Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  BATE Borisov : Karabach - 14. srpna 2018   19:00

BATE Borisov
20' Ivanič
1:1
(1:0)
Karabach
Karabach
54' Míchel
Ščerbickij – Rios, Filipovič, Filipenko, Volodko – Baga (71. Hleb), Jablonskij, Dragun – Ivanič (78. Skavyš), Signevič, Stasevič (C)
Čičkan – Berezkin, Hleb, Skavyš, Volko, Tuominen, Gordejčuk
Treimanis – Gudermanis, Spasjonnikovs (vš. Litva)
Borisov Arena, Borisov
Karabach
Halldórsson – Medveděv (86. Delarge), Gusejnov, Sadygov (C), Guerrier – Slavčev (78. Ozobič), Garajev – Madatov, Míchel, Zoubir – Emeghara
Vagner – Ozobič, Agolli, Delarge, Husejnov, Rzeźniczak, Dinijev

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:8. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:14.
Dnešní utkání je za námi. Hosté sice dokázali v 54. minutě srovnat po zásluze Míchela, avšak v 77. minutě dostal druhou žlutou kartu Emeghara a hosté tak měli už jen velmi malou naději na postup. V posledních minutkách celkem tlačili svého soupeře, ale druhou branku vstřelit nedokázali. Z postupu do 4. předkola Ligy mistrů se tak raduje BATE Borisov.
90+4'
90+4'
Do vápna nasprintoval i brankář Halldórsson, ale nakonec z tohoto rohového kopu nic nebylo a rozhodčí vzápětí ukončil utkání.
90+4'
Hosté ještě budou zahrávat rohový kop.
90+3'
Žlutou kartu dostává Denis Ščerbickij (BATE Borisov).
90+3'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště a tak to vypadá, že postup do 4. předkola bude patřit Borisovu.
90+2'
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
88'
Signevič střelou z hranice vápna vysoko přestřelil soupeřovu svatyni.
87'
Signevič se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
86'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Maksim Medveděv, přichází Dzon Delarge.
85'
Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.
84'
Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže.
83'
Garajev se dostal ke střele z hranice vápna. Jeho pokus však ztečoval jeden z domácích hráčů mimo tři tyče.
82'
Hosté jsou usazeni s míčem na polovině soupeře.
81'
Žlutou kartu dostává Rašad Sadygov (FK Karabach).
81'
Tento rohový kop ale nenadělal hostům větší potíže.
81'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
80'
Hosté se i v deseti snaží útočit, ale zatím se jim to příliš nedaří.
78'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Simeon Slavčev, přichází Filip Ozobič.
Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Mirko Ivanič, přichází Maksim Skavyš.
77'
Innocent Emeghara se dopustil zbytečného faulu ve středu hřiště a rozhodčí mu okamžitě uděluje žlutou kartu. Pro Emegharu to je však už druhá a tento švýcarský útočník tak míří do kabin.
75'
Domácí chystají další střídání. Hosté zatím nesáhli ke střídání.
74'
Guerrier špatně přihrál svému spoluhráči a míč tak na své kopačky získali domácí.
73'
Nepřesná přihrávka jednoho z hostujících hráčů skončila jen u Ščerbickijho.
72'
Tento rohový kop však nenadělal hostům větší potíže.
72'
Domácí budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště, který vybojoval Signevič.
71'
Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Dmitrij Baga, přichází Aljaksandr Hleb.
70'
Rios našel svým centrem z pravé strany ve vápně Staseviče. Ten však nedokázal přes jednoho z obránců razantně hlavičkovat a míč tak skončil jen v zámezí.
69'
Hosté opět chybovali v obraných řadách, ale domácí toho tentokrát nedokázali využít.
68'
Zoubir se snažil dostat s míčem do vápna mezi dvěma obránci. To se mu však nepovedlo a míč poslal jen do zámezí.
68'
Emeghara dostal příliš nepřesný pas za obránce a míč tak skončil jen v rukavicích Ščerbickijho.
67'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
65'
Domácí nyní prakticky jen odkopávají míče na Signeviče, který však v mnoho soubojích nemá šanci.
64'
Madatov vyslal na branku velice nepřesnou střelu z velké dálky, která skončila vysoko nad brankou.
63'
Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.
62'
Žlutou kartu dostává Simeon Slavčev (FK Karabach).
62'
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil v zámezí.
60'
Nyní máme možnost sledovat skvělý fotbal nahoru, dolů. Hosté musí vstřelit ještě jednu branku a v dnešním utkání zvítězit, aby postoupili dále v Lize mistrů.
59'
Stasevič poslal do vápna skvělý centr, na který si naskočil Signevič. Ten však zcela osamocen před Halldórssonem poslal míč těsně vedle branky!
58'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.
57'
Hosté jsou teď na koni a svého soupeře přehrávají.
56'
Hra se momentálně pohybuje zhruba ve středu hřiště.
54'
FK Karabach právě vstřelil branku!
Hosté vyrovnávají na 1:1! Zoubir poslal do vápna skvělý centr z levé strany, který skončil na hlavě Madatova. Ten následně vrátil míč na malé vápno, kde se ocitl osamocený MÍCHEL, a ten už neměl problém míč umístit do sítě.
53'
Domácí momentálně jen brání a snaží se hrát na protiútoky.
52'
Centr Riose z pravé strany hřiště skončil jen v rukavicích brankáře Halldórssona.
51'
49'
Ivanič je momentálně ošetřován mimo hrací plochu a zápas tak pokračuje dále.
48'
Ivanič dostal skvělou přihrávku do vápna od Signeviče. Poté však netrefil míč a nešťastně upadl na pravý bok. Tohle však byla opět zajímavá šance domácích, avšak nevyužita.
47'
Signevič se nedokázal dostat poblíž vápna soupeře s míčem přes Medveděva a hrát tak mohou hosté.
46'
Domácí rozehráli druhý poločas a míč ihned posílají směrem dopředu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
První poločas je za námi. Hosté v něm byli mírně aktivnějším týmem směrem dopředu, ale branku vstřelit nedokázali. To naopak domácí ano, kteří udeřili po obrovské chybě v obraně hostů. Konkrétně Mirko Ivanič, který následně prostřelil vyběhnuvšího Halldórssona. Hosté tak nyní budou muset vstřelit dvě branky, aby ještě mohli pomýšlet na postup do 4. předkola letošní LM.

Držení míče: 44% – 56%
Střely celkem: 5 – 9
Střely na branku: 4 – 2
45'
45'
44'
43'
Madatov se dostal do obrovské šance, když střílel zcela osamocen uvnitř vápna soupeře. Jeho vůbec nepovedenou střelu však Ščerbickij pohodlně chytil!
42'
Slavčev se dostal ke střele poblíž vápna soupeře. Jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.
41'
Zoubir se snažil projít s míčem mezi dvěma obránci. To se mu však nepovedlo a o míč tak přišel.
39'
Žlutou kartu dostává Gara Garajev (FK Karabach).
39'
Míchel se dostal k míči uvnitř vápna soupeře, ale vystřelit mu nedovolil Filipovič.
39'
Hosté kombinují s míčem poblíž vápna soupeře.
37'
Hosté jsou momentálně aktivnějším týmem směrem dopředu, ale na obranu domácích zatím nedokázali najít účinný recept.
36'
Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže.
35'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
33'
Z následného rohového kopu se dostal opět k míči Savčev. Jeho hlavičkový pokus však skončil mimo tři tyče.
33'
Slavčev napřáhl ke střele poblíž vápna soupeře. Jeho zblokovaný pokus skončil jen těsně nad brankou!
32'
Žlutou kartu dostává Innocent Emeghara (FK Karabach).
31'
Prudce centrovaný míč do vápna nedokázal nikdo z hráčů ve žlutém dresu ztečovat do sítě a míč tak skryl ve svých rukavicích Halldórsson.
31'
Medveděv se dopustil faulu u levé postranní čáry, zhruba třicet metrů od vlastní branky a domácí tak budou zahrávat přímý kop.
30'
29'
Madatov zkusil překvapit Ščerbickijho střelou z velké dálky. Jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.
28'
Ivanič se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho střelecký pokus k bližší tyči však Halldórsson pohodlně chytil do svých rukavic.
27'
Míchel se dostal k hlavičce na hranici vápna soupeře. Jeho příliš nerazantní hlavička však skončil daleko vedle levé tyče Ščerbickijho branky.
27'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
26'
Následný centr do vápna však odhlavičkoval mimo Emeghara.
25'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z třiadvaceti metrů, avšak z poměrně velkého úhlu.
24'
Hosté si mezi sebou špatně přihráli na polovině soupeře a míč tak skončil jen v zámezí.
23'
Madatov dostal do vápna nadýchaný centr z levé strany hřiště. Jeho následné hlavičkové zakončení však skončilo mimo tři tyče.
22'
20'
BATE Borisov právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do vedení! Domácí hrubě chybovali v obraně a míč darovali do běhu MIRKO IVANIČOVI, který se tváří v tvář Halldórssonovi nemýlil a prostřelil ho střelou k levé tyči.
20'
Nepřesný centr Riose z pravé strany hřiště skončil jen v zámezí.
19'
Centr do vápna sice skončil na hlavě Filipenka. Ten ho však následně vracel na hranici pokutového puntíku, kde byl jen jeden z hráčů v černém dresu.
18'
Emeghara se dopustil faulu zhruba třicet metrů od své branky a domácí tak budou zahrávat přímý kop.
17'
Emeghara dostal příliš vysoký centr do vápna z pravé strany hřiště a míč tak skončil jen v zámezí.
16'
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil jen v zámezí.
15'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
14'
Tento rohový kop mířený na přední tyč odhlavičkoval jeden z hostujících hráčů.
14'
13'
Stasevič střelou z hranice vápna minul soupeřovu svatyni.
13'
Signevič mezi třemi obránci ztratil míč a dopředu tak mohou vyrazit hosté.
12'
11'
Dragun byl faulován na vlastní polovině a hrát tak mohou domácí.
10'
Sadygov poslal do vápna centr, který však odhlavičkoval mimo vápno jeden z hráčů ve žlutém dresu.
10'
Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů.
9'
8'
Emeghara dostal skvělý centr do vápna z pravé strany hřiště. Úplně osamocen na zadní tyči však hlavičkoval jen do jednoho z obránců, od kterého se míč odrazil do zámezí.
7'
Domácí se dostali do obrovské šance! Signevič dostal skvělou přihrávku do vápna od jednoho ze svých spoluhráčů, avšak zcela osamocen uvnitř vápna nedokázal pořádně trefit míč a Halldórsson si tak připsal na své konto důležitý zákrok.
6'
Centr jednoho z hostujících hráčů z levé strany hřiště skončil jen v rukavicích připraveného Ščerbickijho.
5'
Domácí si mezi sebou špatně přihráli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
4'
Jablonskij se snažil poslat přihrávku za obránce na Signeviče. Ten se však nakonec k míči nedostal, neboť tuto přihrávku skvěle přečetl jeden z obránců.
3'
Hosté si mezi sebou neporozuměli poblíž vápna soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil jen v zámezí.
2'
Domácí jsou usazeni s míčem na polovině soupeře.
1'
Hosté rozehráli první poločas a s míčem momentálně kombinují na vlastní polovině.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují ve žlutých dresech, hosté dnes oblékli černé dresy.

BATE Borisov: Ščerbickij – Rios, Filipovič, Filipenko, Volodko – Baga, Jablonskij, Dragun – Ivanič, Signevič, Stasevič (C)
Náhradníci: Čičkan – Berezkin, Hleb, Skavyš, Volko, Tuominen, Gordejčuk

FK Karabach: Halldórsson – Medveděv, Gusejnov, Sadygov (C), Guerrier – Slavčev, Garajev – Madatov, Míchel, Zoubir – Emeghara
Náhradníci: Vagner – Ozobič, Agolli, Delarge, Husejnov, Rzeźniczak, Dinijev

Rozhodčí: Treimanis – Gudermanis, Spasjonnikovs (vš. Litva).
FK Karabach

Karabach je klub z Ázerbajdžánu, který se probojoval do 3. předkola letošní Ligy mistrů z prvního místa tamní soutěže, když si na své konto po osmadvaceti zápasech připsal pětašedesát bodů. Tamní soutěž se momentálně nehraje a karabachští tak mají na svém kontě před začátkem LM tři přáteláky, ze kterých 2x remizovali a 1x prohráli. Poté se Karabach utkal v 1. předkola LM se slovinskou Ljubljanou, se kterou nejdříve venku zvítězil 0:1 a poté doma remizoval 0:0, což jim stačilo na postup do 2. předkola LM. Ve 2. předkole se utkal s albánskou Kukesi, se kterou venku remizoval 0:0 a poté doma zvítězil 3:0.

Nejlepším střelcem Karabachu uplynulé sezóny se stal ázerbajdžánský útočník Mahir Madatov, který si připsal na své konto 8 branek.

Posledních 5 zápasů

Karabach – BATE 0:1 (LM)
Karabach – Kukesi 3:0 (LM)
Kukesi – Karabach 0:0 (LM)
Karabach – O. Ljubljana 0:0 (LM)
O. Ljubljana – Karabach 0:1 (LM)

BATE Borisov je klub z Běloruska, který se dostal do 3. předkola letošní Ligy mistrů z prvního místa tamní soutěže. Po třiceti odehraných zápasech si připsal na své konto osmašedesát bodů. Běloruská Vysshaya Liga je momentálně v plném proudu a už se tam hraje 17. kolo. BATE se momentálně nachází v tabulce na první příčce s čtyřiačtyřiceti body. Borisov musel projít do 3. předkola LM přes 2. předkolo, ve kterém se utkal s HJK Helsinki. První utkání na domácí půdě skončilo remízou 0:0. Druhé však BATE zvládl a zvítězil 2:1.

Nejlepším střelcem Borisova uplynulé sezóny se stal s osmnácti góly běloruský záložník Michajl Gordejčuk. V právě probíhající sezóně je nejlepším střelcem běloruského týmu černohorský záložník Mirko Ivanič, který má na svém kontě 6 branek.

HJK – BATE 1:2 (LM)
BATE – HJK 0:0 (LM)
BATE – FC Minsk 2:0
Smolevichi STI – BATE 2:3
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky u dnešního odvetného utkání 3. předkola Ligy mistrů mezi BATE Borisov a FK Karabach.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.