Máme u konce zajímavý zápas, ve kterém domácí celek vyfasoval nelichotivého "bůra". Ve 35. minutě se jako první trefil do prázdné branky Alessandrini, o deset minut později na rozdíl dvou branek zvýšil Bakayoko, poločas uzavřel z přímého kopu v minutě 44. Kadir. Ve druhé půli se trefil jen jeden muž, a to Nelson Oliveira. Nejprve v 61. minutě po chybě Ahamady propálil vše co mu stálo v cestě a v 81. minutě využil nepřesnou malou domů domácích hráčů. Toto je z mé strany vše, děkuji Vám za pozornost a u dalšího přenosu na shledanou!
90+1
Hlavní arbitr nenechal ani doběhnout jednu minutu a ukončuje toto utkání.
90
Dnes se bude ještě hrát o dvě minuty nad rámec normální hrací doby.
89
Míč mají na svých kopačkách hostující hráči a snaží se ho na nich i udržet.
88
V postavení mimo hru načapán Oliveira.
87
Toulouse se snaží dát alespoň čestný gólový úspěch v tomto utkání, ale bohužel jim není přáno.
86
Bakayoko leží u rohového prapourku a nechce se mu pokračovat ve hře.
85
Na druhé straně se snažilo ztrapnit soupeře trio hostujících hráčů, poslední kdo se dotkl míče byl Oliveira, který doplatil na velkou lajdáckost při zakončení.
84
Blokovaná přihrávka Chantomeho končí u Didota, který nepřesně centruje.
83
Domácí fanoušci začínají opouštět ve velkém místní stadion.
82
Ve výskoku udeřil do obličeje Danzého Sylla.
81
Rennes právě vstřelilo branku!
Obrovská chyba domácího obránce Abdennoura, který chtěl poslat malou domů na Ahamadu, ale poslal míč do prostoru, kde stál NELSON OLIVEIRA, který neměl problém trefit úplně prázdnou branku a vsítit svůj druhý dnešní gol!
80
K míči se postavil Didot a tvrdou střelou k levé tyči nechal vyniknout Costila!
79
Skluzem zezadu se prezentoval Tiemoue Bakayoko na Ninkovem a uviděl za to žlutou kartu.
78
Na pravou stranu hřiště posílá svou přihrávku Trejo, k míči se dostává Braithweite, ale v slibné šanci nastřeluje jen Costila.
77
V postavení mimo hru načapán domácí Ninkov.
76
Costil bezpečně získává míč do své náruče.
75
Z pravé strany hřiště poslal přízemní centr Aurier a získal pro svůj celek rohový kop.
74
Opět pokračuje dobývání zdi postavené okolo vápna hostujícího celku.
73
Poslední střídání zápasu Roud Kadir přenechává své místo na hřišti Julienu Féretovi.
72
Přes dva hráče se dostal Zebina, ale třetí protivník byl nad jeho síly a míč musel nechat doputovat do zámezí.
71
Pro jistou Armand uklidil míč hlavou do zámezí.
70
Přihrávka Didota na Auriera končí divným kung-fu zákrokem ve vzduchu, který nevede k zisku míče.
69
Přeci jen Ninkov našel skulinku a vyslal centr na Braithweita, kterému k zakončení chyběl krůček.
68
Domácí se snaží dostat míč přes dobře zaparkovaný autobus hostujících hráčů, ale nedaří se jim to.
67
Druhé střídání pro hostující celek, trávník opouští Romain Alessandrini, na jeho místo nastupuje Andrien Hunou.
66
Ninkov silně zatahal za dres hostujícího Danzého, od rozhodčího dostává tvrdé slovní kázání.
65
K míči se na pár okamžik dostal domácí Ben Bassat, ale nepřesným centrem ho okamžitě odeslal do rukavic Costila.
64
Hosté už nikam nespěchají a snaží se míč udržet na svých kopačkách.
63
Nedovoleným zákrok v podání Treja na Emersona znaméná přímý kop pro hostující celek.
62
Poslední střídání pro domácí celek, do sprch zamířil Wissam Ben Yedder a na jeho místo nastoupil Eden Ben Bassat.
61
Černý den pro brankáře Ahamadu pokračuje, nejprve krásně zneškodnil střelu Alessandriniho, ale poté byl nedůsledný při výskoku toho využil Kadir hlavou prodloužil na NELSONA OLIVEIRU, který propálil všechny hráče před sebou!
60
Domácím střídání evidentně prospělo, další slibná akce Ninkova končí tygřím skokem Costila.
59
První střídání hostí, trávník opouští Jonathan Pitroipa a na jeho místo nastupuje Emerson da Conçeiçao.
58
Za obranu poslal míč Pitroipa na Oliveiru, který se snažil útok okořenit patičkou na svého spoluhráče, v cestě mu však stál Zebina.
57
Na středu hřiště si míč přihrávají Zebina s Aurierem.
56
Do zajímavé šance se dostává Ninkov díky odraženému míči, akci se však snaží ještě vyšperkovat na svého spoluhráče, jenže přihrál do místa, kde nikdo není.
55
Hostující Costil zahajuje útočnou akci Rennais z bezpečí malého vápna.
54
Z levé strany na střed se dere Pitroipa, jeho následný pas na Oliveiru končí střelou do zámezí.
53
Další nepřesnost u domácího celku, pas na Ninkova nenachází svého adresáta.
52
Didot míč směřuje na Breithweita, ale ten hlavou míří nad branku.
51
Další tečovaný centr Treja znamená opět roh pro domácí hráče.
50
Sylla míč směřující na sebe nedokáže zpracovat a za bučení obecenstva ho musím přepustit do zámezí.
49
Centr Treja odkopává na rohový kop Kana-Biyik, následnou rozehrávku stejný hráč odkopává do bezpečí.
48
Přes celé hřiště se řítí Oliveira, jeho pokus netrefuje branku.
47
Po pravé straně hřiště zahajuje akci domácí Trejo, v tísni míč ještě přeposílá na Syllu, okamžitě míč na překopává na Didota, ten však nastřeluje prvního hráče před sebou.
46
Hráči hostujícího celku započali dnešní druhou půli.
46
46
Před začátkem druhé půle tu máme dvojité střídání na straně domácího celku. Přišli Pavle Ninkov a Jonathan Zebina, v šatně zůstali Jean Akpa Akpro a Uroš Spajič.
46
Hráči obou celků se začínají trousit na hrací plochu.
Máme u konce první půli, ze které hostující Rennais dokázalo vytěžit maximum. Nejprve v 25. minutě Alesandrini otevřel střelou do prázdné branky brankový účet tohoto utkání, o deset minut později navýšil náskok hostí Bakayoka a na konci první půle dokázal Kadir využít chybu brankáře Ahamada. Druhá půle, která doufejme nabídne minimálně stejný počet branek započne okolo 21:03.
45+1
Za mohutného bučení a pískotu domácích fanoušků končí první půle utkání.
45
Hlavní arbitr dnešního utkání nastaví jednu minutku.
44
FOUED KADIR dokonale využil hrubou chybu Ahamady a pomocí teče poslal míč z přímého kopu rovnou k levé tyči branky, kdy nikdo nebyl!
43
Hostujícím hráčům se nelíbí postavení zdi a ještě podávají protesty u hlavního arbitra.
42
Ali Ahamada vidí za svůj prohřešek ještě žlutou kartu navrch.
42
Před vápnem zahrál domácí brankář Ahamada rukou, přímý kop pro hosty z velmi slibné vzdálenosti.
41
Trejo se snažil o taktický signál při zahrávání rohu, ale hosté jeho úmysl dobře přečetli a vzali si míč pod svou nadvládu.
40
Skvělým obraným zákrokem Kana-Biyik zachránil Rennais od brankové pohromy a poslal míč na roh.
39
Slibný pas od Didot směřující na Akpa Akpru končí v zámezí, protože druhý jmenovaný hráč ho nedokázal zpracovat.
38
Uprostřed hřiště si nedovoleně Kadir poradil s Chantomem, míč se dostává k domácím borcům.
37
Centr Sylli sklepával Ben Yedder na Braithweita, ale ten branku ve vyložené šanci přestřeluje!
36
Opět polevení v koncentraci dává šanci domácímu týmu ke vstřelení branky, Sylla však branku netrefuje.
35
Odkopnutý míč se dostává opět k Alessandrinimu, který ho okamžitě vrací do vápna, kde ho hlavou tečuje Makoun a dostává ho na TIEMOUE BAKAYOKU, ten také hlavou posílá míč do prázdné branky!
34
Míč z kopačky Alessandriniho ve vápně se odráží od všech částí těl, domácí obrana míč jen odkopává.
33
Po faulu Treja na Bakayoka budou hosté zahrávat přímý kop.
32
U levé postranní čáry se tvrdě probíjí Makoun, ale před sebou má zeď protihráčů, tak raději přihrává míč dozadu.
31
Na kopačky domácích hráčů se dostal další odražený míč, Braithwaite trefuje prvního protihráče stojícího před sebou.
30
Druhý roh hostí i utkání zahrává Makoun, Spajič míč odkopává až ke Costilovi.
29
PO chvilce ošetření se pokračuje ve hře s plným počtem hráčů na obou stranách.
28
Na trávníku leželi dva hráči, u hostů po tvrdém, ale čistém, skluzu Alessandrini a o chvilku dříve byl nebezpečně sestřelen domácí Ben Yedder.
27
Hosté se snaží po vstřelené brance a málem inkasované uklidnit hru, Danzé z útokem nikam nespěchá.
26
Málem jsme měli ihned vyrovnáno, po rozehrání hry hostující obrana chybuje a Didot vysílá nebezpečnou střelu zpoza vápna, která těsně míjí branku!
25
Akrobaticky před Ahamadou tečuje míč od Danzého Pitroipa na nabíhajícího ROMAINA ALESSANDRINIHO, který nemá problém trefit prázdnou branku a otevřít skore dnešního utkání.
24
U postranní čáry tvrdě sestřelil Akpa Akpro M´Bengueho.
23
I hostující celek začíná z házenkářskou taktikou přihrávek z jedné strany na druhou.
22
Jako malého kluka si povodil Sylla Danzého a vybojoval míč pro Akpa Akpru, který svou střelou míjí branku.
21
U brankové čáry došlo ke střetu vysokých nohou mezi domácím Chantomem a hostujícím Kana-Biyikem, rozhodčí do tohoto souboje nezasahoval.
20
Do třetice centr Akpa Akpry z pravé strany zamířil za brankovou čáru.
19
Útočného faulu se na dopouští Pitroipa na Syllu.
18
U velkého vápna hostí dochází k velkému návalu hráčů z obou týmů, kteří se okopávají na metru čtverečném navzájem.
17
Opět centr Akpa Akpry z pravé strany hřiště, opět hostující obrana bez problémů zasahuje.
16
Málem do osamoceného útoku se dostal Ben Yedder, ale nedokázal přehodit posledního stojícího hráče hostí Armanda.
15
Domácí Didot roztahuje hru na Akpu Akpra, jeho centr blokuje hostující obrana.
14
Odražený míč se dostal k Bakayokovi stojícímu mimo vápno, jeho dalekonosná střela jen těsně minula branku.
13
Šlapákem zezadu si Didot vyšlápl na Kadira, odpískán nedovolený zákrok.
12
Kadira to přestalo bavit a důrazným napadáním vybojoval pro Rannais autové vhazování.
11
Toulouse zahajuje svou útočnou akci od brankáře Ahamady, stopeři si přihrávají z jedné strany na druhou.
10
Rohový kop zahrával Makoun, ale Mahada byl ve vzduchu nejvýše.
10
Kadir mířil míč na Alessandrinoho, ale v poslední chvíli skluzem poslal balon do zámezí Aurier.
9
Z vlastní půle až k praporku se probojoval Trejo, avšak proti dvojnásobné přesile neměl šanci a Danzé získal míč pro svůj tým.
8
Z levé strany na pravou poslal Pitroipa míč na Alessandriniho, který tvrdou střelou z první trefuje dobře postaveného Ahamada.
7
Dloubákem poslal Alessandrini přihrávku na Pitroipu, který střelou ve výskoku netrefuje branku.
6
Domácí celek pokračuje ve hře v jedenácti hráčích, Spajič je sice na trávníku, ale zřejmě není zcela fit.
5
Ostrým skluzem Aurier obehrál Bakayoka a poslal tím míč do zámezí.
4
Hostující Danzé pokračuje ve hře autovým vhazováním na Pitroipu.
3
Stále se nepokračuje ve hře, Spajič je zraněn a odkulhává na za postranní čáru.
2
Po pravé straně táhne míč Danzé, přistrkává ho na Pitroipu, který nechtěně šlape na kotník domácímu Spajičovi.
1
Hráči domácího celku měli tu čest provést úvodní výkop utkání.
1

Toulouse FC: Ahamada – Abdennour, Spajić, Aurier – Akpa Akpro, Chantôme, Trejo, Didot (C), Sylla – Ben Yedder, Braithwaite.
Náhradníci: Blondel – Zebina, Ninkov, Sirieix, Regattin, Aguilar, Ben Basat.

Stade Rennais FC: Costil – Danzé (C), Kana-Biyik, Armand, M'Bengue – Pitroipa, Bakayoko, Kadir, Makoun, Alessandrini – Oliveira.
Náhradníci: N´Diaye – Hountondji, da Conçeiçao, Féret, Allée, Hunou, Romero.

Rozhodčí: Benoit Bastien – Anthony Bremont, Cyril Saint Cricq Lompre.
Trenérem domácího mužstva je pan Alain Casanova, hosty koučuje pan Philippe Montanier.

Hlavním arbitrem dnešního utkání je pan Benoit Bastien, na postranních čarách mu budou s praporky pomáhat pánové Anthony Bremont a Cyril Saint Cricq Lompre.
Toulouse FC

Domácí celek se v tabulce nachází lépe, a to na 8. místě se získanými patnácti body za 4 výhry, 3 remízy a pasivní skore 9:11.

Celek Toulouse hrál v minulém kole na hřišti Reims a na svůj stadion se vracel s plným bodovým ziskem díky výhře 2:1. Do branky se trefili Trejo a z pokutového kopu Braithwaite.

Stejně jako dnešní soka čeká hráče Toulouse v týdnu pohárové střetnutí. Hráči zavítají na kolbiště druholigového Créteil, v řádném kole se poté představí na hřišti Evian TG.
Stade Rennais FC

Hostující tým se v tabulce usídlil na 10. příčce se 13 body za tři výhry, čtyři remízy a pasivní skore 10:11.

V minulém kole hostil tým z Rennes na svém stadionu mužstvo Valenciennes a získal do tabulky bodík za remízu 2:2, o obě branky se postaral Kadir.

V následujícím týdnu čeká hráče v úterý francouzský pohár proti druholigovému Nancy na svém hřišti a ve 12. kole bude hostit tým Olympique Marseille.
Přeji krásný sobotní večer a vítám Vás o přenosu z 11. kola francouzské Ligue 1. Domácí Toulouse FC hostí na svém trávníku celek Stade Rennais FC. Úvodní výkop je na programu od 20.00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.