Reynet – Amian, Jullien, Todibo, Moubandje – Bostock, Sangaré – Dossevi (83. Mubele), Durmaz (64. García), Gradel (C) – Leya Iseka.

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. Já vám přeji hezký zbytek večera.
Střely mimo: 8:6.
Rohy: 4:4.
Ofsajdy: 0:3.
Fauly: 14:13.
Angers SCO – Toulouse FC 0:0. To je ta hlavní informace z dnešního utkání. Spravedlivá remíza co se týče herního projevu, šancí bylo po málu, a tak si výsledek 0:0 je spravedlivý.
90+3'
90+3'
Cheikh N'Doye zůstává po souboji s Taitem na hrací ploše, ale nic vážného to nebude a pomalu se zvedá z trávníku.
90+2'
Flavien Tait chtěl okamžitě po zisku míče za vápnem střílet, obrana Toulouse však vystoupila a pokus zastavila.
90+1'
V hlavičkovém souboji se provinil faulem John Bostock.
90'
Utkání bude nastaveno o 3 minuty.
89'
Asi nejlepší hráč domácích Flavien Tait vedl akci po levé lajně, centr však posadil pouze na hlavu soupeře.
87'
Domácí neodpověděli takovou šancí jako měl Gradel, ale k hlavičce do středu branky se prodral Abdoulaye Bamba.
85'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jeff Reine-Adélaïde, přichází Harisson Manzala.
85'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Wilfried Kanga.
84'
Max-Alain Gradel mohl rozseknout dnešní zápas, když šel sám na branku. V ofsajdu nebyl, ale zakončil opravdu trestuhodně vedle levé tyče domácí branky!
83'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Mathieu Dossevi, přichází Firmin Ndombe Mubele.
83'
Max Gradel si i teď zkušeně počkal na faul soupeře.
83'
Cheikh N'Doye fauloval ve středu hrací plochy Maxe Gradela.
82'
Zdvižený praporek zastavil akci TFC.
80'
Opakovaný centr z kopačky Flaviena Taita našel na zadní tyči Stéphana Bahokena, který se do míče opřel z první. Brankář Baptiste Reynet byl na místě a tuto ránu kryl!
80'
Cheikh N'Doye vybojoval rohový kop pro domácí. A fanoušci cítí že teď to přijde.
79'
Centr Mathieu Dosseviho skončil v rukavicích brankáře domácích Ludovica Butelleho.
77'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Thomas Mangani.
76'
Jeff Reine-Adélaïde se nedostal s míčem do vápna. No dnešní zápas je pořádně bojovný a úporný z obou stran.
74'
Hra se kouskuje jedním faulem za druhým. Teď byl faulován Jeff Reine-Adélaïde.
72'
V bolestech se svíjí brankář hostů Baptiste Reynet a domácí to fanoušci to ohodnocují pískotem.
70'
Sudí píská proti domácím po faulu Abdoulaye Bamby.
69'
Hodně vysoko zahrál kopačkou Ibrahim Sangaré, hlavní sudí však nechává toto bez povšimnutí.
67'
Flavien Tait si hezky míč navedl na levačku a jeho pokus skončil na boční síti! Tady moc nechybělo, abychom viděli první přesnou trefu v zápase.
66'
Rohový kop si našel Aaron Leya Iseka, ale hlavička mu nesedla dle představ a skončila daleko vedle branky.
65'
Mateo Pavlović musel odvracet na rohový kop centr Cappeleho.
64'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jimmy Durmaz, přichází Manu García.
63'
Jimmy Durmaz se neprosadil ve vápně proti přesile a o míč přišel.
61'
Pierrick Capelle si naskočil na stolyčku a zůstal dlouho v bolestivé grimase na trávníku.
59'
Opět to byl Flavien Tait, který vystrašil brankáře Toulouse. Jeho ráně z poza šestnáctky teď moc nechybělo!
58'
Po dlouhé době jsme viděli zakončení na branku. Flavien Tait se uvolnil ve velkém vápně a jeho pokus levačkou na zadní tyč musel likvidovat brankář Reynet. Velký problém to pro něj nebyl, ráně chyběla rasance.
56'
John Bostock byl v ofsajdu, tak nemohla akce hostů pokračovat.
55'
Žlutou kartu dostává Kelvin Amian (Toulouse FC), který podržel unikajícího Bahokena a po právu je potrestán.
55'
S centrem Gradela si obrana domácích poradila.
54'
Abdoulaye Bamba tentokrát na druhé straně hřiště, když odvracel centr na rohový kop pro TFC.
53'
Abdoulaye Bamba byl zastaven výstavním skluzem Christophera Julliena.
51'
Kelvin Amian hezky obešel na pravé straně obránce, odcentroval však na prvního bránícího hráče domácích.
50'
Max-Alain Gradel si dobře pustil míč na levačku, ale zklamala ho rána. Z dobré pozice zamířil hodně vedle pravé tyče domácí branky.
49'
Ismaël Traoré zastavil nebezpečný míč za obranu Angers, toto byl důležitý obranný zákrok domácího stopera.
47'
Mathieu Dossevi si řekl pohybem o míč u pravé lajny, ale centr na něj byl příliš dlouhý a skončil v zámezí.
46'
TFC zahájilo rozehrávkou druhý poločas.
46'
Ofsajdy: 0 – 1.
Angers SCO – Toulouse FC po 1. poločase 0:0. Viděli jsme hodně bojovný a vyrovnaný fotbal a pouze jednu vyloženou šanci, kterou spálil v závěru poločasu Cheikh N'Doye. Snad se dočkáme branek v poločase druhém.
45+2'
45+2'
Nedovolený zákrok TFC přisuzuje míč domácí na středu hrací plochy.
45+1'
První poločas bude nastaven o 2 minuty.
44'
V závěru poločasu přišla první tutovka. Po centru od lajny byl velký zmatek ve vápně a k míči se dostal Cheikh N'Doye, ale z vyložené pozice minul trestuhodně branku!
43'
Žlutou kartu dostává Ibrahim Sangaré (Toulouse FC), který jednoznačně podrazil u pravé lajny Jeffa Reina-Adélaïdeho
42'
Baptiste Reynet schoval centr Bamby v rukavicích.
41'
Max-Alain Gradel neposlal vůbec špatný centr do ohně, obrana domácích si však poradila a odhlavičkovala míč do bezpečí.
40'
Na druhé straně hrací plochy byl faulován Max-Alain Gradel a chystá si sám míč k volnému kopu.
39'
Exekuci si vzal na starost Flavien Tait, ale jeho rána zamířila pouze na tribunu místního stadionu.
38'
Na rohu velkého vápna došla ze strany hostů k přestupku a je to volný přímý kop pro Angers ze slušné pozice.
37'
Ta mohla přijít po akci Max-Alain Gradela, ale dlouho si tento zkušený hráč připravoval míč, nakonec o něj logicky přišel.
36'
Stéphane Bahoken nestihl míč na hrací ploše, vhazovat budou hosté a my marně čekáme na první vážnou šanci zápasu.
34'
Žlutou kartu dostává Pierrick Capelle (Angers SCO), který zahrál nebezpečným šlapákem proti Durmazovi.
32'
Abdoulaye Bamba vyslal další pokus z poza vápna, ale jeho střela se mu svezla po vnějším nártu a mířila vysoko nad branku.
30'
Ludovic Butelle si počkal na centr z pravé strany a zákrok ještě doprovodil efektním výskokem a pádem na trávník.
29'
Domácí dobře dohráli situaci po rohovém kopu a k ráně zpoza vápna se odhodlal Stéphane Bahoken. Jeho pokus šel do středu branky, a tam byl připraven se zákrokem Baptiste Reynet.
28'
Rohový kop budou zahrávat fotbalisté Angers po sražené ráně z poza vápna.
27'
Brankář Baptiste Reynet si pohlídal dlouhý míč za obranu a byl u něj jako první.
25'
Oba hráči jsou již na nohách a rozehrávat bude domácí brankář Ludovic Butelle.
23'
Střet Abdoulaye Bamba a Kelvin Amian byl bolestivý pro oba borce a také oba zůstávají na hrací ploše, po té co se střetli kopačkami.
22'
Aaron Leya Iseka si pěkně za obranou zpracoval míč, ale ve stejnou chvíli šel nahoru praporek pomezního – ofsjad.
21'
Mathieu Dossevi nedostal svůj centr před branku. TFC však budou vhazovat a zůstanou tak u míče.
19'
Christopher Jullien v klidu sbírá nepřesnou souhru domácích. Toulouse pomalu přebírá střed hřiště.
17'
Jeff Reine-Adélaïde napřáhl za šestnáctkou, ale jeho pokus byl ze záklonu a podle toho to také dopadlo, míč skončil vysoko nad brankou Toulouse.
16'
Ibrahim Sangaré zastavil centr domácích a míč odpravil z vápna TFC.
14'
Flavien Tait si připravil střelu na hranici šestnáctky, ale svou ránu neprocpal až na branku Reyneta.
12'
Jeff Reine-Adélaïde se k míči dostal nepovoleným způsobem a je mu odpískán faul.
10'
Z obou stran teď lítaly centry před branku TFC, nakonec vše ukončil brankář Baptiste Reynet, který si došel pro jeden z centrů a lapil jej do rukavic.
9'
Max-Alain Gradel zahrával rohový kop a našel hlavu Ibrahima Sangarého, tomu však hlavička nesedla a zamířila až na tribunu.
8'
Max-Alain Gradel si chtěl navést míč za šestnáctkou na pravačku, ale tomu nedovolila obrana Angers.
7'
Penalta se nepíská, a to i po konzultaci s kolegy hlavního sudího na videu.
6'
Po dlouhé autu spadl míč ve vápně na ruku hostujícího Johna Bostocka a hlavní sudí komunikuje s videem.
4'
Domácí se krásnou kombinací dostali až k centru, který poslal však příliš dlouhý Jeff Reine-Adélaïde, a tak nenašel žádného spoluhráče.
2'
Domácím měli k dispozici první rohový kop, který zahráli na krátko, ale centr nenadělal žádné nebezpečí.
1'
Hlavní sudí Batta zahájil dnešní utkání. Rozehrávku měli na starost hosté z Toulouse.
1'

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Pavlović, Bamba – Santamaría – Reine-Adélaïde, N'Doye, Capelle, Tait – Bahoken.
Náhradníci: Boucher – Aït-Nouri, Kanga, Ketkeophomphone, Mangani, Manzala, Thomas.

Toulouse FC: Reynet – Amian, Jullien, Todibo, Moubandje – Bostock, Sangaré – Dossevi, Durmaz, Gradel (C) – Leya Iseka.
Náhradníci: Goicoechea – Cahuzac, Fortes, García, Jean, Sylla, Mubele.

Rozhodčí: Batta – Luzi, Lombard.
Vzájemné zápasy ze sezony 17/18:
34. kolo: Toulouse – Angers 2:0 (1:0) – Sanogo, Gradel.
10. kolo: Angers – Toulouse 0:1 (0:1) – Diop.
Toulouse FC
Počet zápasů: 5 zápasů.
Umístění: 4. místo.
Počet bodů: 10 bodů.
Bilance: 3 – 1 – 1
Nejlepší střelec: Gradel a Leya – oba 2 branky.
Poslední zápas: Toulouse – Monako 1:1 (0:0). Branka Toulouse: Leya.
Angers SCO
Umístění: 12. místo.
Počet bodů: 6 bodů.
Bilance: 2 – 0 – 3
Nejlepší střelec: Ismael Traore – 2 branky.
Poslední zápas: Dijon – Angers 1:3 (1:3). Branky Angers: Bahoken, Tait, Santamaria.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.