Ligue 1 - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Clermont Foot : Monaco  - 26. září 2021   17:00

Clermont Foot
6' Bayo (N'Simba)
1:3
(1:1)
Monaco
26' Ben Yedder  (Caio Henrique) • 48' Volland  (Caio Henrique) • 90+1' Diop  (Boadu)
Desmas – Zedadka, Hountondji, Ogier (C), N'Simba – Gastien, Samed (66. Iglesias) – Dossou (83. Hamel), Berthomier (66. Chauí), Rašani (65. Allevinah) – Bayo.
Djoco – Allevinah, Billong, O. Busquets, Hamel, Iglesias, Chauí, Mendy, Seidu.
Monaco
Nübel – Sidibé, Maripán, Pavlović, Caio Henrique – G. Martins (69. Boadu), Y. Fofana (38. Matazo), Tchouaméni, Golovin (46. Diop) – Volland (88. Aguilar), Ben Yedder (C) (87. Badiashile).
Majecki – Aguilar, Badiashile, Boadu, Diop, Disasi, Jakobs, Jean Lucas, Matazo.

Monaco vyhrává na půdě soupeře díky dobrému druhému poločasu 3:1. Jako první se prosadil domácí Mohamed Bayo. Ještě v prvním poločase srovnal Wissam Ben Yedder. Ve druhém poločase poslal hosty do vedení Kevin Volland a v závěru pojistil výhru Sofiane Diop.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:12.
90+4'
90+4'
Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě poradila.
90+3'
Domácí fotbalisté mají možnost volného kopu na útočné polovině, ale času mnoho už nemají. Monaco ví, že tento duel vyhraje.
90+1'
Monaco právě vstřelilo branku!
Je hotovo, hostující celek vyhraje tento zápas. Domácí se vrhli do útoku a nestačili se vrátit. Myron Boadu nádherně našel spoluhráče, kterým byl SOFIANE DIOP. Ten se dokázal prosadit patičkou. Asistence: Myron Boadu.
90+1'
Sudí bude nastavovat čtyři minuty.
90'
Dostáváme se do poslední minuty, brankář Monaca rozehrává od své branky a nutno poznamenat, že nespěchá.
89'
Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
88'
Domácí hráči se dožadovali penalty, ale sudí nechává hru pokračovat. Následně Clermont vybojoval rohový kop.
88'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Kevin Volland, přichází Ruben Aguilar.
87'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Benoît Badiashile.
86'
Hosté mají ponechanou výhodu, Strahinja Pavlović byl faulovaný soupeřem.
86'
Fanoušci ženou domácí hráče v cestě za vyrovnáním, ale Clermont čeká na velkou šanci.
84'
Žlutou kartu dostává Sofiane Diop (AS Monaco FC). Hostující hráč dostává žlutou kartu za nesportovní chování. Za triko zatáhl podavače míčů.
83'
Střídání v týmu Clermont Foot: ze hřiště odchází Jodel Dossou, přichází Pierre-Yves Hamel.
81'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, Monaco vede na půdě soupeře těšně 2:1. Clermont nyní ovšem žádné velké šance nemá.
80'
Sofiane Diop měl nyní dobré dvě příležitosti, ale ani v jednom případě nedokázal přesněji vypálit. Obrana si poradila.
79'
Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, sledujeme aktivní hru domácích, kteří se pokouší vyrovnat.
76'
Sofiane Diop elegantním dloubáčkem hledal spoluhráče, ale obrana si dokázala tak tak poradit.
76'
Akim Zedadka to zkoušel individuálně, ale přes Povloviče neprošel.
73'
Domácí se pokoušeli hrát středem, ale Akim Zedadka nedokázal přesněji přihrát spoluhráči.
71'
Zhruba dvaceti minut nás dělí od konce zápasu, ve kterém zatím viděli diváci tři branky. Spokojenější může být hostující celek.
70'
Žlutou kartu dostává Kevin Volland (AS Monaco FC).
69'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Gelson Martins, přichází Myron Boadu.
68'
Střídat budou také hostující fotbalisté.
68'
Centr se snesl před branku, domácí se do zakončení nedostali, centr nebyl příliš povedený.
67'
Jodel Dossou velmi dobře vypálil, jeho pokus vytáhl brankář na rohový kop.
66'
Střídání v týmu Clermont Foot: ze hřiště odchází Jason Berthomier, přichází Sajfaddín Chauí.
Střídání v týmu Clermont Foot: ze hřiště odchází Salis Abdul Samed, přichází Jonathan Iglesias.
65'
Střídání v týmu Clermont Foot: ze hřiště odchází Elba Rašani, přichází Jim Allevinah.
65'
Clermont se pokouší vyrovnat a zdramatizovat zápas, pomoci by k tomu mohlo i střídání.
64'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není, sledujeme celou řadu nepřesností.
62'
Kevin Volland to vzal na sebe. Jeho rána mířila do horní části branky,ale balon končí nad brankou. Nechybělo mnoho.
62'
Hosté rozehrávají volný kop z nějakých třiadvaceti metrů.
60'
Hodina hry je pryč, hostující celek vede o jednu branku, autorem zatím rozdílové trefy je Kevin Volland.
59'
Monaco nyní vytlačilo hru na polovinu hrací plochy, a tak si hostující zadní řada může na chvíli odpočinout.
57'
Jason Berthomier kombinoval se spoluhráči na útočné polovině, nicméně k zakončení se nedostali.
56'
Nyní sledujeme aktivní hru domácích. Hosté se musí bránit tlaku soupeře.
54'
Žlutou kartu dostává Johan Gastien (Clermont Foot).
53'
Velkou šancí měl Jodel Dossou, ale jeho zakončení míří nad branku.
50'
Není to 1:3, hostující celek další obrovskou šanci neproměnil. Sofiane Diop hledal spoluhráče před brankou, ale ten na míč nedosáhl. Byl to Gelson Martins, kdo nezakončil.
48'
Po rychlé akci se poprvé v zápase dostává hostující celek do vedení, po Henriqueově přihrávce se z bezprostřední blízkosti prosazuje KEVIN VOLLAND. Asistence: Caio Henrique.
47'
Utkání, ve kterém je aktuálně vyrovnaný stav, pokračuje druhým poločasem.
46'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Alexandr Golovin, přichází Sofiane Diop.
46'
Mohamed Bayo poslal domácí do vedení hned v šesté minuty, o dvacet minut později dokázali hosté vyrovnat, prosadil se Wissam Ben Yedder.
45+1'
45+1'
Volný kop rozehrávali domácí, ale obrana si dokázala v pohodě poradit.
45+1'
Jednu minutu uvidíme navíc k prvnímu poločasu.
45'
Žlutou kartu dostává Aurélien Tchouaméni (AS Monaco FC).
42'
Monaco rozehrává na své polovině, ale nemůže se dostat do výraznější šance.
40'
Domácí brankář rozehrává od své branky, přenechal míč obráncům před sebou, kteří následně otáčí směr hry.
39'
Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní do zakončení nežene.
38'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Youssouf Fofana, přichází Eliot Matazo.
38'
Vypadá to, že uvidíme první střídání.
37'
Domácí rozehrávají rohový kop, Johan Gastien centroval od praporku, ale míč zamířil přímo do náruči brankáře.
35'
Žlutou kartu dostává Elba Rašani (Clermont Foot). Žlutou kartu vidí domácí hráč za faul v souboji jeden na jednoho.
35'
Deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu a sledujeme klidnější pasáž hry.
33'
Mohamed Bayo se dostal k zakončení, ale jeho pokus z dobré pozice byl zblokovaný.
30'
Půlhodina hry je pryč, aktuálně platí vyrovnaný stav 1:1.
29'
Vital N'Simba kombinuje se spoluhráči, ale do výraznější šance se nyní domácí propracovat nedokázali.
29'
Žlutou kartu dostává Guillermo Maripán (AS Monaco FC).
28'
Útočného faulu se dopustil hostující hráč, a tak je hra přerušená.
26'
Z ničeho nic se prosazuje hostují celek, který vyrovnává. Z první střely na branku vstřelilo Monaco hned gól. Po pěkné akci zakončuje přesně WISSAM BEN YEDDER. Asistence: Caio Henrique.
24'
Jason Berthomier centroval před branku, jeho míč byl hodně přetažený.
24'
Domácí celek vybojoval rohový kop, rána byla zblokovaná obranou.
22'
Dobrá rána, která končí vedle branky. Jodel Dossou poslal balon z první mimo branku.
21'
Mohamed Bayo hraje dnes velmi dobře, už znovu hledal další zajímavou přihrávkou spoluhráče.
20'
Arthur Desmas uvede míč do hry, bude rozehrávat od své branky po nepřesné akci soupeře.
19'
Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se momentálně nemůže stabilněji dostat na útočnou polovinu.
18'
Utkání pokračuje dál.
18'
Hra je přerušena, sudí si něco vyříká s trenéry.
16'
Hostující celek rozehrává od své branky, následně ale na polovině o míč přišel.
14'
Mohamed Bayo to zkoušel individuálně, jeho pokus byl zblokovaný, následně se do šance dostal Jason Berthomier, ale v pokutovém území upadl. Domácí chtěli pokutový kop, ale sudí nedává hru plynout.
13'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.
11'
Gelson Martins stál na konci rychlé akce hostů, Jeho zakončení nebylo přesné, míč končí vedle.
10'
Úvodních deset minut hry je pryč, domácí fotbalisté se z jediné výraznější šance dokázali prosadit.
9'
Po vstřelené brance pokračují domácí fotbalisté v aktivní hře, hosté se musí bránit tlaku soupeře.
6'
Clermont Foot právě vstřelil branku! Domácí fotbalisté se po rychlé akci dostávají do vedení. Po dobré přihrávce spoluhráče se ránou z bezprostřední blízkosti prosazuje MOHAMED BAYO. Jeho rána se od břevna odrazila do branky. Asistence: Vital N'Simba.
5'
Jason Berthomier rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
4'
Hosté vstoupili do zápasu aktivněji, tlačí se do zakončení, ale nyní Gelson Martins na prudkou spoluhráčovu přihrávku nedosáhl.
3'
Sledujeme klidnější úvod zápasu, na nějakou výraznější šanci v úvodních minutách čekáme.
2'
Fotbalisté v bílém, tedy hosté, vedli zajímavou akci. Gelson Martins hledal spoluhráče před brankou, ale obrana dokázala akci zastavit.
1'
Gelson Martins bojoval o míč na útočné polovině, ale nedokázal uspět v hlavičkovém souboji.
1'
Zápas brzy začne.

Clermont Foot: Desmas – Zedadka, Hountondji, Ogier (C), N'Simba – Gastien, Samed – Dossou, Berthomier, Rašani – Bayo.
Náhradníci: Djoco – Allevinah, Billong, O. Busquets, Hamel, Iglesias, Chauí, Mendy, Seidu.

AS Monaco FC: Nübel – Sidibé, Maripán, Pavlović, Caio Henrique – G. Martins, Y. Fofana, Tchouaméni, Golovin – Volland, Ben Yedder (C).
Náhradníci: Majecki – Aguilar, Badiashile, Boadu, Diop, Disasi, Jakobs, Jean Lucas, Matazo..
Poslední vzájemný zápas se odehrál v roce 2013 v rámci Ligue 3. Tehdy 22. dubna vyhrálo domácí Monako 4:0.
Clermont Foot odehrál 7 zápasů s bilancí 2-3-2 a ziskem 9 bodů. Z posledních pěti zápasů tým nevyhrál ani jeden, třikrát remizoval a dvakrát prohrál. Remizoval s Lyoenem 3:3, Méty 2:2 a Brestem 1:1. Nestačil na PSG 0:4 a Rennes 0:6.
AS Monaco FC má bilancí 2-2-3 a získalo osm bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva. Poradilo si s Troyes 2:1 a St. Etienne 3:1. Tým remizoval s Nice 2:2 a nestačil na Lens 0:2 a na Marseille 0:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase osmého kola proti sobě nastoupí Clermont Foot a AS Monaco FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.