Ligue 1 - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rennais : Stade Brest - 8. února 2020   20:00

0:0
(0:0)
Rennais
Mendy – H. Traoré, Da Silva, Morel (79. Gelin), Maouassa – Da Cunha (65. Gboho), Bourigeaud, Siliki (65. N'Zonzi), Tait – Del Castillo, Niang.
Salin – Boey, Gboho, Gelin, Guitane, Hunou, N'Zonzi.
Stade Brest
Larsonneur – Belaud (86. Ludovic Baal), Chardonnet, Duverne, Perraud – Battocchio (75. Magnetti), Belkebla, Lasne, Court (64. Autret) – Cardona, Charbonnier.
Léon – Autret, Ludovic Baal, Bain, Grandsir, Magnetti, A. Mendy.

Hostující celek vstupoval do zápasu jako jasný outsider. Nakonec byl v počtu střel na branku lepší než favorizovaný domácí celek. Utkání přineslo celkem pět střel na branku, dvě měli domácí tři hosté. Gólmani neinkasovali, a tak duel končí remízou. S tímto stavem jsou spokojení hosté, domácí naopak smutní, byli brance blízko, trefili břevno.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:14.
90+5'
90+4'
Dostáváme se do poslední minuta nastavení.
90+3'
Aktivní hra Rennes pokračuje dál. Z velké dálky pálil jeden z domácích hráčů, rána však končí vedle.
90+2'
Romain Del Castillo se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale z první netrefil míč, a pak už jej odehrála obrana do bezpečí.
90+1'
Čtyři minuty uvidíme navíc.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude ke druhé části utkání nastavovat.
89'
Žlutou kartu dostává Paul Lasne (Stade Brestois 29).
86'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Gaëtan Belaud, přichází Ludovic Baal.
85'
Hosté rozehrávají na polovině hrací plochy, ale po dlouhém pasu Irvin Cardona na míč nedosáhl. Hrát tak budou domácí, Hamari Traoré uvede míč do hry.
84'
Domácí fanoušci dál podporují své oblíbence v cestě za vstřelením první branky v zápase.
83'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Tento stav vzhledem k předzápasovým předpokladům vyhovuje velmi hostům.
81'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, zatím jsme přes několik dobrých šancí gólovou střelu neviděli. Domácí ale hrají aktivněji a pokouší se skórovat.
80'
Gaëtan Charbonnier a Romain Del Castillo bojovali o míč, vyhrál hostující hráč. Jeho spoluhráči v následném souboji o míč přišil. Nakonec se však dostali ke střele. Míč končí po ráně Cardony nad.
79'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Jérémy Morel, přichází Jérémy Gelin.
79'
Yann Gboho to zkoušel individuálně středem hrací plochy, ale proti přesile obránců se prosadit nedokázal. O míč celkem rychle přišel.
77'
Domácí Edouard Mendy rozehrává od své branky, následně se pokoušeli dostat jeho spoluhráči do zakončení, ale o míč přišli.
75'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Christian Battocchio, přichází Hugo Magnetti.
74'
Žlutou kartu dostává Mathias Autret (Stade Brestois 29).
72'
Romain Del Castillo a Flavien Tait kombinují na polovině soupeře. následně se Romain Del Castillo dostal k zakončení. Jeho ránu z ostré pozice kryje brankář Gautier Larsonneur.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se do výraznějších šancí nedostává.
68'
Gautier Larsonneur vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, na útočné polovině hráli jeho spoluhráči, ale do šance se propracovat nedokázali.
66'
Domácí M'Baye Niang rozehrává na své polovině, dostal míč na spoluhráče, který na útočné polovině přišel o míč. Hrát tak mohou hosté.
65'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází James Lea Siliki, přichází Steven N'Zonzi.
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Lucas Da Cunha, přichází Yann Gboho.
64'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Yoann Court, přichází Mathias Autret.
61'
Rennes kombinuje na polovině hrací plochy, sledujeme aktivní hru domácích, kteří se marně snaží se prosadit.
60'
Půl hodiny hry zbývá do konce tohoto zápasu, aktuálně držení míče je 55:45.
58'
Nyní sledujemem velké množství soubojů na polovině hrací plochy.
55'
Hamari Traoré připravil střeleckou pozici pro spoluhráče, Romain Del Castillo pálil z první, jeho rána končí vedle branky. Podle všeho byl pokus tečovaný, takže rohový kop.
53'
Romain Perraud (Brest) to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale jeho pokus zblokoval obránce, který se dobře dokázal zorientovat.
52'
Romain Del Castillo vedl akci svého, ale jeho počínání celkem důrazně zastavil jeden z obránců. Sudí však tento souboj jako faul nevyhodnotil.
51'
Žlutou kartu dostává Brendan Chardonnet (Stade Brestois 29).
Žlutou kartu dostává James Lea Siliki (Stade Rennes FC).
50'
Úvodních pět minut hry druhého poločasu naznačilo, že i tento poločas uvidíme velkou bitvu.
48'
Nyní uvidíme odkop od branky, Edouard Mendy rozehrává na obránce, kteří rychle přenáší směr hry.
47'
Domácí fotbalisté vstoupili aktivně do druhého poločasu, pokouší se hrát co nejdál od své branky. Lucas Da Cunha vedl akci svého celku, ale neuspěl.
46'
Žlutou kartu dostává Jérémy Morel (Stade Rennes FC).
46'
Zdá se, že v nezměněných sestavách oba týmy nastupují do druhého poločasu.
46'
V prvním poločase jsme mnoho šancí neviděli, aktivnější a blíž ke gólu měli domácí, kteří kromě několika střel mimo branku trefili také břevno. Hosté se do šancí dostávali jen sporadicky.
45+2'
45+2'
Mnoho šancí k vidění není, oba týmy čekají na konec poločasu.
45+1'
Dvě minuty uvidíme navíc.
45'
V poklidném tempu a bez šancí se oba celky dostaly do poslední minuty v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
42'
Faitout Maouassa pálil z výborné pozice, jeho ránu přes obránce brankář neviděl, ale nakonec zasahovat nemusel, Faitout Maouassa netrefil branku.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase.
38'
Nyní se do šance dostal hostující celek, ale střelu jednoho z hráčů výborně vyrazil Edouard Mendy, a pak se k dorážce už hosté nedostali. Yoann Court to byl, kdo se do této šance dostal.
37'
James Lea Siliki (Rennes) vypálil z velmi dobré pozice. Jeho rána zaplavala ve vzduchu a míč se nakonec odrazil od břevna. Krásná rána domácího hráče.
36'
Hodně se nyní rozčiluje jeden z hostujících hráčů, který mířil do brejku, ale Damien Da Silva se výborně vrátil a odehrál nejprve míč. Tento souboj byl podle všeho v pořádku.
36'
Romain Del Castillo (Rennes) to vzal na sebe. Jeho střela z otočky končí zblokovaná.
35'
Flavien Tait byl faulovaný. Volný kop ze 26 metrů pro domácí Stade. Benjamin Bourigeaud to nemyslel špatně, ale trefil zeď.
34'
Hostující celek hraje hodně zataženě, spíše se brání atakům soupeře, než že by sám vymýšlel útočné akce. Tento obrázek fotbalu se musí domácím líbit.
32'
Více než půlhodina z tohoto zápasu je už pryč, na výraznější šanci čekáme. Optickou převahu mají dál domácí fotbalisté. Ti snadněji kombinují a dostávají se do střeleckých pozic.
30'
Brestois zastavil domácí hráče faulem. Volný kop pro Rennes. Benjamin Bourigeaud zkoušel naznačit střelu, a pak centrovat, ale centr se mu vůbec nepovedl.
29'
Gautier Larsonneur vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na polovinu hrací plochy.
27'
Gautier Larsonneur rozehrává od své branky po nepřesné kombinaci soupeřů.
26'
Nyní se hraje na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene, nicméně domácí celek má optickou převahu, hraje aktivněji.
24'
Flavien Tait (Rennes) si vylepšil střeleckou pozici, udělal rychlé kroky na střed, a pak vypálil. Jeho projektil zblokoval jeden z beků na rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.
23'
Žlutou kartu dostává Yoann Court (Stade Brestois 29).
22'
Irvin Cardona to zkoušel individuálně, ale v rozhodující chvíli si míč odkopl, a tak hraje brankář Edouard Mendy.
21'
Romain Del Castillo si výborně naběhl na přihrávku soupeře, ale jeho následný centr končí vedle branky.
20'
Dvacet minut hry je pryč, sledujeme aktivní hru domácího celku, ale na úvodní branku čekáme.
18'
Další ošetření domácího hráče, tentokrát to byl Faitout Maouassa, kdo má nějaké problémy, a tak bude doošetřen mimo hrací plochu.
14'
Domácí Flavien Tait dostal do šance Romaina Del Castilla, ale jeho rána nebyla dostatečně důrazná. Míč mu sjel po kopačce, takže balon snadno zastavil brankář.
12'
Faitout Maouassa a M'Baye Niang rozehrávají na své polovině, postupně se domácí znovu snaží postupně nastěhovat před branku soupeře.
11'
Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, dobře vstoupili do zápasu, ale zatím na svou výraznější šanci čekají. Faitout Maouassa (Rennes) hodně důrazně na své polovině dohrál soupeře. Strčil jej, ale sudí nechává hru pokračovat.
10'
Lucas Da Cunha centroval před branku, ale hned první obránce Brestois si dokázal poradit.
9'
Domácí rozehrávali po faulu soupeře volný kop z nějakých pětadvaceti metrů. Hamari Traoré to vzal na sebe, jeho tvrdou ránu zblokovala obrana na rohový kop.
8'
Domácí hráči rozehrávají od své branky, o míč však přišli. Christian Battocchio hledal lépe postaveného spoluhráče. Ten o míč přišel, a tak Romain Del Castillo otáčí směr hry.
7'
Hostující celek nyní reklamoval pokutový kop za hru rukou, ale sudí nechává hru plynout. Následný pokus kryje brankář Edouard Mendy své spoluhráče podržel.
5'
Úvodní minuty patří domácím, ti však nyní musí sledovat, jak k jejich hráči míří zdravotníci.
3'
M'Baye Niang (Rennes) zakončoval další zajímavou akci. Jeho rána kousek před velkým vápnem končí vedle branky. Gautier Larsonneur zasahovat nemusel.
2'
Flavien Tait a Romain Del Castillo vedli útočnou akci svého celku. Nakonec zakončoval Flavien Tait. Jeho rána mířila z dobré pozice na vzdálenější tyč, ale míč končí mimo.
1'
Sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene.
1'
Brzy zápas začne.

Stade Rennes FC: Mendy – H. Traoré, Da Silva, Morel, Maouassa – Da Cunha, Bourigeaud, Siliki, Tait – Del Castillo, Niang.
Náhradníci: Salin – Boey, Gboho, Gelin, Guitane, Hunou, N'Zonzi.

Stade Brestois 29: Larsonneur – Belaud, Chardonnet, Duverne, Perraud – Battocchio, Belkebla, Lasne, Court – Cardona, Charbonnier.
Náhradníci: Léon – Autret, Ludovic Baal, Bain, Grandsir, Magnetti, A. Mendy..
Papírovým favoritem zápasu je celkem jasně domácí celek, ale hosté udělají maximum pro to, aby si body odvezli.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 14. září v Brestu a Rennes vybojovalo bezbrankovou remízu. Předtím sehrály kluby přípravný zápas, ve kterém Brest vyhrál díky brance Osei Yawe z 80. minuty 1:0.
Z posledních pěti zápasů mají oba kluby shodnou bilanci dvou výher, dvou proher a jedné remízy.
Stade Brestois 29 je v tabulce po 23 zápasech na 14. pozici. Má bilanci 7-8-8 a 29 bodů. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál dva. Poradil si s Toulouse celkem snadno 5:2 a s Amiens 2:1. Tým nestačil na Montpelier 0:4 a Dijon 0:3. Remizoval s Bordoaux 1:1.
Stade Rennes FC je po 23 zápasech s bilancí 12-4-7- na třetí pozici v tabulce se 40 body. Tým z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Nimes 1:0 a Nantes 3:2. Remizoval s Nice 0:0. Nestačil na Marseille 0:1 a na Lille 0:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Stade Rennes FC a Stade Brestois 29.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.