To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek víkendu.
A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které přineslo několik žlutých karet, dvě červené karty, neproměněnou penaltu, dva góly a nakonec remízu 1:1. Domácí celek byl byl aktivnější a nebezpečnější, ale v útočné fázi se mu dnes vůbec nedařilo. Nakonec si tedy týmy body rozdělily.
90+4
Ale hosté nikam nepospíchají, je konec.
90+4
Ještě rohový kop hosty.
90+3
Sám na domácí branku šel Cabella, ale neuspěl!
90+3
Z rohu ale nic nebylo a dopředu jdou ještě hosté.
90+3
Rohový kop pro domácí celek.
90+2
Rozhodnout mohl domácí Trejo, ale z hranice velkého vápna branku hostů těsně minul!
90+2
Ale hosté výborně brání a vypadá to, že si týmy body rozdělí.
90+1
Domácí se ještě snaží a tlačí se před hostující branku.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Další žlutou kartu uviděl domácí Abdennour.
87
Nakonec ale ztratili míč a dopředu se vydali domácí, jenže jejich akce k ničemu nevedla.
86
Montpellier kombinuje na polovině domácího celku, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
85
Hosté se po delší době vydali dopředu, ale z centru z pravé strany nakonec nic nebylo.
84
Nadějnou akci hostů zastavil Akpa Akpro, který za to uviděl žlutou kartu.
82
Ale ani z devátého rohu Toulouse nic nebylo.
81
Rohový kop pro domácí.
80
Hosté střídají. Dohrál Sanson a zahraje si Martin.
79
Hosty mohl poslat do vedení Cabella, ale nakonec se k míči nedostal a ten skončil těsně vedle domácí branky.
78
Ale ani z jednoho rohu nic nebylo. Domácí ale zůstávají u míče a tlačí se stále dopředu.
77
Následuje další roh pro domácí.
77
76
Žlutou kartu vyfasoval hostující Marveaux.
75
Hosté střídají. Odešel Camara a zahraje si Montaño.
74
Ale další akce Toulouse skončila nepřesnou přihrávkou.
73
Domácí jsou při chuti a stále se tlačí dopředu. Konec zápasu bude ještě hodně vyrovnaný.
72
Toulouse právě vstřelilo branku!
Tak domácí se konečně dočkali a je vyrovnáno! Po centru do vápna se k míči dostal ABEL AGUILAR, který prostřelil vše co mu stálo v cestě.
70
Do konce zápasu zbývá posledních dvacet minutek. Uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.
68
Tak tohle byla hodně kuriózní situace! Domácí hráč upadl a pomezní rozhodčí mával faul, jenže hlavní rozhodčí nechal hru pokračovat, ale Zebina si toho nevšiml a chytil míč do ruky. Vyfasoval za to žlutou kartu a protože poté ještě protestoval, tak dostal ještě jednu a musí ze hřiště.
67
Domácí střídají. Odešel trápící se Ben Basat a zahraje si Braithwaite.
66
Tentokrát slibnou akci Toulouse zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
65
Domácí jsou opět u míče a ženou se dopředu, čas se jim velmi rychle krátí.
64
Ben Basat měl na noze vyrovnání. Po centru z levé strany zakončoval z malého vápna, ale branku hostů přestřelil!
63
I tentokrát se hostující hráči v pohodě ubránili.
62
Domácí střídají. Odešel Sirieix a zahraje si Regattin.
61
Domácí se snaží, útočí, ale zatím se do žádné větší šance nedostali. Uvidíme, zda Montpellier ustojí tento tlak, protože do konce zápasu zbývá zhruba ještě 30 minutek.
60
Cabella se na polovině hřiště zmocnil míče a prokličkoval se až do vápna domácích, ale Ahamadu nepřekonal!
59
Po nepřesném centru z levé strany proletěl míč celým vápnem až do zámezí.
58
Další rohový kop pro domácí.
57
Ale i tato akce domácích skončila nepřesnou přihrávkou. Toulouse se dnes zatím vůbec nedaří a stále prohrává o jednu branku.
56
Z rohu nic nebylo, ale domácí zůstávají u míče a tlačí se před branku Montpellieru.
56
55
Tentokrát ale akce domácího celku skončila zbytečným útočným faulem.
54
Domácí kombinují na polovině hostujícího celku.
53
Montpellier střídá. Odešel Mounier a zahraje si Dabo.
52
Hosté se pouze brání, ale zatím velmi úspěšně a drží cenné vedení.
51
Po rohu se do zakončení dostal jeden z domácích hráčů, ale branku hostů netrefil.
50
Ale Ben Basat penaltu neproměnil! Hostující brankář předvedl parádní zákrok a vyrazil míč na rohový kop!
49
Congré navíc uviděl červenou kartu, velká komplikace pro hostující celek, který bude dohrávat v deseti!
49
Congré fauloval a je z toho pokutový kop pro domácí!
48
Ale ani ve druhém poločase se zatím domácím příliš nedaří a hosté se v pohodě brání.
47
Domácí se okamžitě tlačí dopředu, tak uvidíme, zda konečně něco vymyslí.
46
Domácí v poločase střídali. Odešel Moubandje a zahraje si Zebina.
46
Vše je připraveno, jdeme na to...
Hráči se vracejí zpět na trávník, druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 18:00 hodin.
První poločas je za námi. Příliš mnoho šancí nenabídl, ale jedné branky jsme se dočkali. Po chybě domácích zadáků se do šance dostal Camara, který nezaváhal a poslal hosty do vedení. Domácí byli aktivnější, ale nic nevymysleli a prohrávají. Druhý poločas slibuje zajímavou podívanou.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Ale v útočné fázi se dnes domácím zatím příliš nedaří. Ani tentokrát Toulouse nic nevymyslelo.
42
Domácí kombinují a snaží se dostat před branku Montpellieru.
40
Je před námi posledních pět minut prvního poločasu, tak uvidíme, zda se ještě něčeho dočkáme.
39
Po dlouhé přihrávce šel sám na hostující branku Ben Basat, který se snažil hostujícího brankáře přehodit, ale nepovedlo se mu to a míč skončil nad břevnem.
38
Ahamada měl práci. Po dobrém centru z pravé strany ale domácí brankář výborně vyběhl a kulatý nesmysl sebral.
37
Po dalším centru, tentokrát z levé strany, hlavičkoval aktivní Camara, ale v těžké pozici branku netrefil.
36
Hosté se dostali k centru z pravé strany, ale nic z něho nebylo a stav zápasu se tak zatím nemění.
35
První žlutou kartu uviděl domácí Aurier.
33
K odraženému míči se dostal Camara, ale z hranice penalty branku domácího celku netrefil!
32
Hosté vybojovali rohový kop.
31
Další akci domácích zastavil úplně zbytečný útočný faul.
30
Je za námi úvodních třicet minut. Viděli jsme jednu branku, kterou po chybě domácích vstřelil Camara, který tak poslal Montpellier do vedení.
29
Nakonec se domácí prokombinovali až do vápna Montpellieru, ale nebyla z toho ani střela.
28
Hosté nic nevymýšleli a míč pouze nakopli dopředu. Ten se nakonec dostal až k domácímu brankáři, který rychle rozehrává a žene své spoluhráče dopředu.
27
Hezky to nyní udělal Ben Basat, který se zbavil protihráče a vystřelil z hranice velkého vápna, ale míč poslal vysoko nad branku.
26
Domácí nyní reklamovali ruku hostujícího hráče ve vápně, ale rozhodčí zůstal klidný a hra pokračuje.
25
Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale zastavil je pomezní rozhodčí, ofsajd.
23
Domácí jsou i nadále aktivnější, ale hosté pozorně brání a drží cenné vedení. Domácí borce nečeká nic lehkého, pokud tedy chtějí s nepříznivým výsledkem něco udělat.
22
Ale u míče byl jako první jeden z hostujících hráčů, který ho odhlavičkoval daleko od své branky.
21
Rohový kop pro Toulouse.
20
Domácí se hned snaží odpovědět a tlačí se před branku Montpellieru.
19
Montpellier právě vstřelil branku!
Ale hned po další akci jdou hostující hráči do vedení. Domácí zadák totiž vyrobil velkou chybu při rozehrávce, míče se zmocnil Cabella, který přihrál do vápna, kam si skvěle naběhl SOULEYMANE CAMARA, který pohotově překonal Ahamadu.
18
Nyní to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale ten byl až příliš dlouhý a míč doputoval do zámezí.
17
Jenže ani z tohoto centru nic nebylo. Ve vápnech zatím kralují obránci a když ne oni, tak brankáři.
16
Nyní se snaží hosté, kteří se usadili na polovině Toulouse.
15
Domácí poslali do vápna hostů další centr, ale i tentokrát ve vzduchu kraloval pozorný Jourdren.
14
Mounier nyní tvrdě atakoval domácího hráče a může být rád, že neuviděl žlutou kartu.
13
Domácí borci jsou stále aktivnější a nebezpečnější, ale finální přihrávka jim stále nevychází.
11
Skvěle nyní zasáhl hostující brankář Jourdren, který si došel pro centrovaný míč z levé strany.
10
Zatím je k vidění velké množství nepřesných přihrávek a i proto na první šanci i střelu stále čekáme.
9
Ale hosté opět skvěle napadali a domácí poslali míč až ke svému brankáři.
8
Ale z prvního rohového kopu nic nebylo, přesto zůstávají domácí fotbalisté stále u míče a tlačí se dopředu.
7
6
Rychlá akce Montpellieru skončila zbytečným útočným faulem, kterým se prezentoval Camara.
5
Jenže i tentokrát domácí hráče zradila přihrávka a na první střelecký pokus tedy stále čekáme.
4
Domácí opět kombinují na polovině Montpellieru.
3
Zatím se hraje hlavně uprostřed hrací plochy. Aktivnější jsou domácí fotbalisté, ale hosté skvěle napadají.
2
Nezdarem skončila i první akce hostujících hráčů.
1
První útok Toulouse ale zastavila nepřesná přihrávka na Ben Yeddera.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří se okamžitě tlačí před branku Montpellieru.
1

Toulouse FC: Ahamada – Aurier, Spajić, Aguilar, Abdennour – Akpa Akpro, Trejo, Sirieix, Moubandje – Ben Basat, Ben Yedder.
Náhradníci: Blondel – Zebina, Sylla, Ninkov, Braithwaite, Didot, Regattin.

Montpellier HSC: Jourdren – Deplagne, Congré, Mézague, Tiéné – Sanson, Stambouli, Cabella, Marveaux, Mounier – Camara.
Náhradníci: Pionnier – Di Stefano, Martin, Dabo, Herrera, Deza, Montaño.

Rozhodčí: Bastien – Haquette, Bremont.
Poslední vzájemný zápas

Oba celky se naposledy utkaly letos v červenci. V přátelském utkání skončil duel nerozhodně 0:0, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne dnes.
Montpellier HSC

Ani hostům se ale zatím vůbec nedaří. Montpellier má totiž na svém kontě pouze 15 bodů a nachází se až na 17. místě. Hostující hráči zatím dokázali pouze dvakrát vyhrát, devětkrát remizovali a pětkrát prohráli, to vše při skóre 17:22.

Na hřišti soupeřů odehrál Montpellier sedm zápasů, ale ještě ani jeden nedokázal vyhrát. Čtyřikrát remizoval a třikrát prohrál.

Toulouse FC

Domácímu týmu se zatím v této sezoně příliš nedaří. Po šestnácti zápasech má totiž na svém kontě pouze 20 bodů a nachází se až na 14. místě. Toulouse dokázalo zatím pětkrát vyhrát, pětkrát remizovalo a šestkrát prohrálo, to vše při skóre 17:22.

Toulouse sbírá body hlavně na domácím hřišti. Ze sedmi zápasů totiž tři vyhrálo a třikrát remizovalo. Pouze jednou prohrálo a doma tedy nasbíralo 12 bodů.

Lyon – Toulouse 1:1
Toulouse – Sochaux 5:1
Lille – Toulouse 1:0
Toulouse – Ajaccio 1:1
Evian – Toulouse 2:1
Zdravím všechny fotbalové příznivce. Francouzská Ligue 1 má na programu 17. kolo a my budeme sledovat duel mezi Toulouse a Montpellierem. Mírným favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.