Ligue 1 - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Montpellier : Bordeaux - 22. září 2021   19:00

Montpellier
11' Germain (Mavididi) • 50' Germain (Savanier) • 71' Mollet
3:3
(1:2)
Bordeaux
19' Hwang Ui-jo  (Adli) • 30' J. E. Onana   • 85' Kalu  (Mara)
Montpellier
Omlin – Esteve, Souquet (69. Sambia), Cozza, Ristić, Mollet, Ferri, Leroy (69. Chotard), Savanier (C), Germain, Mavididi.
Bertaud – Gioacchini, Makouana, Chotard, Suárez, Wahi, Sambia, Škuletić, Guermouche.
Mikael Lesage – Huseyin Ocak, Aurélien Drouet – Auréliel Petit
Stade de la Mosson, Montpellier
Bordeaux
Costil (C) – Pembélé, Kwateng, Mexer, Gregersen, Otávio, Adli (70. Oudin), J. E. Onana (46. Fransérgio), Dilrosun (46. Kalu), Hwang Ui-jo, Mangas.
Poussin – Medioub, Mensah, Fransérgio, Zerkane, Briand, Maja, Oudin, Kalu, Mara.

90+6'
90+4'
Sambia nacentroval do vápna, ale Costil si míč stáhl.
90+3'
Žlutou kartu dostává Sekou Mara (Girondins Bordeaux FC).
90+2'
Mexer vystřelil z hranice vápna, ale Costil výtečně zasahuje.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.
90+1'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Beni Makouana.
90+1'
Žlutou kartu dostává Stian Gregersen (Girondins Bordeaux FC).
90'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Hwang Ui-jo, přichází Mehdi Zerkane.
89'
Střela Chotarda končí daleko vedle branky.
86'
Mavdidi teď šel jeden na jednoho, ale jeden z obránců hostů ho výborně zastavil.
85'
Bordeaux právě vstřelilo branku!
A máme znovu srovnáno! Mara výborně prodloužil míc hlavou, kde byl připravený KALU, který se štěstím prošel skrz tři obránce domácích a zakončil přesně k pravé tyči 3:3! Asistence: Mara
83'
Ristič našel na penaltě Molleta a ten jen o kousek míjí branku.
82'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Elye Wahi.
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Nicholas Gioacchini.
81'
Obrana domácích vypadá koncentrovaně a výborně brání.
79'
Bordeaux začíná kombinovat na útočné polovině. Uvidíme, jestli si vypracují nějakou šanci.
78'
Mavdidi vystřelil z hranice vápna, ale střela byla zblokována.
77'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Timothee Pembélé, přichází Sekou Mara.
76'
Centr Hwanga si pohlídala domácí obrana.
75'
Mollet našel za obranou volného Germaina, ale ten byl už moc blízko u Costila, který ho vychytal a drží tak hostující naděje.
74'
Zápas plný zvratů. Podaří se Bordeaux ještě vyrovnat?
71'
Montpellier právě vstřelil branku!
A domácí jdou do vedení! Mollet se dostal k odraženému míči na hranici vápna a levačkou se trefuje přesně do pravého dolního rohu 3:2! Bez asistence.
70'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Yacine Adli, přichází Rémi Oudin.
69'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Léo Leroy, přichází Joris Chotard.
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Arnaud Souquet, přichází Junior Sambia.
68'
Centr Molleta odhlavičkoval Mexer.
67'
Mavididi našel na hranici vápna jednoho ze svých spoluhráčů, ten vypálil přesně doprostřed branky kde byl připravený Costil.
66'
Soquet nacentroval jen do rukavic Costila.
64'
Savanier se po jednom souboji ocitl na zemi ve vápně. Rozhodčí ale penaltu nepíská.
63'
Mavididi se snažil prokličkovat skrz Pembélého, ale ten ho zastavil.
62'
Ale roh se mu vůbec nepovedl a končí za brankovou čárou. Odkop od branky Costila.
61'
Centr Rističe byl zblokován. Rohový kop domácích rozehraje kapitán Savanier.
61'
Hwang se snažil najít Kalua, ale jeden z obránců byl u míče dřív.
60'
Domácí se teď dožadují pokutového kopu, po zásahu rukou od Mexera. Rozhodčí ale rozpažil.
59'
Soquet pod sebou hledal Savaniera, ten ale přihrávku přeběhl.
58'
Pembélé teď na nahrávku nedosáhl. Vhazování pro domácí tým.
57'
Hosté měli možnost rohového kopu. Omlin ale boxuje do bezpečí.
56'
Hwang nedosáhl na přetažený centr z pravé strany.
56'
Mollet teď hledal někoho na hranici vápna, ale neúspěšně.
53'
K rohovému kopu se dostal na zadní tyči Mangas, ale byl tísněný obráncem a zakončil nad branku.
53'
Hwang centroval do vápna, ale Ristič odhlavičkoval na rohový kop.
52'
Kalu hledal Hwanga ve vápně, ten se sice k míči dostal, ale hned o něj přišel.
50'
A máme vyrovnáno! Savanier svým centrem našel přesně hlavu GERMAINA, který si připisuje druhou branku v zápase a srovnává skóre 2:2! Asistence: Savanier.
50'
Domácí budou rozehrávat přímý kop z hranice vápna. U míče stojí kapitán Savanier.
49'
Germain teď nedoskočil na centr Savaniera.
48'
Montpellier kombinuje na své polovině.
47'
Soquetův centr končí na noze Gregersena.
46'
Druhý poločas začali aktivněji hosté, kteří drží balón na svých kopačkách.
46'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Jean Emile Onana, přichází Fransérgio.
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Javairo Dilrosun, přichází Samuel Kalu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
V prvním poločase jsme mohli vidět parádní podívanou. Nejdřív se do vedení dostali domácí, když Germain doklepl přihrávku od Mavididiho do prázdné branky. Další branky vstřelili už jen hosté, když nejdřív vyrovnal Korejec Hwang a na 1:2 zvyšoval fantastickou ránou Onana.
45+1'
45'
Dilrosun teď fauloval na útočné polovině. U míče budou domácí.
43'
Savanier teď centroval z rohu vápna, ale tento centr byl hodně nebezpečný, když šel jen těsně vedle branky Costila. Ten se jen ohlídl.
42'
Soquet teď hledal ve vápně Germaina, ale Costil byl u balónu dřív a vyboxoval.
41'
Z tohoto rohového kopu ale nic nebude. Obrana Bordeaux bez problému odvrací.
41'
Gregersen odhlavičkoval nebezpečný centr na rohový kop.
40'
Mangas vystřelil z hranice vápna, ale vedle branky.
38'
Parádní napadání ukázali teď domácí. Savanier si výborně navedl míč po vápně a snažil se ještě najít někoho ze svých spoluhráčů, ale jeho pokus zastavil jeden z obránců.
37'
Omlin rohový kop, který zahrál Aldi boxuje pryč.
36'
Dilrosun hledal znovu na hranici vápna Onanu, ten si míč zpracoval, ale jeho pokus byl zblokován na další rohový kop.
36'
Pembélé teď centroval do vápna, jeho pokus zblokoval Ristič na rohový kop, který rozehraje Dilrosun.
36'
Hra se teď přelívá ze strany na stranu bez větších příležitostí.
34'
Germain teď ve snaze vybojovat balón fauluje. Míč rozehrává Costil.
32'
Montpellier se teď snaží o srovnaní, ale obrana Bordeaux je pozorná a nepouští domácí do šance.
31'
Pembélé se snažil probít do vápna, ale Gregersen ho pokryl.
30'
Tak to byla nádhera! Naprosto výstavní trefu teď ukázal ONANA, který se po rohovém kopu dostal k odraženému míči a neskutečnou ránou otáčí skóre 1:2! Bez asistence
28'
Germain se teď dostal k hlavičce někde u penaltového puntíku, Costil byl ale připraven.
28'
Centr, který do vápna posílal Onana byl zblokován jedním z obránců.
26'
Jeden z hostujících se snažil utéct po pravé straně, ale neúspěšně.
25'
Hwang dostal přihrávku do běhu a snažil se lobnout domácího brankáře, jeho pokus ale končí nad brankou.
25'
Soquet se teď dožaduje faulu na hranici vápna, ale rozhodčí nepíská.
24'
Montpellier se snaží znovu dostat do vedení a kombinuje na útočné polovině.
19'
A máme vyrovnáno! HWANG si přebral míč kousek za vápnem a nechytatelně se trefuje do levého rohu 1:1! Asistence: Adli
17'
Bordeaux teď kombinuje na útočné polovině, ale neúspěšně.
11'
Nedáš, dostaneš! Nejdřív se ve velké šanci objevil jeden z hostů, kterého ale Costil vychytal. Do následného brejku se vydal Mavididi, který nádherně našel před odkyrtou brankou GERMAINA, který otevírá skóre dnešního zápasu 1:0! Asistence: Mavididi.
9'
Pembele se teď snažil přízemním centrem najít Hwanga, ale v cestě stál připravený Cozza, který odkopává.
8'
Obrovská šance hostů! Hwang utíkal sám na Omlina, ale ten ho výborně vychytal. Následně rozhodčí zdvihl praporek a zapískal ofsajd.
7'
Montpellier výborně napadá a nedává Bordeaux mnoho prostoru k rozehrávce.
6'
Ristič teď přetáhl svůj centr, kde sice našel jednoho ze svých spoluhráčů. Jeho centr ale končí na hlavě Mexera.
5'
Nebezpečný roh. Míč se teď potácel někde v blízkosti Costila, ale Mexer odkopává do bezpečí.
5'
Domácí rozehrají rohový kop, konkrétně kapitán Savanier.
4'
Jeden z hostů dostal svojí malou domů hodně pod tlak svého brankáře, kterým dnes je Costil. Ten míc zakopává do zámezí.
3'
Montpellier vletěl do zápasu aktivněji. Ristič teď centroval do vápna, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. Následně se Germain dopustil útočného faulu. Bordeaux rozehrává.
2'
Domácí kombinovali na útočné polovině a Ristič, kterého známe i z působení v Pražské Spartě vypálil z dobrých 30 metrů, ale nad branku.
2'
Nepovedený výkop Costila znamená vhazování pro Montpellier na své polovině.
1'
Domácí tým rozehrál a kombinuje na své polovině.
1'
Hráči obou celků už nastupují na hrací plochu a za malý okamžik začneme.
Montpellier: Omlin – Souquet, Cozza, Esteve, Ristić, Mollet, Ferri, Leroy, Savanier (C), Mavididi, Germain.
Náhradníci: Bertaud – Gioacchini, Chotard, Makouana, Sambia, Wahi, Suárez.

Bordeaux: Costil (C) – Pembélé, Kwateng, Mexer, Gregersen, Otávio, J. E. Onana, Adli, Dilrosun, Hwang Ui-jo.
Náhradníci: Poussin – Medioub, Mensah, Fransérgio, Zerkane, Briand, Maja, Kalu, Oudin.

Rozhodčí: Mikael Lesage – Huseyin Ocak, Aurélien Drouet – Auréliel Petit.
Poslední vzájemný zápas
V posledním střetnutí těchto týmů se z vítězství mohli radovat hráči Montpellieru, kteří na svém hřišti porazili Bordeaux 3:1 po brankách Sambii, Labordeho a Mavidiho. Za hosty skóroval Ui-Jo Hwang. Tento vzájemný zápas se datuje na 21.3.2021.
Girondins Bordeaux FC
Hostující Bordeaux je na tom už hůře, když se momentálně nachází na poslední nesestupující příčce a to na sedmnáctém místě. Jedinou výhru si připsali v minulém kole na hřišti St. Etienne v poměru 2:1. Obě branky Bordeaux si připsal korejský útočník Ui-Jo Hwang, který je s dvěma branky nejlepším střelcem hostujícího týmu. Dále si Bordeaux připsalo dvě remízy a tři prohry.
Montpellier HSC
Domácí tým se zatím po šestém kole nachází na slušném osmém místě s bilancí dvou výher, dvou remíz a také dvou proher. V posledním utkání remizovali na hřišti nováčka z Troyes 1:1. Jediným střelcem Montpellieru v tomto zápase byl střední záložník Teji Savanier, který je také momentálně nejlepším střelce svého týmu s dvěma góly.
Dobrý den. Vítám Vás u sedmého kola Francouzské Ligue 1, kde se proti sobě postaví Montpellier HSC a Girondins Bordeaux FC. Zápasem Vás provede Daniel Tichý. Přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.