Toulouse - Amiens | ONLINE | 31.8.2019 20:00 | Ligue 1 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Ligue 1 - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Amiens - 31. srpna 2019   20:00

Ukončeno
Toulouse
50' Makengo (Amian) • 60' Koulouris (Gradel)
2:0
(0:0)
Toulouse
Sestavy:
Reynet – Moreira, Amian, Diakité, Issiaga Sylla – Dossevi, Makengo (78. Saïd), Vainqueur, Gradel (87. Leya Iseka) – Boisgard (67. Sidibé), Koulouris.
Náhradníci:
Goicoechea – Isimat-Mirin, Kone, Leya Iseka, Ngoumou, Saïd, Sidibé.
Rozhodčí
Batta – Boutry, Boudikian
Stadium Municipal, Toulouse
Amiens
Sestavy:
Gurtner – Jallet, Calabresi, Blin, Lefort, Aleesami – G. Kakuta, Zungu (72. Cornette), Gnahoré, Akolo (82. Timite) – Guirassy (62. Mou. Konaté).
Náhradníci:
Dreyer – Bodmer, Mou. Konaté, Monconduit, Timite, Cornette, Sy.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:9. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:8.
Je dobojováno! Toulouse zvládlo i druhý domácí zápas v nové sezóně a díky solidnímu zisku sedmi bodů se v Ligue 1 vyšvihlo už na šesté místo. Utkání proti Amiens mělo jen průměrnou kvalitu. Všechno podstatné se dělo krátce po změně stran, kdy se svěřenci Alaina Casanovy dostali k několika rychlým kontrům a z nich vytěžili přesné trefy Makenga a Koulourise. Amiens bylo trochu lepší v držení míče, za celý zápas však nemělo vyloženou gólovku a po jeho skončení se v tabulce ocitlo až na sedmnácté příčce.
90+3'
Konec zápasu.
90+3'
Jordan Lefort z posledních sil zatáhl do obrany a odehrál centrovaný balón na rohový kop, z něhož si Toulouse žádnou šanci na třetí gól nevypracovalo.
90+2'
Těžko říct, co teď měl Jallet v úmyslu. Možná to byl centr, který každopádně proletěl přes celou šířku hřiště až za postranní čáru. Vhazuje Moreira.
90+1'
Domácí po faulu šikovně zabránili rychlému rozehrání ze středového kruhu. Amiens opět čelí zformovanému bloku.
90'
Podle všeho rozhodnuté utkání bude trvat ještě tři minuty nastaveného času.
89'
Podobná situace i na opačné straně. Jallet však zvládl osobní souboj s čerstvým Isekou, který se přes něj neprotlačil k hlavičce.
88'
Hosté táhnou většinu akcí po pravé straně. Další z centrů byl obráncem prodloužen na nohu Gnahorého, ale ten ze záklonu znovu minul.
87'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Max-Alain Gradel, přichází Aaron Leya Iseka.
86'
Cheick Timite se už nemohl dívat na nic neřešící kombinaci před pokutovým územím a raději prudce vypálil z delší vzdálenosti. Prostor branky každopádně minul.
85'
Issiaga Sylla znegoval vynikající obranný zákrok nepřesnou rozehrávkou. Amiens tak pokračuje v obléhání domácího vápna.
84'
Domácí vyhráli boj o střed hřiště a několika přihrávkami na vlastní půlce pošetřili další cenné vteřinky.
83'
Konatému chyběl krok, aby se dostal k přízemnímu centru letícímu napříč předbrankovým prostorem. Místo zakončení následuje odkop od branky.
82'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Chadrac Akolo, přichází Cheick Timite.
81'
Reynetovo čisté konto bylo v ohrožení během rohového kopu. Hodně přetažený centr ale vyletěl pryč z šestnáctky a ve výsledku z něj vznikl nedotažený kontr Toulouse.
80'
A ještě jednou balón propadl k nohám domácího strážce branky, kterého dělí už jenom deset minut od druhé nuly v sezóně.
79'
Rozhodčí postřehli ruku jednoho z útočících hráčů Amiens. Baptiste Reynet vyloženě nespěchá s nařízenou rozehrávkou.
78'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jean-Victor Makengo, přichází Wesley Saïd.
76'
Snadný zákrok pro Reyneta, který zlikvidoval propagační hlavičku Kakuty po centru Christophea Jalleta.
75'
Issiaga Sylla neúspěšně čaroval na levém křídle. Blin ho viditelně držel za ruku, nicméně nedovolený zákrok se nepískal.
74'
Trochu divočejší pasáž se asi definitivně uklidnila. Toulouse si teď s velkým přehledem stráží dvougólový náskok a navíc zůstává v drobném tlaku.
72'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Bongani Zungu, přichází Quentin Cornette.
71'
Gurtner odvážně vyrazil proti obloučku za obranu. Míč do své moci nedostal, ale díky faulu Koulourise mu to moc vadit nemusí.
70'
Jallet centrem zprava posadil míč na hlavu jednoho z hostujících útočníků, ale balón proletěl hodně vysoko nad břevnem Reynetovy branky.
69'
Toulouse zvolilo rozehrávku na krátko. Míč k vápnu ale nedostalo a po ztrátě se naopak hráči ve fialovém museli vrátit k vlastnímu brankáři.
68'
Max-Alain Gradel si před Calabresim kryl balón tak dlouho, až si chytře vynutil faul. Je z toho standardní situace z velké vzdálenosti.
67'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Quentin Boisgard, přichází Kalidou Sidibé.
66'
Nově příchozí Konaté dostal těžký centr z pravé strany. Míč trefoval hlavou v předklonu a Reynet ho nadvakrát ukryl ve své náruči.
65'
Jedna taková přišla jako na zavolanou. Centr zleva ale nebyl ideální a následná předávka do druhé vlny už vůbec ne.
64'
Navíc se u Amiens kupí zbytečné ztráty na vlastní polovině. Rozhodně se nedá vyloučit, že se domácí nedostanou k dalším brejkovým situacím.
63'
Teď už to budou mít hosté hodně složité. Dosavadní průběh zápasu jim do karet moc nehraje, Reynet je zejména po změně stran bez práce.
62'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Sehrou Guirassy, přichází Moussa Konaté.
60'
Toulouse právě vstřelilo branku!
Další rychlý kontr už ale končí gólem, po kterém domácí vedou 2:0! Max-Alain Gradel na půlce hřiště krásně obešel Calabresiho a dostal se do situace na dva dva. Tu vyřešil pasem na EFTHIMISE KOULOURISE a ten zleva propálil Gurtnera střelou na zadní tyč.
59'
Držení míče: 46% – 54%
58'
Domácí rychlý přechod také nedopadl podle představ. Střela zpoza vápna od Dosseviho se mezi tyče nevešla.
57'
Ve finále to byl poměrně plynulý přechod na útočnou třetinu hřiště. O nic vážného se ale nejednalo, centr zprava ze vzduchu sebral Reynet.
56'
Gurtner si došel pro další nezachycený centr z levého kraje hřiště. Amiens musí rozehrávat dosti komplikovaně, protože domácí obrana zůstává hodně vysoko.
55'
Amiens se v deseti lidech zatáhlo k vlastnímu vápnu. Míč nakonec bez práce získalo, protože domácí se sami zahnali do autu.
54'
Kelvin Amian si nevěřil na hlavičku a nohou už nebezpečný centrovaný balón nezachytil. Situaci tak jednoduše vyřešil Gurtner.
53'
Netrvalo to dlouho a Amiens opět přišlo o míč ještě na vlastní polovině. Domácí zakládají novou akci až od Reyneta.
52'
Jak odpoví hosté? Úvod druhé půle je nezastihl v ideálním rozpoložení, během pár minut spáchali spoustu nevynucených chyb.
50'
Toulouse právě vstřelilo branku!
Domácí se v padesáté minutě radují z vedoucího gólu! Vše začalo u skvělého obranného skluzu Diakitého, který čistě zastavil nebezpečný brejk. Míč se pak dostal k Amianovi a ten ho poslal na JEANA-VICTORA MAKENGU, jenž z třiceti metrů parádně zavěsil ke Gurtnerově právě tyči.
50'
Hosté byli v důležitém vzdušném souboji úspěšnější a nakonec neměli moc problémů s tím, aby nadvakrát odkopli míč do bezpečí.
49'
Hodně nepovedenou rozehrávku Amiens potrestal domácí tým jen částečně. Syllův finální pas byl Jalletem sražen na rohový kop.
48'
Gurtner si došel pro vysoký centr z pravého křídla. Zároveň se srazil s Makengem a zřejmě bude potřebovat čas na vzpamatování se.
47'
Hned zkraje druhé půle bylo k vidění několik nepřesností. Po té poslední od Makenga vhazuje z obranné poloviny hostující Jallet.
46'
Ani jeden z trenérů během pauzy nestřídal, takže domácí rozehrávka proběhla za stejného hráčského složení.
46'
Začal druhý poločas.
Zároveň s hvizdem rozhodčího se z poloprázdných tribun ozval nespokojený pískot. Toulouse se většinu první půle bránilo, hosty do větší šance ale nepustilo, a tak byli nejblíže skórování právě domácí, kteří v závěru zahrozili přečíslením pět na tři a nepřesnou střelou Boisgarda. Jinak se toho moc nedělo, takže i nadále platí bezbrankový stav.
45+3'
První poločas skončil.
45+2'
Hostům se vymstil pokus o narážečku na půlící čáře. Toulouse se zničehonic dostalo do přečíslení pět na tři, které táhl i zakončoval Boisgard, jenže o pár decimetrů minul ze svého pohledu pravou tyč.
45+1'
Nastavují se tři minuty.
45'
Drzá individuální akce Makenga skončila jen vražením do zkušeného zadáka Jalleta, což bylo posouzeno jako faul.
44'
Amiens to dvakrát zkusilo dlouhým nákopem za obranu, které však neletěly na nikoho v bílém. V závěru první půle ještě míří dopředu domácí.
43'
Aleesami vhodil míč jenom k Boisgardovi. Domácí se zadarmo dostali k centru, avšak ten skončil v rukavicích Régise Gurtnera.
41'
Sehrou Guirassy si věřil na nůžky po centru Jalleta. Ekvilibristická vložka měla jednu velkou chybu – nebyl zasažen míč.
40'
Efthimis Koulouris se ojediněle dostal k balónu, se kterým se rozhodl pálit z pětadvaceti metrů. Prostor mezi třemi tyčemi hostující brány ale minul.
39'
Syllův pas Makengo parádní patičkou prodloužil do křídla. Následná narážečka ale nevyšla, takže Gurtner mohl zůstat v klidu.
38'
Hra konečně získala jakés takés tempo. Skóre se ale měnit nebude, protože Lefortova dalekonosná rána po ubráněném rohu letěla hodně nad Reynetovu branku.
37'
Malinko sporná situace také na druhé straně, kde obráncovu ruku nastřelil Koulouris. Ani v tomto případě se ale nejednalo o pravidlový přestupek.
36'
Amiens má smůlu, pokutový kop se pískat nebude. Diakité zřejmě hrál rukou ve chvíli, kdy se touto horní oknčetinou opíral o zem.
35'
Aleesami pláchl po levém křídle, avšak následným centrem trefil jenom Diakitého. Ten se zřetelně dotkl balónu rukou, takže se asi bude kontaktovat videorozhodčí!
34'
Max-Alain Gradel nestihl přihrávku k levé postranní čáře. Po další laciné ztrátě se již z ochozů ozval zřetelný pískot nevrlých fandů Toulouse.
33'
Hosté se dostali s míčem až do vápna, jenže Guirassy ani Aleesami se v přehuštěném prostoru neblýskli žádnou finální přihrávkou.
32'
Zungu se snažil vymanit ze sevření Vainqueura, kterému byl ve finále odpískán faul. Výrazná územní převaha Amiens může pokračovat.
31'
Aleesami sklepl přetažený centr jenom do noh Dosseviho. Útočná akce Amiens se kvůli tomu vrátila o několik desítek metrů vzad.
30'
Držení míče: 43% – 57%.
29'
Hostující přenesení hry letělo doprava na Jalleta, kterého okamžitě zakřižoval Gradel. Ke smůle Amiens byl pískán i faul.
27'
Pokračovalo se autem Aleesamiho, po kterém ale zaúřadovala pravá strana domácí obrany. Další vhazování už obstará Moreira.
26'
Hlavní rozhodčí nařídil krátkou pauzu pro občerstvení. Na obou lavičkách je velmi rušno, neboť trenéři mají svým svěřencům hodně co říct.
25'
V pětadvacáté minutě byla udělena první žlutá karta. Na své další zákroky si bude muset dát pozor hostující obránce Lefort.
24'
Rohový kop z pravé strany hosté jednoduše přečkali prostřednictvím resolutního odkopu k brankáři Reynetovi.
23'
Osmělila se také domácí jedenáctka. Makengo dostal do vápna přihrávku od Dosseviho, ale následnou střelou trefil jen clonícího beka.
22'
Hosté to opět zkusili kombinačně, jenže se nevyvarovali hodně brzké ztráty balónu na pětačtyřiceti metrech od branky.
21'
Další faul v domácím podání drží Toulouse pod tlakem. Tentokrát se nedovoleným zákrokem provinil William Vainqueur.
20'
Guirassy dělal co mohl, aby se dostal přes Diakitého. Z urputného souboje nakonec resultoval faul na domácího obránce.
19'
Moreira zezadu fauloval Akola. Hosté mohli poslat dlouhý nákop do vápna, ale místo toho znovu rozehráli směrem dozadu.
18'
Toulouse se i v tomto případě zkušeně ubránilo. Po malé domů to byl Reynet, který precizně rozehrál na Syllu.
17'
Hosté zaútočili po vyklizené levé straně. Kvůli přetaženému centru se však připravili o možnost slibného zakončení.
16'
Domácí vysunuli obrannou linii, což sice vedlo k zisku míče na půlce hřiště, jenže hned poté přišla jeho ztráta.
15'
Ihned po autu se míče chopil Kakuta a zpoza hranice pokutového území tlačil svůj pokus k Reynetově levé tyči, kterou o nějaký ten metřík minul.
14'
Guirassy nedostal přesný pas, nicméně balón se odrazil do zámezí od jeho strážce. Vhazovat bude Jallet.
12'
Stále je to od obou celků hodně vlažné, čemuž napomáhá také zcela komorní kulisa.
10'
Zrychlení kolmou přihrávkou za obranu úplně nevyšlo, balón propadl až do míst, které měl pod palcem Baptiste Reynet.
9'
Hosté jsou mnohem více na míči, nicméně už více než minutu kombinují jenom v klidném středu pole.
8'
Až na jeden roh je to hodně poklidný úvod. Oba týmy jsou nuceny útočit do plných.
6'
Jeden z hostů chytře prodloužil odkop Gurtnera. Následnou akci Amiens však zazdil odmávaný ofsajd.
5'
Dnešní utkání se rozhodně nehraje v nějaké bouřlivé atmosféře. Stadion Toulouse je zaplněn nanejvýš z jedné poloviny.
4'
Domácí zvolili pozvolnější postup vpřed. Jen odpískaný faul zabránil možné pohromě po ztrátě míče na půlící čáře.
3'
První rohový kop pro Amiens způsobil před brankou poměrně velký zmatek. Prudký centr byl protečován k branková čáře a Reynet měl co dělat, aby reflexivně balón vyrazil.
2'
Úvodní výkop zápasu obstarali hosté, kteří nastupují v bílých, zatímco domácí v tradičních fialových dresech.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Toulouse FC: Reynet – Moreira, Amian, Diakité, Issiaga Sylla – Dossevi, Makengo, Vainqueur, Gradel – Boisgard, Koulouris.
Náhradníci: Goicoechea – Isimat-Mirin, Kone, Leya Iseka, Ngoumou, Saïd, Sidibé.

Amiens SC: Gurtner – Jallet, Calabresi, Blin, Lefort – Aleesami, G. Kakuta, Zungu, Gnahoré, Akolo – Guirassy.
Náhradníci: Dreyer – Bodmer, Mou. Konaté, Monconduit, Sy, Talal, Timite.

Rozhodčí: Batta – Boutry, Boudikian.
AMIENS

Amiens je na tom o trošku hůře. Je jediným týmem, který má 3 body, a je tedy o jedno místečko za dnešním soupeřem z Toulouse. Vstřelilo o jednu branku víc, než soupeř, a obdrželo o jednu méně. Amiens taky nemělo zrovna lehký los. Čekalo na ně Nantes a pak také Lille a Nice, což jsou týmy, o kterých můžeme říci, že mají větší ambice na pohárové příčky.

Forma: P – V – P

Poslední zápasy:
Amiens – Nantes 1:2
Amiens – Lille 1:0
Nice – Amiens 2:1
TOULOUSE

Toulouse se zatím v lize daří tak napůl. Vlastně z prvních třech zápasů si tým odvezl všechny 3 možné výsledky – remízu, výhru i prohru. To ale stačí zatím na chabé patnácté místo. Za nimi je už jen dnešní soupeř, Štrasburk, který získal 3 body, Nimes a stále se trápící Monaco s jedním bodem a Dijon, který je zatím bez bodu. Toulouse už ale má za sebou duel s týmem z hlavního města, navíc v Paříži, a ten je (přiznejme si) o 2 levely výš. Skóre týmu je záporné, tým dostal 5 gólů a vstřelil 2. 4 obdržené branky byly ale od zmiňovaného PSG.

Forma: P – V – R

Poslední zápasy:
PSG – Toulouse 4:0
Toulouse – Dijon 1:0
Brest – Toulouse 1:1
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Paris SG 27 22 2 3 75:24 68
2. Marseille 28 16 8 4 41:29 56
3. Rennais 28 15 5 8 38:24 50
4. Lille 28 15 4 9 35:27 49
5. Reims 28 10 11 7 26:21 41
6. Nice 28 11 8 9 41:38 41
7. Lyon 28 11 7 10 42:27 40
8. Montpellier 28 11 7 10 35:34 40
9. Monaco 28 11 7 10 44:44 40
10. Angers 28 11 6 11 28:33 39
11. Štrasburk 27 11 5 11 32:32 38
12. Bordeaux 28 9 10 9 40:34 37
13. Nantes 28 11 4 13 28:31 37
14. Stade Brest 28 8 10 10 34:37 34
15. Metz 28 8 10 10 27:35 34
16. Dijon 28 7 9 12 27:37 30
17. St. Etienne 28 8 6 14 29:45 30
18. Nîmes 28 7 6 15 29:44 27
19. Amiens 28 4 11 13 31:50 23
20. Toulouse 28 3 4 21 22:58 13
Články odjinud