Ligue 1 - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Štrasburk - 13. února 2022   15:00

0:1
(0:1)
Štrasburk
11' Gameiro
Angers
Petković – Thomas (74. Ebosse), I. Traoré (C), Mendy – Cabot, bin Tálib, Únáhí (66. Capelle), Doumbia – Fulgini – Búfál, Bahoken (66. Cho).
Mandrea – Ebosse, Manceau, Taïbi, Capelle, Pereira Lage, Mangani, Cho, Ninga.
Gaillouste – Luzi, Torregrossa
Stade Raymond Kopa, Angers
6 521 diváků
Štrasburk
Sels – Sissoko (69. Bellegarde), Nyamsi, Perrin – Liénard (C) (69. Caci), Djiku, Thomasson, Prcić, Guilbert (87. Fila) – Gameiro (80. H. Diallo), Ajorque.
Kawašima – Caci, Fila, Aholou, Bellegarde, Kandil, Sahi, Waris, H. Diallo.

Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 20:11.
Druhý poločas nenabídl nic zajímavého. O všem důležitém se rozhodlo během poločasu prvního. Utkání rozhodla nádherná branka Kevina Gameira z jedenácté minuty! Jediná šance domácích, kterou měl ve třicátétřetí minutě Bahoken byla skvostně zlikvidována dobrým zásahem brankáře Selse. RC Štrasburk tak zcela potvrdil roli papírového favorita a připisuje si si tři cenné body za výhru v Angers 1:0! Ćtenárům onlajnů přeji hezký a pohodový zbytek tohoto dne.
90+4'
90+3'
Doumbia nedokázal dostat z levé strany hřiště v podobě centru balon do pokutového územi.
90+2'
Domácí hráči nedokázali potrestat nepříliš kvalitní opuštění branky brankáře Selse.
90+1'
Boufal nejprve prohrál souboj s Bellegardem a následně ho ještě navíc podrazil.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
89'
Ludovic Ajorque sice nesouhlasně kroutí hlavou, ale pro tuto chvíli se do statistik tohoto utkání zapíše pouze ofsajdem.
88'
Fila postrčil Boufala v pokutovém území. Kdyby to byla ještě trochu větší intenzita zřejmě by se již následně pískala penalta.
87'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Frédéric Guilbert, přichází Karol Fila.
86'
Sudí raději zkontroval zdravotní stav útočníka Cho po předchozím souboji.
85'
Cho zcela propadl v osobním souboji proti Lucasovi Perrinovi.
84'
Fulgini společně při kombinaci s bin Tálíbem na levé straně hřiště nic převratného nevymysleli.
83'
Žlutou kartu dostává Souleyman Doumbia (Angers SCO).
82'
Doumbia byl až příliš pozdě v souboji proti pronikajícímu Guilbertovi, kterého podražením smetl na trávník.
81'
Doumbia neuspěl v osobním souboji a následně jeho spoluhráč musel šáhnout k nedovolenéímu zákroku.
80'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Habib Diallo.
78'
Cho nenahrál celkem nepochopitelně volnému Boufalovi, místo toho dal míč do druhé vlny spoluhráči Capellemu a ten byl vracejícím se obráncem obehrán.
77'
Centr zprava jistě stahuje ze vzduchu do svých rukavic brankář Sels.
76'
Pád hráče Štrasburku tentokráte nechal hlavního rozhodčího v naprostém klidu.
75'
Bellagarde ukázal rychlé nohy a k zemi ho nedovoleně poslal nestíhající Ebosse.
74'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Romain Thomas, přichází Enzo Ebosse.
73'
Fulgimi nemohl uspět proti třem soupeřům, ale dosáhl asi možného maxima v podobě rohového kopu.
72'
Odražený míč po sraženém centru napálil ze střední vzdálenosti Prcić zcela mimo zařízení Angers.
71'
Z rohového kopu hráči Angers nic nevytěžili.
70'
Kopačka přeskakujícího Cho smolně zasáhla skluzujícího Lucase Perrina – rohový kop.
69'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Ibrahima Sissoko, přichází Jean-Ricner Bellegarde.
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Dimitri Liénard, přichází Anthony Caci.
68'
Žlutou kartu dostává Romain Thomas (Angers SCO) za faul.
67'
Thomas po svém obehrání musel následně zatáhnout za záchrannou brzdu proti šikovnějšímu protihráči.
66'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Azzáedín Únáhí, přichází Pierrick Capelle.
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Mohamed-Ali Cho.
65'
Liénard se již k míči nedostal jelikož byl výborně pozičně ubráněn soupeřem.
64'
První změnu v utkání chystá logicky lavička Angers SCO.
63'
Rozhodčí nechali nejprve vyniknout Petkoviče a až poté následně odpískali ofsajd Štrasburku.
62'
Bahoken byl na poslední chvíli perfektně ubráněn skluzujícím obráncem soupeře.
60'
Střela Fulginiho o malý kus minula pravou šibenici branku Štrasburku.
59'
Obrana dobře zasáhla což nedokázal následně podpořit Sissoko.
58'
Gameiro zcela sám proti třem nedokázal dát míč pod sebe na nabíhajíícho Sissoka a následně Thomasson poslal míč pouze za koncovou čáru.
57'
Následná přízemní střela Boufala letěla přímo do míst, kde to brankář Sels očekával.
56'
I tento centr byť s velkou dávkou štěstí dokázala obrana Štrasburku odvrátit.
55'
Centrovaný míč v pokutovém území do svých rukavic uzmul Petković před čekajíícm Ajorquem.
54'
Nepřesný pas předčasně ukončil útočnou kombinaci Angers.
53'
Ibrahima Sissoko soutěží v přímém souboji s Cabotem, kdo způsobí více faulů.
52'
Centr z přímého kopu nenadělal hráčům Angers žádné vrásky na čele.
52'
Nebezpečného Thomassona příliš tvrdě dohrál Cabot, byť již má na kontě žlutou kartu.
51'
Batista Mendy raději volil odkopnutí míče až na tribuny.
50'
Skákavá střela z přímého kopu z kopačky Guilberta končí pouze mimo tři tyče branky Angers.
49'
Sissoka si silovým způosbem v osobním souboji vychutnal Romain Thomas.
48'
Domácí čekali odpískání faulu, přerušení hry nepřišlo, ale Sissoko nedokázal z toho, že hra pokračovala dále nic vytěžit.
47'
Následný centr z rohového kopu dokázali obránci Štrasburku odehrát mimo pokutové území.
46'
Po pasu Fulginiho dokázal Cabot získat pro Angers SCO rohový kop.
46'

Fauly: 8:8
V jedenácté minutě se nádherně z voleje trefil Kévin Gameiro a určil následující výboj utkání! Ve třicátétřetí minutě mohl srovnat Bahoken, ale ztroskotal na brankáři Selsovi! Veškeré zajimavé situaci můžete vidět v gifech Michala Rašky. Druhý poločas by měl začínat cca v 16:03 hodin.
45+2'
45+2'
Boufal při útočném faulu doslova zalehl svou mohutnou postavou Dimitri Liénarda.
45+1'
Centr Boufala si u vzdálenější tyče dokázala pohlídat obrana Štrasburku.
45'
Jimym Cabota poslal k zemi za pomoci faulu Thomasson.
45'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
44'
Do tohoto centru se Bahoken nedokázal opřít dle potřebné razance.
43'
Velmi snadný míč pro brankáře Petkoviće.
42'
Ajorque se drží rukou za pochroumané ramene.
41'
Útočný faul končí pobyt hráčů Angers SCO v soupeřově pokutovém území.
40'
Žlutou kartu dostává Dimitri Liénard (RC Štrasburk) za protesty.
40'
Liénard sice dlouze protestuje z pozice kapitána, ale to mu není nic platné.
39'
Sissoko pořádně osolil protihráče a tento známý brousek v Ligue1 již žluté kartě neuteče.
38'
Thomasson bude rozehrávat rohový kop Štrasburku zleva.
37'
Thomasson svým přízemním pasem pod sebe v pokutovém území pouze sestřelil bránícího soupeře. Nikdo jiný v modrobílém dresu se k míči nedostal.
36'
Bahoken po své šanci dostal chuť do hry a nyní získal faul na svou osobu poblíž pokutového území soupeře.
35'
Perrin opět vše zvládl v defenzívě na výtečnou.
33'
Po centru z rohu mohl skoróvat pohotově hlavičkující Stéphane Bahoken, ale Sels ukázal výborný zásah, kdy míč vyrazil!
32'
Doumbia nedokázal přes Perrina odcentrovat rohový kop pro Angers SCO.
31'
Po ztrátě míče v pokutovém území se hráči Angers provinili útočným faulem.
30'
Následný cnetr Liénarda z přímého kopu srazil druhý kapitán Traoré přímo ke svému brankáři Petkovićovi.
29'
Žlutou kartu dostává Jimmy Cabot (Angers SCO).
29'
Další faul Cabota již bude potrestán žlutou kartou.
28'
Další skákavý míč končí pouze v moci jistého brankáře Matze Selse.
27'
Liénard byl tentokráte z levé postranní čáry dobře uhlídán soupeři na čele s Cabotem.
26'
Thomasson dle sudího na polovině hřiště fauloval Fulginiho.
25'
Batista Mendy se bezradně rozhlíží kolem sebe, neboť nemá komu nahrát ze svých spoluhráčů.
24'
Souleyman Doumbia ukázal mnohem rychlejší nohy než vyhlášený hlavičkář Ajorque.
23'
Na druhé straně hřiště velmi hrozí vždy nebezpečný Adrien Thomasson.
22'
Kličkující Boufal opakovaně po sobě narazil na připravéné protihráče.
21'
Štrasburk se po vstřelené brance nikem nehrne a zkouší vyčkávat a maximálně se pokouší o rychlé brejky.
20'
Po špatném došlapnutí evidentně kulhá pravděpodobně Fulgini.
19'
Pas Thomassona na nabíhajíícho spoluhráče přes bránícího protihráče neprošel.
18'
Zmatky před brankou Petkoviće se nyní obešli bez inkasované branky v síti Angers.
17'
Sissoko sice nevyhrál souboj v pokutovém území, ale bin Tálíb odehrál míč raději na rohový kop.
16'
Domácí hráči jsou opaření nečejkaným úvodem, hráči soupeře se dopouštějí velmi špatné rozehrávky.
15'
Sražený míč bez přípravy napálil po zemi Prcić, ale nevedl si tak úspěšně jako jeho spoluhráč Gameiro před pár minutami.
14'
Po centru Fulginiho na míč nedosáhl v pokutovém území nabíhajíící kapitán Traoré.
13'
Branka Gameira bude vskutku kandidovat na nejhezčí branku sezóny v celé Ligue1.
12'
Sofiane Boufal je v péči lékařu ve středu hrací plochy.
11'
Štrasburk právě vstřelil branku!
Po centru z rohu vyhrál hlavičkový souboj Nyamsi a odražený míč neskutečně parádní ránou z voleje napálil přímo do sítě bez rozmyšlení KÉVIN GAMEIRO – 0:1!
10'
Jimmy Cabot odehrál míč na rohový kop pro RC Štrasburk.
10'
Boufal prohrál osobní souboj na hranici pokutového území soupeře.
9'
Fulgini přišel o míč po čistém skluzu Nyamsiho.
8'
Skákavá střela Boufala z přímého kopu končí pouze daleko od branky Štrasburku.
8'
Boufal byl uhlídán soupeřem Sissokem pouze za použití faulu.
7'
Hráči Angers se opět po několika minutách odmlčení chtějí aktivně vrátit zpět do hry.
6'
Liénard leží opět na hrací ploše a sudí povolává lékaře s masérem k ošetření tohoto hráče.
5'
Liénard byl po odehrání míče ihned nekompromisně dohrán zbytečně tvrdě Cabotem.
4'
Centr Boufala z levé strany hřiště končí pouze v rukavicích připraveného brankáře Selse.
3'
Liénard se v souboji jeden na jendoho u levé postranní čáry neprosadil dle svých představ.
2'
Angers vstoupilo do utkání aktivně, hráči soupeře si museli pomoci dalekým odkopem.
1'
Angers bude hrát v bíločerných dresech, Štrasburk nastoupí k utkání v bílých dresech.

Angers SCO: Petković – Thomas, I. Traoré (C), Mendy – Cabot, bin Tálib, Únáhí, Doumbia – Fulgini – Búfál, Bahoken.
Náhradníci: Mandrea – Ebosse, Manceau, Taïbi, Capelle, Pereira Lage, Mangani, Cho, Ninga.
Trenér: Gérald Baticle

RC Štrasburk: Sels – Sissoko, Nyamsi, Perrin – Liénard (C), Djiku, Thomasson, Prcić, Guilbert – Gameiro, Ajorque.
Náhradníci: Kawašima – Caci, Fila, Aholou, Bellegarde, Kandil, Sahi, Waris, H. Diallo.
Trenér: Julien Stéphán

Rozhodčí: Gaillouste – Luzi, Torregrossa.
Předpokládané absence:

Angers SCO

Cho (nespecifikované zranění)
bin Tálíb (poranění stehna)

RC Štrasburk

Le Marchand (poranění zad)
Angers SCO hraje dlouhodobě velmi nevýrazně. Po třech porážkách Angers sice uhrálo v derby proti Lorientu remízu 0:0 a následně dokonce porazilo Troyes 2:1. Následně však Angers dvakrát prohrálo proti Saint Étienne 0:1 a poté dokonce inkasovali na hřišti Olympique Marseille debakl 2:5!
RC Štrasburk ve výborné sezóně atakuje příčky zajíšťující účást v pohárové Evropě. Štrasburk během ledna prohrál ze čtyř utkání pouze na hřišti Girondins Bordeaux 3:4! Nicméně v posledním utkání dokázal Štrasburk porazit nebezpečné a nevyzpytatelné družstvo FC Nantes 1:0!
Angers SCO (12) se střetne s výborně hrajícím RC Štrasburkem (4). Štrasburk nahrál o devět bodů více než jeho soupeř.