Ligue 1 - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Clermont Foot : St. Etienne - 13. února 2022   15:00

Clermont Foot
39' Hountondji (Berthomier)
1:2
(1:0)
St. Etienne
71' M. Camara  (Thioub) • 81' Kolodziejczak
Djoco – Zedadka, Hountondji, Seidu, N'Simba – Samed, Gastien (C) (88. Kyei), Da Cunha (63. Allevinah) – Berthomier (64. Magnin), Rašani (79. Mendy), Bayo.
Desmas – Allevinah, Dossou, Hamel, Kyei, Cháwí, Mendy, Magnin, Ogier.
St. Etienne
Bernardoni – Sacko, Mangala, Nade – Thioub (74. Aouchiche), Boudebouz (86. Maçon), Douath (46. Hamouma), Kolodziejczak – M. Camara – Nordin (55. Bouanga), Chazrí (86. Youssouf).

90+6'
90+5'
Zedadka vidí žlutou kartu za skluz zezadu, je zřejmě po zápase.
90+4'
Nepovedený signál, do vápna nepřilétl ani centr, tohle by mohlo domácí mrzet.
90+3'
Tak pozor, domácí budou zahrávat rohový kop.
90+2'
Mendy se dostal ke střele z hranice velkého vápna, ale jeho pokus skončil jen těsně nad brankou.
90+2'
Hosté zapojují do kombinace i brankáře a značně tahají čas. Zatím se jim to vyplácí.
90+1'
Žlutou kartu dostává Alidu Seidu (Clermont Foot).
90'
Nastavovat se bude 5 minut.
90'
Poslední minuta základní hrací doby je před námi. Uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec.
88'
Střídání v týmu Clermont Foot: ze hřiště odchází Johan Gastien, přichází Grejonh Kyei.
86'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vahbí Chazrí, přichází Zaydou Youssouf.
86'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Yvann Maçon.
84'
Domácí zahrávali standardní situaci, ale brankář Bernardoni si vyběhl a zachytil vysoký centr do rukavic.
81'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Tak tohle je veledůležitý gól v cestě za záchranou! TIMOTHEE KOLODZIEJCZAK si naskočil na centr od rohového praporku a přesnou hlavičkou překonal brankáře Djoca.
80'
Domácí sportovně vrátili balón a hra může pokračovat.
79'
Střídání v týmu Clermont Foot: ze hřiště odchází Elba Rašani, přichází Arial Mendy.
79'
Nyní už byla hra přerušena, neboť Allevinah zůstal ležet na zemi.
78'
Allevinah byl nyní nepříjemně zasažen do obličeje, ale sudí si tohoto přestupku nevšiml. Hra tak pokračuje.
76'
Aouchiche se po minutě na hřišti dostal do zajímavé šance, ale jeho střelu z pravé strany dokázal Bernardoni udržet v rukavicích.
74'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Adil Aouchiche.
71'
A máme srovnáno! Thioub našel milimetrovým pasem volného MAHDI CAMARU, který zakončil chytře na přední tyčku.
68'
Djoco si vyběhl pro centrovaný míč z levé strany a s lehkostí jej zachytil do náruče.
67'
Jeden z domácích se provinil útočným faulem, Bernardoni bude odkopávat od své branky.
66'
Domácí budou zahrávat rohový kop, podaří se jim opět skórovat?
64'
Střídání v týmu Clermont Foot: ze hřiště odchází Jason Berthomier, přichází Yohann Magnin.
63'
Střídání v týmu Clermont Foot: ze hřiště odchází Lucas Da Cunha, přichází Jim Allevinah.
61'
Khazriho centr na pravou stranu byl více než nepřesný a skončil daleko v zámezí.
59'
Domácí kombinovali kolem vápna soupeře, nakonec se ale provinili útočným faulem, a tak mohl zůstat Djoco klidný.
57'
Bouanga si nabíhal za obranu domácích, ale centrovaný míč byl až příliš dlouhý.
55'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Denis Bouanga.
55'
Domácí se hnali do přečíslení dva na dva, ale střela Rashaniho skončila vysoko nad brankou.
53'
Gastien střílel z dobrých pětadvaceti metrů, ale vůbec mu to nevyšlo. Pokus skončil úplně mimo.
52'
Hosté zahrávali rohový kop na přední tyčku, ale nikdo se k zakončení nedostal.
51'
Žlutou kartu dostává Johan Gastien (Clermont Foot).
50'
Hosté jsou aktivnější na míči, nyní ale znovu přišli kvůli nepřesnostem o míč na útočné polovině.
48'
Hosté se hnali do rychlého brejku, ale finální přihrávka byla nepřesná a skončila pouze u brankáře Djoca.
46'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Lucas Douath, přichází Romain Hamouma.
46'
45+1'
45'
Nastavovat se bude 1 minuta.
43'
První poločas se chýlí ke svému konci. Uvidíme ještě nějaký gól?
41'
Domácí mohli přidat druhý gól, ale Bayo v samostatném úniku nedokázal překonat brankáře hostujícího týmu!
39'
Clermont Foot právě vstřelil branku! Domácí se dostávají do vedení! Berthomier vyslal do vápna skvělý centr, který dolétl přímo k CEDRICU HOUNTONDJIMU, jenž přesnou hlavičkou rozvlnil síť za zády Bernardoniho.
38'
Aktivní pressing domácích donutil soupeře chybovat v rozehrávce, nakonec z toho bude roh pro Clermont Foot.
36'
Útočný faul jednoho z domácích, Saint-Étienne bude rozehrávat od vlastního vápna.
35'
Tohle by se nemělo stávat. Centr od rohového praporku skončil na boční síti, a tak neměl nikdo z domácích šanci zakončit.
34'
Obrana odklidila míč na rohový kop. Otevřou domácí skóre?
33'
Dva fauly za sebou na domácí hráče, ani za jeden se nebude udělovat karetní trest. Nicméně domácí budou mít k dispozici standardní situaci z dobrých 30 metrů.
31'
Jeden z hostujících se nyní dostal k odraženému míči a střílel z hranice velkého vápna, jeho rána ale nemířila mezi tři tyče.
29'
Hraje se především kolem středové čáry. Pro nezaujaté diváky jde zatím o velmi neatraktivní utkání.
26'
Hra může opět pokračovat.
24'
Hra je nyní přerušena, neboť byl N'Simba ostře sražen skluzem. Z kotníku mu dokonce teče krev, nicméně sudí kartu nevytahuje.
21'
Bayo běžel z pravé strany na branku hostů, vyslal tvrdou ránu, ale brankář Bernardoni ji dokázal vyrazit mimo.
20'
Hountondji zastavil útok hostí za cenu žluté karty. Saint-Étienne bude rozehrávat ze středové čáry.
20'
Bernardoni si vyběhl a vyboxoval centrovaný míč daleko od branky.
19'
Douath poslal k zemi rozběhlého hráče domácích a sudí ihned píská. Standardní situace z levé strany pro Clermont Foot.
18'
Domácí drží míč na útočné polovině, zatím se ale nemohou dostat do míst, odkud by se dalo zakončit.
16'
Boudebouz se ohnal loktem a zasáhl protihráče do hlavy, sudí vytahuje žlutou kartu.
13'
Hostující Chazrí hlavičkoval ve velké šanci mimo branku. Dostal míč krásně na hlavu a domácí obrana na něj zapomněla.
11'
Hodně ošklivý skluz předvedl domácí kapitán Gastien. To bylo podle mého názoru určitě na žlutou kartu.
8'
Šílený odkop teď předvedl v tísni domácí gólman Djoco, ale nakonec mu levá část obrany pomohla vyřešit vzniklé potíže.
6'
Z asi třiceti metrů napřáhl Berthomier a jeho dělovka nakonec skončila nad břevnem branky Bernardoniho. Domácí diváci ale zatím mohou být spokojení s tím, jak Clermont útočí.
3'
Domácí Bayo byl v obrovské šanci! Dostal pas za obranu, dokázal si zpracovat míč, ale ve vyložené šanci nakonec přestřelil.
1'

Clermont Foot: Djoco – Zedadka, Hountondji, Seidu, N'Simba – Samed, Gastien (C), Berthomier – Da Cunha, Bayo, Rašani.
Náhradníci: Desmas – Allevinah, Dossou, Hamel, Kyei, Cháwí, Mendy, Magnin, Ogier.

AS Saint-Étienne: Bernardoni – Kolodziejczak, Mangala, Nade – Sacko, Douath, M. Camara, Nordin – Boudebouz, Chazrí – Thioub.
Náhradníci: Green – Aouchiche, Bouanga, Dioussé, Gabriel Silva, Hamouma, Maçon, Sow, Youssouf..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.