84'
Rohový kop mají k dispozici domácí fotbalisté, kteří nyní výrazně tlačí. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Následná rána z velké dálky míří vysoko nad.
84'
Toutouh se probojoval na útočné polovině k míči, ale nedokázal proti přesile soupeřů něco vymyslet. Domácí tak přicházejí o balon.
83'
Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí celek má míč pod kontrolou. Je nastěhovaný před brankou Karabachu, ale střelecky se nemůže prosadit. Nyní se bude hrát zejména před bránou Sahice.
81'
Ján Greguš může naplno předvést své organizační schopnosti. Je to právě on, kdo zakládá útočné domácí akce. Málem to nyní vyšlo, ale Verbič posla míč mimo.
80'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází William Kvist, přichází Youssef Toutouh.
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Afran Ismajilov, přichází Rashad Sadigov.
79'
Kodaň se pokouší hrát aktivně, snaží se rychlými míči překonat obranu Karabachu. Zatím ale marně. Poslední desetiminutovka se blíží.
77'
Žlutou kartu dostává Peter Ankersen (FC Kodaň). Naprosto zbytečně nyní domácí hráč strčil do soupeře, který spadl na zem. Nesportovní chování oceněno žlutou kartou.
77'
Míč do hry od své branky uvede brankář Karabachu. Sahic dlouhým výkopem poslal míč až k půlící čáře. Následně ale hrají znovu hráči Kodaně.
76'
Greguš spolu s Lüftnerem zkoušeli překonat hostující obranu, ale přihrávka na prvně jmenovaného nebyla dostatečně přesná.
75'
Žlutou kartu dostává Rzezniczak (FK Karabach).
74'
Něco málo přes patnáct minut hry zbývá do konce druhého poločasu. Domácí mužstvo se pokouší vstřelit další branku, ale Sahic v brance hostů zatím mnoho ošemetných situací řešit nemusí.
73'
Pavlovic se napřáhl ke střele, nakonec na poslední chvíli ještě zkoušel vylepšit střeleckou pozici pro spoluhráče, ale přihrávka neprošla.
73'
Ázerbájdžánský tým nyní hraje aktivně, domácí se musí bránit tlaku soupeře. Fotbalisté v černých dresech mají více ze hry.
72'
Nyní se Karabach dostal do dobré střelecké pozice, ale Michal dal přednost před střelou přihrávce, což se ukázalo jako špatné řešení zajímavě vypadající situace.
71'
Kodaň se pokouší co nejrychleji vrátit zpět k aktivní hře. Domácí fanoušci podporují své oblíbence, ale hostující celek hraje výborně z obrany.
70'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Federico Santander, přichází Pieros Sotoriou.
69'
Domácí hráč zůstává po souboji na hrací ploše, zdá se, že je otřesený.
68'
Kodaň pokračuje v aktivní hře, pokouší se něco vymyslet před bránou soupeře. Karabach se ale zatím brání zodpovědně.
67'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Kasper Kusk, přichází Danny Amankwaa.
66'
Kodaň právě vstřelila branku!
Domácí fotbalisté bleskově odpovídají na branku soupeře. Po krásném centru Ankersena se do dráhy míče položil ANDRIJA PAVLOVIČ, který byl absolutně volný a snadno překonal brankáře. Asistence: Peter Ankersen.
65'
Domácí celek se pokouší co nejrychleji odpovědět, zatím ale marně, hosté chtějí hrát co nejlépe takticky.
63'
FK Karabach právě vstřelil branku!
Tak to je velká rána pro aktivně hrající domácí celek. Ansi Agolli naššel volného spoluhráče. Tím byl DINO NDLOVU, který si míč dokázal nadvakrát zpracovat a tvrdou ránou k tyčce posílá Karabach do vedení. Asistence: Ansi Agolli.
62'
Karabach se po rychlé akci na jeden dotek dostal málem do zakončení. To by ovšem přihrávka na Michela nesměla být příliš nepřesná.
61'
Hra se nyní přelévá bez vážnější šance ze strany na stranu. Gólmani momentálně mnoho práce nemají.
60'
Probíhá šedesátá minuta, stav zápasu je příznivější pro domácí, ale vzhledem k výsledku prvního zápasu je stav 1:1.
59'
Míč do hry uvede hostující brankář dlouhým výkopem. Balon mířil až na útočnou polovinu, ale tam nebyl připravený nikdo z jeho spoluhráčů.
58'
Kodaň to zkusila středem, kde měla početní převahu, následně se ale nepovedla finální přihrávka do předbrankového prostoru. Ankersen alespoň vybojoval autové vhazování pro svůj tým.
57'
Hostující Michel si výborně vyskočil na centru spoluhráče a gólman Olsen tak tak vyrazil míč na rohový kop. Nechybělo mnoho a Michel nasměroval Karabach do Ligy mistrů.
56'
Hostující celek trpělivé brání všechny akce domácích a čeká na brejky.
55'
Autové vhazování má nyní Karabach na útočné polovině. Dlouhý míč ale našel jen domácího brankáře, který hru uklidňuje. Následně rychle rozehrává na obránce, který stál před ním.
54'
Hostující Rzezniczak se dopustil hodně tvrdého zákroku, hlavní sudí mu domlouvá, že další podobný atak už bude trestat výrazněji.
53'
Ansi Agolli se probojoval do střelecké pozice. Bez nějaké výraznější přípravy vypálil, jeho pokus ale snadno kryje domácí gólman.
53'
Hra se dostává na polovinu hřiště. Zde probíhají souboje o míč. Sledujeme takticky vedenou fotbalovou bitvu.
51'
Volný kop pro domácí celek z dobré pozice. Krásná rána, kterou vyslal Greguš končí mimo branku. Následně vykopává brankář.
51'
Tým z Ázerbájdžánu si dokázal poradit, gólman Sahic vyboxovat míč z vápna.
50'
Znovu si Pavlovič vypracoval velkou šanci. Nyní ve spolupráci s Jánem Gregůšem ohrozili branku Karabachu. Hostující defenziva si poradila jen za cenu rohového kopu.
49'
Dánský celek kombinuje na své polovině a pokouší se co nejrychleji dostat hru do bezpečné vzdálenosti.
48'
Pavlovič se dostal do dobré střelecké pozice. Jeho spoluhráč centroval a domácí hráč tak mohl nerušeně hlavičkovat. Míč ale mířil jen do středu branky, kde byl pozorný gólman Sahic.
47'
Domácí fotbalisté mají k dispozici autové vhazování a pokouší se hrát co nejdál od vlastní branky.
47'
Karabach vstoupil do druhého poločasu aktivně, pokouší se vyrovnat, ale momentálně hraje obrana Kodaně zodpovědně.
46'
Zápas, ve kterém zatím vedou domácí o jednu branku, pokračuje druhým poločasem.
46'
Do odvetného zápasu měli výrazně lepší vstup domácí fotbalisté. Ti jsou od první minuty aktivnější a vše vygradovalo na konci prvního poločasu. Greguš rozehrával volný kop a na jeho centr si vyskočil Frederico Santander. Díky jeho trefě platí stav 1:0.
45+2'
45+2'
V poklidném tempu se dohrává, domácí celek má míč pod kontrolou.
45+1'
Nastavují se dvě minuty nad rámec prvního poločasu.
45'
Ján Greguš rozehrával volný kop. Centr se snesl přesně před branku, kde byl připravený FREDERICO SANTANDER. Domácí hráč se dokázal dostat k hlavičce a poslal míč do sítě. Asistence: Ján Greguš.
44'
Žlutou kartu dostává Michel (FK Karabach).
44'
Ponechanou výhodu nyní dokázal domácí celek proměnit, dostal se na dvě přihrávky do střelecké pozice, ale rána byla zablokovaná.
43'
Greguš vedl další akci domácího týmu, pokoušel se protlačit míč na spoluhráče, ten byl ale obsazený. Po sérii nepřesností pokračuje Kodaň v útočné snaze.
42'
Další práce pro obranu Karabachu, ta je zaneprázdněná poslední minuty, neboť domácí celek hraje hodně aktivně. Verbic dobře vypálil, jeho rána byla zablokovaná.
41'
Konec prvního poločasu se blíží a domácí jsou stále při chuti. Výborně vypálil Kusk, jehož rána končí jen malý kousek mimo branku. Zatím nejvýraznější šance.
40'
Sahic rozehrál míč do hry dlouhým výkopem, následně ale jeho spoluhráči o míč přišli, a tak se musí znovu bránit. Převaha Kodaně pokračuje dál.
39'
Centr před branku nebyl špatný, Rzezniczak odhlavičkoval mimo hrací plochu. Další roh pro domácí celek. Pak si ale před brankou počínal nedovoleně Kvist, kterému je pískán útočný faul.
38'
Rohový kop pro domácí celek dává Kodani další příležitost ohrozit branku. Bengtsson bude rozehrával od rohového praporku.
37'
Hraje se na polovině hrací plochy, míč mají pod kontrolou domácí fotbalisté, kteří se pokouší najít skulinku v defenzivním valu Karabachu.
36'
Útočného faulu dopustil se hostující celek, a tak od své branky budou rozehrávat domácí. Ujal se toho gólman Olsen.
36'
S blížícím se koncem prvního poločasu se na hrací ploše začíná přiostřovat. Domácí celek má více ze hry, je aktivnější, pokouší se skórovat. Karabach je v hluboké defenzivě.
35'
Kodaň se rozhodla pro přímou ránu na branku. Míč směřoval do středu branky, kde byl připravený Sahic, pro kterého nebyl problém zasáhnout.
34'
Karabach se musí bránit tlaku soupeře a Madatov to nyní udělal hodně agresivně, ale jeho souboj unikl pravděpodobně pozornosti sudího. Následně už byl ale faul hostům pískán. Volný kop pro domácí.
33'
Všech deset hráčů v poli se nyní zapojuje do kombinace domácího celku, který marně hledá cestu cestičku, kterou by se mohl dostat na dostřel brány Karabachu.
32'
Centr do předbrankového prostoru to nebyl vůbec špatný, ale hostující obrana si soupeře dokázala pohlídat, a tak k zakončení nedošlo.
31'
Domácí Kvist výborně vypálil, jeho ránu tak tak vytěsnil brankář Karabachu na rohový kop.
30'
Domácí Bengtsson vhazuje na své obranné polovině. Ani jeden celek nechce chybovat, jsme svědky takticky vedené hry z obou stran
30'
Půlhodina hry je minulostí. Na první výraznou příležitost čekáme. Míč do hry od své branky uvede hostující gólman.
29'
Sborově zpívají domácí fanoušci, atmosféra je velmi dobrá. Hostující hráč si pomohl nedovoleně, a tak rozehrávají domácí. Ti ale následně o míč přišli.
28'
Kodaň hraje aktivně, tvoří hru zejména po stranách, ale na výraznější střeleckou pozici domácí hráči čekají. A platí to i po povedené prohazovačce Greguše.
27'
Sledujeme na šance sice chudý zápas, ale bojuje se o každý metr hrací plochy. K vidění je mnoho osobních soubojů na hraně pravidel a ten Lüftnerův byl za hranou, a tak dostal žlutou.
26'
Další hostující akce končí nepřesným pasem na naměhnutého hráče, a tak hrají domácí zadní řady.
25'
K bleskové protiakci se dostal Karabach. Miksim Medvedev centroval před branku a nechybělo mnoho, aby přesně nalezl hlavu spoluhráče.
24'
Lüftner založil další domácí akci, ale nedokázal se výrazněji prosadit proti přesile hráčů soupeře. Domácí jsou aktivní, ale jak se říká, buší do plných.
22'
Kvist vhazoval velmi dobře, jeho dlouhý míč mířil do pokutového území, kde si nejlépe vyskočil Pavlovič. Jeho hlavička ale mířila do středu branky, kde byl pozorný gólman.
21'
Kvist má k dispozici autové vhazování na útočné polovině. Metr po metru se dostávají domácí fotbalisté blíže brance soupeře.
21'
Kodaň vybojovala autové vhazování na obranné polovině, následně se Karabach dopustil útočného faulu, a tak domácí Pavlovič zůstane u míče.
20'
Sahic poslal míč dlouhým výkopem na útočnou polovinu, ale nedokázal najít spoluhráče, a tak se směr hry otáčí.
19'
Nyní se hraje na polovině hrací plochy, Rzezniczak se pokoušel vyslat spoluhráče do brejku, ale domácí defenziva zafungovala dobře. Mnoho šancí k vidění není.
18'
Karabach vhazuje na útočné polovině. Hosté hrající v černých dresech se do šancí dostávají jen sporadicky.
17'
Dánský celek má územní převahu, pokouší se hrát aktivně. Proti prvnímu zápasu Kodaň zjednodušila hru a míří na branku z každé pozice. Nyní byl zblokovaný další střelecký pokus.
16'
Kodaňský obránce se prezentoval dobrou hrou. Ankersen zablokoval střelecký pokus soupeře. Následně pálil nepřesně Michel.
15'
Domácí rozehrávají od své branky, hostující defenziva, která je od první minuty pod tlakem se může dobře rozestavit.
14'
Po nepovedené domácí akci bude vykopávat míč do hry brankář Sahic, který dlouhým výkopem celkem snadno překopl polovinu hrací plochy.
13'
Hostující kapitán, Maksim Medvedev, to vzal nyní na sebe. Prokličkoval se až do střelecké pozice a zakončil. Jeho pokus po brankové čáře celkem snadno u tyče zlikvidoval gólman.
13'
Úvod zápasu patří domácímu celku, který je aktivní, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Karabach zatím defenzivu zvládá dobře.
12'
Bengtsson se po rohovém kopu dostal do dobré střelecké pozice, jeho hlavička ale končí mimo branku. Rozehrávat tak bude hostující gólman.
11'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Guerrier, přichází Ismajlov.
11'
Bengtssonse výborně uvolnil, dostal přihrávku, a tak rychle vypálil. Jeho ránu obětavě za cenu rohového kopu zablokoval Guerrier.
10'
Karabach, který si do tohoto zápasu přinesl jednobrankový náskok se musí v úvodu duelu bránit domácímu tlaku.
9'
Kodaň se dostala do zajímavé střelecké pozice, jenže ani jeden z útočníků nedosáhl na míč. Pavlovič ani Sander.
8'
Územní převahu mají nyní domácí fotbalisté, kteří již stihli dostat žlutou kartu. Jejím majitelem je Lüftner, který vedl další akci domácích.
7'
Wilde Guerrier byl v osobním souboji tvrdě zasažen, ale podle sudího byl souboj zcela v pořádku. Za asistence lékařů odchází hostující hráč mimo hrací plochu. Následně se vrací do hry.
6'
Nyní se domácí pokusili probojovat na útočnou polovinu. Bengtsson hledal lépe postaveného spoluhráče, ale pas byl nepřesný.
5'
Situace nebyla rozehraná vůbec špatně, ale jeden z hostujících hráčů byl v postavení mimo hru, a tak útok byl přerušen.
4'
Žlutou kartu dostává Lüftner (FC Kodaň). Hodně zbytečný zákrok domácího hráče znamená první kartu v tomto zápase. Volný kop pro Karabach.
3'
Míč pod kontrolou mají hostující fotbalisté, ti se pokouší získat územní převahu, ale zatím marně hledají recept na domácí defenzivu.
2'
Sledujeme klidný úvod zápasu, ani jeden celek se nemůže probojovat do střelecké pozice.
1'
Úvodní výkop za hlasitého fandění měli domácí fotbalisté.
1'
Stadion v Kodani je velmi dobře zaplněný, fanoušci si na úvod připravili choreo. Oba týmy nastupují.

FC Kodaň: Olsen – Bengtsson, Boilesen, Lüftner, Ankersen – Verbič, Kvist, Greguš, Kusk – Pavlovič, Santander
Náhradníci: Andersen – Amankwaa, Antonsson, Matic, Sotiriou,Thomsen, Toutouh

FK Karabach: Sahic – Medvedev, Rzezniczak, Gusejnov, Agolli – Richard, Garajev – Michel – Madatov, Ndlovu, Guerrier
Náhradníci: Kanibolitskij – Amirqulijev, Dinijev, Husejnov, Izmajlov, Sadyjov, Junuszade.
Vzhledem k tomu, že v prvním zápase i přes velkou převahu vyhrál Karabach jen 1:0, lze očekávat velký boj na hrací ploše o každý metr trávníku. Kodaň musí zlepšit hru, pokud chce pomýšlet na postup do Ligy mistrů. Pro domácí celek to bezvýchodná situace rozhodně není. A Karabach také čeká pořádně náročná šichta, protože hrát na bezbrankový stav fotbalisté Karabachu rozhodně nechtějí.
Kodaň se pokusí na domácí půdě výrazněji potrápit soupeře než v prvním vzájemném zápase. Pomoci by k tomu měly zaplněné tribuny, o vstupenky na tento zápas byl mezi příznivci Kodaně velký zájem.
Úvodní zápas se hrál před týdnem na hřišti Karabachu. Domácí celek byl od první minuty aktivnější, měl více ze hry, dokázal si podstatně snadněji vypracovat střelecké pozice. Kodaň dlouhou dobu (vzhledem k převaze soupeře) dokázala držet bezbrankový stav. Ve 26. minutě přišel dánský celek o míč, vypálil Ndlovu. Jeho tvrdá rána z velké dálky skončila na tyči, od které se míč odrazil ke zcela volnému Mahiru Madatovi, který celkem snadno prostřelil brankáře. Karabach další velké šance proměnit nedokázal, a tak vstoupil do posledního předkola výhrou.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky předkola Ligy mistrů. V tomto odvetném zápase proti sobě nastoupí FC Kodaň a FK Karabach.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.