Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Karabach : Kukësi - 1. srpna 2018   19:00

Karabach
Karabach
24' Quintana  • 57' Quintana  • 89' Delarge
3:0
(1:0)
Kukësi
Kukësi
Karabach
Vagner – Guerrier, Sadygov (C) (77.Rzeźniczak) Hüsejnov, Medveděv – Quintana (60.Delarge), Garajev, Míchel, Slavčev, Zoubir – Emeghara (66,Mədətov)
Halldórsson, Madatov, Ozobić, Agolli, Delarge, Rzeźniczak, Dinijev
Peter Kralovič – Miroslav Benko, Erik Weiss (všichni SVK)
Tofig Bahramov Republican stadium
Kukësi
Frasheri – Alla, Shameti (C), Qaqi – Rumbullaku, Dzaria, Musolli(84.Shkodra), Malikji – Cordeiro, Plaku (46.Reginaldo), Cyrbja (46.Špehar)
Bascha, Hoxha, Zguro, Shkodra, Harba, Reginaldo, Špehar

To je pro dnešek ode mě vše! Budu se těšit do budoucna na shledanou.
Skončil nám odvetný zápas druhého předkola Ligy mistrů mezi FK Karabach a FK Kukësi. Domácí hráči byli po celý zápas lepší týmem, což korunovali třemi góly. K vidění byli i tři pokutové kopy, které dva proměnil Quintana. Ten třetí Emeghara napálil přímo do gólmana. Na tom ale nic nemění, že domácí hráči zaslouženě postupují do další fáze Ligy mistrů.
Držení míče: 77 % : 23 %.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 10:0. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:10.
90+3'
90'
Hlavní rozhodčí přidá v druhém poločase dvě minuty.
89'
FK Karabach právě vstřelil branku!
Domácí hráči přidávají třetí branku. Po menším závaru v pokutovém území se k míči dostal na pravé straně malého pokutového území po přihrávce Míchela DZON DELARGE, který přízemní střelou překonal Frasheriho. Asistence: Míchel.
86'
Hra se nám teď kouskuje drobnými fauly ve středu hrací plochy.
84'
Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Musolli, přichází Shkodra.
82'
Madatovi je teď pískán útočný faul. Musolliho si teď odhodil takovým menším zápasnickým chvatem.
80'
Na podruhé se už hostující hráči ubránili této standardní situaci.
80'
Ten se bude opakovat.
79'
Hráči Karabachu vybojovali rohový kop.
78'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Sadygov, přichází Rzeźniczak.
77'
Madatov se dostal do rychlého protiútoku. Dokázal se uvolnit přes obranu hostí. Na hrani pokutového území se opřel do střely, kterou se snažil umístit k levé tyči. Tu ale o milimetry minul!
75'
Po krátkém ošetření nám hra pokračuje.
74'
Hra je přerušena, jeden z hosujících hráčů zůstal ležet na hrací ploše.
72'
Hra se nám teď přesunula do středu hrací plochy. Začali se nám množit nepřesnosti v přihrávkách.
70'
Slavčev teď měl na kopačce další gól, ale nedokázal svou střelu umístit mezi tři tyče.
67'
Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Emeghara, přichází Madatov.
67'
Frasheri skvělým zákrokem teď zneškodnil pokus k levé tyči od Zoubira. Míč ale neudržel a bude z toho rohový kop.
67'
Hosté jsou opět aktivní a snaží se aktivní hrou přidat další branku.
65'
Začínají se nám množit opět nepřesnosti. Střela Frasheriho byla zblokovaná soupeřovou obranou.
63'
Hosté teď budou zahrávat standardní situaci po faulu na Špehara.
60'
Autor dvou proměněných penalt pro dnešní den dohrál. Quintanu střídá Delargeho.
57'
Autorem branky z pokutového kopu je DANI QUINTANA. Ten se prosadil nechytatelnou střelou k levé tyči. Frasheri jeho směr tentokráte vystihl, ale na nechytatelnou umístěnou střelou neměl šanci.
56'
Žlutou kartu dostává Malikji (FK Kukësi).
57'
A pozor máme tady třetí penaltu pro domácí tým!
55'
Domácí se tlačí dál dopředu a jsou stále aktivní.
53'
Frasheri penaltu chytá! Výborným zákrokem.
53'
Uvidíme tak další penaltu!
52'
Alla zahrál v pokutovém území rukou, zabránil tim gólové situaci a vidí tak červenou kartu.
50'
Rumbullaku rozehrál rohový kop. V pokutovém území ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
49'
Míchel se opřel na malém vápně do míče, ale dal do toho příliš síly a branku hostí přestřelil.
47'
Hosté do druhého poločasu vystřídali dva hráče a snaží se teď s míčem dostat dopředu.
46'
Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Plaku, přichází Reginaldo.
46'
Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Cyrbja, přichází Špehar.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02
Skončil nám první poločas odvetného zápasu druhého předkola Ligy mistrů, ve kterém jsme viděli zatím jedinu branku a to domácího Quintana z pokutového kopu. Ti tak vedou po prvním poločase 1:0 a jsou blíže k postupu do další fáze.
45+1'
45'
Hostujícím hráčům teď nevyšel centr za obranu. Opět je z toho jen ofsajd.
45'
V prvním poločase budeme hrát ještě 60 sekund navíc nad rámec 45 minut.
44'
Shameti perfektním skluzem poslal míč do autu na rohový kop.
44'
Hostující borci ale dobře napadají a brání a nepouští domácí hráče na dostřel své brány.
43'
Hráči Karabachu drží míč na polovině hřiště a snaží se s nim něco vymyslet.
42'
Domácí budou zahrávat další rohový kop.
40'
Odražený míč se dostal k Emegharovi. Ten na levé straně se opřel do míče, ale až tak moc až branku přestřelil.
39'
Slavčev teď vybojoval rohový kop.
37'
Cordeiro se teď snažil na levé straně dostat do zakončení. Ale v rozhdujícím momentu upadl a je tak po akci.
36'
Na druhé staně dopadl podobně i Alla,.
34'
Přihrát dopředu nedokázal ani Medveděv. Hra nám teď trochu upadla.
32'
Quintana zkoušel najít své spoluhráče, ale přihrávka skončila pouze na kopačkách soupeře.
31'
Hra se nám teď znovu přesunula do středu hrací plochy. K vidění je znovu plno nepřesností.
30'
Další rohový kop a opět rozehrávka Quintana. Ale ani tentokráte z toho k ohrožení branky hostí nedošlo.
29'
Quintana teď rozehrál rohový kop. Na centrovaný míč ale nedoskočil ani jeden z jeho spoluhráčů.
27'
Domácí jsou i nadále aktivní a tlačí se znovu dopředu.
24'
DANI QUINTANA nedal Frasherimu příliš šancí a střelou do protipohybu k pravé tyči otevírá skóre utkání.
24'
Penalta pro domácí! Frasheri srazil hostujícího hráče v pokutovém území a rozhodčí píská pokutový kop!
23'
Ta končí ale hned jak začala! Pomezní rozhodčí odmával ofsajd!
22'
Po delším čase se teď do příležitosti dostanou i hosté. Budou rozehrávat standardní situaci ze vzdálenosti asi čtyřiceti metrů.
20'
Tlak domácích sílí, nepouští hosty z vlastní poloviny. Drží míč a snaží se postupným útokem dostat do nějaké větší příležitosti.
19'
Do obrovské šance se teď dostal Míchel, který hlavou orazitkoval pravou tyč hostující brány!
19'
Žlutou kartu dostává Shameti (FK Kukësi).
17'
Hosté se teď pokoušeli o rychlý protiútok. Ten jim ale nevyšel kvůli nepřesné přihrávce.
15'
Slavčev si provinil proti brankáři Frasherimu útočným faulem a uviděl za to od rozhodčího Kraloviče žlutý kartónek.
14'
Další přiležitost domácích. Do míče se opřel opět Zoubir. Jeho šance ale byla zblokovaná obranou soupeře.
13'
Hráči Kukësi se teď v posledních minutách jen brání. Domácí jsou jasně lepší.
12'
Svou aktivitou se jim podařilo vybojovat rohový kop.
11'
Domácí hráči teď uzavřeli soupeře pořed jeho pokutovým území a snaží se prosadit kombinační hrou.
9'
Slavčev se opřel ke střele na hranici pokutového území na levé straně. Jeho pokus ale nebyl příliš přesný, levou tyč minul o nějaké tři metry.
7'
Obraz hry se nám zatím nezměnil. Hraje se převážně ve středu hřiště. Je k vidění plno nepřesností v přihrávkách.
5'
Po úvodní aktivitě domácích se nám hra pomalu vyrovnala a přesunula se převážně do středu hřiště.
4'
Domácí jsou v úvodu zápasu aktivnější, drží míč častěji na svých kopačkách a více kombinují.
3'
Nyní se už dostal Zoubir ke střele. Jeho střela z levé strany ale směřovala pouze do boční sítě.
1'
Přihrávka za obranu na Zoubira směrovala do ofsajdu. První šance tak skončila ještě dříve než začala.
1'

FK Karabach: Vagner – Guerrier, Sadygov (C), Hüsejnov, Medveděv – Quintana, Garajev, Míchel, Slavčev, Zoubir – Emeghara
Náhradníci: Halldórsson, Madatov, Ozobić, Agolli, Delarge, Rzeźniczak, Dinijev

FK Kukësi: Frasheri – Alla, Shameti (C), Qaqi – Rumbullaku, Dzaria, Musolli, Malikji – Cordeiro, Plaku, Cyrbja
Náhradníci: Bascha, Hoxha, Zguro, Shkodra, Harba, Reginaldo, Špehar

Rozhodčí: Peter Kralovič – Miroslav Benko, Erik Weiss (všichni SVK).
Úvodní zápas nenašel vítěze, skončil bezbrankovou remízou 0:0. Dnešní odveta tak bude otevřená, se stejnou šancí pro oba týmy.

Statistiky z úvodního zápasu:

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 2:1. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 5:5
FK Karabach je mužstvem, které si v uplynulé sezoně vůbec poprvé zahrálo základní skupinu Ligy mistrů. V konfrontaci Chelsea, Atlética Madrid a AS Řím na postup nedosáhlo. Českým fanouškům se může vybavit také souboj s plzeňskou Viktorií v roce 2016. Český celek si nakonec zajistil postup do čtvrtého předkola Champions League, avšak až brankou Krmenčíka v 85. minutě odvety na půdě soupeře. Západočeši tehdy šli dál díky gólu na hřišti protivníka.

Letos se Karabach dostal do druhého předkola přes dvojzápas se slovinskou Ljubljanou. Avšak o postup se strachoval do posledních minut (venku 1:0, doma 0:0).
FK Kukësi obsadilo druhé místo v posledním ročníku albánské ligy se ztrátou devíti bodů. Stejně jako ázerbajdžánský Karabach, tak i Kukësi zatím hraje pouze evropské poháry. Do druhého předkola po boji s maltskou Vallettou (doma 0:0, venku 1:1). Přitom rozhodující trefu zaznamenalo až v 84. minutě odvetného střetnutí. Sázkové kanceláře jej před dnešním zápasem pasují do role outsidera.
Hezký den všem fanouskům fotbalu! V dnešním online přenosu vám přiblížíme odvetný zápas druhého předkola Ligy mistrů, ve kterém se proti sobě utkají hráči FK Karabach a FK Kukësi. Utkání vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.