Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Videoton Fehérvár : Ludogorets - 1. srpna 2018   20:00

Videoton Fehérvár
45' Hadžič
1:0
(1:0)
Ludogorets
Ludogorets
Kovacsik – Fiola, Juhasz, Vinicius, Stopira – Hadžič, Varga – Nego, Kovacs (90+1. Patkai), Huszti – Siepovič (76. Ščepovič)
Lazović, Nikolov, Patkai, Sčepović, Sos, Tamas, Tujvel
Ludogorets
Renan – Cicinho, Terziev, Moti, Natanael – Campanharo (46. Goralski), Djakov, Marcelinho – Wanderson (75. Paulo), Swierczok (70. Keseru), Vura
Broun, Forster, Goralski, Keseru, Neďjalkov, Paulo, Sasha

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 27:13.
Je konec! Překvapení je na světě! MOL Vidi postupuje přes Ludogorec Razgrad do třetího předkola Ligy mistrů. Ludogorec sice vlétl do zápasu mnohem aktivnější, ale maďarský celek přestál soupeřův úvodní tlak. Hosty navíc zbytečně oslabil Vura, který se po dvou žlutých kartách nechal vyloučit. V samotném závěru poločasu navíc domácímu celku vyšel rohový kop. Míč se znovu vrátil do šestnáctky a Hadžič otevřel skóre! Po přestávce byl bulharský klub jasně aktivnějším celkem, jenže domácí hráči podali skvělý výkon a dokázali se ubránit. Maďarský celek naopak vyrážel do protiútoků a hrozil z rychlých brejků. Další branku už jsme však neviděli. Vidi se tak v dalším předkole utká s Malmo.
90+5'
90+4'
Nego měl na kopačce druhou branku domácího mužstva! Domácí fotbalista obešel brankáře a vypálil pod jeho tělem. Míč však těsně minul opuštěnou branku!
90+3'
Marcelinho si naskočil na vysoký centr z levé strany hrací plochy, ale jeho zakončení nemělo dobré parametry. Míč proletěl vysoko nad břevnem.
90+2'
Renan skvěle vystartoval z branky a zmenšil úhel rozběhnutému Viniciusovi. Stoper domácího celku si v roli útočníka nepočínal úplně nejlépe.
90+1'
Střídání v týmu MOL Vidi FC: ze hřiště odchází Kovács, přichází Patkai.
90'
Utkání se už chýlí ke svému konci. Domácí fotbalisté dnes podali skvělý výkon a jsou kousek od postupu do dalšího kola.
89'
Natanael kouzlil s míčem u nohy na levé straně hrací plochy. Fotbalista hostujícího celku se skvěle uvolnil, ale jeho centr byl velmi nepřesný.
88'
Cicinho zastavil rodící se útok domácího celku ostrým skluzem a zaslouženě vidí žlutou kartu.
87'
Hosté stále pokračují v neustálém obléhání šestnáctky domácího výběru. Další vysoký centr z levé strany odvrátil dobře postavený Vinicius.
86'
Hosté stále nemohou najít recept na pozornou obranu maďarského výběru. Marcelinho otálel s odcentrováním a nakonec přišel o balón.
85'
Žlutou kartu dostává Huszti (MOL Vidi FC).
84'
No a rázem z toho byla zajímavá možnost! Keseru kroutil míč na zadní tyč. Domácí brankář míč pouze kontroloval, ale balón nakonec skončil na břevnu!
83'
Marcelinho si skvěle pokryl míč v blízkosti pokutového území a Fiola jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Hosté mají k dobru další přímý kop.
82'
Stopira vybojoval vhazování pro domácí celek na levé straně hrací plochy. Po kombinaci s Viniciusem balón bez váhání odkopl na polovinu soupeře.
81'
K dalšímu zakončení ze střední vzdálenosti se odhodlal defenzivní záložník Djakov. Jeho dělovku srazila domácího defenzíva na rohový kop.
80'
Hosté zahrávali přímý kop ze zajímavé pozice. Jeho rozehrávky se chopil Keseru, jehož střela levou nohou skončila ve čtyřčlenné zdi.
79'
Žlutou kartu dostává Djakov (PFC Ludogorec Razgrad).
78'
Ludogorec se i v deseti lidech snaží ze všech sil útočit. Bulharskému šampionovi zbývá na srovnává nepříznivého stavu poslední čtvrthodina.
77'
Střídající Ščepovič mohl rychle potvrdit postup domácího celku do dalšího předkola, jenže jeho hlavička z malého vápna nebyla dostatečně razantní!
76'
Střídání v týmu MOL Vidi FC: ze hřiště odchází Siepovič, přichází Sčepovič.
75'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Wanderson, přichází Paulo.
74'
Zranění přichází také na straně Ludogorce. Wandersona po jednom ze soubojů dohnaly křeče. Spoluhráči se mu od nich okamžitě snaží ulevit.
73'
Goralski si naběhl na prudkou přihrávku. Místo zpracování se rozhodl přenést míč na levou stranu, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
72'
Hra je přerušena! Na trávníku totiž zůstává ležet jeden z domácích fotbalistů, který se drží za rameno. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
71'
Wanderson se v pokutovém území v pádu natahoval po centru z levé strany hrací plochy. K zakončení mu však scházely dva kroky.
70'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Swierczok, přichází Keseru.
69'
Siepovič si sice naběhl na prudkou přihrávku za obranu soupeře, jenže jeho rozběh zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
68'
Cicinho se zbavil svého strážce na pravé straně a odcentroval do šestnáctky. Na jeho prudkou pobídku však nedosáhl nikdo v zeleném dresu.
67'
Huszti si zpracoval míč ve středu hrací plochy, navedl si jej do volného prostoru, jenže jeho rána levou nohou postrádala potřebnou přesnost.
66'
Cicinho vybojoval vhazování na pravé straně hrací plochy. Zadák bulharského celku poslal zpětnou přihrávku. Hosté potřebují hrát na opačnou stranu.
65'
Siepovič neustál hlavičkový souboj s Motim a poroučel se k zemi. Podle hlavního rozhodčího bylo vše v pořádku a Moti domácího forvarda nefauloval.
64'
Oba hráči jsou po předchozí srážce zpátky na nohou a mohou pokračovat ve hře. Domácí opět našetřili cenné vteřinky.
63'
Cosmin Moti se hnal za vysokým centrem, ale domácí brankář vyběhl pro míč na malé vápno. Hostující zadák se s ním srazil a dopustil se faulu.
62'
Wanderson zůstává ležet po souboji s jedním z obránců. Hostující rychlík potřebuje ošetření, ale podle všeho bude schopen nadále pokračovat.
61'
Do rozehrávky domácího celku se nyní zapojil také gólman maďarského celku. Kovacsik svým odkopem odevzdal balón hráčům soupeře.
60'
Maďarský celek i po hodině hry drží postupový výsledek. Ludogorec sice hraje aktivně i v oslabení, ale na domácí obranu zatím nemůže najít recept.
59'
Siepovič se natlačil mezi obránce hostujícího celku, posunul míč na Nega, který si balón přehodil na pravačku, ale technickou střelou Renana nepřekvapil.
58'
Cosmin Moti poslal prudkou přihrávku mezi soupeřovy obránce. Jeden z domácích hráčů se všas stačil vrátit a čistým skluzem akci zastavil.
57'
Siepovič se tentokrát nestačil včas vrátit do souboje s Wandersonem a raději si pomohl nedovoleným zákrokem. Bulharský celek bude zahrávat přímý kop.
56'
Wanderson obešel dva hráče domácího celku, zasekl si míč na hranici pokutového území, ale místo centru si raději pomohl zpětnou přihrávkou.
55'
Hráči maďarského celku hrají nadále velice aktivně. Stopira prošel na polovinu Ludogorce, ale už neměl dostatek času na odcentrování.
54'
Goralski napřáhl ke střele z úctyhodné vzdálenosti. Střídající fotbalista zkusil štěstí pravou nohou, ale jeho pokus prolétl vysoko nad břevnem.
53'
Siepovič dnes podává opravdu dobrý výkon. Domácí útočník svádí velké množství soubojů a dává obráncům v zelených dresech pořádně zabrat.
52'
Siepovič si naběhl na prudkou přihrávku za obranu soupeře, jenže nikdo v modročerveném dresu na jeho přihrávku nestačil včas zareagovat.
50'
Bulharský celek se nadále tlačí do útoku. Hosté potřebují vstřelit branku, aby vůbec mohli pomýšlet na postup.
49'
Marcelinho si z levé strany navedl míč na pravačku, jenže jeho rána zpoza hranice pokutového území prosvištěla kolem branky.
48'
Kovacs obdržel krásnou přihrávku proti noze. Osamocený středopolař domácího celku zkusil štěstí placírkou, ale jeho rána prolétla vysoko nad brankou.
47'
Domácí zahrávali další rohový kop. Další nepříjemný centr přiletěl na přední tyč, kde zasáhl hned první obránce v zeleném dresu.
46'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Campanharo, přichází Goralski.
46'
První poločas končí! S úvodní pětačtyřicetiminutovkou mohou být mnohem spokojenější domácí fotbalisté. Ludogorec sice vlétl do zápasu mnohem aktivnější, ale maďarský celek přestál soupeřův úvodní tlak. Hosty navíc zbytečně oslabil Vura, který se po dvou žlutých kartách nechal vyloučit. V samotném závěru poločasu navíc domácímu celku vyšel rohový kop. Míč se znovu vrátil do šestnáctky a Hadžič otevřel skóre!
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Vidi právě vstřelil branku!
Domácí celek se přeci jen ještě před přestávkou dostává do vedení! Maďarský klub zahrával rohový kop, po kterém obrana Ludogorce neodvrátila míč do bezpečí. Míč se vrátil do šestnáctky, kde hlavičkoval Stopira, jehož přihrávku usměrnil do sítě ANEL HADŽIĆ
44'
Obrovská šance maďarského celku! Na centr od rohového praporku si naskočil osamocený Nego, jehož hlavičku parádním zákrokem na brankové čáře zneškodnil Renan!
43'
Siepovič se po svém pádu v pokutovém území dožadoval odpískání pokutového kopu. Domácí obránce upadl po kontaktu s Motim, ale penalta se nepíská.
42'
Siepovič se v pokutovém území dral za povedeným centrem z levé strany. U domácího zakončovatele stáli tři obránci, kteří mu zamezili ve střele.
41'
Za následné protesty navíc dostává žlutou kartu Cosmin Moti.
40'
A pozor! Misidjan Vura dostává druhou žlutou kartu a už pět minut před přestávkou musí pod sprchy!
39'
Exekuce přímého kopu se ujal Swierczok, který zvolil technickou střelu, jenže jeho pokus prosvištěl kolem levé tyče. Domácí brankář mohl zůstat klidný.
38'
První žlutá karta také na straně domácích. Za ostrý faul ji dostává obránce Fiola.
37'
Natanael prošel po levé straně až k pokutovému území, kde si pěknou kličkou přehodil míč na pravačku, ale jeho centr skončil na hlavě prvního obránce.
36'
Zadáci Ludogorce nyní uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Obránci bulharského celku si jsou vědomi toho, že domácí v posledních minutách vystrkují růžky.
35'
Nego se tentokrát ocitl za obranou bulharského celku, jenže vzrušení bylo zbytečné. Domácí fotbalista stál v takřka dvoumetrovém ofsajdu.
34'
Nego se po rychlém protiútoku dostal s míčem až na hranici pokutového území, kde si přehodil míč na pravačku, ale jeho rána prolétla daleko od branky.
33'
Ludogorec zahrával rohový kop. Wanderson poslal krásný centr na malé vápno, jenže domácí brankář si našel cestu k míči a vyboxoval jej ven z vápna.
32'
Další karetní trest na straně Ludogorce. Nervy na uzdě tentokrát neudržel Vura.
31'
Marcelinho svedl sprinterský souboj s obráncem Fiolou. Krajní zadák domácího celku se před něj skvěle natlačil a nepustil šikovného hráče k míči.
30'
Exekuce přímého kopu se ujal Huszti. Křídelník domácího celku odcentroval na malé vápno, kam si pro míč bez problémů došel brankář Renan.
29'
Campanharo zastavil unikajícího Nega jen za cenu nedovoleného zákroku. Domácímu celku se tak naskýtá možnost rozehrávky přímého kopu z dobré pozice.
28'
Kovacs vyslal z pravé strany prudký centr do pokutového území. Branář Renan však zůstal stát a schoval míč přímo do rukavic.
27'
Na světe je první žlutá karta. Za úder loktem do soupeře ji dostává Marcelinho.
26'
Kovacsik nakopl míč na polovinu soupeře. Brankář domácího celku hledal Vargu, který byl těsně bráněný.
25'
Varga spěchal za vysokou přihrávkou na levou stranu. Maďarský reprezentant ale obdržel příliš dlouhou pobídku a nedokázal si míč zpracovat.
24'
Nego na vlastní polovině podskočil odražený míč, ale bleskově se dokázal otočit a přesně rozehrál. Maďarský celek podle všeho přestál úvodní nápor Ludogorce.
23'
Právě Siepovič po dlouhém autu udržel míč pro maďarský celek. Domácí útočník se natlačil před Motiho, ale nikdo ze spoluhráčů mu nepřišel pomoci.
22'
Campanharo byl znovu v hlavní roli. Brazilský fotbalista nyní vinou dlouhého držení míče přišel o balón a nabídl domácím možnost protiútoku. Siepovič však přihrál nepřesně.
21'
Campanharo si ostrým faulem na polovině domácího celku řekl o žlutou kartu. Sudí dnes zvolil hodně benevolentní metr a ponechal faul bez karetního trestu.
20'
Marcelinho se z levé strany snažil prosmýknout na hranici pokutového území. Domácí fotbalista se pěknou kličkou uvolnil, ale už neměl sílu na zakončení.
19'
Na hřišti se začínají projevovat emoce. Hostující Marcelinho se pustil do křížku s Negem. Sudí zatím oba kohouty uklidňuje pouze slovní domluvou.
18'
Nego kouzlil s míčem na polovině hrací plochy. Domácí fotbalista nakonec odcentroval do šestnáctky, ale pro balón si bez problémů došel Renan.
17'
Vinicius skvěle přečetl Wandersonovu přihrávku na pravou stranu. Domácí stoper okamžitě vystoupil a hrudí odehrál míč do zámezí.
16'
Wanderson se nyní unáhlil s rozehrávkou. Zkušený fotbalista Ludogorce poslal přihrávku do pokutového území, kde nebyl nikdo v zeleném dresu.
15'
Siepovič si naběhl na krásnou přihrávku za obranu soupeře, jenže akce domácího celku nemohla pokračovat kvůli odmávanému ofsajdu.
14'
Cicinho opět táhl akci Ludogorce po pravé straně. Krajní obránce bulharského výběru prošel na polovinu soupeře, kde si neporadil s dobře postaveným Husztim.
13'
Nego dostal přihrávku do pokutového území, ale špatným zpracováním si míč ukopl daleko od nohy a dobře postavený Moti mu jej odkopl ven ze šestnáctky.
12'
Domácí brankář se musel zapojit do rozehrávky svého týmu. Kovacsik tentokrát přenesl hru na pravou stranu, ale Fiola se pěknou kličkou nezbavil obránce.
11'
Wanderson rozehrával přímý kop hostujícího celku. Jeho pobídka přiletěla na malé vápno, kam vyrazil Kovacsik a se štěstím balón vyboxoval do bezpečí.
10'
Kovács prošel středem hrací plochy až na hranici pokutového území. Nakonec zkusil zakončit pravou nohou, ale jeho rána prolétla nad břevnem.
9'
Nego si naskočil na vysoký odkop domácího brankáře. V hlavičkovém souboji s obráncem však nedokázal uspět a míč se odrazil do autu.
8'
Natanael dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže Kovács k němu bleskově přistoupil a nenechal jej konstruktivně rozehrát.
7'
Ludogorec tentokrát útočil po levé straně. Vura se pokusil o efektní kličku, jenže jeho manévr nebyl příliš efektivní. Domácí budou vhazovat.
6'
Exekuce přímého kopu se ujal Varga. Jeho centr levou nohou přiletěl na přední tyč, kde zasáhl dobře postavený obránce Cicinho. Hosté mohou znovu zaútočit.
5'
Poprvé v utkání se do útoku vydal také maďarský celek. Fiola podpořil ofenzívu náběhem po levé straně a po kontaktu se soupeřem upadl. Domácí rozehrají přímý kop.
4'
Cicinho opět dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže ani tentokrát nedostal prostor k odcentrování do šestnáctky. Hosté přesto zůstávají u míče.
3'
Wanderson si zpracoval vysokou přihrávku do pokutového území, jenže vinou špatného zpracování se nechal připravit o míč a už nedokázal přesně zakončit.
2'
Ludogorec se od úvodního hvizdu snaží útočit. Po pravé straně se do pokutového území tlačil Cicinho, ale jeho prudký centr zastavil dobře postavený obránce.
1'
Hosté obstarali výkop k dnešnímu utkání. Bulharský celek vstupuje do utkání v roli velkého favorita a bude se snažit o postup do třetího předkola.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí budou hrát v červenomodrém, zatímco Ludogorec přijel v zeleném.
Úvodní duel

Před týdnem se úvodní duel odehrál na půdě zkušeného bulharského celku. Ludogorec v posledních sezónách na evropské půdě podával skvělé výkony. Dokonce si zahrál i základní skupinu Ligy mistrů. Minulý týden však Maďarský celek však do Bulharska přijel s pevnou defenzívou. Ludogorec byl sice aktivnější, jenže Wanderson v největší šanci nepřekonal brankáře.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z druhého předkola Ligy mistrů mezi MOL Vidi FC a PFC Ludogorec Razgrad Výkop je stanoven na 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.