Ligue 1 - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Angers - 25. září 2019   19:00

0:2
(0:0)
Angers
89' Alioui   • 90+5' Alioui  (Ninga)
Toulouse
Reynet – Moreira, Šoji (46. Amian), Isimat-Mirin, Issiaga Sylla – I. Sangaré, Vainqueur – Saïd, Dossevi (C), Boisgard (66. Gradel) – Koulouris (77. Leya Iseka).
Goicoechea – Gradel, Leya Iseka, Makengo, Sanogo, Sidibé, Amian.
Thual – Lombard, Drouet
Stadium Municipal, Toulouse
Angers
Butelle – Manceau, Pavlović, Thomas (C), Pellenard – Santamaría – Ninga, Fulgini (69. Capelle), Bobichon (81. Pajot), Pereira Lage – Bahoken (62. Alioui).
Petković – Alioui, Capelle, Pajot, I. Traoré, Mangani, Kanga.

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 4:12. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:12.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Angers, které svého soupeře porazilo poměrem 2:0. I ve druhém dějství jsme sledovali celkem vyrovnanou podívanou, avšak i nadále platilo, že směrem dopředu bylo nebezpečnější Angers, které opět několikrát prověřilo brankáře Reyneta. Naopak domácí celek nepodal zrovna nejlepší výkon, Toulouse se především trápilo směrem dopředu, za celý zápas si nevytvořilo ani jednu stoprocentní šanci. Navíc ke konci zápasu se hosté střelecky prosadili, a sice hned dvakrát.
90+5'
90+5'
Angers právě vstřelilo branku!
Je tu definitivní tečka za dnešním utkáním! Domácí obrana zapomněla na zadní vrátka, do nich pronikla hned dvojice protihráčů, přičemž Ninga předkládal před prázdnou branku na RACHIDA ALIOUIHO, který měl snadnou práci.
90+4'
Poté se Said pokoušel přenést hru na pravou stranu, avšak před hranicí pokutového území číhala smečka protihráčů, která odklidila míč do bezpečí.
90+3'
Domácí sice dopravili míč do sítě, avšak hlavní sudí už předtím odpískal útočný faul.
90+1'
Před hostujícího brankáře přiletěl další centr, avšak i tentokráte dosedl přesně na hlavu jednoho z obránců soupeře. Toulouse bude zahrávat roh.
90'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
89'
Tak přeci jenom jsme se dočkali úvodní branky! Angers si totiž vybojovalo standardní situaci z velice nebezpečné vzdálenosti od branky. K rozehrávce se nakonec postavil RACHID ALIOUI, jehož náramná rána pod břevno směřovala mimo dosah domácího brankáře.
88'
Manceau si nakonec pro spolupráci vybral Cappella, který otřel hrací předmět o nohu protihráče. To znamená, že se Angers s autem posunulo blíže.
87'
Míč se opět ocitl za postranní lajnou, což Angers přinese další autové vhazování.
86'
Jenomže rozehrávka standardní situace nebyla vůbec dobrá, ba naopak. Centr do přehuštěného prostoru se nakonec snesl do rukavic brankáře Butelleho.
85'
Velice chytrým způsobem to provedl Gradel, který naznačil manévr do volného prostoru, načež se vydal opačným směrem, což přineslo nedovolený zákrok.
84'
Po rychlém protiútoku se k sympatickému zakončení dostal Alioui, kterému se nepovedlo zakončit dle představ. Výsledkem je střelecký pokus vysoko nad.
83'
Ta nakonec přinesla centr do pokutového území, který pouze proletěl celou šestnáctkou. Žádný z hráčů tak nezasahoval, k volnému předmět se jako první dostal Pajot.
82'
Obrannou povinnost si před malým momentem splnil hostující Pavlović, který i přesto odvracel pouze na kopačku domácích, kteří rozjeli další kombinaci.
81'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Antonin Bobichon, přichází Vincent Pajot.
77'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Efthimis Koulouris, přichází Aaron Leya Iseka.
77'
Až v tuto chvíli se konečně uklidnila hra, což určitě ocení domácí celek. Ten stále na první vyloženou šanci čeká, naopak Angers je stále nebezpečnější.
76'
Jeho zákrok nakonec přinesl míč ven z hrací plochy. Soupeř se tak chopil rozehrávky dalšího rohového kopu, po kterém Ninga otřel balón o hlavu soupeře.
75'
Šance pro Angers! Zničehonic se za obranou zjevil Ninga, který se do míče opřel pravou nohou, avšak Reynet si se zakončením pod břevno poradil.
74'
I tak si domácí brankář Reynet přeci jenom připsal další zákrok, avšak ani tentokráte se nejednalo o nic nebezpečného. Míč totiž doskákal do jeho náruči.
73'
Butelle si přichystal další odkop od své branky, tentokráte míč skutečně poslal daleko na druhou stranu hřiště, nicméně v hlavičkovém souboji kraloval Sylla.
72'
Na vlastní polovině to na jedničku zvládl napadající Vainqueur, který se dostal k míči. Posléze navíc fauloval jeden z protihráčů, který neobdržel ani kartu.
71'
Nakonec to zhruba z dvaceti metrů od branky zkoušel hostující Pereira, který si potáhl míč na levou nohu, avšak technickou ránu poslal vysoko nad břevno.
70'
Proto brankář Butelle mohl odkopávat od své branky, nicméně i v tomto případě jsme sledovali rozehrávku do strany, což je v tomto utkání tradiční obrázek.
69'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Pierrick Capelle.
68'
Po delší době si také Toulouse vyzkoušelo rohový kop, po kterém skončil na zemi střídající Gradel. Hlavní sudí ale ukázal, že se hrálo horní končetinou.
67'
Před malým momentem jsme sledovali ošetřování dalšího hráče, přičemž se nehrálo zhruba minutu. Angers tak sportovně odevzdalo míč týmu soupeře.
66'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Quentin Boisgard, přichází Max-Alain Gradel.
62'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Rachid Alioui.
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, na první branku tohoto zápasu stále čekáme. Angers je i nadále aktivnějším týmem, naopak domácím se stále nedaří.
60'
Posléze se do kombinace zapojil také obránce Thomas, který v tísni volil vysoký nákop na opačnou polovinu, kde se v osobním souboji prosadil Sangaré.
59'
V krátkém časovém sledu hosté zahrávali další rohový kop. Ten se tentokráte snášel do malého vápna, kde kopačkou zasahoval pozorný protihráč.
58'
Také Toulouse dostalo možnost k rozehrávce volného kopu. Isimat-Mirin si nechtěl komplikovat život, možná i proto jsme sledovali nahrávku až na brankáře.
57'
Obětavým zákrokem se prezentoval domácí Sangaré, který dohrál situaci u rohového praporku. Po jeho teči bude moci od branky vykopávat brankář Butelle.
56'
Hrací předmět se snesl ven z hrací plochy, což přineslo pro Angers autové vhazování. Manceau vhazoval daleko od čáry, avšak tam se nacházel Boisgard.
55'
U hranice pokutového území se k dalšímu centru dostal hostující Fulgini, který trefil pouze vracejícího se protihráče. Jeho celek si vyzkouší další rohový kop.
54'
Angers dostalo k dispozici standardní situaci z pravé strany. Odpovědnost na sebe vzal záložník Bobichon, jehož centr za sebe prodlužoval Pavlović. Za ním číhala smečka protihráčů.
53'
O nahrávku si na levém křídle řekl Dossevi, který se poté snažil kombinovat s Koulourisem, avšak přihrávka na druhého jmenovaného byla příliš čitelná.
52'
Posléze jsme sledovali přenesení hry na levou stranu, avšak před Bosigardem se povedlo zasáhnout Manceauovi. Toulouse tak bude moci opět vhazovat.
51'
Dossevi už vstal na nohy, nicméně stále cítí určitou bolest. Mezitím Toulouse rozehrávalo z útočné poloviny, Isimat-Mirin ale vyprodukoval zpětnou nahrávku.
50'
Domácí hráči se díky postupné kombinaci dostali za půlící čáru, avšak tam byl nevybíravým zákrokem zastaven Dossevi, který i nadále leží na trávníku.
49'
Butelle tak okamžitě rozehrál od své branky, přičemž si vybral vedle stojícího Pellenarda. Angers se bleskově dostalo na druhou stranu, kde zasahoval Sylla.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu to nadějným průnikem zkoušel domácí Dossevi, který posléze chtěl vysunout Koulourise, jenomže včas zakročil Thomas.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Gen Šoji, přichází Kelvin Amian.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl žádnou branku. Sledovali jsme celkem vyrovnanou podívanou, avšak směrem dopředu byl výrazně nebezpečnější hostující celek, jenž několikrát pořádně zaměstnal domácího brankáře. Toulouse většinu poločasu spíše jen bránilo, co se týče ofenzivní stránky, tak tam to pořádně skřípalo.
45+2'
45+1'
Domácí brankář Reynet musel opět zasahovat, tentokráte se mu povedlo vyrazit míč do strany. Ani následný rohový kop nepřinesl nic nebezpečného.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
43'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem dvou minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
42'
Jenomže hráči domácího celku rychlý protiútok naprosto zazdili, vše skončilo hned na první nahrávce, která měla ve finální fázi směřovat na Syllu.
41'
Angers si vyzkoušelo další rohový kop, který ani v tomto případě nepřinesl výraznější šanci. Za pokutovým územím byl faulován Bobichon, sudí nechává pokračovat.
40'
Sylla se rychlostním způsobem dostal až k půlící čáře, avšak tam mu nevyšlo vedení hracího předmětu. Místo toho se včas povedlo zasáhnout Ningovi.
36'
Následně to na sebe vzal křídelník Ninga, který kolem sebe neměl potřebnou podporu spoluhráčů. Místo toho jsme sledovali nahrávku na kolegu Pavloviće.
35'
Domácí se s míčem dostali na druhou stranu, kde málem chyboval nepozorný Pavlović. Toho mohl využít Koulouris, avšak ven z branky se dostal Butelle.
34'
Další rohový kop se pro změnu snášel k přední tyči, kde se povedlo zasáhnout pozornému Syllovi. Posléze byl nedovoleným způsobem zastaven Boisgard.
33'
Avšak ten nepřinesl nic nebezpečného. I tak za pokutovým územím číhal na další centr Ninga, po jehož nabídce prodlužoval za svá záda domácí Koulouris.
32'
Domácí obránce blokoval zakončení jednoho z protihráčů, přičemž míč skončil kousek vedle brankové konstrukce. Angers bude zahrávat ještě roh.
31'
Je za námi třetina zápasu, stále na první branku čekáme. Hráči Toulouse jsou sice častěji u míče, nicméně o poznání nebezpečnější je hostující mužstvo.
30'
Kousek od středového kruhu chyboval domácí Sangaré, který si ukopl balón daleko od kopačky. Posléze jeho nepřesnost dokázal vystihnout Santamaria.
29'
Vainqueur se snažil přenést hru na pravou stranu, avšak centr na Moreiru byl až příliš nepřesný. Místo toho budeme sledovat autové vhazování Angers.
28'
Jenomže standardní situace nepřinesla nic moc nebezpečného. Sledovali jsme další zakončení, tentokráte se do míče opřel Ninga, který netrefil branku.
27'
Tentokráte měl zdravotní problémy hostující Fulgini, který po krátkém ošetření musel za postranní lajnu. Angers tak bude chvíli hrát v početní nevýhodě.
26'
V krátkém časovém sledu pro změnu fauloval napadající Said, který místo hracího předmětu trefil kopačku soupeře. O rozehrávku se tak postaral Thomas.
25'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nepřinesla žádnou branku. Sledujeme hodně vyrovnanou podívanou, navíc bez větších šancí.
24'
K zajímavému projektilu se proto dostal hostující Bobichon, který kroutil míč ke vzdálenější konstrukci, avšak střela přeci jenom minula domácí svatyni.
23'
Na druhé straně hrací plochy byl hraničním zákrokem zastaven Ninga, který se dožadoval odpískání faulu, avšak hlavní sudí nechal pokračovat ve hře.
22'
Po autovém vhazování se k centru od pravé postranní lajny dostal domácí kapitán Dossevi, který prudkou nabídkou trefil pouze kopačku obránce Pellenarda.
21'
Šoji si počkal na náběh Koulourise, avšak před druhým jmenovaným se povedlo zakročit Thomasovi, který raději odklidil míč ven z hrací plochy – aut.
16'
Do hry se dostává celá řada nepřesností. Po jedné z nich mohl vhazovat obránce Moreira, po jeho nahrávce byl čistým způsobem zastaven Sangaré.
15'
Angers se s míčem dostalo na druhou stranu hrací plochy, avšak Pellenard byl vytlačen na vlastní polovinu, kde spolupracoval s vedle stojícím Santamariou.
14'
O okamžitý centr se pokoušel domácí Said, jenomže jeho nabídka pouze proletěla pokutovým územím. Na opačné straně kroutil míč vedle brány Bobichon.
13'
K hlavičkovému pokusu se protlačil Bahoken, který reagoval na centr z kopačky Pellenarda. Prvně jmenovaný ze záklonu mířil příliš vedle svatyně.
12'
Průnikovou nahrávkou se prezentoval Bosigard, kterému se v pokutovém území málem podařilo najít Syllu, jenž na dlouhou nohu na míč vůbec nedosáhl.
11'
Ten podnikl rychlý protiútok, jenomže Fulgini nechal míč za sebou. V opačném případě by se jednalo o vyloženou šanci, Reynet se již chystal k zákroku.
10'
Na pořadu dne byla standardní situace pro Toulouse. K rozehrávce se postavil kapitán Dossevi, jehož centr nakonec doplachtil přímo na hlavu soupeře.
9'
Až v tuto chvíli se opět pokračuje ve hře, přičemž se do kombinace zapojil také brankář Reynet, jenž musel posléze ven z branky, avšak Bahoken se nacházel v ofsajdu.
8'
Poprvé se do akce dostal také lékařský personál, jednalo se o hostující celek. V bolestech skončil na zemi jeden z hráčů, na nic vážného to ale nevypadá.
7'
Mezitím se ke středovému kruhu vydal domácí Moreira, který zahájil kombinaci s vedle stojícím Sangarém. I tak se Toulouse provinilo nedovoleným zákrokem.
6'
Angers se opět pohodlným způsobem dostalo na opačnou polovinu, kde se k centrované nabídce dostal Pellenard, který našel pouze rukavice brankáře.
5'
Posléze na vlastní polovině operoval s hracím předmět obránce Pavlović, který se pokoušel přenést hru na levou stranu, avšak Pereira měl k míči daleko.
4'
Kousek od středového kruhu si nedovoleným zákrokem pomohl hostující Fulgini, který při pádu na zem fauloval Boisgaarda, což uviděl také hlavní sudí.
3'
K pokutovému území se dostal hostující Bahoken, který postrádal větší podporu od svých spoluhráčů. Nakonec čistým způsobem zasáhl Isimat-Mirin.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hostující hráči, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Toulouse FC: Reynet – Moreira, Šoji, Isimat-Mirin, Issiaga Sylla – I. Sangaré, Vainqueur – Saïd, Dossevi, Boisgard – Koulouris.
Náhradníci: Goicoechea – Gradel, Leya Iseka, Makengo, Sanogo, Sidibé, Amian.

Angers SCO: Butelle – Manceau, Pavlović, Thomas, Pellenard – Santamaría – Ninga, Fulgini, Bobichon, Pereira Lage – Bahoken.
Náhradníci: Petković – Alioui, Capelle, Pajot, I. Traoré, Mangani, Kanga..
Angers SCO

Na druhé straně stojí Angers, které patří k nejpříjemnějším překvapením úvodu letošní sezony. Tento celek se v současné době nachází až na třetí pozici, přičemž na vedoucí PSG ztrácí pouze tři body. Angers má na svém kontě dvanáct bodů, navíc z šesti duelů dokázalo vyhrát hned ve čtyřech případech, což značí celkem slušnou formu. Angers navíc dalo zapomenout na nepovedený zápas proti Lille, proti kterému podlehlo výsledkem 1:2. V minulém kole jsme v souboji proti St. Etienne viděli hned pět branek, přičemž čtyři z nich měli na svědomí právě hráči Angers, jenž vyhráli poměrem 4:1.
Toulouse FC

Fotbalisté Toulouse se po šesti kolech nacházejí na třinácté pozici tabulky, což neznamená zrovna povedený vstup do ligové scény. Toulouse má na svém kontě osm bodů, v případě vítězství se ale může vyškrábat až na pátou pozici. Domácí celek tohoto zápasu se nachází v hodně kolísavé formě, nicméně v posledních dvou duelech nedokázal ani jednou zvítězit. Nejprve vybojoval cenný bod na hřišti St. Etienne, přičemž tento zápas skončil výsledkem 2:2. V minulém kole pro změnu přišla porážka, neboť Toulouse prohrálo na hřišti nevyzpytatelného Nimes poměrem 0:1.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Francouzská Ligue 1 má na programu sedmé kolo, my budeme společně sledovat souboj mezi Toulouse FC a Angers SCO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.