Nice - Nantes | ONLINE | 11.5.2019 20:00 | Ligue 1 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Ligue 1 - 36. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nice : Nantes - 11. května 2019   20:00

Ukončeno
Nice
55' M. Sarr (Lees-Melou)
1:1
(0:1)
Nantes
29' Moutoussamy  
Nice
Sestavy:
Benítez – Pelmard (46. Srarfí), Hérelle, Dante, M. Sarr – Danilo (80. Makengo), Tameze, Lees-Melou – Attal, Le Bihan (72. Sacko), Saint-Maximin.
Náhradníci:
Clementia – Boscagli, Coly, Jaziri, Makengo, Sacko, Srarfí.
Rozhodčí
Frappartová – Gringore, Danos
Allianz Riviera, Nice
Nantes
Sestavy:
Dupé – Fábio, Pallois, Diego Carlos, Ch. Traoré – A. Touré, Girotto, Rongier (90+1. Evangelista) – Limbombe (77. Boschilia), K. Coulibaly, Moutoussamy (86. Lucas Lima).
Náhradníci:
Olliero – Boschilia, Evangelista, Kwateng, Lucas Lima, Mance.
Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 5:8. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:12.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1. Druhý poločas byl opět hodně vyrovnaný, avšak mnohem lépe se do něj vstupovalo hostujícímu celku, jenž vedl o jednu branku. Nice se přeci jenom dostalo k vyrovnávací brance, o kterou se postaral obránce Sarr, jenž přesně zacílil hlavou. Následně si domácí hráči přichystali územní převahu, přičemž se v poslední minutě nastaveného času dočkali penalty, avšak tu nakonec nedokázali proměnit.
90+5'
Konec zápasu.
90+5'
To jsou věci! K rozehrávce pokutového kopu se postavil Atal, který zvolil zakončení k levé tyči, avšak tam se vrhl také brankář Dupé.
90+3'
Je tu pokutový kop pro domácí!
90+3'
Do konce zápasu nezbývá už moc času, zatím to vypadá na dělbu bodů. Nyní má míč na svých kopačkách domácí celek.
90+2'
Nice zahrávalo ještě jeden rohový kop, který se kroutil směrem od branky. Nakonec si na něj naskakoval Dante, jenž mířil doprostřed branky.
90+1'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Valentin Rongier, přichází Lucas Evangelista.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, ještě můžeme počítat s nastaveným časem.
88'
Dupé se tak mohl ujmout rozehrávky od své branky, kterou poslal daleko na druhou stranu hrací plochy, kde v souboji uspěl Tameze.
86'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Samuel Moutoussamy, přichází Lucas Lima.
86'
Navíc tu máme ještě jednu žlutou kartu, za protesty jí obdržel domácí Srarfí.
85'
Nice nyní kombinovalo s míčem na vlastní polovině, přičemž se Tameze dostal až na útočnou polovinu, kde se mu podařilo najít kolegu, jenž ale fauloval.
83'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, stav je stále nerozhodný. Sledujeme vyrovnanou podívanou, o něco aktivnější jsou hosté.
82'
Lees-Melou obstaral další standardní situaci, která i tentokráte směřovala na hlavu Sarra. Ten se protlačil k hlavičce, jenž směřovala daleko vedle branky.
81'
Žlutou kartu dostává Youcef Attal (OGC Nice).
81'
Do dobré střelecké pozice se dostal domácí Tameze, který to nakonec zkoušel levou nohou, avšak mířil snad deset metrů vedle pravé konstrukce.
80'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Danilo, přichází Jean-Victor Makengo.
79'
Atal se ještě pokoušel zachránit míč na hrací ploše, což se mu nakonec nepodařilo. V posledních minutách utkání sledujeme celou řadu nepřesností.
78'
Žlutou kartu dostává Charles Traoré (FC Nantes).
77'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Anthony Limbombe, přichází Gabriel Boschilia.
76'
Posléze se včas podařilo zakročit hostujícímu Palloisovi, který na jistotu odklízel míč do ochozů stadionu. Srarfí tak bude moci vhazovat zprava.
75'
Momentálně se nehraje, neboť nedovolený zákrok vytasil napadající Atal, který u postranní lajny zajel do Traorého. Chvíli se tak hrát nebude.
74'
Aktivní Saint-Maximin to zkoušel průnikem po levém křídle, avšak narazil pouze na kopačku protihráče. Nantes se tak pokouší založit protiakci.
73'
Dalekonosné přenesení hry našlo na levém křídle Moutoussamy, který s míčem dokráčel na vlastní polovinu, kde zahájil kombinaci s Rongierem.
72'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Mickaël Le Bihan, přichází Ihsan Sacko.
71'
Kroucená nabídka se snášela do pokutového území Nantes, avšak tentokráte se podařilo uspět Carlosovi, jenž odklízel do bezpečnějšího prostoru.
70'
Do hlavičkového souboje se tradičně tlačil domácí Dante, který na padající míč nakonec nedosáhl. Následně si s ním pohrál brankář hostujícího celku.
69'
Na řadu přijde další standardní situace pro Nice. I tentokráte se k rozehrávce staví Lees-Melou, který to zřejmě opět zkusí centrem do šestnáctky.
64'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, na světelné tabuli svítí nerozhodný výsledek. V tuto chvíli domácí brankář Benítez rozehrává od branky.
63'
Žlutou kartu dostává Andrei Girotto (FC Nantes).
62'
Pallois si navedl míč na levou nohu, načež chtěl poslat do pokutového území nadýchanou nabídku, která nakonec prolétla pouze do zámezí.
61'
Najednou jsme sledovali rychlý protiútok Nantes. Rongier si vybral Limbombeho, který předkládal do malého vápna na Coulibalyho, jenž ve skluzu trefil pouze tyč.
60'
Carlos nyní ovládl hlavičkový souboj, při kterém odvracel do bezpečnějšího prostoru. Následně se domácí dostali zpět, což přineslo útočný zákrok.
59'
Po levém křídle to zkoušel Saint-Maximin, který si nakonec navedl míč na pravou nohu, načež zamířil pouze do tyče. Dupé byl téměř překonán.
58'
Srarfí si nechtěl komplikovat život, místo toho raději vyprodukoval zpětnou přihrávku na Hérelleho, který pro změnu našel volného Danteho.
57'
Tohle by mohla být šance pro domácí. Fábio totiž kousek před pokutovým územím fauloval Saint-Maximina, který pro svůj celek vybojoval standardku.
56'
Do pokutového území se pokoušel dostat hostující Moutoussamy, kterému nakonec utekl míč do zámezí. Benítez tak bude odkopávat od branky.
55'
Nice právě vstřelilo branku!
Máme tady vyrovnávací branku! K rozehrávce volného kopu se postavil Lees Melou, který stáčel do malého vápna hodně nebezpečný centr. Na něj si v přehuštěného prostoru dokázal naskočit kolega MALANG SARR, který prodlužoval do branky soupeře, což bylo pro Dupého neřešitelné.
54'
Dalekonosný pas našel na pravém křídle Atala, který si s ním dokázal poradit. Následná spolupráce se Lees Melouem přinesla útočný faul.
53'
Následně už bylo pískáno, to se na zemi totiž ocitl domácí Srarfí, který si vymodil nedovolený zákrok. Nice se rozhodlo rozehrát nakrátko po zemi.
52'
Jenomže po jenom ze soubojů skončil na zemi Hérelle, který se držel za obličej. Hlavní sudí zřejmě nic neviděla, o faul se tak nakonec nejednalo.
51'
Na pořadu dne byla standardní situace pro Nice. Nakonec se k hlavičkovému pokusu dokázal natlačit Dante, který ale nezamířil mezi tři tyče.
50'
Na pravou stranu si seběhl Limbombe, který se nakonec pokusil o centr, jenž se snesl za branku soupeře. Benítez tak bude moci rozehrávat od branky.
49'
Posléze se Hérelle celkem snadným způsobem dostal na druhou stranu hrací plochy, odkud se mu nepodařilo přenést hru křížem na Saint-Maximina.
49'
Žlutou kartu dostává Fábio (FC Nantes).
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali velice pohodlný centr, který z pravé strany obstaral hostující Fábio, jenž ale našel pouze Danteho.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Andy Pelmard, přichází Basím Srarfí.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nabídl jedinou branku, o kterou se postaral hostující celek. Sledovali jsme ale celkem vyrovnanou podívanou, která se většinu času odehrávala ve středu hrací plochy. Avšak o dost nebezpečnějším celkem bylo Nantes, které víckrát zaměstnalo brankáře soupeře. Herní projev Nice zatím není příliš ideální, druhý poločas by měl z jejich strany přinést určité zlepšení.
45+1'
První poločas skončil.
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
43'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem dvou minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat
42'
Do volného prostoru si sbíhal Coulibaly, který ještě předával pod sebe na Traorého, jenž se ke střele nedostal, neboť ukázkově zasahoval Hérelle.
41'
Pallois už je zpět na nohou, střídat by se tak nakonec nemělo. Budeme pokračovat autovým vhazováním domácích, který obstará Pelmard.
40'
Po jednom ze soubojů skončil na zemi Pallois, se kterým to nevypadá příliš optimisticky. Na scénu přispěchal také lékařský personál Nantes.
36'
Touré se nejprve dostal kolem protihráče, avšak následnou přihrávku naprosto odflákl. Směřovala totiž přímo k Danilovi, který vyvezl balón.
35'
Pelmard si v tandemu vybral kolegu Lees Meloua, který mu okamžitě vracel zpět na kopačku. Do dráhy letu míče se připletl Rongier, následovat bude aut.
34'
Tady skutečně moc nescházelo! Nenápadně si v chumlu těl našel padající míč obránce Pallois, jehož pohotová rána levačkou skončila kousek vedle.
33'
Atal tentokráte operoval u levé autové čáry, odkud se rozhodl vydat ke středovému kruhu, kde si ho pohlídala hned dvojice protihráčů Nantes.
32'
Důležitý zákrok vytasil domácí zadák Sarr, který za sebe nepustil finální kolmici pro Limbombeho. V opačném případě bychom sledovali velkou šanci.
31'
Jenomže ihned po rozehrávce jsme sledovali dalekonosný nákop v podání Lees Meloua, jenž svým pasem našel pouze náruč brankáře Dupého.
30'
Najednou to budou mít domácí hráči hodně složité, budou muset dotahovat jednobrankové manko. Do konce zápasu zbývá ještě dostatek času.
29'
Nantes právě vstřelili branku!
Hosté se dostávají do vedení! Průniková přihrávka směřovala na Coulibalyho, který svedl osobní souboj s Dantem. Druhý jmenovaný nezasáhl zrovna přesvědčivě, proto se k volnému míči jako první dostal SAMUEL MOUTOUSSAMY, jenž celkem v poklidu zamířil do odkryté branky.
29'
Na druhé straně si na rohový kop naskakoval obránce Dante, který to zkoušel hlavičkou o zem. To nakonec bylo špatné řešení, míč proskákal nad.
28'
K práci s míčem se dostal brankář Benítez, který si gestem ruky řekl o podporu svých spoluhráčů. Nakonec rozehrávku posla na nohu Pelmarda.
27'
Touré už je zpět na nohou, může se tak pokračovat ve hře. Do šance se navíc dostal hostující Limbombe, který z dobré pozice úplně minul branku.
26'
Nice se rozhodlo založit rychlou protiakci, přičemž Le Bihan narazil na obětavého protihráče. Posléze přišel nedovolený zákrok domácích hráčů.
25'
Posléze to přízemní přihrávkou do pokutového území zkoušel obránce Traoré, který to nemyslel špatně, avšak našel pouze kopačku Hérelleho.
24'
Na útočné polovině nyní kombinoval hostující Girotto, který nakonec vyslal zpětnou přihrávku na Palloise, jenž pro změnu našel na druhé straně Traorého.
19'
Místo toho přišlo na řadu autové vhazování pro domácí hráče, o což se postaral Pelmard. Ten si počkal na náběh Tamezeho, který uklidnil hru.
18'
Nyní velice dobře vystoupil z obranné linie hostující Traoré, který předskočil Saint-Maximina, avšak poté se mu nepodařilo přesně založit protiakci.
17'
Domácí brankář si prostřednictvím odkopu chtěl najít Le Bihana, což se mu nepodařilo. To vadit nemuselo, neboť Touré přihrával pouze na nohu soupeře.
16'
Moutoussamy se díky své rychlosti dostal až k sympatickému zakončení, které nebylo vůbec špatné. Benítez se prolétl vzduchem, nakonec nemusel zasahovat.
15'
Na druhé straně se do kombinace dostával záložník Danilo, kterému se nepodařilo přihrávkou oslovit Tamezeho, neboť zasahoval Rongier.
14'
K pokutovému území se přiblížil hostující Fábio, který velice chytrou přihrávkou ještě zkoušel najít Coulibalyho, jenž nakonec nevyprodukoval kloudnou střelu.
13'
Traoré šel do hlavičkového souboje s Atalem hodně nevybíravě, dokonce fauloval druhého jmenovaného. Nice má k dispozici standardní situaci.
12'
Nantes opět pracovalo s míčem na vlastní polovině, přičemž si na levé křídlo seběhl obránce Traoré, jehož vzdušnou nabídku dokázal odklidit Dante.
11'
Do šance se dostával domácí Atal, který předváděl velice dobrý driblink s míčem, avšak v poslední fázi mu utekl hrací předmět daleko od kopačky.
10'
Na vlastní polovině pracoval s míčem Carlos, který nakonec vyprodukoval zpětnou přihrávku na brankáře Dupého, jenž pro změnu roztáhl hru.
9'
Aby toho nebylo málo, tak se na zemi ocitl také domácí Atal, avšak tentokráte se dle hlavní sudí o faul nejednalo, pokračuje se opět ve hře.
8'
Posléze se na zemi ocitl domácí Saint-Maximin, který si doslova dokráčel pro nedovolený zákrok. Jeho celek se rozhodl rozehrát nakrátko.
7'
Obrannou povinnost si splnil domácí zadák Dante, který prudkou hlavičkou poslal míč z vlastní šestnáctky. Nantes ale opět zahájilo kombinaci.
6'
Dalekonosné přenesení hry směřovalo na pravou stranu, kde si s neposedným míčem nedokázal poradit Atal, jenž pouze zpracoval do zámezí.
5'
Nakonec přišel na řadu rohový kop, po kterém se k hlavičkovému pokusu dostal obránce Carlos, jenž z dobré pozice zamířil hruba metr nad břevno.
4'
Na útočnou polovinu zavítal obránce Pallois, který se posléze snažil přenést hru na levou stranu, kde Moutoussamy vybojoval autové vhazování.
3'
Hned v úvodu utkání se k míči dostal hostující brankář Dupé, který okamžitě odkopával na druhou stranu hrací plochy, kde zasahoval Lees Melou.
2'
Hlavní sudí poprvé pískla do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

OGC Nice: Benítez – Pelmard, Hérelle, Dante, M. Sarr – Danilo, Tameze, Lees-Melou – Attal, Le Bihan, Saint-Maximin.
Náhradníci: Clementia – Boscagli, Coly, Jaziri, Makengo, Sacko, Srarfí.

FC Nantes: Dupé – Fábio, Pallois, Diego Carlos, Ch. Traoré – A. Touré, Girotto, Rongier – Limbombe, K. Coulibaly, Moutoussamy.
Náhradníci: Olliero – Boschilia, Evangelista, Kwateng, Lucas Lima, Mance.

Rozhodčí: Frappart – Gringore, Danos.
FC Nantes

Na opačné straně stojí o něco hůř hrající Nantes, které se nachází ve spodní polovině tabulky, konkrétněji na jedenácté pozici. Nantes má pro změnu na svém kontě šestačtyřicet bodů, náskok na sestupové pásmo více než dostačující. Hostující tým tohoto zápasu má v posledních týdnech nejlepší formu ze všech celků francouzské Ligue 1. Nantes totiž zvítězilo pokaždé z posledních pěti ligových zápasů, díky čemuž se vyškrábalo na již zmiňovanou jedenáctou pozici. V minulém kole přišla celkem očekávané vítězství proti trápícímu se Dijonu, Nantes na vlastním stadionu dokázalo zvítězit přesvědčivým poměrem 3:0.
OGC Nice

Fotbalisté Nice se tři kola před koncem soutěže nacházejí na sedmé pozici, což není vůbec špatné. Nice má v tuto chvíli na svém kontě dvaapadesát bodů, přičemž na pohárové pozice ztrácí deset bodů, což už je neřešitelný úkol. Domácí celek se tak bude muset smířit maximálně s pátou pozicí, na tu v tuto chvíli ztrácí tři body. Nice se v posledních týdnech nachází v hodně rozpačité formě, z posledních pěti zápasů vyhrálo pouze ve dvou případech. V minulém kole Nice sahalo po překvapivém vítězství na hřišti pařížského PSG, avšak nakonec soupeř vyrovnal na konečných 1:1, přičemž ještě ve třetí minutě nastaveného času neproměnil pokutový kop Cavani.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Francouzská Ligue 1 má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi OGC Nice a FC Nantes,
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
27. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Paris SG 26 21 2 3 71:24 65
2. Marseille 26 15 7 4 36:25 52
3. Rennais 26 13 5 8 31:24 44
4. Lille 26 13 4 9 33:27 43
5. Monaco 26 11 6 9 42:41 39
6. Štrasburk 26 11 5 10 32:29 38
7. Lyon 26 10 7 9 40:26 37
8. Reims 26 9 10 7 24:20 37
9. Montpellier 26 10 7 9 32:29 37
10. Nice 26 10 7 9 38:36 37
11. Nantes 26 11 4 11 28:28 37
12. Bordeaux 26 9 8 9 38:32 35
13. Stade Brest 26 8 10 8 34:35 34
14. Angers 26 9 6 11 25:33 33
15. St. Etienne 26 8 5 13 28:42 29
16. Metz 26 6 10 10 24:34 28
17. Dijon 26 6 9 11 25:32 27
18. Nîmes 26 7 6 13 26:39 27
19. Amiens 26 4 10 12 29:47 22
20. Toulouse 26 3 4 19 21:54 13
Články odjinud